FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste za smjenu stručnog štaba?

Da
68
33%
Ne
136
67%
 
Ukupno glasova: 204

Riki10HZ
Postovi: 311
Pridružen/a: 02 avg 2023, 23:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Riki10HZ » 16 maj 2024, 00:07

Ignorisat raja ove budale sto pisu protiv kluba naseg i proriv igraca i predajednika i svega oko kluba.. Botine obicne koje u zivotu nista ne rade ali se u sve razumiju. Ovdje nema banovanja tako da samo ignor... A sto se tixe naseg FKS zacepili smo usta avim medijskim hajkama kako imamo duplo najveci budjet i ostalo a mi tu u rangu sa zeljom cak tako da i tu da se stavi tacka i spusti lopta. A druga bitna stvar ovaj porez gdje ne dugujemo ni feninga i to je odlican put. A trrca stvar koja ubi dusmane dolaze nam bitni ljudi u grad da obidju sve i dpgocore daljne projekte i planove abd. Samo jako pametno i pozitivno. Sve bi dali da su na nasem mjestu... Grmi sa Sjeveraaa

boki86
Postovi: 2428
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 16 maj 2024, 07:00

Lecler je napisao/la:
15 maj 2024, 22:41
TurkishAirlines je napisao/la:
15 maj 2024, 22:15
plisek je napisao/la:
15 maj 2024, 21:17


ubi ti tebra u pojam ovdje, jel ti ustanes ujutro i dumas citav dan o mirvicu i psujes mu? ima li sta pozitivno kod tebe, sto si ogorcena osoba toliko?
Gdje u postu vidia da mu je psovano? :tokralju:

Zasto sam nezadovoljan, zato sto od kad je Mirvic u klubu, Zrinjski nam je pobjegao 83 boda, citavu jednu sezonu.
Zato sto je ogranicen kad je fudbal u pitanju, zato sto vuce katastrofalne poteze i steti rezultatima kluba.
Zato sto je nadobudni milioner i jos jedan u nizu koji misli da parama u Bosni moze sta hoce. A postao je jos jedan u nizu koji se zajebao da je lahko u Bosni bilo sta raditi.

Zato sto je pitarima postalo normalno da zavrsimo 4-ti na tabeli sa 20+ bodova razlike, zato sto je ekipa unistena.

Nema jasan cilj sta zeli.
Zato sto mu je Ajla u klubu, a u martu se navrsavalo dvije godine od kako cemo biti najbolji klub na balkanu, pa niko da se o guzicu ocese i da otkaz i izvine se.
Zato sto u klubu rade poltroni, ljigavci i ulizice koje bi mater prodali da bi sebi neku korist dobili.

Zato sto od Rat Savezu nema nista.
Jos mnogo toga.

Haman 3 godine su dovoljne za mene da vidim da Mirvic veze sa fudbalom nema.

Mirvic nije FK Sarajevo. Ako mislite da Mirvic samo trosi i ulaze svoje pare a da za to nema nekog povrata i da to nije samo biznis, onda nemamo sta pricati.


O igri ekipe ne treba trositi rijeci. To ide na dusu Rozmanu
Ponavljaš se
Prestanite im odgovarati, nek pise lik sta hoce. Isto kao pokvarena ploca, sve isto ponavljaju. Samo na listu gnjavatora

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2521
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TurkishAirlines » 16 maj 2024, 07:40

Pitaju zasto kritikujes, napises im i odgovor im je da se ponavljam.

To su cinjenice i razlozi zasto sam nezadovoljan.

Zasto ste vi zadovoljni? Sta je to uradjeno dobro ove sezone osim sto se Rozmanu nije dao otkaz kad je trebalo?
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!


#sirimopozitivu

"Imati i ne znati, gore je nego nemati"

Avatar
FCUM
Postovi: 7160
Pridružen/a: 22 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCUM » 16 maj 2024, 09:00

MortemHz je napisao/la:
15 maj 2024, 23:23
Kada su u pitanju klubovi iz Premijer lige Bosne i Hercegovine, na “liderskoj” poziciji je FK Željezničar čiji dug iznosi 1.722.480 KM, a potom slijede: HŠK Zrinjski 1.069.403 KM, NK Široki Brijeg 218.952 KM i FK Velež 82.537 KM.

U odnosu na prošli izvještaj PUFBiH, na listi dužnika više nema FK Sarajevo, a evidentiran dug, kada su u pitanju premijerligaši, nemaju ni FK Igman, NK GOŠK, HŠK Posušje i FK Tuzla City.

:bih:
odlicna vijest :bih:
FC United Of Manchester !
Against Modern Football !

This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !

POBJECIuCG
Postovi: 28
Pridružen/a: 06 apr 2024, 23:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la POBJECIuCG » 16 maj 2024, 09:08

Tatamata1946 je napisao/la:
15 maj 2024, 22:27
guadalupe je napisao/la:
15 maj 2024, 22:05
HeraklitMracni je napisao/la:
15 maj 2024, 22:03
Imal ista od onog Istoka sto su predstavljali , jesmo li dobili urbanističku ili je ono samo klub stavio neki prijedlog ?
Za mjesec, dva bi trebalo.
Najvaznija je stvar natkriti jednu tribinu da mozemo povesti djecu na utakmicu kad najavljuju kisu. Koliko se para daje na igrace, njihove plate, pripreme i slicno, valjda nesto nekad se ulozi i da navijaci imaju bolje uslove
nek se djeca čeliče malo.

Avatar
FCUM
Postovi: 7160
Pridružen/a: 22 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCUM » 16 maj 2024, 09:10

Navodno je Tan vlasnik fransize Mcdonaldsa u Maleziji a Mirvic zeli da preuzme to u BiH. I to je razlog posjete
FC United Of Manchester !
Against Modern Football !

This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !

jurisicduska
Postovi: 4633
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la jurisicduska » 16 maj 2024, 09:14

FCUM je napisao/la:
16 maj 2024, 09:10
Navodno je Tan vlasnik fransize Mcdonaldsa u Maleziji a Mirvic zeli da preuzme to u BiH. I to je razlog posjete
Izvini brate ali ovo je baš glupo čak i kad samo pročitaš tvoju rečenicu.
Franšiza Mcdonaldsa za Maleziju vlansnik Tan, to ne može preuzet niko u Bosni,može samo u Maleziji.
Nije Tan vlasnik Mc Donaldsa da prodaje franšize po svijetu.

A Mirvić ima svoj lanac brze hrane Bash burger koji je "preuzeo" poslovanje MC Donaldsa u BiH kroz opremu, prostore, radnike , recepte itd.

Nije to razlog posjete.
Ono što vodi i vuče svijet, nisu lokomotive, nego ideje. – Viktor Igo.

boki86
Postovi: 2428
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 16 maj 2024, 09:18

FCUM je napisao/la:
16 maj 2024, 09:10
Navodno je Tan vlasnik fransize Mcdonaldsa u Maleziji a Mirvic zeli da preuzme to u BiH. I to je razlog posjete
Nemoj vise, pa nije tan vlasnik mcdonaldsa da daje fransize.
Mirvic je americki drzavljanin, lakse mu je to “kuci” zavrsiti, ako hoce to da preuzme.

deda
Postovi: 442
Pridružen/a: 04 apr 2008, 19:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la deda » 16 maj 2024, 09:24

boki86 je napisao/la:
16 maj 2024, 07:00
Lecler je napisao/la:
15 maj 2024, 22:41
TurkishAirlines je napisao/la:
15 maj 2024, 22:15


Gdje u postu vidia da mu je psovano? :tokralju:

Zasto sam nezadovoljan, zato sto od kad je Mirvic u klubu, Zrinjski nam je pobjegao 83 boda, citavu jednu sezonu.
Zato sto je ogranicen kad je fudbal u pitanju, zato sto vuce katastrofalne poteze i steti rezultatima kluba.
Zato sto je nadobudni milioner i jos jedan u nizu koji misli da parama u Bosni moze sta hoce. A postao je jos jedan u nizu koji se zajebao da je lahko u Bosni bilo sta raditi.

Zato sto je pitarima postalo normalno da zavrsimo 4-ti na tabeli sa 20+ bodova razlike, zato sto je ekipa unistena.

