FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

antisisoja1919
Postovi: 3711
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la antisisoja1919 » 21 maj 2024, 16:00

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
20 maj 2024, 21:00
TuzlaCityfighter je napisao/la:
20 maj 2024, 20:21
klma1 je napisao/la:
20 maj 2024, 19:26
očigledan prmjer sta je privatan klub. Kada gazda izgubi volju priča se završava. volio bi da mi Elvir Baljic poznat i kao Tuzla city fighter objasni kakva ke korist u sportskom smislu bila od njihovog učešća. Koliko su igrača afirmirali koliko izlaznih transfera napravili. Kako su pljenili pažnju čistim računima i jasnim ugovorima. gdje su sad naši dobri staragarda i tuzlac jubitelji evropskog fudbala. Mogu nam i oni objasniti kako je bilo ljepo biti dio priče koja ne mulja sa ugovorima, koja pošteno isplaćuje igrače, koja ulaže u sport i promovira mladw fudbalere a ne neke polovnjake. koja igra lijep i atraktivan fudbal
Koja je korist bacanja para u FK Sloboda, para sa budjeta, kad mi to objasnis onda cu ja tebi objasniti neke stvari. Sta ko radi sa svojim privatnim parama nije ni moj ni tvoj problem . Navijas ti za klub koji nema ciste racune i papire, tako da ne znam zasto te interesuju tudji.
Upravo si mu u jednoj rečenici objasnio svrhu postijanja njihovog kluba. Izvući iz budžeta milion i rastaliti među par ljudi. Ostalo je hljeba i igara krezubim zaluđenicima.

Al mani se njih samo da konstatujem da smo sa kapitenom kao vođom odbrane u dvije utakmice primili deset golova. Očekujem da ga prodaju u neku od liga petice.
Ako cemo vec o fizičkom izgledu osoba na tribinama, posto tebe hrani samo vriejdjanje Slobodasa, reci cu ti samo su da su vasa malobrojna publika olicenje krezubih ljudi.
A ono sto ima krezubih na Slobodinim utakmica, njima se napusi k*rca.
Cisto da ti odgovorim tvojim jezikom i onako kako jedino razumijes.
Sad se smradu kupaj u svom mulju koji godinama unazad pravis na temi.
Ostalim normalnim na ovoj temi lijep pozdrav.
Volim tebe, više od sebe

klma1
Postovi: 1731
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la klma1 » 21 maj 2024, 17:35

Uvredama odgovarate jer drugačije ne znate. Osjećate se poraženo a to vam je bila šansa da pokažete da su vas mrzili treneri da zato niste uspjeli. Tačno Sloboda troši budzetske pare i svi se lome da uzmu dio tog kolaća. Na izbore, skupite glasve i u skupštini srušite to. Ništa novo ni čudno.
Zato privatni TC nije napravio ni jednog igrača, nije privukao publiku iako je je doveo neka imena i na kraju je ispao jer je tako gazda odlučio. Identično kao i oni iz Mladost iz Doboj kakanj
& $ ?

TuzlaCityfighter
Postovi: 836
Pridružen/a: 30 apr 2023, 11:13
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la TuzlaCityfighter » 21 maj 2024, 18:39

CampobelloDiMazara je napisao/la:
21 maj 2024, 11:28
Tuzlaci posto ste definitivno ispali samo da vam pozelim sto brzi povratak. Sigurno pravi forumasi bez uvreda i sa ponasanjem koje bi moglo biti primjer i navijacima puno vecih klubova . Sretno u federalnoj i da se sto prije vratite :bih:
Hvala puno.
Elvir Baljic

