FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste za smjenu stručnog štaba?

Da
51
32%
Ne
108
68%
 
Ukupno glasova: 159

Hz1946
Postovi: 177
Pridružen/a: 19 jun 2023, 01:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hz1946 » 13 maj 2024, 16:44

Nani postao slobodan igrač :kafa:

Avatar
Evander
Postovi: 14509
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 13 maj 2024, 16:45

Grobari koji su trenutno u klubu, dobrano rade da ga uniste.
Cuj 5 miliona "ostali troskovi". Kakav jeftin pokusaj da udrobe sve stvari gdje su bacili pare na razno razne raskide i obestecenja propalih fudbalera.
Kad ode ova garnitura, tek ce nam tad biti jasno, koliko su unistili klub. Haj sto ga rezultatski evo vec 4 godine srozavaju, njihov rad ozbiljno dovodi u pitanje opstanak kluba.

Avatar
ledesma
Postovi: 5030
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 13 maj 2024, 16:50

Evander je napisao/la:
13 maj 2024, 16:45
Grobari koji su trenutno u klubu, dobrano rade da ga uniste.
Cuj 5 miliona "ostali troskovi". Kakav jeftin pokusaj da udrobe sve stvari gdje su bacili pare na razno razne raskide i obestecenja propalih fudbalera.
Kad ode ova garnitura, tek ce nam tad biti jasno, koliko su unistili klub. Haj sto ga rezultatski evo vec 4 godine srozavaju, njihov rad ozbiljno dovodi u pitanje opstanak kluba.
Gdje si ti Evanderu stara kurvetino?
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

pjankesarajevo
Postovi: 548
Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pjankesarajevo » 13 maj 2024, 16:54

plisek je napisao/la:
13 maj 2024, 16:38
Najjaci su mi ovi strucnjaci sto ne znaju ni procitat ovaj izvjestaj, pa pocnu pametovat oko ovih 5 mil u ostalim troskovima. Sta god da je unutra, imaju ljudi koji znaju sta rade, nista ilegalno se ne desava to je sigurno, davno bi nas chetalji povalili, jedva bi docekali. Mirvic je tezak preko 80 miliona po procjenama dostupnim na netu, minus od 3 miliona je smijesan za njega i dio plana koji ima. Serite, pricajte sta hocete, za mene ce covjek koji je upumpao preko 15 miliona u moj voljenu klub, a NIJE MORAO, vjecna legenda. Da ne zna sta radi ne bi imao toliki kes, ko sam ja da mu palamudim sa svojom miljom mjesecno? Ismire, vjecni smo ti duznici, radi kako znas i umijes, jednog dana ce se sve vratiti!
Bravo 👏🏻
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️

boki86
Postovi: 2403
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 13 maj 2024, 16:55

ledesma je napisao/la:
13 maj 2024, 16:50
Evander je napisao/la:
13 maj 2024, 16:45
Grobari koji su trenutno u klubu, dobrano rade da ga uniste.
Cuj 5 miliona "ostali troskovi". Kakav jeftin pokusaj da udrobe sve stvari gdje su bacili pare na razno razne raskide i obestecenja propalih fudbalera.
Kad ode ova garnitura, tek ce nam tad biti jasno, koliko su unistili klub. Haj sto ga rezultatski evo vec 4 godine srozavaju, njihov rad ozbiljno dovodi u pitanje opstanak kluba.
Gdje si ti Evanderu stara kurvetino?
:rol: :rol:

pjankesarajevo
Postovi: 548
Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pjankesarajevo » 13 maj 2024, 16:56

ledesma je napisao/la:
13 maj 2024, 16:50
Evander je napisao/la:
13 maj 2024, 16:45
Grobari koji su trenutno u klubu, dobrano rade da ga uniste.
Cuj 5 miliona "ostali troskovi". Kakav jeftin pokusaj da udrobe sve stvari gdje su bacili pare na razno razne raskide i obestecenja propalih fudbalera.
Kad ode ova garnitura, tek ce nam tad biti jasno, koliko su unistili klub. Haj sto ga rezultatski evo vec 4 godine srozavaju, njihov rad ozbiljno dovodi u pitanje opstanak kluba.
Gdje si ti Evanderu stara kurvetino?
Kaze skupili se Evander, Turkish, Surreal i rekli Mirvicu, mrs iz kluba, mi preuzimamo.
Trazio Mirvic 2000 oni se povukli, nemaju.
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️

