Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
Beduin
Postovi: 16609
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Beduin » 14 maj 2024, 17:20

antisisoja1919 je napisao/la:
14 maj 2024, 16:53
Predatod je napisao/la:
14 maj 2024, 05:20


Tuzla svaki put, posto nema snimak za Lesinare.
Sta se moglo drugo ocekivat poslije ulijetanja na teren?
Ja kako znam zadnja 2-3 gosotvanja ste bez problema prosli.
Obavljen je razgovor izmedju vodje Lesinara i sefa specijalne policije i dogovoreno da nema vrijedjanja drzave i slicnih nacionalistickih orgijanja i navijanja.
Oni su odmah poceli sa "ne treba nam titula, BIH nije nasa drzava" i opomenuti su. Rekli su "ok", a kasnije podeli skandirati o Genicidnoj Tvorevini i slicno na sto im se presutilo, da se ne bi izazivali veci neredi jer nisu vrijedjali BiH, a onda se njih nekoliko popelo na ogradu i izivljavalo se kao da hoce da je otkinu sto je isfrustriralo policiju koja je par puta ih smirivala.
A onda jos kao oni bi se s policijom sukobili pa kad je suzavac prsnut na njih i podeli ih tuci placu Lesinari kao pi4kice prave, nema da se prse na policiju. 😂

Ta ista policija mi je pohvalila HZ i Manijake kako su korektni, da popricaju sa njima prije tekme i dogovore sve i tako i bude. Kazu daleko normalniji i pitomiji od Lesinara.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Anex
Postovi: 2915
Pridružen/a: 23 avg 2014, 23:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Anex » 14 maj 2024, 17:22

Orden43 je napisao/la:
14 maj 2024, 17:11
A ja njima kad sam govorio da Mirvah nije tu radi fks nego radi sebe, tjst nasao je nacin kako doci do lahke love a da prstom ne makne pitari kazu neeee nije istina, ti si samo zavidni komsija itd itd, ljudi morate skontati koja ce budala doci u nasu ligu i tu kao nesto ulagati haha, to su sve lopovi jedan do jednog. I ovaj Husic je samo preko Tuzle htio doci do poslanika u NS cim mu je to uspilo odma je digao ruke od njih, tu svako gleda svoj interes nazalost, nema tu ulaganja
A koji to investitor ne radi za sebe?Jedina istina je da je Sarajevo bilo u velikim problemima prije dolaska Mirvića ali se to namjerno zaobilazi i traži rezultat preko noći,ako se ne brinu navijači Sarajeva čemu briga ostalih koji ne znaju šta će od sreće i blagostanja

Avatar
Suvorov
Postovi: 1558
Pridružen/a: 31 jul 2022, 08:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Suvorov » 14 maj 2024, 17:23

antisisoja1919 je napisao/la:
14 maj 2024, 17:01
Dok to jucer nije slucaj, sasvim opravdano i sa pokricem.
Dodjes u Tz i mislis da mozes pjevat "Bosna nije nasa drzava". E pa kurko care.
To se pjevalo u prvom poluvremenu ili pocetkom drugog.
Nije prvi put da se pjeva u Tuzli.
Incident je nastao pri izlasku sa stadiona.

Ne znam na osnovu cega ste povezali pjesmu i ovaj incident na izlasku.

Avatar
holyman
Postovi: 8509
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la holyman » 14 maj 2024, 17:25

Beduin je napisao/la:
14 maj 2024, 17:20
antisisoja1919 je napisao/la:
14 maj 2024, 16:53
Predatod je napisao/la:
14 maj 2024, 05:20


Tuzla svaki put, posto nema snimak za Lesinare.
Sta se moglo drugo ocekivat poslije ulijetanja na teren?
Ja kako znam zadnja 2-3 gosotvanja ste bez problema prosli.
Obavljen je razgovor izmedju vodje Lesinara i sefa specijalne policije i dogovoreno da nema vrijedjanja drzave i slicnih nacionalistickih orgijanja i navijanja.
Oni su odmah poceli sa "ne treba nam titula, BIH nije nasa drzava" i opomenuti su. Rekli su "ok", a kasnije podeli skandirati o Genicidnoj Tvorevini i slicno na sto im se presutilo, da se ne bi izazivali veci neredi jer nisu vrijedjali BiH, a onda se njih nekoliko popelo na ogradu i izivljavalo se kao da hoce da je otkinu sto je isfrustriralo policiju koja je par puta ih smirivala.
A onda jos kao oni bi se s policijom sukobili pa kad je suzavac prsnut na njih i podeli ih tuci placu Lesinari kao pi4kice prave, nema da se prse na policiju. 😂

