Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

Brkooo
Postovi: 2297
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:08
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la Brkooo » 14 maj 2024, 14:56

Volio bih kad bi mogli da dovedemo ovog Pantelica iz TC. Lik je brz, prodoran i zna zabiti gol. Zabio je 11 golova ove sezone, a nasa krila ukupno 1 i taj gol je zabio Boljevic. Amoah i Drljo nisu gola zabili citavu sezonu. :puke:
Ljudi se onda cude sto smo ubjedljivo najmanje golova zabili u citavoj ligi..

Iz TC bih jos doveo onog mladog Vedada Garcevica..

Bio sam i za dovodjenje Mehanovica, ali sam onda vidio koliko je nervozan, koliko mlati rukama i koliko se svadja sa saigracima u toku utakmice, tako da ga ja ne bih dovodio.

Mislim da rjesenje nasih krilnih problema i ove agonije, nije u dovodjenju Salimana i Vadzea, oni imaju brzinu i to je sve. Na igru na kontre to bas dolazi do izrazaja i to je to. Prije bih pokusao vratiti Santosa. Uz Santosa, Pantelica, Boljevica i jos jedno kvalitetno krilo, imali bi napokon 4 kvalitetna krilna igraca i sirinu na tim pozicijama. Uz dovodjenje i 2 kvalitetna napadaca (a Krpic da bude treci napadac) nasa krvna slika u ofanzivnom dijelu ekipe, drasticno bi se popravila..

Avatar
braco
Postovi: 8761
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la braco » 15 maj 2024, 08:18

Brkooo je napisao/la:
14 maj 2024, 14:56
Volio bih kad bi mogli da dovedemo ovog Pantelica iz TC. Lik je brz, prodoran i zna zabiti gol. Zabio je 11 golova ove sezone, a nasa krila ukupno 1 i taj gol je zabio Boljevic. Amoah i Drljo nisu gola zabili citavu sezonu. :puke:
Ljudi se onda cude sto smo ubjedljivo najmanje golova zabili u citavoj ligi..

Iz TC bih jos doveo onog mladog Vedada Garcevica..

Bio sam i za dovodjenje Mehanovica, ali sam onda vidio koliko je nervozan, koliko mlati rukama i koliko se svadja sa saigracima u toku utakmice, tako da ga ja ne bih dovodio.

Mislim da rjesenje nasih krilnih problema i ove agonije, nije u dovodjenju Salimana i Vadzea, oni imaju brzinu i to je sve. Na igru na kontre to bas dolazi do izrazaja i to je to. Prije bih pokusao vratiti Santosa. Uz Santosa, Pantelica, Boljevica i jos jedno kvalitetno krilo, imali bi napokon 4 kvalitetna krilna igraca i sirinu na tim pozicijama. Uz dovodjenje i 2 kvalitetna napadaca (a Krpic da bude treci napadac) nasa krvna slika u ofanzivnom dijelu ekipe, drasticno bi se popravila..
Evo i highlightsi Vadzea i Salimana iz ove sezone, kad si ih već spomenuo, da i njihove postavimo. Doduše Saliman je ubacio i neke inserte iz prošle sezone dok je za Zlatibor igrao da bude bolji klip. :mrgreen:

Oba klipa doduše obuhvataju samo prvu polusezonu




Ejnur
Postovi: 261
Pridružen/a: 14 avg 2020, 16:53
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la Ejnur » 15 maj 2024, 23:51

braco je napisao/la:
14 maj 2024, 13:59
Ejnur je napisao/la:
14 maj 2024, 13:17
braco je napisao/la:
14 maj 2024, 13:00


Evo higlightsi iz ove sezone 23/24 od Pantelića (11 golova i 3 asistencije) i Mehanovića (7 golova i 10 asistencija)