SHZ82
Postovi: 149
Pridružen/a: 21 maj 2023, 21:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SHZ82 » 13 maj 2024, 16:56

svi muljaju sa izvjestajima i stimaju kako njima odgovara. pa ovo je smijesno kako izgleda.
mnogo transparetnije treba da izgleda.
troskovi na prvi tim plate, premije
trodkovi na ulazne transfere
troskovi akademije
troskovi administracije
troskovi na kazne

prihodi od ulaznica
prihodi od izlaznih transfera
prihodi od saveza, tv prava, nagrade
prihodi od nastupa u Europi
prihodi od sponzora

ovaj izvkestaj je takav da ostavlja milion pitanja bez odgovora

uglavnom cca 90k prihod od clanarina mnogo govori o tome koliko se voli FKSarajevo, tu sva prica zavrsava

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 4064
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 13 maj 2024, 17:05



1:00

ne prizivajte ga, amaterska reakcija. Samo sam tu vidio ali dovoljno je

a i drugi gol mu se odvoji ndiaye jednom varkom tijela, samo tako... A ovakvih ndiayija koliko hoces po ovim ozbiljnijim ekipama.
Zadnja izmjena: Lobudaraczapamcenje, dana/u 13 maj 2024, 17:11, ukupno mijenjano 1 put.
- 1 9 4 6 -

plisek
Postovi: 65
Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la plisek » 13 maj 2024, 17:10

Evander je napisao/la:
13 maj 2024, 16:45
Grobari koji su trenutno u klubu, dobrano rade da ga uniste.
Cuj 5 miliona "ostali troskovi". Kakav jeftin pokusaj da udrobe sve stvari gdje su bacili pare na razno razne raskide i obestecenja propalih fudbalera.
Kad ode ova garnitura, tek ce nam tad biti jasno, koliko su unistili klub. Haj sto ga rezultatski evo vec 4 godine srozavaju, njihov rad ozbiljno dovodi u pitanje opstanak kluba.
A ti znas kako klubovi funkcionisu jer vodis svoj klub kao generalni direktor? Sta treba otjerat Mirvica i dovest nekog kineza koji ce nas koristit kao akciju s kojom ce godisnje bit dobar 10%? Povraca mi se od ovakvih navijaca, samo da je pljuvat, tjerat, gonit, gadjat..

Avatar
skoJaa
Postovi: 587
Pridružen/a: 28 okt 2012, 01:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoJaa » 13 maj 2024, 17:13

Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
13 maj 2024, 17:05


1:00

ne prizivajte ga, amaterska reakcija. Samo sam tu vidio ali dovoljno je

a i drugi gol mu se odvoji ndiaye jednom varkom tijela, samo tako... A ovakvih ndiayija koliko hoces po ovim ozbiljnijim ekipama.
Pa prati kod prvog gola i njegovu reakciju. Smiješan igrač.

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 4064
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 13 maj 2024, 17:17

skoJaa je napisao/la:
13 maj 2024, 17:13
Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
13 maj 2024, 17:05


1:00

ne prizivajte ga, amaterska reakcija. Samo sam tu vidio ali dovoljno je

a i drugi gol mu se odvoji ndiaye jednom varkom tijela, samo tako... A ovakvih ndiayija koliko hoces po ovim ozbiljnijim ekipama.
Pa prati kod prvog gola i njegovu reakciju. Smiješan igrač.
da, da i prvi gol. Identicno kao kod nas
- 1 9 4 6 -

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2410
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TurkishAirlines » 13 maj 2024, 17:24

pjankesarajevo je napisao/la:
13 maj 2024, 16:56
ledesma je napisao/la:
13 maj 2024, 16:50
Evander je napisao/la:
13 maj 2024, 16:45
Grobari koji su trenutno u klubu, dobrano rade da ga uniste.
Cuj 5 miliona "ostali troskovi". Kakav jeftin pokusaj da udrobe sve stvari gdje su bacili pare na razno razne raskide i obestecenja propalih fudbalera.
Kad ode ova garnitura, tek ce nam tad biti jasno, koliko su unistili klub. Haj sto ga rezultatski evo vec 4 godine srozavaju, njihov rad ozbiljno dovodi u pitanje opstanak kluba.
Gdje si ti Evanderu stara kurvetino?
Kaze skupili se Evander, Turkish, Surreal i rekli Mirvicu, mrs iz kluba, mi preuzimamo.
Trazio Mirvic 2000 oni se povukli, nemaju.
Mozes ti i bolje bgmi
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!


