FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste za smjenu stručnog štaba?

Da
51
32%
Ne
108
68%
 
Ukupno glasova: 159

Avatar
hazarder
Postovi: 1420
Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hazarder » 12 maj 2024, 13:34

Branio sam ga od prvog dana, ali ako je istina da sam hoće da ide onda je obična pitchkurina. Stalo se i iza njega i iza igrača usprkos raznim brukanjima na terenu ove sezone. Ne treba nam beskičmenjak. Ta priča da Mirvić nameće igrače ne pije vode. Koliko to minuta Renan i Pena imaju u zadnjih 10 utakmica svega vam?

vedinjo98
Postovi: 2112
Pridružen/a: 22 nov 2020, 14:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la vedinjo98 » 12 maj 2024, 13:35

kempes je napisao/la:
12 maj 2024, 12:43
benko21 je napisao/la:
12 maj 2024, 12:41
istrpis trenera i on ti ode sam zbog mirvicevog mijesanja u trenerski posao
nista Ismire rastjeraj sve zavrsi licencu i sjedi na klupu
veliki si EGOISTA
Nije mu se niko miješao u posao, imao je odriješene ruke da radi šta hoće.
Imao je sve sto je htio, to je tacno. Na Rozmanovo insistiranje rijesili smo se vise igraca. Ibricica se svakako treba rijesiti, jer je ono pravi komad seljaka bez ikakvih gradjanskih manira.

S druge strane, ja licno ne bih promijenio trenera, a mislim da ne bi ni Mirvic u ovoj situaciji ako nije nesto deseto u pitanju. Odradio je sezonu, gdje su kraj prve polusezone, a posebno mjesec februar bili jako losi. Medjutim, i da smo tu bili bolji, opet ne bi bili iznad 3. mjesta s obzirom na ovu sezonu. Takodjer, u kupu bi kad-tad igrali protiv Zrinjskog ili Borca, koji bi nas mogli pobijediti lagano sve i da smo na vrhuncu igre i forme...

Treba se zadrzati kontinuitet po stoti put se govori, pritome su od sredine marta rezultati i vise nego dobri. I remiji protiv Borca i Igmana na Kosevu su trebale biti pobjede, pa cak ni protiv Zrinjskog nismo trebali izgubiti. Bog zna koje je rjesenje za trenera, ali opet nam se ne pise dobro, pogotovo ako je istina oko tih imena sto se vec licitiraju.
FK SARAJEVO
🏆 Titula 7x 🏆
🏆 Kup 7x 🏆

Avatar
Aduka87
Postovi: 9256
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 12 maj 2024, 13:38

Samo ekipu ne treba remetit, ostavit trenutni kostur, pojacati gdje nam skripi a to je stoper, lijevi bek, vezni jedan, ako se opet bude tjeralo, nema nista od nas.
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

Avatar
Suki46
Postovi: 2970
Pridružen/a: 18 jan 2014, 18:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Suki46 » 12 maj 2024, 13:43

Aduka87 je napisao/la:
12 maj 2024, 13:31
Suki46 je napisao/la:
12 maj 2024, 13:28
Pa hajde , bolje da 12.05 znamo da od naredne sezone nema ništa , nego u augustu :urnebes: :mrgreen:
Al bukvl vec u startu znas da ce i sljedeca sezona biti karna.
Cirkus u režiji velikog stručnjaka Ismira Mirvića.
I onda mi neko kaže Savez,Željezničar,Gigović,Borac itd. krivci za naše sjajne poteze :tokralju: :clap:
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★★
YNWA <3

Avatar
hazarder
Postovi: 1420
Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hazarder » 12 maj 2024, 13:44

Aduka87 je napisao/la:
12 maj 2024, 13:38
Samo ekipu ne treba remetit, ostavit trenutni kostur, pojacati gdje nam skripi a to je stoper, lijevi bek, vezni jedan, ako se opet bude tjeralo, nema nista od nas.
100% brate :!:

Ovo podvuć i boldirat svakom idućem kandidatu za trenera. Kad se vrate svi posuđeni igrači, izuzev lijevog beka i desetke mi imamo zavidan roster nek' priča ko šta hoće. Dosta je tu i mladih igrača koji tek trebaju da zablistaju, dosta je igrača koji mogu dat' ruke na više pozicija i više sistema. Pun mi je qrac više dovođenja i uigravanja 10+ igrača svaki prelazni rok.