TuzlaCityfighter
Postovi: 836
Pridružen/a: 30 apr 2023, 11:13
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la TuzlaCityfighter » 22 maj 2024, 12:07

klma1 je napisao/la:
21 maj 2024, 17:35
Uvredama odgovarate jer drugačije ne znate. Osjećate se poraženo a to vam je bila šansa da pokažete da su vas mrzili treneri da zato niste uspjeli. Tačno Sloboda troši budzetske pare i svi se lome da uzmu dio tog kolaća. Na izbore, skupite glasve i u skupštini srušite to. Ništa novo ni čudno.
Zato privatni TC nije napravio ni jednog igrača, nije privukao publiku iako je je doveo neka imena i na kraju je ispao jer je tako gazda odlučio. Identično kao i oni iz Mladost iz Doboj kakanj
Vise gluposti u jednom postu odavno ne procitah. Prosle godine ste ispali niko nije dosao na vas pdf da se nasladjuje, sto vi pokazujete suprotno i par vas se "zaletilo" da sto prije iskazete mrznju prema nama. Uzivajte u trenutku slave, jer ocito vam je zadovoljstvo sto smo ispali.
Elvir Baljic

KimJongEsmer
Postovi: 167
Pridružen/a: 14 sep 2023, 11:53
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la KimJongEsmer » 22 maj 2024, 19:20

Pod hitno da ste skinuli cvijet Srebrenice sa grba. Ovom čestitkom prodali ste 8372 zrtve genocida. VICINI PUŠIKURCI :!: :!: :!:

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2131
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 22 maj 2024, 20:28

Jel naograjso onaj ko vodi stranicu kluba, zna li se šta?
Ja mislim da iako smo imali simpatizera više ih nemamo. Pošten svijet ovo ne odobrava. Ja ovo osuđujem. Mislio sam u petak otici da se oprostim od PL ali sad znam da sigurno neću.

Čestitaš Borcu jednu od najneregularnijih titula ikad. Cestitas im na tituli prvaka države koju ne vole. Čiji navijači orgijaju na tribinama slaveći zločince i one zbog kojih je grb na našem dresu simbol tragedije i genocida. Klubu zbog kojeg klečiš zbog nepravde protiv Sarajeva.

Hajde što sezonama nije podignut glas tamo gdje je trebao biti tj u organima saveza nego im se na tome još i čestita.
Glup nisam, ono nije bio sarkazam.

Hazre
Postovi: 732
Pridružen/a: 05 jan 2023, 16:56
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Hazre » 22 maj 2024, 20:38

Ponosnipodrinjac je napisao/la:
22 maj 2024, 20:28
Jel naograjso onaj ko vodi stranicu kluba, zna li se šta?
Ja mislim da iako smo imali simpatizera više ih nemamo. Pošten svijet ovo ne odobrava. Ja ovo osuđujem. Mislio sam u petak otici da se oprostim od PL ali sad znam da sigurno neću.

Čestitaš Borcu jednu od najneregularnijih titula ikad. Cestitas im na tituli prvaka države koju ne vole. Čiji navijači orgijaju na tribinama slaveći zločince i one zbog kojih je grb na našem dresu simbol tragedije i genocida. Klubu zbog kojeg klečiš zbog nepravde protiv Sarajeva.

Hajde što sezonama nije podignut glas tamo gdje je trebao biti tj u organima saveza nego im se na tome još i čestita.
Glup nisam, ono nije bio sarkazam.
Nije kriv onaj sto vodi stranicu...

Ponosnipodrinjac
Postovi: 2131
Pridružen/a: 09 apr 2021, 21:39
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Ponosnipodrinjac » 22 maj 2024, 20:43

Hazre je napisao/la:
22 maj 2024, 20:38
Ponosnipodrinjac je napisao/la:
22 maj 2024, 20:28
Jel naograjso onaj ko vodi stranicu kluba, zna li se šta?
Ja mislim da iako smo imali simpatizera više ih nemamo. Pošten svijet ovo ne odobrava. Ja ovo osuđujem. Mislio sam u petak otici da se oprostim od PL ali sad znam da sigurno neću.

Čestitaš Borcu jednu od najneregularnijih titula ikad. Cestitas im na tituli prvaka države koju ne vole. Čiji navijači orgijaju na tribinama slaveći zločince i one zbog kojih je grb na našem dresu simbol tragedije i genocida. Klubu zbog kojeg klečiš zbog nepravde protiv Sarajeva.

