FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste za smjenu stručnog štaba?

Da
51
31%
Ne
111
69%
 
Ukupno glasova: 162

TrofejiSuTu
Postovi: 455
Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TrofejiSuTu » 10 maj 2024, 23:46

Hvala Bogu pa okrenusmo,i ne bih dalje o tekmi.
Neka nam je dragi Bog na pomoci u Evropi.
Mada mislim da cemo tamo ono sto budemo odigrali odigrati puno bolje.

Ovaj dvojac malo u Madrid na tekmu,a?

Nije vam to momci okej,kasniti na posao…
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!

Benkara21
Postovi: 3586
Pridružen/a: 01 avg 2015, 14:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benkara21 » 10 maj 2024, 23:46

TrofejiSuTu je napisao/la:
10 maj 2024, 23:46
Hvala Bogu pa okrenusmo,i ne bih dalje o tekmi.
Neka nam je dragi Bog na pomoci u Evropi.
Mada mislim da cemo tamo ono sto budemo odigrali odigrati puno bolje.

Ovaj dvojac malo u Madrid na tekmu,a?

Nije vam to momci okej,kasniti na posao…
Zato sankcije lagane.
Yugoslavia: ★★
Bosnia&Herzegovina League: ★★★★★
Bosnia&Herzegovina Cup: ★★★★★★★
Super Cup: ★
18.05.2019. 🏆

bvsic
Postovi: 48
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bvsic » 10 maj 2024, 23:47

Antikloc je napisao/la:
10 maj 2024, 23:38
Kmenkake je napisao/la:
10 maj 2024, 23:21
Antikloc je napisao/la:
10 maj 2024, 23:15
Spot koji u par minuta opisuje sezonu Simona Rozmana Skijasa u Sarajevu.


Otjerao je sve sto valja i onda gledamo beskrajnu patnju. Priglupi Zlovenac misli da je nastavnik fizickog u osnovnoj skoli Franc Rozman Stane ,pa da moze provoditi 'disciplinu' level 1955.
Nema on kapaciteta da se nosi s ovim momcima. Nisu to djeca,to su mladi momci puni energije,zelje i zivota,to su zahebani karakteri a uz to puni ko brod.
Dobar trener bi od njih napravio masinu koja melje,izvukao iz njih 120 %pomeo ovu nejaku ligu A glupi Zlovenac misli da je narednik u vojsci. Kad vec to voli,eno traze narednike za Slovensku vojsku,plata 1900 € mjesecno. To bi mozda mogao a u fudbal je zalutao. Mirvase dragi,hovnjivu motku i ceraj to !!
Ja sam zaključio iz ovog isjecka iz serije da je trener samo trener koji traži profesionalno ponašanje od igrača...
Pusti se te budalastine i ublehe o profesionalizmu . To je laz i prevara. Od igraca se trazi rezultat. Rezultat donosi pare. Svi traze rezultat-navijaci i vlasnici. EPL igraci izlaze po nocnim klubovima-tuku se ,opijaju,drogiraju,siluju. Ko te pita za babino zdravlje. Rezultat,igra ,kvalitet to je ono sto treba postici a ne profesionalizam. Ne ove budalastine ,oko pive, minuta dolazaka,nargile i slicnih gluposti. Nema dobrog igraca da je bio disciplinovan. Susic bjezao iz hotela sa treceg sprata ,spustao se preko carsava da ide guzit i kockat. Baku necu pominjat :mrgreen:
Da je Skijas bio trener u Napoliju,otjerao bi Maradonu,uveo disciplinu i bili bi cetvrti :mrgreen:
Profesionalizam ima i dobrih strana sigurno ali ne smije sam sebi biti cilj,ne smije negativno uticati na rezultat. Trener mora biti slojevit,mudar i iskusan u ophodjenju s ljudima. I da ,ne more biti prema svima jednak. Nije ovo vojska,ovo je fudbal. Treba imati i miljenike i zvijezde i svoje favorite i kad su igraci svjesni te hiearhije,kad je prihvate,onda se ukljuce u borbu za napredovanje u istoj,onda pocnu davati 100-150 % od sebe.
Trenera moraju postovati a postovanje nikada nece steci ako bude : dobar,pravedan,posten i mudar. Postovanje se stice samo ako si zaheban i zao.
Izlaze i nasi po klubovima opijaju se i sl. Oliveira prvi skoro svaki vikend u slogi ne znam da li mu je iko ista rekao. Izlazi radi sta hoces al ti da mislis da si neki k pa da ne dolazis na trening, nisi i kraj. Rozmanu podrska za ovo i svaki put ovako treba bilo ko da je upitanju