Avatar
kempes
Postovi: 486
Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kempes » 12 maj 2024, 13:44

hazarder je napisao/la:
12 maj 2024, 13:34
Branio sam ga od prvog dana, ali ako je istina da sam hoće da ide onda je obična pitchkurina. Stalo se i iza njega i iza igrača usprkos raznim brukanjima na terenu ove sezone. Ne treba nam beskičmenjak. Ta priča da Mirvić nameće igrače ne pije vode. Koliko to minuta Renan i Pena imaju u zadnjih 10 utakmica svega vam?
Slovenac je odlučio da digne ruke od svega, a pojavljuju se likovi sa nekim teorijama zavjere.

U teškoj smo situaciji sportski i politički, nemamo se čemu nadati ni sljedeće sezone.

Benko123
Postovi: 626
Pridružen/a: 20 feb 2021, 13:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benko123 » 12 maj 2024, 13:50

Dok god kurvestina Ajla sjedi u klubu i dok Mirvic ne vidi pravi problem ovde, nama nema napretka

Avatar
mnon46
Postovi: 3341
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mnon46 » 12 maj 2024, 13:53

Iliev, Rogić
Pojačanje, Duraković
Beganović, Mulalić
Čelik, Đuričković, Soldo, pojačanje
Julardžija, Buljubašić, Mustafić
Pojačanje, Anđušić, Duljević, Mehmedović
Čataković, Kyeremeh, Guliashvili

Treći golman, Kapetanović, Krdžalić. 23 igrača.

Po ovome, trebaju nam 3 pojačanja na ljeto, u slučaju prodaje nekog od gore pobrojanih dovesti novog. Duljević i Anđušić su višak osim ako ne planiramo sa krilima igrati ali ovdje sam ih stavio na ofanzivne veznjake iako Anđušiću ne leži to a Dulja je apsolutno nespreman. Tako da nam je od ofanzivnih veznih tu samo Mehmedović koji nije za prvu postavu i treba nam neko kreativniji.
Mislim da Aničiću i Radoviću ističe ugovor, Aničiću se zahvaliti a Radović je bolji od Durakovića, samo ovaj ima ugovor. Hasić se vraća u Tursku. Oliveiru probati prodati i osloboditi mjesto za dodatnog stranca, a sa Penaradnom Boga pitaj će se riješiti situacija, da zna lopte, zna, da je bolikhurac, bolikhurac je.
U jednom trenutku govorimo za koga će mali navijati, šta će punac reći. Kaže mlada "Nek je ono meni živo i zdravo, pa nek navija za koga hoće". Tajac. Prekida ga brat riječima "Ma nek bude malo i bolesno, samo nek navija za Sarajevo".

mosarajvosa83
Postovi: 5425
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 12 maj 2024, 14:04

kempes je napisao/la:
12 maj 2024, 13:44
hazarder je napisao/la:
12 maj 2024, 13:34
Branio sam ga od prvog dana, ali ako je istina da sam hoće da ide onda je obična pitchkurina. Stalo se i iza njega i iza igrača usprkos raznim brukanjima na terenu ove sezone. Ne treba nam beskičmenjak. Ta priča da Mirvić nameće igrače ne pije vode. Koliko to minuta Renan i Pena imaju u zadnjih 10 utakmica svega vam?
Slovenac je odlučio da digne ruke od svega, a pojavljuju se likovi sa nekim teorijama zavjere.

U teškoj smo situaciji sportski i politički, nemamo se čemu nadati ni sljedeće sezone.
Svako normalan bi digao ruke kad na terenu nemoze da odlucuje i da mu se na oanovu toga sudi

Avatar
Maroon1946
Postovi: 207
Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Maroon1946 » 12 maj 2024, 14:08

Samo provjereno ime koje poznaje našu ligu dolazi u obzir.