Hajde što sezonama nije podignut glas tamo gdje je trebao biti tj u organima saveza nego im se na tome još i čestita.
Glup nisam, ono nije bio sarkazam.
Nije kriv onaj sto vodi stranicu...
Ko god da stoji iza ovoga je sramota.
Zapitam se kao nekad Frenkie i Edo Majka: "nije moj amidza valjda zbog vas u logoru bio"

Beledija
Postovi: 1094
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 23 maj 2024, 08:29

Beduin je napisao/la:
21 maj 2024, 15:14
Beledija je napisao/la:
21 maj 2024, 14:37
Beduin je napisao/la:
20 maj 2024, 23:20
Necu se nasladjivati vasoj muci kad i mi svoje imamo i nio osigurali povratak u PL, ali me samo zanima je li aktivan ovdje moj imenjak, taksista, STARAGARDA? Nikad necu zaboraviti njegov prelet i navijanje za Slogu nakon toliko i toliko odgledanih utakmica Slobode kuci i na gostovanjima, istinski zaludjenik je bio u Slobodu i volio je. A ondq izjavi kako pocinje navijati za klub koji ima ambicije za iskorak, koji ce donositi trofeje i igrati Evropu. 😂

Jos veci retard je TuzlaC, sad se usutio. Ali on je retard i van foruma, posto znam ko je u pitanju pa me od njega nista ni ne cudi.
Vidi Beduin, vješto sročena laž može izgledati kao istina. To što si napisao toliko je providno da ne treba ni komentarisati.Nije ti ti to trebalo, al hajde ko čeka taj i dočeka. Pusti tu priču o preletačima, ljudi mijenjaju firme,mjesta stanovanja, žene, imena, državljanstva,vjere pa nikom ništa.Sloboda jeste simbol Tuzle, kome je i život neka mu bude kome nije i ne mora. Živ i zdrav ti bio, svejedno si zanimljiv forumaš.
Sta sam slagao?

Eric Cantona : "You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favourite football team."
Osim ako nisi preletac iz Tuzle. 😂
@ Beduin, nije mi u cilju da omalovažavam naklonost navijača Slobode svom klubu. Tvoje citiranje Kantone imali bi smisla da se radi o navijačima iz liga gdje je opšta kultura života na nivou gdje je Erik živio, igrao i radio. Malo realnosti, samo malo realnosti nebi nikom škodilo a bilo bi svima bar malo bolje.Većina vas sa vaše teme zagovara ideale jednakosti po svim sferama modernog društva.
Vidi čuda...svi su vam krivi ko ne misli kao vi, nedozvoljavate pravo na lični izbor. Ja nisam moderan...guglo sam da vidim šta je Kantona rekao.
Za tvoju info: ja jesam preletač, do rata navijao sam i srcem i dušom za Partizan i bio i ostao Slobodin simpatizer.
PS: Nemam ja kulturu navijača liga petice a nisam ni nešto posebno načitan ipak nikad ne diskutujem na tuđim temama. Sportski pozdrav

dzemil
Postovi: 227
Pridružen/a: 02 feb 2024, 15:59
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la dzemil » 23 maj 2024, 09:46

Sramota je to velika za klub ako je tačno to za stranicu, ali danas se nažalost mnoge stvari zaboravlajju i prelazi preko njih. Svije biznisa, para, vlasti, položaja nažalost poništava sjećanja i dozvoljava uplitanje sa raznoraznim ljudima poradi interesa.

S druge strane moraš biti dio toga, ako si već dio toga, ali se ne moraju ljudi slizavati i dodatno unižavati ili ulizivati ničim izazvanim i nepotrebnim pisanjima po stranci. Govorim generalno, za bilo koga.