Ta ista policija mi je pohvalila HZ i Manijake kako su korektni, da popricaju sa njima prije tekme i dogovore sve i tako i bude. Kazu daleko normalniji i pitomiji od Lesinara.
maksimalno korektni su ispali zadnjih nekoliko puta, cak su zadnji put oslobodili parking ispred stadiona za sva gostujuca auta.
NEMA NAZAD

Anex
Postovi: 2915
Pridružen/a: 23 avg 2014, 23:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Anex » 14 maj 2024, 17:28

Suvorov je napisao/la:
14 maj 2024, 17:23
antisisoja1919 je napisao/la:
14 maj 2024, 17:01
Dok to jucer nije slucaj, sasvim opravdano i sa pokricem.
Dodjes u Tz i mislis da mozes pjevat "Bosna nije nasa drzava". E pa kurko care.
To se pjevalo u prvom poluvremenu ili pocetkom drugog.
Nije prvi put da se pjeva u Tuzli.
Incident je nastao pri izlasku sa stadiona.

Ne znam na osnovu cega ste povezali pjesmu i ovaj incident na izlasku.
Kakvo smeće trebaš biti da pjevaš protiv zemlje u kojoj si se rodio i živiš a fol dižeš u nebesa drugu državu gdje te smatraju smećem,kakve li su to glave i šta je u njima,nedaj bože nikome

Avatar
donDondon
Postovi: 3657
Pridružen/a: 15 apr 2021, 09:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la donDondon » 14 maj 2024, 17:29

Joj ovih izvjestaja i qrca
Samo Sarajevo u Minusu sve Ajaxi,benfike...
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 18042
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la akisarajevo92 » 14 maj 2024, 17:29

ima li neko iz FIFE, UEFE da zabrani bh superkup u UAE

poenta takvih utakmica na bliskom istoku je promocija fudbala a ovi nasi ima da zgade ljudima fudbal nepopravljivo
Don't believe the hype.

fks74
Postovi: 9377
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la fks74 » 14 maj 2024, 17:33

Kmenkake je napisao/la:
14 maj 2024, 17:00
holyman je napisao/la:
14 maj 2024, 16:56
Truhlo je napisao/la:
14 maj 2024, 16:48

Borac duguje dobavljačima u zemlji, a Sarajevo dobavljačima u inostranstu :mrgreen:

Borac ima neku šansu da preživi, sa domaćim se može dogovoriti, a stranci ne praštaju novce :mrgreen:
o kakvim ciframa se lupeta ovo je za trajnog bana s nemogucnoscu registrovanja na forum narednih 12 koljena :tokralju:

Pa da smo van dijka i neymara doveli ne bi mogli to dostici

Ovo smo za kokain dužni...nema sta drugo biti
Željezniščar daje za plate skoro kao i Sarajevo a oni nama nešto cifre lupaju. :bow:

Avatar
Riziko
Postovi: 5942
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Riziko » 14 maj 2024, 17:34

Borac-Zrinjski u Dubaiu :bih:
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Addo1922
Postovi: 471
Pridružen/a: 04 avg 2023, 16:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Addo1922 » 14 maj 2024, 17:36

Riziko je napisao/la:
14 maj 2024, 17:34
Borac-Zrinjski u Dubaiu :bih:
Gacanin u lozi ubija se od dosade i salje donacije za domovinu :urnebes:

Avatar
Suvorov
Postovi: 1558
Pridružen/a: 31 jul 2022, 08:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Suvorov » 14 maj 2024, 17:38

Anex je napisao/la:
14 maj 2024, 17:28
Suvorov je napisao/la:
14 maj 2024, 17:23
antisisoja1919 je napisao/la:
14 maj 2024, 17:01
Dok to jucer nije slucaj, sasvim opravdano i sa pokricem.
Dodjes u Tz i mislis da mozes pjevat "Bosna nije nasa drzava". E pa kurko care.
To se pjevalo u prvom poluvremenu ili pocetkom drugog.
Nije prvi put da se pjeva u Tuzli.
Incident je nastao pri izlasku sa stadiona.

