Prva liga FBiH 2023/2024

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
senjak075
Postovi: 835
Pridružen/a: 13 dec 2022, 10:25
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la senjak075 » 13 maj 2024, 13:46

PonosniSmogovci je napisao/la:
13 maj 2024, 13:15
senjak075 je napisao/la:
13 maj 2024, 12:39
nicaze95 je napisao/la:
13 maj 2024, 12:28


To i mene za ulaznice zanima.
Njih 30ak doslo nas ce brat brat oko 300 bit al helem kad sve sabares bice bolje gledat tribine nego tekmu.
Kad skontas da iz oba kluba ne mozes nac 5 igraca da valjaju za premier ligu onda tek shvatis na cemu si
Dolazi 30000 navijača zeničkog giganta.

Najavili su oko 300 buseva, 2000 automobila i 2-3 airbusa.
Spremite se glupani za izdanje o kakvom vi mozete samo sanjat i jedno 500 mjesta nek nam se ostavi prazno.

Za teren se ne sekirajte lagana vasa pobjeda.

hvala i prijatno
Poznati ste vi po izdanjima svojim :urnebes:
Zenica i navijanje :urnebes:
Ja tripujem tripujem, na Slobodu tipujem!

Avatar
redbull93
Postovi: 14537
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la redbull93 » 13 maj 2024, 13:58

senjak075 je napisao/la:
13 maj 2024, 13:43
Nakon utakmice obavezno srušit sektor tribine na kojem budu smješteni zenićki degenerici.
Ne sekiraj se, sam ce se srusiti. :mrgreen:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

antisisoja1919
Postovi: 3650
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la antisisoja1919 » 13 maj 2024, 14:10

bambus je napisao/la:
13 maj 2024, 13:28
antisisoja1919 je napisao/la:
13 maj 2024, 13:22

Ma da. Ja bas zavisim od toga hoce li mi uprava platit domacu/gostujucu utakmicu. Meni a i 90% drugih koji prate Slobodu.
Koja debilna prica u pm. Dozovite se malo.
Zbog tog vam klub i ostaje duzan drugima radi vasih karti.
Nego kakav je dzeparac, mozel dvoguza bit ?
Zbog moje sigurno ne, al ti definitivno ne odustajes bit levat, tako da odustajem od rasprave s tobom. Do zraka je ocigledno.
Volim tebe, više od sebe

antisisoja1919
Postovi: 3650
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la antisisoja1919 » 13 maj 2024, 14:12

DamirT je napisao/la:
13 maj 2024, 13:32
antisisoja1919 je napisao/la:
13 maj 2024, 13:22
bambus je napisao/la:
13 maj 2024, 12:55
Ljudima uprava placa prevoz, ulaz na stadion, dobiju jos dzeparac da imaju i pojavi ih se 10 na gostovanju.Na domacim utakmicama reketiraju klub, sa njima ne treba uopste u diskusiju ulazit.Bas Fukare.
Ma da. Ja bas zavisim od toga hoce li mi uprava platit domacu/gostujucu utakmicu. Meni a i 90% drugih koji prate Slobodu.
Koja debilna prica u pm. Dozovite se malo.
Sad ce reci da misle samo na Fukare. Isto kao da samo oni prate Slobodu po gostovanjima...
Ma jednu istu glupu pricu pricaju mjesecima. Stvarno su za dobrog promatranja ovi Zenicani.
Volim tebe, više od sebe

Avatar
BatistutA19
Postovi: 5007
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la BatistutA19 » 13 maj 2024, 14:15