Avatar
Bosniak10
Postovi: 1039
Pridružen/a: 21 maj 2023, 15:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bosniak10 » 12 maj 2024, 14:12

Samo jedan može voditi FK Sarajevo
Naime, odavna je mali Muhamed zapisan u poljudskim bilježnicama da bi mogao biti prorok baluna. Hajduk je već prije nekoliko ljeta znao za 19-godišnjeg Buljubašića, znao i zvao ga, ali tada nije bio dostupan, Sarajevo ga nije puštalo.

Avatar
Vanja8
Postovi: 10381
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 12 maj 2024, 14:14

Niko se njemu nije mijesao u posao, imao je slobodu kao ni jedan drugi trener i to sto pisete su gluposti...
Covjek je ocigledno vezao svoju karijeru za Ibricica i neka mu je srecno...
Niti cu ga kuditi , niti cu ga hvaliti, pozeljeti mu svako dobro i puno uspijeha kako privatno tako i u sportskom segmentu.

Simon hvala na svemu i Sretno :salut:

FKS je sportska institucija, dolasci, odlasci trenera su redovna desavanja i nista se posebno nece desiti i sa njegovim odlaskom i nije mi jasno da neki vec pisu propala sledeca sezona...
Zasto, na osnovu cega sudite tako ?
Mozda ste naculi da dolazi Hus, pa vec digli ruke... :urnebes: :urnebes:

Avatar
Maroon1946
Postovi: 207
Pridružen/a: 11 mar 2024, 12:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Maroon1946 » 12 maj 2024, 14:18

Vanja8 je napisao/la:
12 maj 2024, 14:14
Niko se njemu nije mijesao u posao, imao je slobodu kao ni jedan drugi trener i to sto pisete su gluposti...
Covjek je ocigledno vezao svoju karijeru za Ibricica i neka mu je srecno...
Niti cu ga kuditi , niti cu ga hvaliti, pozeljeti mu svako dobro i puno uspijeha kako privatno tako i u sportskom segmentu.

Simon hvala na svemu i Sretno :salut:

FKS je sportska institucija, dolasci, odlasci trenera su redovna desavanja i nista se posebno nece desiti i sa njegovim odlaskom i nije mi jasno da neki vec pisu propala sledeca sezona...
Zasto, na osnovu cega sudite tako ?
Mozda ste naculi da dolazi Hus, pa vec digli ruke... :urnebes: :urnebes:
Načuli da dolazi najtrofejniji trener i digli ruke. :damn:
Nemoj samo da dovedu jos jednog "modernog" jer mi se sere cim cujem tu rijec. Prije bi Čalu doveo nego sve pomenute jer znam da ćemo se sa njim bar potući za titulu.

Avatar
nokee
Postovi: 2275
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 12 maj 2024, 14:24

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
12 maj 2024, 13:21
ajdohordas je napisao/la:
12 maj 2024, 13:16
Husref, Vule, Krste. ✅
#NewEra :rol:
Ići na stadion čisto iz razloga jer je teška ovo opsesija, ali sa tim duetom ko stručnim štabom možemo Stupčanici konkurentni jedino biti.
Ako se planira Krste kao SD, to je jedino dobro u tome svemu, smatram da bi mogao dobar posao uraditi.
Neces nista u ovoj ligi uraditi da ti ne znam ti ko sjedne na klupu. Znamo svi razloge, jednostavno raja ne konta sta znaci kad imas ovoliki vjetar u ledja kao Borac, a tebe kolje konstantno.
Igrace koji su toliko bolji od ostatka lige da te boli q za sudije neces nikad dovesti niti bi dosli u ovakvu ligu.

Pa evo sta vi mislite od trenera ko bi dosao, kad vidi desavanja iz ove sezone. Vjerujem koliko god nisam za Husrefa da je i on premija! Treba biti realan.

Avatar
scholsey
Postovi: 1750
Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la scholsey » 12 maj 2024, 14:24

Ne podnosim sportske p.ičke, papke i neradnike. Obzirom da je takvih pun klub, ne vidim način kako će dovesti drugačije od sebe i tako promijeniti nešto na bolje.

Šta god da se desi, ko god da dođe, kakve god da budu sudije - u skorijoj budućnosti se kod nas ništa neće promijeniti. Jedino nas vadi neko sportsko čudo.. ravno onome da se repka plasirala na Euro.