Ne znam na osnovu cega ste povezali pjesmu i ovaj incident na izlasku.
Kakvo smeće trebaš biti da pjevaš protiv zemlje u kojoj si se rodio i živiš a fol dižeš u nebesa drugu državu gdje te smatraju smećem,kakve li su to glave i šta je u njima,nedaj bože nikome
Jaka stvar, cuj rodio se i zivis. Zamisli otac ti je rodjen u SFRJ, djed u Kraljevini Jugoslaviji, pradjed u Austrougarskoj, cukundjed u Osmanskom carstvu, a svi rodjeni i zivjeli u istom mjestu. Pitanje je kako ce se ovo zvati kad ti se rode unuci, praunuci. Vidis da se drzave mijenjaju kao na traci, a vecinu njih vecinsko stanovnistvo danasnje BIH u tom momentu nije poštovalo.

Avatar
Truhlo
Postovi: 5412
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Truhlo » 14 maj 2024, 17:42

Anex je napisao/la:
14 maj 2024, 17:18
Truhlo je napisao/la:
14 maj 2024, 17:02
holyman je napisao/la:
14 maj 2024, 16:56


o kakvim ciframa se lupeta ovo je za trajnog bana s nemogucnoscu registrovanja na forum narednih 12 koljena :tokralju:

Pa da smo van dijka i neymara doveli ne bi mogli to dostici
Nema se šta lupati, otvoriš izvještaj i vidiš akumulirani gubitak od 33 miliona KM.
Postavi da svi vidimo,lično mislim da je gubitak oko 80 miliona jer nije uračunato obeštećenje za Vinicijusa
Imaš izvještaj na klixu i na stranici kluba. 2021 ste bili u minusu 28 miliona, sada se minus popeo na 33 miliona.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Anex
Postovi: 2915
Pridružen/a: 23 avg 2014, 23:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Anex » 14 maj 2024, 17:45

Suvorov je napisao/la:
14 maj 2024, 17:38
Anex je napisao/la:
14 maj 2024, 17:28
Suvorov je napisao/la:
14 maj 2024, 17:23


To se pjevalo u prvom poluvremenu ili pocetkom drugog.
Nije prvi put da se pjeva u Tuzli.
Incident je nastao pri izlasku sa stadiona.

Ne znam na osnovu cega ste povezali pjesmu i ovaj incident na izlasku.
Kakvo smeće trebaš biti da pjevaš protiv zemlje u kojoj si se rodio i živiš a fol dižeš u nebesa drugu državu gdje te smatraju smećem,kakve li su to glave i šta je u njima,nedaj bože nikome
Jaka stvar, cuj rodio se i zivis. Zamisli otac ti je rodjen u SFRJ, djed u Kraljevini Jugoslaviji, pradjed u Austrougarskoj, cukundjed u Osmanskom carstvu, a svi rodjeni i zivjeli u istom mjestu. Pitanje je kako ce se ovo zvati kad ti se rode unuci, praunuci. Vidis da se drzave mijenjaju kao na traci, a vecinu njih vecinsko stanovnistvo danasnje BIH u tom momentu nije poštovalo.
Ne znam,svako ima svoje ali je to ne mogu da shvatim ipak mjesto gdje si rođen je domovina i to da se mrzi nije normalno pa ti pričaj šta hoćeš,moja porodica je dobro stradala na žalost u ratu od ljudi koji se sad šepure i vladaju Banjalukom ali ja opet ne mogu da mrzim Banjaluku jer to je dio moje domovine a te ljudske nakarade će stići ono što zaslužuju,nikad nikakva Turska ili Saudija ne mogu imati značaj ni bilo kojeg pedlja moje :bih:

Devils021
Postovi: 318
Pridružen/a: 12 dec 2019, 14:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Devils021 » 14 maj 2024, 17:47

Beduin je napisao/la:
14 maj 2024, 17:20
antisisoja1919 je napisao/la:
14 maj 2024, 16:53
Predatod je napisao/la:
14 maj 2024, 05:20