DamirT je napisao/la:
13 maj 2024, 12:25
BatistutA19 je napisao/la:
13 maj 2024, 12:18
Zesci je bio naboj Rahic -Čelik 3 minuta paraglajder leti iznad stadiona a to sto su ukrali vremena nebitno,tuzlaci et kontali ono na izlet 3 boda i onda bi dobri bili ,ma nema pustanja koliko mi mislimo.Da li je Rahic bio premiran ne znam ali momci su ginuli za svaku loptu.
Ovo sto pricaju za karte nisu platili Gradini i jos nekim ostali duzni i za sudije ne znam ali vidjet cemo hoce li Robijaši platit ili ce ispostovat dogovor besplatno Zenica besplatno Tuzla.
Opet oni mi pratimo Slobodu pa mi pratimo ligu ali bgm ako vecina se zali na Slobodu nece im bit dobro i ove sezone do kraja ili opet kad nekad budu igrali sa njima.
U Subotu cemo vidjet to postenje za ulaznice prema nama da li ce vratit istom mjerom besplatno ili ce nam naplatit.U Sobotu ocekujem pobijedu Robije na tribinama a na terenu realno Sloboda je bolja ali kazu lopta je okrugla derbi ne znaci ni tabela ni forma ni bilo sta.
Stupcanica ako dobije u Kaknju bas ce bit zaebano do kraja mada ni oni nece lahko Kakanj proci.
Vijerujem opet Sloboda ulazi a sta dalje to cete vi vidjet kad dodje samar realnosti samo necete pisat sa nama nego ce vas zaebavat sarajlije.
A koji je to samar realnosti? Da smo prvi kandidati za ispadanje uz Radnik ako udjemo? To mi svi znamo i bez tebe.
Drug šamar realnosti ti znas i mnogi i ti si svijestan ti i mnogi slicni tebi ,ulaskom ako budu svi isti uhljupi,isti sistem ,opet hajd novi krug ,novi dugovi,teska borba za opstanak i na duze staze ne vodi nicemu osim novih dugova ,nikad Slobode jake nece bit bez nekog reseta da kazes ovakvu Slobodu zelimo.
Ja kazem za druge navijace koji samo gledaju loptu ,tabelu ,i Wwin ligu a doduse to su derbi navijaci i koje ne zanima nista osim doc gledat sarajavske klubove ,Zrinjski i Borac.
I Celik i Sloboda su daleko od jakih klubova gdje trebamo bit razliciti su nam putevi iste želje imamo,Sloboda bez reseta nikad nece a ni Čelik mozda nece moci ovako samo sto mi imamo plan koiji je jako spor i zdrav klub a vi ni plana ni cilja nego samo od danas do sutra.Eto ucice te i teska patnja .
Moje misljenje i vecina nas kad udjes i nikad vise ne ispast i da odmah mozes bit bar sredina.
Samo neko pisanjre realno vidi odmah ko mrznju ili neku ljubomoru..Zasto mrzit Slobodu i zasto bit ljubomoran pa hajmo rec nikakav klub osim imena ??Ili isto pitanje za vas prema nama!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 5007
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la BatistutA19 » 13 maj 2024, 14:19

senjak075 je napisao/la:
13 maj 2024, 13:43
Nakon utakmice obavezno srušit sektor tribine na kojem budu smješteni zenićki degenerici.
Nemojte rusit sad ce vam punit taj sektor Horde,Manijaci,Lesinari,Ultrasi,Red Army 😂😂😂

Avatar
BatistutA19
Postovi: 5007
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la BatistutA19 » 13 maj 2024, 14:23

Ali tacno kad im das argument krivo im onda do zraka je zenickog 😂😂😂Ovo je tacno 100% sto Bambus pise uprava placa prevoz placa im karta i ta onda ista uprave ne ispostuje te ljude i ostaje duzna,konkretno u Srebreniku a gdje su ostala mjesta ne znam ,sreca im pa im u Zenici besplatno bilo ,ae bice valjda i nama besplatno osim naseg prevoza 😁😁

antisisoja1919
Postovi: 3650
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la antisisoja1919 » 13 maj 2024, 14:27

BatistutA19 je napisao/la:
13 maj 2024, 14:23
Ali tacno kad im das argument krivo im onda do zraka je zenickog 😂😂😂Ovo je tacno 100% sto Bambus pise uprava placa prevoz placa im karta i ta onda ista uprave ne ispostuje te ljude i ostaje duzna,konkretno u Srebreniku a gdje su ostala mjesta ne znam ,sreca im pa im u Zenici besplatno bilo ,ae bice valjda i nama besplatno osim naseg prevoza 😁😁
Kakav ba druze argument?
Argument sto se generalizuju svi naspram grupice ljudi.
Tebe barem smatram za nekog normalnog.
Volim tebe, više od sebe

Avatar
DamirT
Postovi: 14628
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la DamirT » 13 maj 2024, 14:45