Čuvajte živce, sami ste sebi najpreči.
The saddest thing in life is wasted talent.

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8241
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 12 maj 2024, 14:30

Vanja8 je napisao/la:
12 maj 2024, 14:14
Niko se njemu nije mijesao u posao, imao je slobodu kao ni jedan drugi trener i to sto pisete su gluposti...
Covjek je ocigledno vezao svoju karijeru za Ibricica i neka mu je srecno...
Niti cu ga kuditi , niti cu ga hvaliti, pozeljeti mu svako dobro i puno uspijeha kako privatno tako i u sportskom segmentu.

Simon hvala na svemu i Sretno :salut:

FKS je sportska institucija, dolasci, odlasci trenera su redovna desavanja i nista se posebno nece desiti i sa njegovim odlaskom i nije mi jasno da neki vec pisu propala sledeca sezona...
Zasto, na osnovu cega sudite tako ?
Mozda ste naculi da dolazi Hus, pa vec digli ruke... :urnebes: :urnebes:
Upravo to, niti ga kuditi, a niti ga hvaliti. Iskreno mislim da je skontao da nije dorastao poslu ovdje i da jednostavno bolje funkcioniše u sredini gdje ima manje pritiska i očekivanja. Na stranu sudije i sve ostalo, ali svlačioniciom nije vladao i kiksao je u malim utakmicama, kući i na strani. Ovako se uvijek može izvlačiti da je ova liga divlja i da se mešetarilo, što donekle i jest tačno, ali jednostavno nema to nešto za veće domete. Treba tu više iskustva, mangupluka i znanja, kojeg on nema, još.
Treba iskusan trener, koji zna svlačionicu da drži, jer je to kod nas najbitnije, zbog igrača koje ne krasi profesionalizam i treba neko ko zna postaviti igrače i imati osjećaj kad nešto treba mijenjati u igri, a ne uvijek isto. Sretno njemu, ali bolje je da ide i za nas i za njega. Nije se on snašao ni pronašao kod nas.

Avatar
napoleon72
Postovi: 5259
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 12 maj 2024, 14:38

Idi Mirvicu u pm
GRMI SA SJEVERA!
1946

90ka deseti heroj Bosne

Avatar
hordasDoboj
Postovi: 1784
Pridružen/a: 10 avg 2014, 19:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hordasDoboj » 12 maj 2024, 14:38

:thumbdown:

Opet lutanje, aklimatizacija i ostale pm :pinokio:

Novom treneru zabraniti da dovede/otpiše više od 3 igraca.
Nikad neću zaboraviti riječi kapitena Biogradlića: “Upamtite, Sarajevo može biti prvak države, a može i ispasti iz lige, ali Želju uvijek treba pobijediti, jer ta nam je pobjeda najvažnija” - sjeća se Čerkić.

NajvecaRadosti
Postovi: 6432
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 12 maj 2024, 14:41

Nema sta dovoditi.Stoper,bekovi i 10ka.4 igraca max.Od ovi sto istice ugovor ostaviti Ilieva,za Radovica vidjeti,ublehu Anicica nabiti nogom u 100 quraca i tjt.

Ostalo sve ima,sta je tu je i neka radi sa tom ekipom.Boli nas kar.ina ko mu se svidja ko ne.Nije ovo zelim zelis.Dokazi se i dobit ces moc dovodjenja/tjeranja.Zasad 3-4 dolaska i 2-3 odlaska.

Nikad vise nijedan trener ne smije dobiti nikakvu moc dok ga ne vidimo prvo.Dati nekome da otpise 10 igraca i dovede 10 novi na osnovu treninga sto je vidio je ludilo.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

ajdohordas
Postovi: 3854
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 12 maj 2024, 14:43

Simonu je puna kapa svega zato covjek zeli da ide.
Ono sto znam i sto imam info 100% jeste da mu se liga ogadila zbog politicke umjesanosti i sudijskih malverzacija i krađa i svega onoga sto karakterise ovu ligu.

E sada pojavljuju se nove informacije da je imao sukob sa Ismirom zbog Pene i Renana. Ja za to nisam cuo ali vjerujem da ima istine i da je to kap koja je definitivno prelila čašu.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Dave, Hajdeee, zagorski i 32 gosta.