Mehanovic je ekstra igra,al treba prvo provjeriti u kojem smjeru ide prica sa Hirosom(ako i ima takve price uopste)oko eventualnog produzenja ugovora jer njeg ugovor veze do kraja ove godine.
Ako on zeli da produzi ugovor na dodatnih godinu npr,onda se postavlja pitanje jel nam potreban Mehanovic obzirom da sigurno nije jeftin a isti tip igraca je kao Hiros i igraju istu poziciju,s tim sto Hiros moze odigrati i krilo al obzirom kako se pokazalo protiv Igmana dok je u prvom poluvremenu bio na krilu,cini mi se da mu dosta bolje lezi u sredini dok igra...
Koliko se sjećam Mehanović se povezivao s nama prije nekih godinu i po-dvije kad je Mulalić bio trener. Mehanović je veliki majstor, samo što kod njega kao i kod Štilića ne treba imati neka očekivanja u fizičkom smislu, jer nit je brz nit će trčat previše.

Pantelić s druge strane je znao često i špica igrati ove sezone, naprimjer Slogi je zabio hattrick kao špic, u tranziciji protiv jačih ekipa kao napadač zbog brzine može biti koristan. Isto tako igrao je i na oba krila ove sezone.
Majstori su i Stila i Mehanovic sa loptom,al mislim da Mehanovic dosta vise trci od Stile,nije on sad neki aman trkac al mislim da vise trci u poredjenju sa Stilom.

Avatar
braco
Postovi: 8761
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la braco » 17 maj 2024, 11:16

Šteta što je Skorup pod ugovorom i za sljedeću sezonu sa GOŠK-om, dobar igrač, valjao bi nam nakon eventualnog odlaska Mekića s obzirom da igra centralnog veznog.

https://sportsport.ba/fudbal/dino-skoru ... ela/474630
Skorup ima važeći ugovor i za novu sezonu, no kako saznajemo, ima i nekoliko ponuda. Tu su ponude iz naše lige, ali i iz inostranstva, no sve će biti jasnije kada se odigraju posljednje dvije utakmice. Iz izvora bliskih nogometašu saznajemo da je transfer itekako moguć, ali uz dogovor sa NK GOŠK.
Skorup ima 7 golova i 5 asistencija ove sezone.

Ovo su njegovi higlightsi iz prve polusezone 2023/2024


Avatar
braco
Postovi: 8761
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la braco » 20 maj 2024, 08:38

Izašli highlightsi Mehanovića i iz druge polusezone, majstor je stvarno


GIBRA
Postovi: 2758
Pridružen/a: 08 avg 2022, 16:09
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la GIBRA » 26 maj 2024, 20:53

Najveća pojačanja za iduću sezonu će biti ako Cavnić, Boljevic, Hiroš i AlJaber ostanu u klubu i prodju kvalitetne pripreme zajedno.

Nadam se da će se ovaj put biti pametan u transfer roku i ovaj put gledati da se dovedu KVALITETNA 3-4 igrača a ne 10 polovnjaka.
SCUDETTI 38X 🏆
COPPA ITALIA 15X🏆
SUPER CUP 9X🏆

FK ŽELJEZNIČAR 💙

"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "

SUPER MAX 🧡

allegri OUT

ManIng
Postovi: 141
Pridružen/a: 13 feb 2023, 11:11
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la ManIng » 27 maj 2024, 00:49

Volio bih vidjeti Elvira Koljica u nasem dresu, momak je za nasu ligu idealan visok, cvrst i zna zabiti. Ugovor mu u Rumuniji istice sljedece godine, a licno znam da je veliki Zeljovac.

NoDi80
Postovi: 4784
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 27 maj 2024, 01:50

Mehanovic 31
Koljic 28
Civic 27
Cavar 26
Loncar 26
Erick 26
Cubrilo 26
Nukic 26
Karjasevic 26
Pantelic 24
Skorup 24
Kregar 23
Stuparevic 23
Pisek 22
Belcar 22
Hasukic 22
Pisek 22
Vandze 22
Maric 22
Radonja 22
Sosic 21
Saliman 21
Sukilovic 21
Suta 21
El Jemili 21
Kahvic 21
Popara 21
Djapo 21
Hazrollaj 20
Capan 20
Mujkic 20
Mesic 20
Jaganjac 19
Matic 19
Gluscevic 19
Sakota 19
Adzic 18
Matkovic 18
Garcevic 18
Puce 18
Jakupovic 17