TuzlaCityfighter
Postovi: 836
Pridružen/a: 30 apr 2023, 11:13
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la TuzlaCityfighter » 23 maj 2024, 12:08

Neregularnu titulu i sudijske lakrdije nema potrebe cestitati, apsutno ostati ravnodusan i cak što više osuditi ovakvu titulu. Nije kriv onaj ko je napisao, vec ko je rekao da to ide na sluzbenu stranicu kluba.
Sa druge strane nije ovo prva neregularna titula, bilo je takvih ili slicnih u proteklom periodu pa su neki cestitali. Vidim da su neki jedva docekali ovakvu "gresku" pa su nas kolektivno optuzili da smo ovakvi, onakvi ili svasta nesto. Ja se licno ogradjujem od ove cestitke , smatram je u najmanju ruku neodgovornom i bezpotrebnom.
Elvir Baljic

Avatar
Beduin
Postovi: 16753
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beduin » 23 maj 2024, 12:55

Beledija je napisao/la:
23 maj 2024, 08:29
Beduin je napisao/la:
21 maj 2024, 15:14
Beledija je napisao/la:
21 maj 2024, 14:37

Vidi Beduin, vješto sročena laž može izgledati kao istina. To što si napisao toliko je providno da ne treba ni komentarisati.Nije ti ti to trebalo, al hajde ko čeka taj i dočeka. Pusti tu priču o preletačima, ljudi mijenjaju firme,mjesta stanovanja, žene, imena, državljanstva,vjere pa nikom ništa.Sloboda jeste simbol Tuzle, kome je i život neka mu bude kome nije i ne mora. Živ i zdrav ti bio, svejedno si zanimljiv forumaš.
Sta sam slagao?

Eric Cantona : "You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favourite football team."
Osim ako nisi preletac iz Tuzle. 😂
@ Beduin, nije mi u cilju da omalovažavam naklonost navijača Slobode svom klubu. Tvoje citiranje Kantone imali bi smisla da se radi o navijačima iz liga gdje je opšta kultura života na nivou gdje je Erik živio, igrao i radio. Malo realnosti, samo malo realnosti nebi nikom škodilo a bilo bi svima bar malo bolje.Većina vas sa vaše teme zagovara ideale jednakosti po svim sferama modernog društva.
Vidi čuda...svi su vam krivi ko ne misli kao vi, nedozvoljavate pravo na lični izbor. Ja nisam moderan...guglo sam da vidim šta je Kantona rekao.
Za tvoju info: ja jesam preletač, do rata navijao sam i srcem i dušom za Partizan i bio i ostao Slobodin simpatizer.
PS: Nemam ja kulturu navijača liga petice a nisam ni nešto posebno načitan ipak nikad ne diskutujem na tuđim temama. Sportski pozdrav
Ma rodjak ti vise ni ne znas sta smo pisali i o cemu sad diskutijemo 😂
Ti si forumas @staragarda?
Jer se nisam nasladjivao ispadanju Sloge niti me to interesuje, vec sam se samo osvrnuo na 2 forumska preletaca koji su nakon decenijskog navijanja za Slobodu poceli pratiti i "navijati" za Slogu, a ismijavati svoj bivsi voljeni klub, pod izgovorom da zele gledati Evropske utakmice i stalnu borbu za titule i sami vrh naseg fudbala.

A ti si onda uletio kako ja lazem. Sta lazem ovdje? Pusti mi demagogije.

A ovo cestitanje Sloge prvaku drzave je njihova stvar i na obraz, svako normalan se ogradi od te greske i mirna Bosna.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

TuzlaCityfighter
Postovi: 836
Pridružen/a: 30 apr 2023, 11:13
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la TuzlaCityfighter » 24 maj 2024, 09:35

Danas igraju nasa djeca 🫣 sjetili se da imamo djecu , sad kad smo zvanicno ispali da im daju priliku. Tuga, ocaj, zalosno, koliko neodgovorno vodjenje jednog sportskog kolektiva, svima su bila zatvorena vrata kluba, radilo se po "njegovom" pravilu, sve odlucivao pa evo odlucio i da ispadnemo. Imalo bi se svasta napisati ali necu, jednostavno ne mogu.
Elvir Baljic

Tc955
Postovi: 92
Pridružen/a: 08 nov 2022, 20:17
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Tc955 » 24 maj 2024, 10:27