Tuzla svaki put, posto nema snimak za Lesinare.
Sta se moglo drugo ocekivat poslije ulijetanja na teren?
Ja kako znam zadnja 2-3 gosotvanja ste bez problema prosli.
Obavljen je razgovor izmedju vodje Lesinara i sefa specijalne policije i dogovoreno da nema vrijedjanja drzave i slicnih nacionalistickih orgijanja i navijanja.
Oni su odmah poceli sa "ne treba nam titula, BIH nije nasa drzava" i opomenuti su. Rekli su "ok", a kasnije podeli skandirati o Genicidnoj Tvorevini i slicno na sto im se presutilo, da se ne bi izazivali veci neredi jer nisu vrijedjali BiH, a onda se njih nekoliko popelo na ogradu i izivljavalo se kao da hoce da je otkinu sto je isfrustriralo policiju koja je par puta ih smirivala.
A onda jos kao oni bi se s policijom sukobili pa kad je suzavac prsnut na njih i podeli ih tuci placu Lesinari kao pi4kice prave, nema da se prse na policiju. 😂

Ta ista policija mi je pohvalila HZ i Manijake kako su korektni, da popricaju sa njima prije tekme i dogovore sve i tako i bude. Kazu daleko normalniji i pitomiji od Lesinara.
Znaci po tebi je skandiranje "Srpski sampion" nacionalisticko orgijanje?
Da li znas da je Bosna i Hercegovina sastavljena od tri naroda? Da li volis i priznajes Bosnu i Hercegovinu?
Ako je priznajes, onda bi trebao priznati da tu postoje i Srbi i Hrvati i Republika Srpska. Tako kaze ustav drzave u kojoj zivis.

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2491
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la TurkishAirlines » 14 maj 2024, 17:57

Virtu4l je napisao/la:
14 maj 2024, 16:16
Valjda vam je sad jasno koliko su u stvari Borac i Sarajevo - isti.


Nadam se da će neko podnijeti prijavu protiv oba fudbalska kluba.
Budi ti taj :opaopa:
Sta te sprecava?
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!


#sirimopozitivu

CampobelloDiMazara
Postovi: 3183
Pridružen/a: 09 apr 2023, 18:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la CampobelloDiMazara » 14 maj 2024, 18:00

Truhlo je napisao/la:
14 maj 2024, 16:51
Čekamo izvještaj federalnog projekta. Cijenim da će prihodi iz budžeta biti oko 3 miliona KM, iz vlastite aktivnosti 300 000 KM i humanitarni prihodi 400 000 KM :mrgreen:
Posto znamo lajavce na koga si mislio :mrgreen:

Ne znam za to ali uzeli 211 hiljada za trece mjesto 450 za Brunu u koreju zagarantovanih 325 hiljada eura u evropi i najponosnije kako cujem iz pouzdanih kanala 700 hiljada maraka na gala crvenoj noci 😍

3100 nam prosjek u 17 kola pola miliona maraka i od karata :kafa:

Bez sponzora i politike dobit kluba oko 2 500 000 :opaopa: Jos sansa za vecim iznosom ako nas sreca pomazi i prodjemo koje pretkolo u evropi :pray:

Truhlo cisto uzeli ove sezone koliko ste vi duzni i sto cete nosati oko vrata jos 20 godina jer nemate za germe u toj Zenici. Popusti ne diraj ne gdje ne treba bice u izvjestaju sta ce bit i vama za kafe u julu :mrgreen:
Zadnja izmjena: CampobelloDiMazara, dana/u 14 maj 2024, 18:02, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Rigoletto
Postovi: 8109
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rigoletto » 14 maj 2024, 18:02

Riziko je napisao/la:
14 maj 2024, 17:34
Borac-Zrinjski u Dubaiu :bih:
Samo vas tamo jos nismo otresli :kafa:
goveđigulašmajka

Marko1905
Postovi: 289
Pridružen/a: 26 jul 2023, 15:26
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Marko1905 » 14 maj 2024, 18:11

Anex je napisao/la:
14 maj 2024, 17:45
Suvorov je napisao/la:
14 maj 2024, 17:38
Anex je napisao/la:
14 maj 2024, 17:28