Amcho1
Postovi: 818
Pridružen/a: 23 nov 2022, 23:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amcho1 » 10 maj 2024, 23:56

Antikloc je napisao/la:
10 maj 2024, 23:38
Kmenkake je napisao/la:
10 maj 2024, 23:21
Antikloc je napisao/la:
10 maj 2024, 23:15
Spot koji u par minuta opisuje sezonu Simona Rozmana Skijasa u Sarajevu.


Otjerao je sve sto valja i onda gledamo beskrajnu patnju. Priglupi Zlovenac misli da je nastavnik fizickog u osnovnoj skoli Franc Rozman Stane ,pa da moze provoditi 'disciplinu' level 1955.
Nema on kapaciteta da se nosi s ovim momcima. Nisu to djeca,to su mladi momci puni energije,zelje i zivota,to su zahebani karakteri a uz to puni ko brod.
Dobar trener bi od njih napravio masinu koja melje,izvukao iz njih 120 %pomeo ovu nejaku ligu A glupi Zlovenac misli da je narednik u vojsci. Kad vec to voli,eno traze narednike za Slovensku vojsku,plata 1900 € mjesecno. To bi mozda mogao a u fudbal je zalutao. Mirvase dragi,hovnjivu motku i ceraj to !!
Ja sam zaključio iz ovog isjecka iz serije da je trener samo trener koji traži profesionalno ponašanje od igrača...
Pusti se te budalastine i ublehe o profesionalizmu . To je laz i prevara. Od igraca se trazi rezultat. Rezultat donosi pare. Svi traze rezultat-navijaci i vlasnici. EPL igraci izlaze po nocnim klubovima-tuku se ,opijaju,drogiraju,siluju. Ko te pita za babino zdravlje. Rezultat,igra ,kvalitet to je ono sto treba postici a ne profesionalizam. Ne ove budalastine ,oko pive, minuta dolazaka,nargile i slicnih gluposti. Nema dobrog igraca da je bio disciplinovan. Susic bjezao iz hotela sa treceg sprata ,spustao se preko carsava da ide guzit i kockat. Baku necu pominjat :mrgreen:
Da je Skijas bio trener u Napoliju,otjerao bi Maradonu,uveo disciplinu i bili bi cetvrti :mrgreen:
Profesionalizam ima i dobrih strana sigurno ali ne smije sam sebi biti cilj,ne smije negativno uticati na rezultat. Trener mora biti slojevit,mudar i iskusan u ophodjenju s ljudima. I da ,ne more biti prema svima jednak. Nije ovo vojska,ovo je fudbal. Treba imati i miljenike i zvijezde i svoje favorite i kad su igraci svjesni te hiearhije,kad je prihvate,onda se ukljuce u borbu za napredovanje u istoj,onda pocnu davati 100-150 % od sebe.
Trenera moraju postovati a postovanje nikada nece steci ako bude : dobar,pravedan,posten i mudar. Postovanje se stice samo ako si zaheban i zao.
Od igrača se traži rezultat i kada je igrač prevaga i dobar popusti mu se u nekim stvarima malo, malo se i zažmiri ako se negdje zalomi nešto, zakasni ali "ne pojavljivanje na treningu" se ne oprašta bez sankcija lično ni Zlatanu Ibrahimoviću. Ova dva su mogla da kasne, level Balte ne može ni da kasni ali svi moraju doći na trening osim ekstremne situacije ako se desi, a to sigurno nije bacanje drkice po Madridu. Nema tu profesionalizma ni na mapi. Sankcija je jedino rješenje da znaju gdje su i ko su. Sačekaj pauzu/odmor pa idi u Zanzibar ako hoćeš, dok traje sezona treniraš, igraš i tu je kraj priče.
Zadnja izmjena: Amcho1, dana/u 10 maj 2024, 23:57, ukupno mijenjano 1 put.
Samo realno, samo iskreno, samo objektivno, samo istina, samo FK Sarajevo, od malena za sva vremena Sarajevo ljubavi jedina.