Adzic 18 godina dvaki komentar suvisan




Ovaj mali 20 godina ima
U 58 utakmica dao 35 golova i 17 asistencija
Drugi strijelac lige Kosova





To su najbolje opcije vjerujte nodiju
Yugoslav First League: ⭐️
BiH Republic League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
European competitions
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists (1)
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3773
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la tutankamon1905 » 27 maj 2024, 06:58

Brate NoDi, Adzica trazi pola europe, nemoj sta zamjerit :mrgreen: :urnebes:

Pablo11
Postovi: 1343
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 28 maj 2024, 04:01

tutankamon1905 je napisao/la:
27 maj 2024, 06:58
Brate NoDi, Adzica trazi pola europe, nemoj sta zamjerit :mrgreen: :urnebes:
Mozda Ahmedhodzica dovesti,ispao je u drugu englesku :kralj:

Gargamel22
Postovi: 156
Pridružen/a: 27 feb 2024, 10:53
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la Gargamel22 » 30 maj 2024, 10:18

Igrači U21 koji posjeduju kvalitet za ovu ligu ove godine su nam potrebni kako ne bi se dalje dovodili u agonije kao što je to bilo da imamo dva krila Gasala i Drlju od kojih niti jedan ne valja, ili plašljivi kiks igrač Drina ili Beća koji osim defanzivnih zadataka ostaje limitiran. Tržište našim mladim igračima je zasićeno ali svi su u igri da uzmu najkvalitetniji stoga uprava mora biti brza i odlučna po pitanju dovođenja mladih. Ono što bih ja izdvojio da možemo obratiti pažnju:

Nermin Mujkić (2004, 188cm, štoper, FK Sloboda Tuzla)
Dečko je odigrao sjajnu prošlu sezonu u Slobodi, definitivno njihov stub odbrane. Mlad je i perspektivan i ima svijetlu budućnost pred sobom. Ponikao je u Akademiji Sarajeva, kasnije prešao u Istru pa se brzo vratio u BiH. Gledao sam ga na nekoliko utakmica ove sezone i čini se da iako je mlad ima sigurnost u sebe i smiren je na lopti, protiv nas je briljirao u zračnim duelima i dobro iznosio loptu naprijed. Dobra strana njega je i lijeva noga gdje je kroz omladinske kategorije dosta proveo igrajući lijevog beka. Mana može biti ako Sloboda izbori prvu ligu da će ga htjeti zadržati po svaku cijenu.

Riad Mašala (2004, 176cm, vezni red, NK Rudeš)
Ponikao je upravo u našoj školi fudbala, gdje je sa 15 godina odlučio otići u Hrvatsku u ekipu NK Zagreb igrao je i kao prvotimac u niželigaškoj ekipi Trešnjevka. Kasnije njegov kvalitet prepoznaje Dinamo Zagreb. Tamo se nije dugo zadržao, zbog želje za minutažom prelazi u juniore Rudeša i uskoro stiže poptis za prvi tim. Ove godine nastupio je 22 puta, prvi dio sezone je nekoliko mečeva proveo na klupi dok je u posljednjih 14 utakmica standardan bio. Za Rudeš je postigao 3 gola samo međutim ova ekipa je putnik u niži rang i upisala je svega 9 bodova i 22 gola za sezonu. Mislim da ovaj dečko ima kvalitet i da bi mogao napredovati kod nas još više a još uz to je naše dijete.

Matej Šakota (2004, 187cm, krilo, NK Slaven Belupo)
Mladi reprezentativac BiH sigurno poznat onima koji su pratili Omladinsku Premijer ligu BiH. Dominirao je u dresu Zrinjskog u mlađim kategorijama. Izrazito čvrst, brz i prodoran igrač. Jača strana mu je i dribling a svojom visinom odlično se gradi. On je Zrinjski napustio prije 2 godine kada je zaigrao u juniorima Dinama i nakon toga napravio transfer u Slaven. Igrač je u procesu igranja utakmica što je svakako pozitivna stvar da tamo nije grijao klupu. Upisao je 27 mečeva ove godine. Mislim da bi mogli obratiti pažnju i na njega.