Nema jasan cilj sta zeli.
Zato sto mu je Ajla u klubu, a u martu se navrsavalo dvije godine od kako cemo biti najbolji klub na balkanu, pa niko da se o guzicu ocese i da otkaz i izvine se.
Zato sto u klubu rade poltroni, ljigavci i ulizice koje bi mater prodali da bi sebi neku korist dobili.

Zato sto od Rat Savezu nema nista.
Jos mnogo toga.

Haman 3 godine su dovoljne za mene da vidim da Mirvic veze sa fudbalom nema.

Mirvic nije FK Sarajevo. Ako mislite da Mirvic samo trosi i ulaze svoje pare a da za to nema nekog povrata i da to nije samo biznis, onda nemamo sta pricati.


O igri ekipe ne treba trositi rijeci. To ide na dusu Rozmanu
Ponavljaš se
Prestanite im odgovarati, nek pise lik sta hoce. Isto kao pokvarena ploca, sve isto ponavljaju. Samo na listu gnjavatora
Pozdrav druze, djelomicno se slazem s tobom, a to je u dijelu da Mirvic nije Sarajevo, i ovo sa Ajlom da nije nacisto. Jedna prica u javnosti, a druga u stvarnosti.

Medjutim, volio bih da mi objasnis po cemu smo to mi uvjek trebali biti 1, i zasto to zasluzujemo? Zato sto imamo "novac", zato sto imamo igrace najbolje, zato sto imamo najbolje navijace? Po cemu mi to trebamo biti zadnje 3 god od kad je Mirvic prvaci? Zato sto je Hamza 10x bolji od Bilbije, zato sto je Anicic top u odnosu na Jakovljevica itd?

Ili mozda imali smo dominaciju 5-7 godina osvajali titule, pa dosao Mirva i sada sve upropastio? Vjerovatno smo i od formiranja zajednicke premijer lige igrali ligu prvaka, kup uefa grupna takmicenja, pa sad Mirva dosao i sve unistio?
Vjerovatno i prije Mirvica smo imali najmanje duga drzavi, pa sad Mirvic napravio najveca dugovanja.
Takodje, i prije Mirivica imali smo stabline trenere, pa poslje njega mijenjamo a imamo uzas rezultate.
Razumio bi da smo kao Dinamo, godinama prvaci i sada tamo neko 3 ili 4 mjesto, pa se pljuje i sve sto je dobro. Odmah da kazem da ne mislis da sma ja zadovoljan ovim mjestom i igrom.

Mozda je ovo nase realno stanje, a mi samo sebe precjenjujemo?
Uostalom hajmo vidjet rez.od kad se igra premijer liga, gdje je ta dominacija Saraj.pa sad nista ne valja.

Zamijeniti Rozmana bi bio pucanj sam sebi u nogu. Jedini covjek profesionalac, koji ganja neku disciplinu i rad. Sta mu se sve poturalo za ovih 7 8 mjeseci, dobro je da nije sam otisao odavno.

Slazem se da sada nema neke rez i igru, ali ko je moze imati uz ove sudije, uz pritiska carsije i na svaku rijec pljuvanje od svih sto nije iz Sa.tj sa carije.

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2521
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TurkishAirlines » 16 maj 2024, 09:32

deda je napisao/la:
16 maj 2024, 09:24
boki86 je napisao/la:
16 maj 2024, 07:00
Lecler je napisao/la:
15 maj 2024, 22:41


Ponavljaš se
Prestanite im odgovarati, nek pise lik sta hoce. Isto kao pokvarena ploca, sve isto ponavljaju. Samo na listu gnjavatora
Pozdrav druze, djelomicno se slazem s tobom, a to je u dijelu da Mirvic nije Sarajevo, i ovo sa Ajlom da nije nacisto. Jedna prica u javnosti, a druga u stvarnosti.

Medjutim, volio bih da mi objasnis po cemu smo to mi uvjek trebali biti 1, i zasto to zasluzujemo? Zato sto imamo "novac", zato sto imamo igrace najbolje, zato sto imamo najbolje navijace? Po cemu mi to trebamo biti zadnje 3 god od kad je Mirvic prvaci? Zato sto je Hamza 10x bolji od Bilbije, zato sto je Anicic top u odnosu na Jakovljevica itd?

Ili mozda imali smo dominaciju 5-7 godina osvajali titule, pa dosao Mirva i sada sve upropastio? Vjerovatno smo i od formiranja zajednicke premijer lige igrali ligu prvaka, kup uefa grupna takmicenja, pa sad Mirva dosao i sve unistio?
Vjerovatno i prije Mirvica smo imali najmanje duga drzavi, pa sad Mirvic napravio najveca dugovanja.
Takodje, i prije Mirivica imali smo stabline trenere, pa poslje njega mijenjamo a imamo uzas rezultate.
Razumio bi da smo kao Dinamo, godinama prvaci i sada tamo neko 3 ili 4 mjesto, pa se pljuje i sve sto je dobro. Odmah da kazem da ne mislis da sma ja zadovoljan ovim mjestom i igrom.

Mozda je ovo nase realno stanje, a mi samo sebe precjenjujemo?
Uostalom hajmo vidjet rez.od kad se igra premijer liga, gdje je ta dominacija Saraj.pa sad nista ne valja.

Zamijeniti Rozmana bi bio pucanj sam sebi u nogu. Jedini covjek profesionalac, koji ganja neku disciplinu i rad. Sta mu se sve poturalo za ovih 7 8 mjeseci, dobro je da nije sam otisao odavno.

Slazem se da sada nema neke rez i igru, ali ko je moze imati uz ove sudije, uz pritiska carsije i na svaku rijec pljuvanje od svih sto nije iz Sa.tj sa carije.
Ovo nismo ni ti ni ja izjavili, ovo je izjavila nova direktorica FKS, u to vrijeme, koju je Mirvic izabrao. Dakle, sigurno da je imala ona vise informacija kada je ovo izjavljivala.
Prosle su dvije godine, da li smo najbolji klub na balkanu?

Pustili smo ih dvije godine, mi smo u goroj situaciji nego kad je ovaj intervju davala.

Od mene im vise nema podrske. Vremena je bilo sasvim dovoljno, pustilo se niko im nije pritisak pravio. E sad je druga prica. Za koji mjesec, vise ce ljudi biti nezadovoljno ako se ne promjene neke stvari.

slika
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!


#sirimopozitivu

"Imati i ne znati, gore je nego nemati"

Antikloc
Postovi: 2552
Pridružen/a: 11 mar 2021, 08:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Antikloc » 16 maj 2024, 09:32

Tatamata1946 je napisao/la:
15 maj 2024, 22:27
guadalupe je napisao/la:
15 maj 2024, 22:05
HeraklitMracni je napisao/la:
15 maj 2024, 22:03
Imal ista od onog Istoka sto su predstavljali , jesmo li dobili urbanističku ili je ono samo klub stavio neki prijedlog ?
Za mjesec, dva bi trebalo.
Najvaznija je stvar natkriti jednu tribinu da mozemo povesti djecu na utakmicu kad najavljuju kisu. Koliko se para daje na igrace, njihove plate, pripreme i slicno, valjda nesto nekad se ulozi i da navijaci imaju bolje uslove
A koji ce qurac djeca na stadionu ?? Djeci nije mjesto na stadionu. To je isto kao da vodis djecu u kafanu ili javnu kucu. Djeci je mjesto u skoli i igraonici. Ucenje i pozitivan razvoj a ne stadion gdje se okuplja olos.
A Tan dolazi po nasu djecu,kao sto i sam govori od 2013. Tan od samog dolaska govori da nece ulagati u prvi tim i toga ce se drzati. Jedino ako ovog jadnog Abdulaha sta ne prevare. Zeljko,Mirvah i Tan pa Abdulahu bi bilo bolje da upadne u jamu s vukovima,nego medju ova tri razbojnika. :mrgreen:
Dezinficiram,deratiziram kloceve po kucama,uredima,stadionima. Cijene pristupacne.
Iznad glava viju se barjaci
Idu papci,olovski seljaci !!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54756
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 16 maj 2024, 09:45

FCUM je napisao/la:
16 maj 2024, 09:10
Navodno je Tan vlasnik fransize Mcdonaldsa u Maleziji a Mirvic zeli da preuzme to u BiH. I to je razlog posjete
To nema veze jedno sa drugim a još prije samog otvaranja BASH-a se pričalo da se lokacije čuvaju za McDonald's ali ne može odmah jer se treba spor završiti na sudu u Londonu sa bivšim vlasnikom franšize za BiH (Ihtijarević).
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

plisek
Postovi: 79
Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la plisek » 16 maj 2024, 09:49

Antikloc je napisao/la:
16 maj 2024, 09:32
Tatamata1946 je napisao/la:
15 maj 2024, 22:27
guadalupe je napisao/la:
15 maj 2024, 22:05


Za mjesec, dva bi trebalo.
Najvaznija je stvar natkriti jednu tribinu da mozemo povesti djecu na utakmicu kad najavljuju kisu. Koliko se para daje na igrace, njihove plate, pripreme i slicno, valjda nesto nekad se ulozi i da navijaci imaju bolje uslove
A koji ce qurac djeca na stadionu ?? Djeci nije mjesto na stadionu. To je isto kao da vodis djecu u kafanu ili javnu kucu. Djeci je mjesto u skoli i igraonici. Ucenje i pozitivan razvoj a ne stadion gdje se okuplja olos.
A Tan dolazi po nasu djecu,kao sto i sam govori od 2013. Tan od samog dolaska govori da nece ulagati u prvi tim i toga ce se drzati. Jedino ako ovog jadnog Abdulaha sta ne prevare. Zeljko,Mirvah i Tan pa Abdulahu bi bilo bolje da upadne u jamu s vukovima,nego medju ova tri razbojnika. :mrgreen:
Sta pricas tebra da djeci nije mjesto na stadionu? Kako ce dijete dobiti srcnost i ljubav prema klubu? Sta treba za 20 godina da nema ukupno 400 ljudi na stadionu? Tebra ja sam ko mali zivio za subotu, da me stari odvede, nisam znao ni pricat kako treba al sam pjevao staru himnu, zivio za svaku minutu, znao svakog igraca. Oblikovalo me ko licnost da volim fudbal, sport, da se sklonim droge i ostalog smeca. To sto je psovao neko pored nema veze sto je stadion, cuo sam gorih psovki u skoli, tramvaju, busu. Djeca se moraju voditi od malena na svaku tekmu, moras im dat taj osjecaj da vole loptu, bordo dres, jer ako prestanemo to raditi nece imati ko bodriti klub za 20 godina, svi ce snimat plesove na debilnom tiketoku

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 4082
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 16 maj 2024, 09:58

TurkishAirlines je napisao/la:
16 maj 2024, 09:32
deda je napisao/la:
16 maj 2024, 09:24
boki86 je napisao/la:
16 maj 2024, 07:00


Prestanite im odgovarati, nek pise lik sta hoce. Isto kao pokvarena ploca, sve isto ponavljaju. Samo na listu gnjavatora
Pozdrav druze, djelomicno se slazem s tobom, a to je u dijelu da Mirvic nije Sarajevo, i ovo sa Ajlom da nije nacisto. Jedna prica u javnosti, a druga u stvarnosti.

Medjutim, volio bih da mi objasnis po cemu smo to mi uvjek trebali biti 1, i zasto to zasluzujemo? Zato sto imamo "novac", zato sto imamo igrace najbolje, zato sto imamo najbolje navijace? Po cemu mi to trebamo biti zadnje 3 god od kad je Mirvic prvaci? Zato sto je Hamza 10x bolji od Bilbije, zato sto je Anicic top u odnosu na Jakovljevica itd?

Ili mozda imali smo dominaciju 5-7 godina osvajali titule, pa dosao Mirva i sada sve upropastio? Vjerovatno smo i od formiranja zajednicke premijer lige igrali ligu prvaka, kup uefa grupna takmicenja, pa sad Mirva dosao i sve unistio?
Vjerovatno i prije Mirvica smo imali najmanje duga drzavi, pa sad Mirvic napravio najveca dugovanja.
Takodje, i prije Mirivica imali smo stabline trenere, pa poslje njega mijenjamo a imamo uzas rezultate.
Razumio bi da smo kao Dinamo, godinama prvaci i sada tamo neko 3 ili 4 mjesto, pa se pljuje i sve sto je dobro. Odmah da kazem da ne mislis da sma ja zadovoljan ovim mjestom i igrom.