TuzlaCityfighter je napisao/la:
24 maj 2024, 09:35
Danas igraju nasa djeca 🫣 sjetili se da imamo djecu , sad kad smo zvanicno ispali da im daju priliku. Tuga, ocaj, zalosno, koliko neodgovorno vodjenje jednog sportskog kolektiva, svima su bila zatvorena vrata kluba, radilo se po "njegovom" pravilu, sve odlucivao pa evo odlucio i da ispadnemo. Imalo bi se svasta napisati ali necu, jednostavno ne mogu.
A hocemo li se po "njegovom" pravilu sledece sezone boriti za ulazak u pl ili će nas "on" direktno prebaciti u najniži rang?

TuzlaCityfighter
Postovi: 836
Pridružen/a: 30 apr 2023, 11:13
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la TuzlaCityfighter » 24 maj 2024, 13:23

Tc955 je napisao/la:
24 maj 2024, 10:27
TuzlaCityfighter je napisao/la:
24 maj 2024, 09:35
Danas igraju nasa djeca 🫣 sjetili se da imamo djecu , sad kad smo zvanicno ispali da im daju priliku. Tuga, ocaj, zalosno, koliko neodgovorno vodjenje jednog sportskog kolektiva, svima su bila zatvorena vrata kluba, radilo se po "njegovom" pravilu, sve odlucivao pa evo odlucio i da ispadnemo. Imalo bi se svasta napisati ali necu, jednostavno ne mogu.
A hocemo li se po "njegovom" pravilu sledece sezone boriti za ulazak u pl ili će nas "on" direktno prebaciti u najniži rang?
Ako je po obecanjima vracamo se, ali sobzirom da je bilo i da necemo ispasti ove godine, ja bih sacekao. Kako god, sa ili bez, bit ce kluba, nije to problem. Sledece godine igrace par juniora to znam sigurno, pa ostaje da vidimo kako ce ostatak rostera biti popunjen. Da budem jasan, nije sam Azmir kriv i nije prvenstveno njegova krivica za ispadanje i ovakvo stanje. Ja mu skidam kapu za prethodnih 7-8 godina, ova godina je za zaborav. Borio se sa velikim problemima i krupnim ribama, ja ne mogu i necu to zaboraviti nikad. Ne moze se zaboraviti igranje konferencijske lige, pobjede protiv Sarajeva, Zelje, Slobode itd itd. Pored svega treba biti covjek i za neke stvari kapa dole.
Elvir Baljic

TuzlaCityfighter
Postovi: 836
Pridružen/a: 30 apr 2023, 11:13
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la TuzlaCityfighter » 24 maj 2024, 18:51

Hvala Allahu pa je dosao kraj sezone. Sezone za zaborav i odmor od veoma lose predstave nase ekipe. Po igri zasluzeno ispadamo, tako da nema za cim da se zali. Malo odmoriti, pa vidjecemo na sta ce liciti sve ovo.
Elvir Baljic

Avatar
Beduin
Postovi: 16753
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beduin » 24 maj 2024, 19:29

TuzlaCityfighter je napisao/la:
24 maj 2024, 18:51
Hvala Allahu pa je dosao kraj sezone. Sezone za zaborav i odmor od veoma lose predstave nase ekipe. Po igri zasluzeno ispadamo, tako da nema za cim da se zali. Malo odmoriti, pa vidjecemo na sta ce liciti sve ovo.
Ja sam u razgovoru s nekim ljudima koji se vrte tu oko kluba (i vaseg, a i naseg manje-vise) shvatio da ste odlucili ispasti ove sezone jer naredne sezone bi to bilo preskupo kad se pogleda budzet vodecih klubova, a ispada 4 kluba. Budzet prva 4 kluba je preko 7mil pa nadalje, sto je bas bas puno, a tu je onda i jedan Siroki koji tesko da ce ispasti (to svi znamo) kao i Zeljo.
Mozda grijesim, mozda i oni grijese ili traze alibi, ali eto tako govore. