Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Da li ste zadovoljni izborom Ivice Obrvana za novog selektora?

Super zadovoljan
46
24%
Zadovoljan
75
39%
Nemam stav
32
17%
Nezadovoljan
13
7%
Katastrofa
26
14%
 
Ukupno glasova: 192

Avatar
DamirT
Postovi: 14628
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DamirT » 10 maj 2024, 09:58

Petrovic iz Pelistera bas dobar sinoc. Onaj iz Linza ocajno izgledao. Nema sta, ovdje ima jos dosta, dosta posla. U kvalifikacijama tesko da mozemo sta vise osim jedne pobjede protiv Gruzije kod kuce ako ovako budemo igrali.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

zaostrog
Postovi: 833
Pridružen/a: 11 nov 2021, 23:34
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la zaostrog » 10 maj 2024, 10:11

DamirT je napisao/la:
09 maj 2024, 22:07
Eno i Italija nabila CG 6 razlike, samo nasi nikad ne znaju napraviti neko iznenadjenje.
Ma dobro, sad smo baš nekvalitetni. Ranije, nije da nije bilo :D Mada, slažem se s poentom, premalo takvih iznenađenja pravimo.
Ali evo i posljednje kvalifikacije za Euro su iznenađenje (koliko god Crna Gora i Slovenija bile pod ručnom). Nabijanje Austrije kvalifikacije prije sa Obrvanom također. One pobjede nad Bjelorusijom i Češkom da ne pričam. Pa eto i taj famozni Island 2014. :D Ali, ovo fakat jeste produkt ogromne količine utakmica, a ne rada. Da smo imali iole sistemski rad i kontinuitet, morali smo ugrabiti do sada još neko SP recimo.

Ovaj sad Portugal jeste dobra ekipa, ali imaju baš fin broj izostanak i ubijeđen sam da bi neka naša jača reprezentacija (eto ta iz 2014. ili neka ranije s više elana i vjere u sebe) bila egal s njima.
Prošle kvalifikacije: Grčka i Crna Gora, isto bismo sa iole jačom ekipom bili konkurentni.

Mada, sad smo fakat nekonkurentni. Recimo, u kvalifikacijama za SP 2019. smo realno rasturili Švicarce. U onim za SP 2017. smo bili samo na -8 u Švedskoj, kući remi, nije strašno. Na SP 2015. išli, a u kvalama za SP 2013. ona čuvena s Njemcima i +9 u Sarajevu. Sve u svemu, zlatni period :D

Avatar
DamirT
Postovi: 14628
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DamirT » 10 maj 2024, 10:39

zaostrog je napisao/la:
10 maj 2024, 10:11
DamirT je napisao/la:
09 maj 2024, 22:07
Eno i Italija nabila CG 6 razlike, samo nasi nikad ne znaju napraviti neko iznenadjenje.
Ma dobro, sad smo baš nekvalitetni. Ranije, nije da nije bilo :D Mada, slažem se s poentom, premalo takvih iznenađenja pravimo.
Ali evo i posljednje kvalifikacije za Euro su iznenađenje (koliko god Crna Gora i Slovenija bile pod ručnom). Nabijanje Austrije kvalifikacije prije sa Obrvanom također. One pobjede nad Bjelorusijom i Češkom da ne pričam. Pa eto i taj famozni Island 2014. :D Ali, ovo fakat jeste produkt ogromne količine utakmica, a ne rada. Da smo imali iole sistemski rad i kontinuitet, morali smo ugrabiti do sada još neko SP recimo.

Ovaj sad Portugal jeste dobra ekipa, ali imaju baš fin broj izostanak i ubijeđen sam da bi neka naša jača reprezentacija (eto ta iz 2014. ili neka ranije s više elana i vjere u sebe) bila egal s njima.
Prošle kvalifikacije: Grčka i Crna Gora, isto bismo sa iole jačom ekipom bili konkurentni.