BatistutA19 je napisao/la:
13 maj 2024, 14:15
DamirT je napisao/la:
13 maj 2024, 12:25
BatistutA19 je napisao/la:
13 maj 2024, 12:18
Zesci je bio naboj Rahic -Čelik 3 minuta paraglajder leti iznad stadiona a to sto su ukrali vremena nebitno,tuzlaci et kontali ono na izlet 3 boda i onda bi dobri bili ,ma nema pustanja koliko mi mislimo.Da li je Rahic bio premiran ne znam ali momci su ginuli za svaku loptu.
Ovo sto pricaju za karte nisu platili Gradini i jos nekim ostali duzni i za sudije ne znam ali vidjet cemo hoce li Robijaši platit ili ce ispostovat dogovor besplatno Zenica besplatno Tuzla.
Opet oni mi pratimo Slobodu pa mi pratimo ligu ali bgm ako vecina se zali na Slobodu nece im bit dobro i ove sezone do kraja ili opet kad nekad budu igrali sa njima.
U Subotu cemo vidjet to postenje za ulaznice prema nama da li ce vratit istom mjerom besplatno ili ce nam naplatit.U Sobotu ocekujem pobijedu Robije na tribinama a na terenu realno Sloboda je bolja ali kazu lopta je okrugla derbi ne znaci ni tabela ni forma ni bilo sta.
Stupcanica ako dobije u Kaknju bas ce bit zaebano do kraja mada ni oni nece lahko Kakanj proci.
Vijerujem opet Sloboda ulazi a sta dalje to cete vi vidjet kad dodje samar realnosti samo necete pisat sa nama nego ce vas zaebavat sarajlije.
A koji je to samar realnosti? Da smo prvi kandidati za ispadanje uz Radnik ako udjemo? To mi svi znamo i bez tebe.
Drug šamar realnosti ti znas i mnogi i ti si svijestan ti i mnogi slicni tebi ,ulaskom ako budu svi isti uhljupi,isti sistem ,opet hajd novi krug ,novi dugovi,teska borba za opstanak i na duze staze ne vodi nicemu osim novih dugova ,nikad Slobode jake nece bit bez nekog reseta da kazes ovakvu Slobodu zelimo.
Ja kazem za druge navijace koji samo gledaju loptu ,tabelu ,i Wwin ligu a doduse to su derbi navijaci i koje ne zanima nista osim doc gledat sarajavske klubove ,Zrinjski i Borac.
I Celik i Sloboda su daleko od jakih klubova gdje trebamo bit razliciti su nam putevi iste želje imamo,Sloboda bez reseta nikad nece a ni Čelik mozda nece moci ovako samo sto mi imamo plan koiji je jako spor i zdrav klub a vi ni plana ni cilja nego samo od danas do sutra.Eto ucice te i teska patnja .
Moje misljenje i vecina nas kad udjes i nikad vise ne ispast i da odmah mozes bit bar sredina.
Samo neko pisanjre realno vidi odmah ko mrznju ili neku ljubomoru..Zasto mrzit Slobodu i zasto bit ljubomoran pa hajmo rec nikakav klub osim imena ??Ili isto pitanje za vas prema nama!
Ja vjeruj niti mrzim Zenicu, niti Celik. Apsolutno nista nemam protiv vas. Meni samo ide na zivce sto ovdje pojedini, ne svi naravno, jedva docekaju da nesto napisu protiv Slobode u bilo kojem smislu, a u istom qrcu sto se tice dugovanja i ostalog. Pohvalno je bas sto vracate ogromne dugove od prije, na tome vam skidam kapu. Sto se tice guranja sudija, guraju nas, to svi vide. Samo ne znam sta je tu problem sto to Sloboda radi, a bukvalno svake sezone makar neki tim tako radi u ovoj ligi.

Gledam jucer jedva docekali da komentarisu neki penal. Cist penal, mogu se zakleti u sta hoces. Igrac sklanja loptu, a golman ga po nogama udara i pada. Ako to nije penal, ne znam stvarno sta jeste.

Sto se tice dugova, daj Boze da ijedan klub ih rijesi iz drzave. Eno Sarajevo ima milionere, akademije, pa hop 3,3 miliona duga. A da ne govorim o ostalim manjim klubovima kod nas.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Zaniolo
Postovi: 1346
Pridružen/a: 11 okt 2023, 14:42
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la Zaniolo » 13 maj 2024, 15:37