Mozda je ovo nase realno stanje, a mi samo sebe precjenjujemo?
Uostalom hajmo vidjet rez.od kad se igra premijer liga, gdje je ta dominacija Saraj.pa sad nista ne valja.

Zamijeniti Rozmana bi bio pucanj sam sebi u nogu. Jedini covjek profesionalac, koji ganja neku disciplinu i rad. Sta mu se sve poturalo za ovih 7 8 mjeseci, dobro je da nije sam otisao odavno.

Slazem se da sada nema neke rez i igru, ali ko je moze imati uz ove sudije, uz pritiska carsije i na svaku rijec pljuvanje od svih sto nije iz Sa.tj sa carije.
Ovo nismo ni ti ni ja izjavili, ovo je izjavila nova direktorica FKS, u to vrijeme, koju je Mirvic izabrao. Dakle, sigurno da je imala ona vise informacija kada je ovo izjavljivala.
Prosle su dvije godine, da li smo najbolji klub na balkanu?

Pustili smo ih dvije godine, mi smo u goroj situaciji nego kad je ovaj intervju davala.

Od mene im vise nema podrske. Vremena je bilo sasvim dovoljno, pustilo se niko im nije pritisak pravio. E sad je druga prica. Za koji mjesec, vise ce ljudi biti nezadovoljno ako se ne promjene neke stvari.

slika

DEDA aferim.

@Turkish u tvom svemu ima samo lijep taj nick tj sponzor koji niko nikad u BiH nece imati :tralala: :tralala: Deda se potrudio da ti ovako slojevito odgovori i rasclani sve na proste faktore, a i tvoj je odgovor sadrzajan nema sta al u q
Trebao si samo tacku osinuti smislenije bi bilo.
O zeni koja veze nema o fudbalu uzimas izjavu kao da je van basten dao. ti si virtual ovog foruma a mozda i generalno
- 1 9 4 6 -

Avatar
AVNOJ
Postovi: 2037
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AVNOJ » 16 maj 2024, 10:06

Jesmol ovo opet ispod crte za nosioce u drugom krugu kvalifikacija za KL.
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.

Tatamata1946
Postovi: 1726
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tatamata1946 » 16 maj 2024, 10:12

plisek je napisao/la:
16 maj 2024, 09:49
Antikloc je napisao/la:
16 maj 2024, 09:32
Tatamata1946 je napisao/la:
15 maj 2024, 22:27

Najvaznija je stvar natkriti jednu tribinu da mozemo povesti djecu na utakmicu kad najavljuju kisu. Koliko se para daje na igrace, njihove plate, pripreme i slicno, valjda nesto nekad se ulozi i da navijaci imaju bolje uslove
A koji ce qurac djeca na stadionu ?? Djeci nije mjesto na stadionu. To je isto kao da vodis djecu u kafanu ili javnu kucu. Djeci je mjesto u skoli i igraonici. Ucenje i pozitivan razvoj a ne stadion gdje se okuplja olos.
A Tan dolazi po nasu djecu,kao sto i sam govori od 2013. Tan od samog dolaska govori da nece ulagati u prvi tim i toga ce se drzati. Jedino ako ovog jadnog Abdulaha sta ne prevare. Zeljko,Mirvah i Tan pa Abdulahu bi bilo bolje da upadne u jamu s vukovima,nego medju ova tri razbojnika. :mrgreen:
Sta pricas tebra da djeci nije mjesto na stadionu? Kako ce dijete dobiti srcnost i ljubav prema klubu? Sta treba za 20 godina da nema ukupno 400 ljudi na stadionu? Tebra ja sam ko mali zivio za subotu, da me stari odvede, nisam znao ni pricat kako treba al sam pjevao staru himnu, zivio za svaku minutu, znao svakog igraca. Oblikovalo me ko licnost da volim fudbal, sport, da se sklonim droge i ostalog smeca. To sto je psovao neko pored nema veze sto je stadion, cuo sam gorih psovki u skoli, tramvaju, busu. Djeca se moraju voditi od malena na svaku tekmu, moras im dat taj osjecaj da vole loptu, bordo dres, jer ako prestanemo to raditi nece imati ko bodriti klub za 20 godina, svi ce snimat plesove na debilnom tiketoku
Ma mislim da se covjek zezao, bio sarkastican...normalno da se djeca moraju voditi na utakmice ali kad najave kisu ja nikad ne vodim svoju djecu dok komsije na Grbavicu nemaju taj problem i svejedno im je kakva je prognoza