Mada, sad smo fakat nekonkurentni. Recimo, u kvalifikacijama za SP 2019. smo realno rasturili Švicarce. U onim za SP 2017. smo bili samo na -8 u Švedskoj, kući remi, nije strašno. Na SP 2015. išli, a u kvalama za SP 2013. ona čuvena s Njemcima i +9 u Sarajevu. Sve u svemu, zlatni period :D
Nije da nije bilo iznenadjenja, ali smo u svim tim iznenadjenjima imali koliko toliko dobre igrace. Prce sam iz nicega uvali 10 golova. Takav nam igrac sad fali. Toliko su u ovih zadnjih godinu, dvije syebali rukomet u BiH, da se samo pitam prije pocetka utakmice sa koliko razlike ce nas dobiti protivnik. Ja ne razumijem trenere koji kazu bazirat cemo se na igrace iz domace lige. Pa covjece, kad sve igrace iz lige skupis, ne mozes dobiti jednog dobrog igraca za rukomet kakav se igra u Evropi. Ovdje ne racunam jedino Vuksica, jer je momak bas dobro sinoc odigrao. A nije da nema potencijalnih igraca koje bi mogli pokusati dovesti.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Fagus501
Postovi: 508
Pridružen/a: 23 okt 2017, 22:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Fagus501 » 10 maj 2024, 10:51

zaostrog je napisao/la:
10 maj 2024, 10:11
DamirT je napisao/la:
09 maj 2024, 22:07
Eno i Italija nabila CG 6 razlike, samo nasi nikad ne znaju napraviti neko iznenadjenje.
Ma dobro, sad smo baš nekvalitetni. Ranije, nije da nije bilo :D Mada, slažem se s poentom, premalo takvih iznenađenja pravimo.
Ali evo i posljednje kvalifikacije za Euro su iznenađenje (koliko god Crna Gora i Slovenija bile pod ručnom). Nabijanje Austrije kvalifikacije prije sa Obrvanom također. One pobjede nad Bjelorusijom i Češkom da ne pričam. Pa eto i taj famozni Island 2014. :D Ali, ovo fakat jeste produkt ogromne količine utakmica, a ne rada. Da smo imali iole sistemski rad i kontinuitet, morali smo ugrabiti do sada još neko SP recimo.

Ovaj sad Portugal jeste dobra ekipa, ali imaju baš fin broj izostanak i ubijeđen sam da bi neka naša jača reprezentacija (eto ta iz 2014. ili neka ranije s više elana i vjere u sebe) bila egal s njima.
Prošle kvalifikacije: Grčka i Crna Gora, isto bismo sa iole jačom ekipom bili konkurentni.

Mada, sad smo fakat nekonkurentni. Recimo, u kvalifikacijama za SP 2019. smo realno rasturili Švicarce. U onim za SP 2017. smo bili samo na -8 u Švedskoj, kući remi, nije strašno. Na SP 2015. išli, a u kvalama za SP 2013. ona čuvena s Njemcima i +9 u Sarajevu. Sve u svemu, zlatni period :D
Osim Islanda sve te pobjede su pirove Slovenija i CrnaGora su na pustile ne budalite,Češka isto jer nas je 10 dobila u Tuzli i zadnja im je bila nevažna nama neko sadake dadne i odma hvala neka polako ljudi Estonija nas je dobivala u našem najjačem sastavu

Avatar
DamirT
Postovi: 14628
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DamirT » 10 maj 2024, 10:58

Zasto bi nas CG pustila kad su nakon poraza od nas pali u cetvrti sesir na izvlacenju grupa za EP? Prije ce biti da su bili u fazonu lako cemo pobijediti. Mi smo tada EP obezbijedili nakon pobjede protiv Slovenije.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Semper
Postovi: 2694
Pridružen/a: 04 feb 2012, 00:08
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Semper » 10 maj 2024, 16:35

Jedna ekskluziva, navodno Zule Korkarica preuzima repku a Doborac pomocnik... Zvuci predobro...

ljevak
Postovi: 654
Pridružen/a: 13 apr 2021, 22:23
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ljevak » 10 maj 2024, 17:44

Semper je napisao/la:
10 maj 2024, 16:35
Jedna ekskluziva, navodno Zule Korkarica preuzima repku a Doborac pomocnik... Zvuci predobro...
Pametnije mu je da oformi neki alternativni savez i reprezentaciju. Nesto tipa Omladinski rukometni savez BIH, posljednicno omladinska reprezentacija BIH, svakako ovaj postojeci ima porezni dug, nije da mu je nepoznata situacija.

Avatar
DamirT
Postovi: 14628
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DamirT » 10 maj 2024, 17:47

Dosta novih igrača jučer je debitovalo za reprezentaciju, ali ipak priča dana je mladi Ljubušak Matej Ljubić.

Radi se o momku koji je rođen 2001. godine, a koji je u svojoj karijeri igrao za Čapljinu, Međugorje, a sada je član Izviđača.

I dok mnogi njegovi vršnjaci "vagaju" kada dobiju poziv iz naše reprezentacije, te se potajno nadaju pozivu Hrvatske, Ljubić je uradio totalno suprtno.