Autisticni Batistuta kad god napise post to je o Slobodi. Kakav bolesnik.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 5007
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la BatistutA19 » 13 maj 2024, 16:00

antisisoja1919 je napisao/la:
13 maj 2024, 14:27
BatistutA19 je napisao/la:
13 maj 2024, 14:23
Ali tacno kad im das argument krivo im onda do zraka je zenickog 😂😂😂Ovo je tacno 100% sto Bambus pise uprava placa prevoz placa im karta i ta onda ista uprave ne ispostuje te ljude i ostaje duzna,konkretno u Srebreniku a gdje su ostala mjesta ne znam ,sreca im pa im u Zenici besplatno bilo ,ae bice valjda i nama besplatno osim naseg prevoza 😁😁
Kakav ba druze argument?
Argument sto se generalizuju svi naspram grupice ljudi.
Tebe barem smatram za nekog normalnog.
Ali ima tu istine u vezi tog placanja ali ta upravo grupica ljudi vas i yebe i u gostima i kod kuce i to znamo kako je, isto je bilo u Zenici i svaki normalan navijac nece podrzat taj licni interes na stetu kluba nego ce se borit protiv toga..Mislim to ako je vamo ok i to ako podrzavate i ako je to put do jakog kluba onda jbga ,sutra ce ti takvi i klub prodat prijatelju.Ali sta god mi kazemo ovako slicno je mrznja prema Slobodi ili ne valja nam zrak ili ljubomorni pa na sta ljubomorni ili zasto mrzit et de reci ako nisam sve u pravu.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 5007
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la BatistutA19 » 13 maj 2024, 16:04

Zaniolo je napisao/la:
13 maj 2024, 15:37
Autisticni Batistuta kad god napise post to je o Slobodi. Kakav bolesnik.
Necu nista te nervirat zao mi te da pravis novi nik.i valja opet selit u drugi grad i za drugi klub navijat a pratit Slobodu moj Ledeni 😂😂😂Ali ti bas nista ne vidis osim tabele ,bar ovi vide nesto ali ti samo tabelu 😂😂😂

Avatar
BatistutA19
Postovi: 5007
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la BatistutA19 » 13 maj 2024, 16:15

DamirT je napisao/la:
13 maj 2024, 14:45
BatistutA19 je napisao/la:
13 maj 2024, 14:15
DamirT je napisao/la:
13 maj 2024, 12:25

A koji je to samar realnosti? Da smo prvi kandidati za ispadanje uz Radnik ako udjemo? To mi svi znamo i bez tebe.
Drug šamar realnosti ti znas i mnogi i ti si svijestan ti i mnogi slicni tebi ,ulaskom ako budu svi isti uhljupi,isti sistem ,opet hajd novi krug ,novi dugovi,teska borba za opstanak i na duze staze ne vodi nicemu osim novih dugova ,nikad Slobode jake nece bit bez nekog reseta da kazes ovakvu Slobodu zelimo.
Ja kazem za druge navijace koji samo gledaju loptu ,tabelu ,i Wwin ligu a doduse to su derbi navijaci i koje ne zanima nista osim doc gledat sarajavske klubove ,Zrinjski i Borac.
I Celik i Sloboda su daleko od jakih klubova gdje trebamo bit razliciti su nam putevi iste želje imamo,Sloboda bez reseta nikad nece a ni Čelik mozda nece moci ovako samo sto mi imamo plan koiji je jako spor i zdrav klub a vi ni plana ni cilja nego samo od danas do sutra.Eto ucice te i teska patnja .
Moje misljenje i vecina nas kad udjes i nikad vise ne ispast i da odmah mozes bit bar sredina.
Samo neko pisanjre realno vidi odmah ko mrznju ili neku ljubomoru..Zasto mrzit Slobodu i zasto bit ljubomoran pa hajmo rec nikakav klub osim imena ??Ili isto pitanje za vas prema nama!
Ja vjeruj niti mrzim Zenicu, niti Celik. Apsolutno nista nemam protiv vas. Meni samo ide na zivce sto ovdje pojedini, ne svi naravno, jedva docekaju da nesto napisu protiv Slobode u bilo kojem smislu, a u istom qrcu sto se tice dugovanja i ostalog. Pohvalno je bas sto vracate ogromne dugove od prije, na tome vam skidam kapu. Sto se tice guranja sudija, guraju nas, to svi vide. Samo ne znam sta je tu problem sto to Sloboda radi, a bukvalno svake sezone makar neki tim tako radi u ovoj ligi.

Gledam jucer jedva docekali da komentarisu neki penal. Cist penal, mogu se zakleti u sta hoces. Igrac sklanja loptu, a golman ga po nogama udara i pada. Ako to nije penal, ne znam stvarno sta jeste.