#sirimopozitivu

Avatar
Galantni
Postovi: 72
Pridružen/a: 04 okt 2023, 19:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Galantni » 13 maj 2024, 17:28

pjankesarajevo je napisao/la:
13 maj 2024, 16:54
plisek je napisao/la:
13 maj 2024, 16:38
Najjaci su mi ovi strucnjaci sto ne znaju ni procitat ovaj izvjestaj, pa pocnu pametovat oko ovih 5 mil u ostalim troskovima. Sta god da je unutra, imaju ljudi koji znaju sta rade, nista ilegalno se ne desava to je sigurno, davno bi nas chetalji povalili, jedva bi docekali. Mirvic je tezak preko 80 miliona po procjenama dostupnim na netu, minus od 3 miliona je smijesan za njega i dio plana koji ima. Serite, pricajte sta hocete, za mene ce covjek koji je upumpao preko 15 miliona u moj voljenu klub, a NIJE MORAO, vjecna legenda. Da ne zna sta radi ne bi imao toliki kes, ko sam ja da mu palamudim sa svojom miljom mjesecno? Ismire, vjecni smo ti duznici, radi kako znas i umijes, jednog dana ce se sve vratiti!
Bravo 👏🏻
👏👏👏

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 4064
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 13 maj 2024, 17:30

Sad je i izvjestaj fin problem. Sad smo pored navijaca postali i ekonomski analiticari i finans. revizori .. lijepo lijepo ebem vas u stau
- 1 9 4 6 -

Avatar
Vanja8
Postovi: 10381
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 13 maj 2024, 17:39

Forum i jeste u osnovi razmjena razlicitog misljenja...Nemam ja nikakav problem sto pojedinci pljuju, kritikuju, izrazavaju nekakve svoje zelje...
To je sve meni ok, medjutim, ako si navijac kluba, ako si nezadovoljan i to javno pises, onda moras imati i mentalnu snagu da nesto pohvalis kad se uradi dobro, ali to kod pojedinaca ne postoji, zato i stoji u ovoj recenici " ako si navijac kluba "...

E sad, ti isti se slomise oko Mirvica i analize finansijskog izvjestaja...
Eto svi nesto pametuju oko tog minusa, pa onako iz neutralnog ugla se upitam ko od klubova guli ovu napacenu zemlju i to prolazi kao kroz maslac...

E vidi sad, fin. izvjestaj kona nam kaze da su poslovali u plusu 1,5 miliona KM...Klub koji ima humanitarni broj, ljudi posluju u plusu i automatski rade protivzakonito, novac od Opstine, Kantona, Vlade Federacije,novac za trafo volumen 12...I svi sute
Tuzla prijavljuje igrace na 920 KM i svi sute...
Zrinjskom se uopste ne zna priliv novca i opet svi sute
listica, to ne treba ni komentarisati...

Da ne nabrajam vise...

Jedini klub koji posluje onako kako zakon predvidja, e tu svi laju i traze da im se obrazlozi stavka OSTALO...

Opet cu ponoviti " ako si navijac kluba"...

fera
Postovi: 12854
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 13 maj 2024, 18:07

Vanja8 je napisao/la:
13 maj 2024, 17:39
Forum i jeste u osnovi razmjena razlicitog misljenja...Nemam ja nikakav problem sto pojedinci pljuju, kritikuju, izrazavaju nekakve svoje zelje...
To je sve meni ok, medjutim, ako si navijac kluba, ako si nezadovoljan i to javno pises, onda moras imati i mentalnu snagu da nesto pohvalis kad se uradi dobro, ali to kod pojedinaca ne postoji, zato i stoji u ovoj recenici " ako si navijac kluba "...

E sad, ti isti se slomise oko Mirvica i analize finansijskog izvjestaja...
Eto svi nesto pametuju oko tog minusa, pa onako iz neutralnog ugla se upitam ko od klubova guli ovu napacenu zemlju i to prolazi kao kroz maslac...

E vidi sad, fin. izvjestaj kona nam kaze da su poslovali u plusu 1,5 miliona KM...Klub koji ima humanitarni broj, ljudi posluju u plusu i automatski rade protivzakonito, novac od Opstine, Kantona, Vlade Federacije,novac za trafo volumen 12...I svi sute
Tuzla prijavljuje igrace na 920 KM i svi sute...
Zrinjskom se uopste ne zna priliv novca i opet svi sute
listica, to ne treba ni komentarisati...

Da ne nabrajam vise...

Jedini klub koji posluje onako kako zakon predvidja, e tu svi laju i traze da im se obrazlozi stavka OSTALO...

Opet cu ponoviti " ako si navijac kluba"...
Ovi navijaci poslije dobre igre i pobjede ne mogu sebi da dodju pa na temi ne bude vise od desetak postova. Al kad treba proljuvati tada se navijaci probude.
You are someone else I am still right here

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5886
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 13 maj 2024, 18:07

Penetanda VIVAROS, su vise kostali nego julardzija matanovuc andjusic djurickovic mehmedovic zajedno. A sve ijedan igrac je dao vise od oba ova igraca.