Ljubić je prihvatio poziv selektora Doborca, odazvao se, a potezom koji se desio u prije nekoliko dana zaista je pokazao koliko iskreno voli Bosnu i Herceogivnu.

Naime, on je u utorak navečer na treningu reprezentacije zadobio neugodnu povredu oka. Stradala je regija podočnjaka do same zjenice oka, a konačan ishod bila je medicinska intervencija i 4 ušivena konca na neugodnoj posjekotini.

Dok su mu sanirali povredu Ljubić je od doktora u tuzlanskoj hitnoj pomoći molio da mu istu ne šiju jer ima utakmicu protiv Portugala.

Doktori su mu objasili da moraju da ušiju, a Ljubić se na kraju morao složiti sa tim, ali je izričito jasno rekao da će igrati sa koncima.
:salut: :salut:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Fagus501
Postovi: 508
Pridružen/a: 23 okt 2017, 22:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Fagus501 » 10 maj 2024, 19:11

DamirT je napisao/la:
10 maj 2024, 17:47
Dosta novih igrača jučer je debitovalo za reprezentaciju, ali ipak priča dana je mladi Ljubušak Matej Ljubić.

Radi se o momku koji je rođen 2001. godine, a koji je u svojoj karijeri igrao za Čapljinu, Međugorje, a sada je član Izviđača.

I dok mnogi njegovi vršnjaci "vagaju" kada dobiju poziv iz naše reprezentacije, te se potajno nadaju pozivu Hrvatske, Ljubić je uradio totalno suprtno.

Ljubić je prihvatio poziv selektora Doborca, odazvao se, a potezom koji se desio u prije nekoliko dana zaista je pokazao koliko iskreno voli Bosnu i Herceogivnu.

Naime, on je u utorak navečer na treningu reprezentacije zadobio neugodnu povredu oka. Stradala je regija podočnjaka do same zjenice oka, a konačan ishod bila je medicinska intervencija i 4 ušivena konca na neugodnoj posjekotini.

Dok su mu sanirali povredu Ljubić je od doktora u tuzlanskoj hitnoj pomoći molio da mu istu ne šiju jer ima utakmicu protiv Portugala.

Doktori su mu objasili da moraju da ušiju, a Ljubić se na kraju morao složiti sa tim, ali je izričito jasno rekao da će igrati sa koncima.
:salut: :salut:
Poštovanje mladom momku na tom gestu,a druga rečenica (vršnjaci vaganju ) Hrv ili BiH nema logike.Nego jednostano ko zna i koje materijal ide Hrvasku,ko nije na tom nivuo moze ako želi malo i za BIH ima dnevnica 60x7=420 km uz plaćen prevoz,hrana i put neku zemlju kao Portugal dobro dođe.Tako te šupljake od Nedima Musica pričajte maloj djeci,pravi problemi su tu 20 zicera Buric brani mi opet 10 pusimo sto Music o tome ne piše

terra
Postovi: 574
Pridružen/a: 19 jan 2015, 19:22
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la terra » 10 maj 2024, 22:51

Fagus501 je napisao/la:
10 maj 2024, 19:11
DamirT je napisao/la:
10 maj 2024, 17:47
Dosta novih igrača jučer je debitovalo za reprezentaciju, ali ipak priča dana je mladi Ljubušak Matej Ljubić.

Radi se o momku koji je rođen 2001. godine, a koji je u svojoj karijeri igrao za Čapljinu, Međugorje, a sada je član Izviđača.

I dok mnogi njegovi vršnjaci "vagaju" kada dobiju poziv iz naše reprezentacije, te se potajno nadaju pozivu Hrvatske, Ljubić je uradio totalno suprtno.

Ljubić je prihvatio poziv selektora Doborca, odazvao se, a potezom koji se desio u prije nekoliko dana zaista je pokazao koliko iskreno voli Bosnu i Herceogivnu.

Naime, on je u utorak navečer na treningu reprezentacije zadobio neugodnu povredu oka. Stradala je regija podočnjaka do same zjenice oka, a konačan ishod bila je medicinska intervencija i 4 ušivena konca na neugodnoj posjekotini.

Dok su mu sanirali povredu Ljubić je od doktora u tuzlanskoj hitnoj pomoći molio da mu istu ne šiju jer ima utakmicu protiv Portugala.