Sto se tice dugova, daj Boze da ijedan klub ih rijesi iz drzave. Eno Sarajevo ima milionere, akademije, pa hop 3,3 miliona duga. A da ne govorim o ostalim manjim klubovima kod nas.
Ma ne mrzi niko bolan Slobodu neki se bas utripovali u to ali vi se ljutite kad vam se kaze sta ne valja .Nama su iste zelje samo razmisljanja drugacija iz razloga sto smi mi dotakli dno dalje nismo imali gdje nego ovako a vi niste dotakli e mi to govarimo da ga ne dotaknete.
Sto se tice sudija realno i Sloboda i Stupcanica su iste guraju i vas i njih pa ko ce koga vidjet cemo ,ja mislim vi cete uci mada je zaebano.
Za penal realno niko ne moze tvrdit bez pravog snimka jer na snimku se ne vidi ko je prvi doso do lopte i kakvog je kontakta bilo.Za Rahic ga sigurno ne bi sviro pogotovo u 90 minuti.
Za dugove mi vracamo i to dobro vracamo ali smo teren zapostavili vidis nam samo igraca,mi smo krivi za igrace pogresna procijena kod dovodjenja Hrelje i slicne
U Subotu nek bude pravi ambijent a vijerujem da ce bit i nek pobjedi nogomet.

antisisoja1919
Postovi: 3650
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la antisisoja1919 » 13 maj 2024, 16:18

BatistutA19 je napisao/la:
13 maj 2024, 16:00
antisisoja1919 je napisao/la:
13 maj 2024, 14:27
BatistutA19 je napisao/la:
13 maj 2024, 14:23
Ali tacno kad im das argument krivo im onda do zraka je zenickog 😂😂😂Ovo je tacno 100% sto Bambus pise uprava placa prevoz placa im karta i ta onda ista uprave ne ispostuje te ljude i ostaje duzna,konkretno u Srebreniku a gdje su ostala mjesta ne znam ,sreca im pa im u Zenici besplatno bilo ,ae bice valjda i nama besplatno osim naseg prevoza 😁😁
Kakav ba druze argument?
Argument sto se generalizuju svi naspram grupice ljudi.
Tebe barem smatram za nekog normalnog.
Ali ima tu istine u vezi tog placanja ali ta upravo grupica ljudi vas i yebe i u gostima i kod kuce i to znamo kako je, isto je bilo u Zenici i svaki normalan navijac nece podrzat taj licni interes na stetu kluba nego ce se borit protiv toga..Mislim to ako je vamo ok i to ako podrzavate i ako je to put do jakog kluba onda jbga ,sutra ce ti takvi i klub prodat prijatelju.Ali sta god mi kazemo ovako slicno je mrznja prema Slobodi ili ne valja nam zrak ili ljubomorni pa na sta ljubomorni ili zasto mrzit et de reci ako nisam sve u pravu.
Ako bi se na osnovu grupica i pojedinaca davala kompletna slika za Tuzlake i Zenicane onda bi to ovako bilo.
Mi zivimo na racun kluba, vi skupina iskompleksiranih i bolesnih ljudi.
Al nema potrebe, nit su svi paraziti u klubu, nit su svi truhlo i avenija.
I na kraju, znam da ja hvala Bogu nisam za marku ostetio klub.
Gledo sam uvijek spram svojih mogućnosti da maksimalno finansijski i a svakom drugom podrskom podrzim klub.
Volim tebe, više od sebe

nicaze95
Postovi: 843
Pridružen/a: 16 avg 2023, 19:01
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la nicaze95 » 13 maj 2024, 16:19

senjak075 je napisao/la:
13 maj 2024, 13:43
Nakon utakmice obavezno srušit sektor tribine na kojem budu smješteni zenićki degenerici.
Svakako imate najruzni stadion u drzavi. Svaka degradacija istog dovodi u pitanje igranja bilo kakve lige

Avatar
BatistutA19
Postovi: 5007
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la BatistutA19 » 13 maj 2024, 16:29

antisisoja1919 je napisao/la:
13 maj 2024, 16:18
BatistutA19 je napisao/la:
13 maj 2024, 16:00
antisisoja1919 je napisao/la:
13 maj 2024, 14:27