Na zadnjoj utakmici je bila i neka skola na zapadu i djeca su bila prejaka, sisili na dno zapada i veci dio utakmice navijali. Dobar potez kluba sto obilazi skole

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2521
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TurkishAirlines » 16 maj 2024, 10:16

Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
16 maj 2024, 09:58
TurkishAirlines je napisao/la:
16 maj 2024, 09:32
deda je napisao/la:
16 maj 2024, 09:24


Pozdrav druze, djelomicno se slazem s tobom, a to je u dijelu da Mirvic nije Sarajevo, i ovo sa Ajlom da nije nacisto. Jedna prica u javnosti, a druga u stvarnosti.

Medjutim, volio bih da mi objasnis po cemu smo to mi uvjek trebali biti 1, i zasto to zasluzujemo? Zato sto imamo "novac", zato sto imamo igrace najbolje, zato sto imamo najbolje navijace? Po cemu mi to trebamo biti zadnje 3 god od kad je Mirvic prvaci? Zato sto je Hamza 10x bolji od Bilbije, zato sto je Anicic top u odnosu na Jakovljevica itd?

Ili mozda imali smo dominaciju 5-7 godina osvajali titule, pa dosao Mirva i sada sve upropastio? Vjerovatno smo i od formiranja zajednicke premijer lige igrali ligu prvaka, kup uefa grupna takmicenja, pa sad Mirva dosao i sve unistio?
Vjerovatno i prije Mirvica smo imali najmanje duga drzavi, pa sad Mirvic napravio najveca dugovanja.
Takodje, i prije Mirivica imali smo stabline trenere, pa poslje njega mijenjamo a imamo uzas rezultate.
Razumio bi da smo kao Dinamo, godinama prvaci i sada tamo neko 3 ili 4 mjesto, pa se pljuje i sve sto je dobro. Odmah da kazem da ne mislis da sma ja zadovoljan ovim mjestom i igrom.

Mozda je ovo nase realno stanje, a mi samo sebe precjenjujemo?
Uostalom hajmo vidjet rez.od kad se igra premijer liga, gdje je ta dominacija Saraj.pa sad nista ne valja.

Zamijeniti Rozmana bi bio pucanj sam sebi u nogu. Jedini covjek profesionalac, koji ganja neku disciplinu i rad. Sta mu se sve poturalo za ovih 7 8 mjeseci, dobro je da nije sam otisao odavno.

Slazem se da sada nema neke rez i igru, ali ko je moze imati uz ove sudije, uz pritiska carsije i na svaku rijec pljuvanje od svih sto nije iz Sa.tj sa carije.
Ovo nismo ni ti ni ja izjavili, ovo je izjavila nova direktorica FKS, u to vrijeme, koju je Mirvic izabrao. Dakle, sigurno da je imala ona vise informacija kada je ovo izjavljivala.
Prosle su dvije godine, da li smo najbolji klub na balkanu?

Pustili smo ih dvije godine, mi smo u goroj situaciji nego kad je ovaj intervju davala.

Od mene im vise nema podrske. Vremena je bilo sasvim dovoljno, pustilo se niko im nije pritisak pravio. E sad je druga prica. Za koji mjesec, vise ce ljudi biti nezadovoljno ako se ne promjene neke stvari.

slika

DEDA aferim.

@Turkish u tvom svemu ima samo lijep taj nick tj sponzor koji niko nikad u BiH nece imati :tralala: :tralala: Deda se potrudio da ti ovako slojevito odgovori i rasclani sve na proste faktore, a i tvoj je odgovor sadrzajan nema sta al u q
Trebao si samo tacku osinuti smislenije bi bilo.
O zeni koja veze nema o fudbalu uzimas izjavu kao da je van basten dao. ti si virtual ovog foruma a mozda i generalno
Ko je postavio ovu zenu da bude direktor kluba, znajuci da nema veze sa fudbalom? :urnebes:

Hoces da kazes da izjava direktora kluba nije vjerodostojna i da je opravdavas time sto nema pojma o fudbalu?