Doktori su mu objasili da moraju da ušiju, a Ljubić se na kraju morao složiti sa tim, ali je izričito jasno rekao da će igrati sa koncima.
:salut: :salut:
Poštovanje mladom momku na tom gestu,a druga rečenica (vršnjaci vaganju ) Hrv ili BiH nema logike.Nego jednostano ko zna i koje materijal ide Hrvasku,ko nije na tom nivuo moze ako želi malo i za BIH ima dnevnica 60x7=420 km uz plaćen prevoz,hrana i put neku zemlju kao Portugal dobro dođe.Tako te šupljake od Nedima Musica pričajte maloj djeci,pravi problemi su tu 20 zicera Buric brani mi opet 10 pusimo sto Music o tome ne piše
Promašio ceo fudbal

Avatar
EastwichTown
Postovi: 399
Pridružen/a: 02 mar 2021, 17:03
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EastwichTown » 11 maj 2024, 09:51

Još Doborac dok je igrao izgubili smo u baražu od Njemačke 12 razlike 36:24 (18:7) , ali smo u revanšu odigrali odlično i pobijedili 33:24 i malo je falilo da anuliramo rezultat , Švabe su se na kraju nekako izvukle .
Što će reći moguće je :mrgreen: , Nek pokušaju i u Nedjelju pa da izgube opet 10 razlike nema veze pokušali su :mrgreen:
-Realno Portugal je trenutno u gornjem dijelu Svjetskog rukometa i bilo je nerealno očekivati da mi sa 2 treninga izbacimo ekipu koja je godinama skupa i koja je je bila 7. na zadnjem EP , a mi bili zadnji .

Poredak na zadnjem EP u Njemačkoj
slika

retromoos
Postovi: 989
Pridružen/a: 21 sep 2020, 20:08
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la retromoos » 11 maj 2024, 10:58

Mi jednostavno nemamo osim Burica rukometasa za kojeg se moze reci da je VRHUNSKI, Harun bi mogao napraviti korak dalje, ostalo sve jako tanko. Bez jos najmanje 2 vrhunska igraca, mi cemo tapkati u mjestu narednih 10 godina. Jedini nacin je naturalizacija. Imamo jos nekoliko solidnih mladih igraca, ali da bi se to sve uvezalo i da bi oni mogli napredovati trebaju nam jos jaki i karakterni likovi koji bi to sve povukli naprijed. Kad je Doborac izjavio da necemo dovoditi nove igrace koji su izvan nasih okvira, odmah mi je bilo jasno da lik nema viziju, sto je jos vaznije da je izuzetno g.lup. Kad ga narkoman Marjan onako salta, sta ocekivati od takvog mentalnog patuljka.
Slovenija je uvijek imala jako dobru reprezentaciju, ali je iz dobre postala vrhunska zbog samo jednog igraca u to vrijeme. Nije im bilo tesko i mrsko dati pasos golobradom Rutenki i ispisati historiju sa tim rukometnim genijem. U Kataru nisu ni znali sta je to rukomet, ali je zbog stranaca ta zemlja postala neizbjezan faktor na svjetskoj sceni. Postoje mnogi drugi primjeri. To je jedini nacin, sve ostalo su bajke.

EdinjoBos
Postovi: 1344
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EdinjoBos » 11 maj 2024, 11:02

pokupiti jos 4-5 mladih kvalitetnih igraca iz nase i ino liga i dati 2-3 dobrih bekova nas pasos i to je to!

GEC
Postovi: 629
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la GEC » 11 maj 2024, 15:16

Sa ovog foruma izabrati u stožer 5 rukometnih znalaca koji su što se tiče ove igre dogurali do dvojke lopte.Čuj naturalizovati igrače,pola Europe čeka u redu da zaigra za nas..Čitam i ne vjerujem... Šta zna Šuman,Obrvan,Pipe,Kasim,Damir.....i ostali treneri koji će doći,pojma o rukometu nemaju ko zna igrati i koga treba zvati.Da čitaju forum redovno svako prvenstvo bi bila medalja.Godinama nemamo omladinskih selekcija i vi bi nekog pobjeđivali.

Avatar
delinjo
Postovi: 24133
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la delinjo » 11 maj 2024, 17:40

GEC je napisao/la:
11 maj 2024, 15:16
Sa ovog foruma izabrati u stožer 5 rukometnih znalaca koji su što se tiče ove igre dogurali do dvojke lopte.Čuj naturalizovati igrače,pola Europe čeka u redu da zaigra za nas..Čitam i ne vjerujem... Šta zna Šuman,Obrvan,Pipe,Kasim,Damir.....i ostali treneri koji će doći,pojma o rukometu nemaju ko zna igrati i koga treba zvati.Da čitaju forum redovno svako prvenstvo bi bila medalja.Godinama nemamo omladinskih selekcija i vi bi nekog pobjeđivali.
Jesu odvratni likovi poput tebe.Bez ljutnje.
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