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6431
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JavierBosnia » 10 maj 2024, 23:56

Ne znam jeste li pisali. Klub ima zvanicnu ponudu za Buljubasica 500k e i procenat
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Vanja8
Postovi: 10381
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 10 maj 2024, 23:57

holyman je napisao/la:
10 maj 2024, 23:44
Sta sve covjek istrpi ove sezone dobro nije kosu izgubio. Rece veceras javno 1 od 150 problema i odmah se digla hajka, zamisli sta je tek bilo do sad. Apsolutna podrska, nema nazad!
U rupe misevi!
Vala da znas da si u pravu...
Generalno, kad trazimo trenera treba dati oglas...

"Bices dobro placen, bices pod stresom 24 h, najbrzi put do dijabetesa vodi preko nase klupe, a ako ostanes bez kose, posredstvom naseg sponzora naci cemo ti najpovoljnijeg doktora u Turskoj za presadjivanje ..."
Zadnja izmjena: Vanja8, dana/u 10 maj 2024, 23:58, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
tabba77
Postovi: 2354
Pridružen/a: 16 feb 2023, 11:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tabba77 » 10 maj 2024, 23:58

slika

Imate pozdrav. Šta sve neće ljudi izmisliti samo da naruše atmosferu… Neće da može !

Tjeraj sve koji ne poštuju klub, krše pravila i misle da su veći od kluba !
Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti
dole na terenu srce ostavi
a tvoje Horde će tebi pjevati
i na kraju svijeta tebe bodriti

bvsic
Postovi: 48
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bvsic » 11 maj 2024, 00:00

JavierBosnia je napisao/la:
10 maj 2024, 23:56
Ne znam jeste li pisali. Klub ima zvanicnu ponudu za Buljubasica 500k e i procenat
smijesno

ajdohordas
Postovi: 3854
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 11 maj 2024, 00:02

Al najjače su ni ove floskule.. "otjero sve što valja"
Pa kako majku mu yebem da mu yebem, kako to ??????

Ko je ostvario bilo kakav zapaženi rezultat od ovih "otjeranih" ? Osim Gulija i donekle Viverosa kojeg i ne racunam kao naseg igrača jer ce sad 99% dobit raskid ugovora, ostali su smijurija.

Ja bih ove tvrdnje razumio i podržao apsolutno da su ti igrači napravili nešto za ovih 10/15 utakmica kao posuđeni.
Prvi Mulalic koji je najavljivan kao potencijal, trebao je da eksplodira u Zvijezdi, ekipi bez pritiska a on izvan rostera. Balta pola utakmica za Belupo nije ni odigrao... vrančić nije ni našao klub, Zeljković ispod prosjeka. Šerbečić se eto vrti u Radničkom ali ne pokazuje ništa što već nemamo u našim stoperima...


Kako se ovdje zna pretjerat to je nevjerovatno... ja ne znam da li su to ubačeni elementi ili naši navijači sve to površinski prate...
Dajte ba ljudi podrške čovjeku, pa jel vidite sa kakvim stvarima se mi borimo.
Haman najbolji igrac (kad hoce) i najplaćeniji ti dolazi na treninge kad hoce a kad ne... zamisli sa kakvim nefudbalskim stvarima i javašlukom se ovi ljudi u SŠ bore...
Daj ba malo podrške i povjerenja. Ni ja nisam zadovoljan a igra nam je ko za qrac ali daj da u ovim propalim sezonama uspostavimo bar neki sistem po kojem cemo radit u budućem periodu.

Avatar
feniksptica
Postovi: 15585
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la feniksptica » 11 maj 2024, 00:03

Samo slovenski sistem Rozmane.

Za otpsivanje igraca po dolasku je garantovo ciljem koji mu je postavljen i ispunio je.