DEDA je fino i korektno napisao, a ne ko vi psujete, **** u nadi da cete nesta postici. Covjek korektno zeli u diskusiju da udje i da svoj stav kaze.

Ja mu na sve to stavio sta nam je receno sta ce od kluba biti i sta je klub sada nakon te dvije godine.

Razumijem i tebe, nazalost nisi ovo sve dobro shvatio pa si poletio da komentarises. Oke si ti forumas, ali mislim da si preletio u ofsajd sada :D

A vi morate da shvatite da postoje ljude koji misle ovako ili onako, a nece vase horsko **** nikoga utisati da drugacije misli i pise. Imate opciju da blokirate i onda da otvarate post i citate. Klik vise za ss.ba :tralala:
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!


#sirimopozitivu

"Imati i ne znati, gore je nego nemati"

Avatar
nokee
Postovi: 2302
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 16 maj 2024, 10:25

Daj ba ne citirajte idiota moramo ga citati i kome je blokiran, vidite da nema veze s nasim klubom. Napises mu neato konkretno on copy paste svoj napisani post 100 puta. Pokvarena ploca, ubacen element ovdje i vozdra. Block i nek qrcu pise.

plisek
Postovi: 79
Pridružen/a: 09 mar 2024, 20:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la plisek » 16 maj 2024, 10:29

Tatamata1946 je napisao/la:
16 maj 2024, 10:12
plisek je napisao/la:
16 maj 2024, 09:49
Antikloc je napisao/la:
16 maj 2024, 09:32


A koji ce qurac djeca na stadionu ?? Djeci nije mjesto na stadionu. To je isto kao da vodis djecu u kafanu ili javnu kucu. Djeci je mjesto u skoli i igraonici. Ucenje i pozitivan razvoj a ne stadion gdje se okuplja olos.
A Tan dolazi po nasu djecu,kao sto i sam govori od 2013. Tan od samog dolaska govori da nece ulagati u prvi tim i toga ce se drzati. Jedino ako ovog jadnog Abdulaha sta ne prevare. Zeljko,Mirvah i Tan pa Abdulahu bi bilo bolje da upadne u jamu s vukovima,nego medju ova tri razbojnika. :mrgreen:
Sta pricas tebra da djeci nije mjesto na stadionu? Kako ce dijete dobiti srcnost i ljubav prema klubu? Sta treba za 20 godina da nema ukupno 400 ljudi na stadionu? Tebra ja sam ko mali zivio za subotu, da me stari odvede, nisam znao ni pricat kako treba al sam pjevao staru himnu, zivio za svaku minutu, znao svakog igraca. Oblikovalo me ko licnost da volim fudbal, sport, da se sklonim droge i ostalog smeca. To sto je psovao neko pored nema veze sto je stadion, cuo sam gorih psovki u skoli, tramvaju, busu. Djeca se moraju voditi od malena na svaku tekmu, moras im dat taj osjecaj da vole loptu, bordo dres, jer ako prestanemo to raditi nece imati ko bodriti klub za 20 godina, svi ce snimat plesove na debilnom tiketoku
Ma mislim da se covjek zezao, bio sarkastican...normalno da se djeca moraju voditi na utakmice ali kad najave kisu ja nikad ne vodim svoju djecu dok komsije na Grbavicu nemaju taj problem i svejedno im je kakva je prognoza

Na zadnjoj utakmici je bila i neka skola na zapadu i djeca su bila prejaka, sisili na dno zapada i veci dio utakmice navijali. Dobar potez kluba sto obilazi skole
Ma kakvi sarkastican, ovo mi ne izgleda ni blizu toga, frajer je ozbilja. Vidio sam tu skolu, pjevali su citavu tekmu, profesori su sjedili blizu mene na zapadu, koliko sam skontao klub poslao pozivnicu

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 4082
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 16 maj 2024, 10:45

zelim i ja biti za dvije godine najbogatiji lik na balkanu. Jedno su zelje a drugo su mogucnosti. Naslov ti kaze, zelimo. A Nije ti ovo zelim - zelis :mrgreen:
- 1 9 4 6 -

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.