EdinjoBos
Postovi: 1344
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EdinjoBos » 11 maj 2024, 18:29

delinjo je napisao/la:
11 maj 2024, 17:40
GEC je napisao/la:
11 maj 2024, 15:16
Sa ovog foruma izabrati u stožer 5 rukometnih znalaca koji su što se tiče ove igre dogurali do dvojke lopte.Čuj naturalizovati igrače,pola Europe čeka u redu da zaigra za nas..Čitam i ne vjerujem... Šta zna Šuman,Obrvan,Pipe,Kasim,Damir.....i ostali treneri koji će doći,pojma o rukometu nemaju ko zna igrati i koga treba zvati.Da čitaju forum redovno svako prvenstvo bi bila medalja.Godinama nemamo omladinskih selekcija i vi bi nekog pobjeđivali.
Jesu odvratni likovi poput tebe.Bez ljutnje.
tacno

GEC
Postovi: 629
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la GEC » 11 maj 2024, 19:08

Bez ljutnje vi što ste se pronašli :bih:

EdinjoBos
Postovi: 1344
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EdinjoBos » 11 maj 2024, 19:44

pronasao si se i ti

Avatar
Raonffa
Postovi: 26289
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 12 maj 2024, 11:50

Vidjela se neuigranost u četvrtak, dosta je tu novih momaka igralo plus bez Terzića koji je 10 godina držao odbranu. Realno nismo trebali izgubiti više od 5 razlike.

Svidjelo mi se što je Damir bekovske pozicije prepustio nekim novim imenima, Petrović iz Eurofarma je baš pozitivno iznenadio moglo bi biti nešto od momka.

Grgić onako nije se baš golgeterski pokazao ali mi djeluje kao neko ko nam može donijeti nešto što do sada nismo imali jer čini se da je dosta dosta pokretljiv za razliku od naših lijevih bekova koje smo godinama gledali. Nije to neki vrhunski nivo, ali okej je sve u svemu.

Vukšić još jednom pokazao da bi zaista mogao igrati na većem nivou od naše lige, nadam se da će u budućnosti to i ostvariti.

Ovi legionari su odigrali najgore, Senki tri puta lopta ispada iz ruku na crti k'o da je vruć krompir, Panić van svake forme, Malinović nije ni igrao puno.

Uglavnom i pored poraza i pored toga što ćemo ispasti i što ćemo vjerovatno i danas izgubiti par razlike u Tuzli, ja sam nekako zadovoljniji nego prije pola godine recimo jer mi djeluje ova ekipa sa novim imenima kao solidna konstrukcija koja se u narednim godinama može dodatno nadograditi ukoliko bude volje i želje.

Plus je što su svi ovi novi momci relativno mladi i svako od njih ima šansu da zaigra na većem nivou od ovog trenutnog gdje igraju.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
DamirT
Postovi: 14628
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DamirT » 12 maj 2024, 12:13

Raonffa je napisao/la:
12 maj 2024, 11:50
Vidjela se neuigranost u četvrtak, dosta je tu novih momaka igralo plus bez Terzića koji je 10 godina držao odbranu. Realno nismo trebali izgubiti više od 5 razlike.

Svidjelo mi se što je Damir bekovske pozicije prepustio nekim novim imenima, Petrović iz Eurofarma je baš pozitivno iznenadio moglo bi biti nešto od momka.

Grgić onako nije se baš golgeterski pokazao ali mi djeluje kao neko ko nam može donijeti nešto što do sada nismo imali jer čini se da je dosta dosta pokretljiv za razliku od naših lijevih bekova koje smo godinama gledali. Nije to neki vrhunski nivo, ali okej je sve u svemu.

Vukšić još jednom pokazao da bi zaista mogao igrati na većem nivou od naše lige, nadam se da će u budućnosti to i ostvariti.

Ovi legionari su odigrali najgore, Senki tri puta lopta ispada iz ruku na crti k'o da je vruć krompir, Panić van svake forme, Malinović nije ni igrao puno.

Uglavnom i pored poraza i pored toga što ćemo ispasti i što ćemo vjerovatno i danas izgubiti par razlike u Tuzli, ja sam nekako zadovoljniji nego prije pola godine recimo jer mi djeluje ova ekipa sa novim imenima kao solidna konstrukcija koja se u narednim godinama može dodatno nadograditi ukoliko bude volje i želje.

Plus je što su svi ovi novi momci relativno mladi i svako od njih ima šansu da zaigra na većem nivou od ovog trenutnog gdje igraju.
:thumbup:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.