Kakvo smeće trebaš biti da pjevaš protiv zemlje u kojoj si se rodio i živiš a fol dižeš u nebesa drugu državu gdje te smatraju smećem,kakve li su to glave i šta je u njima,nedaj bože nikome
Jaka stvar, cuj rodio se i zivis. Zamisli otac ti je rodjen u SFRJ, djed u Kraljevini Jugoslaviji, pradjed u Austrougarskoj, cukundjed u Osmanskom carstvu, a svi rodjeni i zivjeli u istom mjestu. Pitanje je kako ce se ovo zvati kad ti se rode unuci, praunuci. Vidis da se drzave mijenjaju kao na traci, a vecinu njih vecinsko stanovnistvo danasnje BIH u tom momentu nije poštovalo.
Ne znam,svako ima svoje ali je to ne mogu da shvatim ipak mjesto gdje si rođen je domovina i to da se mrzi nije normalno pa ti pričaj šta hoćeš,moja porodica je dobro stradala na žalost u ratu od ljudi koji se sad šepure i vladaju Banjalukom ali ja opet ne mogu da mrzim Banjaluku jer to je dio moje domovine a te ljudske nakarade će stići ono što zaslužuju,nikad nikakva Turska ili Saudija ne mogu imati značaj ni bilo kojeg pedlja moje :bih:
Ljudi brkaju drzavno uređenje i zemlju.Meni ova i ovakva BiH nista dobro nije donijela u zadnjih 30 i kusur godina ,čak suprotno , i nemam razloga da je volim ali ne znači da ja mrzim zemlju ,podneblje gdje živim ,malo je mjesta sa ovakvom klimom,morem,planinama ,rijekama ,jezerima a sve u sat vremena autom.Isto kao sto su neki Srbi zgadili Jugoslaviju ostalim narodima sad neki “drugi” rade sa BiH.Ne mogu ja natjerati nekoga nasilu da me voli ali mogu pokazati poštovanje pa će i odnos onih drugih biti drugačiji ali na žalost toga nema ili je vrlo malo i zato nam se ne piše dobro ali ja bar mogu reci da nije do mene a dalje šta bude bit će.
Volim Mostar pa makar i vaki

OsmaDolazi
Postovi: 2750
Pridružen/a: 01 jun 2020, 18:31
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la OsmaDolazi » 14 maj 2024, 18:14

Tempero je napisao/la:
14 maj 2024, 15:19

Upucen sam. Vrancic posudba pola godine, plata koliko se sjecam pola pola sa Rijekom, pa ste mu dali poslije ugovor (20+ milja), a nece vam marke oprostiti i jos mu video napravili za oprostaj. Fino vas je kostao. Renan 2.5 plate Radovca, to je mozda i prikazano na racunu, a ostatak je veci. Koja je plata Balti i jel on sta oprostio dok se sepurio po zagrebu na jesen. Na ljeto kad potpisase Durakovic, Beagnovic i Zeljkovic nijednom nije plata ispod 10k. Zeljkovic otpisan nakon par utakmica, a isto i Serbecica sutnuse, jesul oni primali punu platu😄, Znamo svi da vi ne vjerujete da je vas finansijski izvejstaj tacan, pogotovo za plate. Mozes ti pisati svasta i kreciti.

Sto se tice drugog dijela teksta, takve su vam najave svaku polusezonu ocekujem da to sada pocnu i mediji pisati. To je vasa masinerija. Da dovedete dva crnca iz Kolumbije. Novog trenera morate… Dva mjeseca poslije toga ide drvlje i kamenje na sve.
E dobro si upucen nema sta. Trosimo po tebi vise od Dinama. I opet placamo sve sto obecamo, sto se ne moze reci za vas.

Stvarno si gomilu nebuloza ispricao. Nije mi jasno, obzirom da znas sve te situacije, zasto se ne obratite nadleznim organima. Prica vam je stvarno nula. Pa ljudi na posudbama, ne mogu da vjerujem da ne znate sta znaci posudba.

Dosta. Imaju nadlezni organi, neko na osnovu utaje poreza ima novi dug a neko nema nikako. To najvise govori o svemu jadno sa vase strane da drzavu varate.

jurisicduska
Postovi: 4623
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 14 maj 2024, 18:19

Kad neuki puk skonta da je dao 7-8 miliona da se bori za opstanak plus ovo sto im placaju privatni poduzetnici tipa pripreme, arape, I tako. Hahahaha
Zadnja izmjena: jurisicduska, dana/u 14 maj 2024, 18:20, ukupno mijenjano 1 put.
Ono što vodi i vuče svijet, nisu lokomotive, nego ideje. – Viktor Igo.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.