Nažalost nisam uspio pronaći do kada i da li im traju ugovori

slika

slika

slika
Ako se gleda po dokumentima i razvoju fudbala kroz historiju grada, autentične i izvorne Sarajlije prirodno navijaju za Želju!

Avatar
braco
Postovi: 8761
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la braco » 30 maj 2024, 10:29

Gargamel22 je napisao/la:
30 maj 2024, 10:18
Igrači U21 koji posjeduju kvalitet za ovu ligu ove godine su nam potrebni kako ne bi se dalje dovodili u agonije kao što je to bilo da imamo dva krila Gasala i Drlju od kojih niti jedan ne valja, ili plašljivi kiks igrač Drina ili Beća koji osim defanzivnih zadataka ostaje limitiran. Tržište našim mladim igračima je zasićeno ali svi su u igri da uzmu najkvalitetniji stoga uprava mora biti brza i odlučna po pitanju dovođenja mladih. Ono što bih ja izdvojio da možemo obratiti pažnju:

Nermin Mujkić (2004, 188cm, štoper, FK Sloboda Tuzla)
Dečko je odigrao sjajnu prošlu sezonu u Slobodi, definitivno njihov stub odbrane. Mlad je i perspektivan i ima svijetlu budućnost pred sobom. Ponikao je u Akademiji Sarajeva, kasnije prešao u Istru pa se brzo vratio u BiH. Gledao sam ga na nekoliko utakmica ove sezone i čini se da iako je mlad ima sigurnost u sebe i smiren je na lopti, protiv nas je briljirao u zračnim duelima i dobro iznosio loptu naprijed. Dobra strana njega je i lijeva noga gdje je kroz omladinske kategorije dosta proveo igrajući lijevog beka. Mana može biti ako Sloboda izbori prvu ligu da će ga htjeti zadržati po svaku cijenu.

Riad Mašala (2004, 176cm, vezni red, NK Rudeš)
Ponikao je upravo u našoj školi fudbala, gdje je sa 15 godina odlučio otići u Hrvatsku u ekipu NK Zagreb igrao je i kao prvotimac u niželigaškoj ekipi Trešnjevka. Kasnije njegov kvalitet prepoznaje Dinamo Zagreb. Tamo se nije dugo zadržao, zbog želje za minutažom prelazi u juniore Rudeša i uskoro stiže poptis za prvi tim. Ove godine nastupio je 22 puta, prvi dio sezone je nekoliko mečeva proveo na klupi dok je u posljednjih 14 utakmica standardan bio. Za Rudeš je postigao 3 gola samo međutim ova ekipa je putnik u niži rang i upisala je svega 9 bodova i 22 gola za sezonu. Mislim da ovaj dečko ima kvalitet i da bi mogao napredovati kod nas još više a još uz to je naše dijete.

Matej Šakota (2004, 187cm, krilo, NK Slaven Belupo)
Mladi reprezentativac BiH sigurno poznat onima koji su pratili Omladinsku Premijer ligu BiH. Dominirao je u dresu Zrinjskog u mlađim kategorijama. Izrazito čvrst, brz i prodoran igrač. Jača strana mu je i dribling a svojom visinom odlično se gradi. On je Zrinjski napustio prije 2 godine kada je zaigrao u juniorima Dinama i nakon toga napravio transfer u Slaven. Igrač je u procesu igranja utakmica što je svakako pozitivna stvar da tamo nije grijao klupu. Upisao je 27 mečeva ove godine. Mislim da bi mogli obratiti pažnju i na njega.

Nažalost nisam uspio pronaći do kada i da li im traju ugovori

slika

slika

slika
Lijep post, fino si se potrudio. :thumbup:

Što se tiče Mujkića, njemu je Husara menadžer tako da ne znam koliko je to izvodivo.

Mašala bi bio super opcija, samo ne znam možemo li ga dovesti s obzirom na ugovor i kako će sad to funkcionisat sa njim i Rudešom pošto su ispali.