Kakav ba druze argument?
Argument sto se generalizuju svi naspram grupice ljudi.
Tebe barem smatram za nekog normalnog.
Ali ima tu istine u vezi tog placanja ali ta upravo grupica ljudi vas i yebe i u gostima i kod kuce i to znamo kako je, isto je bilo u Zenici i svaki normalan navijac nece podrzat taj licni interes na stetu kluba nego ce se borit protiv toga..Mislim to ako je vamo ok i to ako podrzavate i ako je to put do jakog kluba onda jbga ,sutra ce ti takvi i klub prodat prijatelju.Ali sta god mi kazemo ovako slicno je mrznja prema Slobodi ili ne valja nam zrak ili ljubomorni pa na sta ljubomorni ili zasto mrzit et de reci ako nisam sve u pravu.
Ako bi se na osnovu grupica i pojedinaca davala kompletna slika za Tuzlake i Zenicane onda bi to ovako bilo.
Mi zivimo na racun kluba, vi skupina iskompleksiranih i bolesnih ljudi.
Al nema potrebe, nit su svi paraziti u klubu, nit su svi truhlo i avenija.
I na kraju, znam da ja hvala Bogu nisam za marku ostetio klub.
Gledo sam uvijek spram svojih mogućnosti da maksimalno finansijski i a svakom drugom podrskom podrzim klub.
Ne nije to poenta price i nikakva slika ni Tuzle ni tuzlaka ni navijaca Slobode nego sto takve osobe stete klubu i sto takvim ne mozes vijerovat nista sutra i sto takvi saradjuju sa klubom e to je poenta.

Avatar
Zaniolo
Postovi: 1346
Pridružen/a: 11 okt 2023, 14:42
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la Zaniolo » 13 maj 2024, 16:35

BatistutA19 je napisao/la:
13 maj 2024, 16:04
Zaniolo je napisao/la:
13 maj 2024, 15:37
Autisticni Batistuta kad god napise post to je o Slobodi. Kakav bolesnik.
Necu nista te nervirat zao mi te da pravis novi nik.i valja opet selit u drugi grad i za drugi klub navijat a pratit Slobodu moj Ledeni 😂😂😂Ali ti bas nista ne vidis osim tabele ,bar ovi vide nesto ali ti samo tabelu 😂😂😂
Cim napises Ledeni znam da si glup. Daj jedan dokaz da sam on, autisticni stvore. 400 smajlija ne moze promjeniti cinjenicu da ti je Sloboda u glavi non stop. Zamisli navijat za jedan klub ko fol, a stalno misliti na drugi. Miran budi.

Avatar
Truhlo
Postovi: 5406
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la Truhlo » 13 maj 2024, 17:05

Gospodin Nalić iz 310 000 razloga poručio da nigdje ne ide i da budete mirni :bih:

Treneru ne smiju dati otkaz da ih ne ugasi :urnebes: :urnebes:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

antisisoja1919
Postovi: 3650
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la antisisoja1919 » 13 maj 2024, 17:10

Truhlo je napisao/la:
13 maj 2024, 17:05
Gospodin Nalić iz 310 000 razloga poručio da nigdje ne ide i da budete mirni :bih:

Treneru ne smiju dati otkaz da ih ne ugasi :urnebes: :urnebes:
Nalic je porucio da mu se napusis kite. Iz 310 000 razloga :mrgreen: :mrgreen:
Platio bi ti za tu uslugu kad naplati pare od Slobode.
Volim tebe, više od sebe

Avatar
BatistutA19
Postovi: 5007
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH 2023/2024

Post Postao/la BatistutA19 » 13 maj 2024, 17:10

Zaniolo je napisao/la:
13 maj 2024, 16:35
BatistutA19 je napisao/la:
13 maj 2024, 16:04
Zaniolo je napisao/la:
13 maj 2024, 15:37
Autisticni Batistuta kad god napise post to je o Slobodi. Kakav bolesnik.
Necu nista te nervirat zao mi te da pravis novi nik.i valja opet selit u drugi grad i za drugi klub navijat a pratit Slobodu moj Ledeni 😂😂😂Ali ti bas nista ne vidis osim tabele ,bar ovi vide nesto ali ti samo tabelu 😂😂😂
Cim napises Ledeni znam da si glup. Daj jedan dokaz da sam on, autisticni stvore. 400 smajlija ne moze promjeniti cinjenicu da ti je Sloboda u glavi non stop. Zamisli navijat za jedan klub ko fol, a stalno misliti na drugi. Miran budi.
Dobro Ice Tea 😂😂😂zamisli jos gore moras reci iz Bihaca navijat za Jedinstvo a ne gledat nikad Slobodu 😂😂Tebi samo treba dat tabelu ,ostalo nemas ti pojma Ice Tea 😂😂Pokuso sam ja tebi objasnit ali ne vredi 😂😂Uzivaj !!

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.