Nije on kriv sto je Europa bila cilj. A da se da polemisat o tome da se. Medjutim ovdje je 1000% u pravu.
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Bordo10
Postovi: 99
Pridružen/a: 21 avg 2023, 20:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bordo10 » 11 maj 2024, 00:04

Sramota je ne biti uz trenera u ovoj situaciji, ovi problemi koji se desavaku ove godine, dokaz su neprofesionalnosti, da ne kazem amaterizma ovog kluba, nadam se da ce Rozman i ove metode da urode plodom i da ovaj klub konacno postati profesionalan, i da ce se u svakom trenutku znati ko sta radi. Nek se pocelo presijecat konacno

Avatar
NisamInSajder
Postovi: 3583
Pridružen/a: 25 jan 2021, 18:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamInSajder » 11 maj 2024, 00:05

Mahala radi. Ali izgurat će se ovo... Ovo je prilika koju klub, a pogotovo Mirvić ne smije propustiti.


Sada polako i u miru, dograditi ekipu i raditi. Rožmanu svaka čast i kapa do pada. Ovakvu sezonu izdurat, ne može svak.
Suti, samo suti
suti moj djecace plavi

NajvecaRadosti
Postovi: 6432
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 11 maj 2024, 00:06

mirzatele je napisao/la:
10 maj 2024, 23:35
Hasicu familiju ti yebem za one gestikulacije prema tribini. Pi*ka strumfovska
A sta je uradio?
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9612
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 11 maj 2024, 00:11

Opravdano ohlađeni Oliveira i Adalberto.
Senijad i Simon zajedno na slici, a s obzirom na neslaganje( da ne kažem svađu ) Ismira i Ibre, onda bi to bilo to od ovog dvojca. Ne znam, ne vidim scenarij gdje Simon ima želju ovdje ostati sa trenutnom situacijom.
Iako bi volio da ostane, nek istrpimo jednom i mi trenera pa kud puklo da puklo. Ali teško, daj Bože sa griješim.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
benko21
Postovi: 2590
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 11 maj 2024, 00:12

NajvecaRadosti je napisao/la:
11 maj 2024, 00:06
mirzatele je napisao/la:
10 maj 2024, 23:35
Hasicu familiju ti yebem za one gestikulacije prema tribini. Pi*ka strumfovska
A sta je uradio?
Kao digao ruke iza usiju u fazonu da vas sad cujem, i onda onaj pokret prstima u fazonu sta pricate
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

HZbec
Postovi: 196
Pridružen/a: 08 jun 2022, 21:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HZbec » 11 maj 2024, 00:18

Steta samo sto Hamza nije igrao od pocetka cijelu sezonu.
Tesko razumijeti kako je on vec nekoliko sezona nasa rezervna opcija u napadu.
Od rahmana mi nije igrac bio ovoliko drag i samo neka nastavi ovako :bih:
Bog Bosna i Bošnjaci

Avatar
kempes
Postovi: 486
Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kempes » 11 maj 2024, 00:21

E jesu miševi večeras izašli

Avatar
hordasDoboj
Postovi: 1786
Pridružen/a: 10 avg 2014, 19:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hordasDoboj » 11 maj 2024, 00:21

JavierBosnia je napisao/la:
10 maj 2024, 23:56
Ne znam jeste li pisali. Klub ima zvanicnu ponudu za Buljubasica 500k e i procenat
Ne treba ni u obzir uzimati.
Nikad neću zaboraviti riječi kapitena Biogradlića: “Upamtite, Sarajevo može biti prvak države, a može i ispasti iz lige, ali Želju uvijek treba pobijediti, jer ta nam je pobjeda najvažnija” - sjeća se Čerkić.

Avatar
NazorUso
Postovi: 3888
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 11 maj 2024, 00:22

Benkara21 je napisao/la:
10 maj 2024, 23:43
NazorUso je napisao/la:
10 maj 2024, 23:42
Benkara21 je napisao/la:
10 maj 2024, 23:41


Na mom bolovo.
Kako dodje do ove rime, divim ti se februaru :bow:
P.S. Ti na mom bio ziv i zdrav dugooo dugoooo godina :ljepota:
Pa skontaj kako sam došao do rime :opaopa:
Ja nmgu da skontam kako si dosao do osnovne skole, tj. kako su te pustili, a da skontam tvoje rime.
Opet sistem zakazao...
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Kmenkake
Postovi: 423
Pridružen/a: 08 jul 2021, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kmenkake » 11 maj 2024, 00:28

JavierBosnia je napisao/la:
10 maj 2024, 23:56
Ne znam jeste li pisali. Klub ima zvanicnu ponudu za Buljubasica 500k e i procenat
Znaš li možda iz koje je lige tj. ekipe ponuda?

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.