Šakota je po meni nerealan jer igra redovno za Slaven posljednjih nekoliko mjeseci, a sad u januaru je prema pisanju sportske rubrike hrvatskog Jutarnjeg, Slaven je odbio ponudu od milion eura za njega iz Serie A tačnije Leccea, a uz to mu je agent Fali Ramadani koji ima vrhunske veze u svjetskom fudbalu.

Inače teško je naći U-21 igrača slobodnog jer većina njih što iole valja je vezana ugovorom za svoje klubove jer su oni logično najvrijedniji eksponati svojih klubova, ovako baš mora da ti se potrefi da je neki U-21 igrač u isto vrijeme i slobodan i da ima kvalitet i da hoće doći u Želju.

Pablo11
Postovi: 1343
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 30 maj 2024, 10:59

braco je napisao/la:
30 maj 2024, 10:29
Gargamel22 je napisao/la:
30 maj 2024, 10:18
Igrači U21 koji posjeduju kvalitet za ovu ligu ove godine su nam potrebni kako ne bi se dalje dovodili u agonije kao što je to bilo da imamo dva krila Gasala i Drlju od kojih niti jedan ne valja, ili plašljivi kiks igrač Drina ili Beća koji osim defanzivnih zadataka ostaje limitiran. Tržište našim mladim igračima je zasićeno ali svi su u igri da uzmu najkvalitetniji stoga uprava mora biti brza i odlučna po pitanju dovođenja mladih. Ono što bih ja izdvojio da možemo obratiti pažnju:

Nermin Mujkić (2004, 188cm, štoper, FK Sloboda Tuzla)
Dečko je odigrao sjajnu prošlu sezonu u Slobodi, definitivno njihov stub odbrane. Mlad je i perspektivan i ima svijetlu budućnost pred sobom. Ponikao je u Akademiji Sarajeva, kasnije prešao u Istru pa se brzo vratio u BiH. Gledao sam ga na nekoliko utakmica ove sezone i čini se da iako je mlad ima sigurnost u sebe i smiren je na lopti, protiv nas je briljirao u zračnim duelima i dobro iznosio loptu naprijed. Dobra strana njega je i lijeva noga gdje je kroz omladinske kategorije dosta proveo igrajući lijevog beka. Mana može biti ako Sloboda izbori prvu ligu da će ga htjeti zadržati po svaku cijenu.

Riad Mašala (2004, 176cm, vezni red, NK Rudeš)
Ponikao je upravo u našoj školi fudbala, gdje je sa 15 godina odlučio otići u Hrvatsku u ekipu NK Zagreb igrao je i kao prvotimac u niželigaškoj ekipi Trešnjevka. Kasnije njegov kvalitet prepoznaje Dinamo Zagreb. Tamo se nije dugo zadržao, zbog želje za minutažom prelazi u juniore Rudeša i uskoro stiže poptis za prvi tim. Ove godine nastupio je 22 puta, prvi dio sezone je nekoliko mečeva proveo na klupi dok je u posljednjih 14 utakmica standardan bio. Za Rudeš je postigao 3 gola samo međutim ova ekipa je putnik u niži rang i upisala je svega 9 bodova i 22 gola za sezonu. Mislim da ovaj dečko ima kvalitet i da bi mogao napredovati kod nas još više a još uz to je naše dijete.

Matej Šakota (2004, 187cm, krilo, NK Slaven Belupo)
Mladi reprezentativac BiH sigurno poznat onima koji su pratili Omladinsku Premijer ligu BiH. Dominirao je u dresu Zrinjskog u mlađim kategorijama. Izrazito čvrst, brz i prodoran igrač. Jača strana mu je i dribling a svojom visinom odlično se gradi. On je Zrinjski napustio prije 2 godine kada je zaigrao u juniorima Dinama i nakon toga napravio transfer u Slaven. Igrač je u procesu igranja utakmica što je svakako pozitivna stvar da tamo nije grijao klupu. Upisao je 27 mečeva ove godine. Mislim da bi mogli obratiti pažnju i na njega.

Nažalost nisam uspio pronaći do kada i da li im traju ugovori

slika

slika

slika
Lijep post, fino si se potrudio. :thumbup:

Što se tiče Mujkića, njemu je Husara menadžer tako da ne znam koliko je to izvodivo.