Jos samo u bosni je 6 m€ u pro nogometu fudbalu socceru puno i budzet velk. I da je 2 m km (1 m€) budzet veci garant moranje da budes prvak..

Naravno namjerno se ovde krije POSTENO SYDHENJE SLUCAJEVI GIGX MUSA VICO KOJI VRIJEDE 4 m€ a borac to ima free..

Neznam dali u ovaj budzet ulazi finansiranje AKADEMIJE..


Nevjerovatno da se neko naziva i tvrdi da je navijac FK SARAJEVA a da tvrdi da je borac zrinjski I velez igrom i naposteno ispred nas 20+ bodova

Za nepovjerovat..


Rozman je po meni ispunio cilj, doveo je ekipu gdje ti treba maksimalno 3 igraca prem da se u ta tri mogu 2 vratit sa posudbe

Avatar
Vanja8
Postovi: 10381
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 13 maj 2024, 18:12

fera je napisao/la:
13 maj 2024, 18:07
Vanja8 je napisao/la:
13 maj 2024, 17:39
Forum i jeste u osnovi razmjena razlicitog misljenja...Nemam ja nikakav problem sto pojedinci pljuju, kritikuju, izrazavaju nekakve svoje zelje...
To je sve meni ok, medjutim, ako si navijac kluba, ako si nezadovoljan i to javno pises, onda moras imati i mentalnu snagu da nesto pohvalis kad se uradi dobro, ali to kod pojedinaca ne postoji, zato i stoji u ovoj recenici " ako si navijac kluba "...

E sad, ti isti se slomise oko Mirvica i analize finansijskog izvjestaja...
Eto svi nesto pametuju oko tog minusa, pa onako iz neutralnog ugla se upitam ko od klubova guli ovu napacenu zemlju i to prolazi kao kroz maslac...

E vidi sad, fin. izvjestaj kona nam kaze da su poslovali u plusu 1,5 miliona KM...Klub koji ima humanitarni broj, ljudi posluju u plusu i automatski rade protivzakonito, novac od Opstine, Kantona, Vlade Federacije,novac za trafo volumen 12...I svi sute
Tuzla prijavljuje igrace na 920 KM i svi sute...
Zrinjskom se uopste ne zna priliv novca i opet svi sute
listica, to ne treba ni komentarisati...

Da ne nabrajam vise...

Jedini klub koji posluje onako kako zakon predvidja, e tu svi laju i traze da im se obrazlozi stavka OSTALO...

Opet cu ponoviti " ako si navijac kluba"...
Ovi navijaci poslije dobre igre i pobjede ne mogu sebi da dodju pa na temi ne bude vise od desetak postova. Al kad treba proljuvati tada se navijaci probude.
E hvala buraz, nisam skontao da to sto pojedinci ne pisu ovdje i ne cestitaju neki neki pozitivan šok...
Neka mi halale, izvine, kako god, sto ih opanjkah... :wtf:

Avatar
nokee
Postovi: 2278
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 13 maj 2024, 18:13

Evander je napisao/la:
13 maj 2024, 15:45
nokee je napisao/la:
13 maj 2024, 15:05
Aduka87 je napisao/la:
13 maj 2024, 14:53
**** vas Ajla u taj supcic, jel vidite datum kad je dala pecat, a otisla je zvanicno nekad u aprilu i dosao onaj Belgijanac.
Ukines par debila kojima je bitno samo hraknuti (SamoDaKazeem, TurkishAirlines, Istinasamo, Surreal) puno ljepse pdf izgleda, moze se nesto i procitati.
Ukini Borac, Zrinjski i Velez, tabela ce puno ljepse izgledati :kafa:
Tebe sam zaboravio, izvini, evo evo ides.. Nek si se javio. Hvala!

Istinasamo123
Postovi: 723
Pridružen/a: 23 avg 2022, 00:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Istinasamo123 » 13 maj 2024, 18:20

nokee je napisao/la:
13 maj 2024, 15:05
Aduka87 je napisao/la:
13 maj 2024, 14:53
**** vas Ajla u taj supcic, jel vidite datum kad je dala pecat, a otisla je zvanicno nekad u aprilu i dosao onaj Belgijanac.
Ukines par debila kojima je bitno samo hraknuti (SamoDaKazeem, TurkishAirlines, Istinasamo, Surreal) puno ljepse pdf izgleda, moze se nesto i procitati.
A zamisli situaciju kada par debila ti u isto vrijeme guze mamu u sve otvore...
Pseto iz mirzinog jata sad prijavi post hebo li ti varesanovici nanu naninu.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: amkeivke, Dadox i 18 gostiju.