Mašala bi bio super opcija, samo ne znam možemo li ga dovesti s obzirom na ugovor i kako će sad to funkcionisat sa njim i Rudešom pošto su ispali.

Šakota je po meni nerealan jer igra redovno za Slaven posljednjih nekoliko mjeseci, a sad u januaru je prema pisanju sportske rubrike hrvatskog Jutarnjeg, Slaven je odbio ponudu od milion eura za njega iz Serie A tačnije Leccea, a uz to mu je agent Fali Ramadani koji ima vrhunske veze u svjetskom fudbalu.

Inače teško je naći U-21 igrača slobodnog jer većina njih što iole valja je vezana ugovorom za svoje klubove jer su oni logično najvrijedniji eksponati svojih klubova, ovako baš mora da ti se potrefi da je neki U-21 igrač u isto vrijeme i slobodan i da ima kvalitet i da hoće doći u Želju.
Mujkic je imao dogovoreno kod nas, kad je propalo sa arapima otkazao je, opet ne znam koliko je izvodivo pitar je.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15133
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 30 maj 2024, 11:25

Njemu je agent profa, a njegovim igračima je blokada na Grbavici već dosta godina
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
muharemovicdzelo
Postovi: 495
Pridružen/a: 01 okt 2023, 22:32
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la muharemovicdzelo » 30 maj 2024, 11:26

Mislim da smo mi riješili pitanje zaštićenog godišta ali sačekajmo najprije da bude potpis.
Onaj ko ne može da trči, taj ne može ni da igra.

Hansestadt
Postovi: 2604
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la Hansestadt » 30 maj 2024, 18:35

muharemovicdzelo je napisao/la:
30 maj 2024, 11:26
Mislim da smo mi riješili pitanje zaštićenog godišta ali sačekajmo najprije da bude potpis.
Moze li hint? :mrgreen:

Avatar
muharemovicdzelo
Postovi: 495
Pridružen/a: 01 okt 2023, 22:32
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la muharemovicdzelo » 01 jun 2024, 11:36

Hansestadt je napisao/la:
30 maj 2024, 18:35
muharemovicdzelo je napisao/la:
30 maj 2024, 11:26
Mislim da smo mi riješili pitanje zaštićenog godišta ali sačekajmo najprije da bude potpis.
Moze li hint? :mrgreen:
Ne bih da pišem dok ne bude potpis. Vidimo šta se desi, Lučić je trebao kod nas, a izgleda da sada ode u Belupo.
Onaj ko ne može da trči, taj ne može ni da igra.

Avatar
MrkiMedo
Postovi: 3120
Pridružen/a: 09 nov 2019, 21:06
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la MrkiMedo » 01 jun 2024, 17:47

muharemovicdzelo je napisao/la:
01 jun 2024, 11:36
Hansestadt je napisao/la:
30 maj 2024, 18:35
muharemovicdzelo je napisao/la:
30 maj 2024, 11:26
Mislim da smo mi riješili pitanje zaštićenog godišta ali sačekajmo najprije da bude potpis.
Moze li hint? :mrgreen:
Ne bih da pišem dok ne bude potpis. Vidimo šta se desi, Lučić je trebao kod nas, a izgleda da sada ode u Belupo.
Nazalost.

Avatar
bhsport
Postovi: 11342
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Transferi, igrački kadar - FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 04 jun 2024, 06:38

muharemovicdzelo je napisao/la:
01 jun 2024, 11:36
Hansestadt je napisao/la:
30 maj 2024, 18:35
muharemovicdzelo je napisao/la:
30 maj 2024, 11:26
Mislim da smo mi riješili pitanje zaštićenog godišta ali sačekajmo najprije da bude potpis.
Moze li hint? :mrgreen:
Ne bih da pišem dok ne bude potpis. Vidimo šta se desi, Lučić je trebao kod nas, a izgleda da sada ode u Belupo.
Luka Lučić je jedan papak i primitivac, samo se sjetiti njegovog ponašanja u Tuzli u kupu i u dresu Posušja u utakmicama protiv nas.
Sreca pa nas je mimoišao.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Hamagara i 44 gosta.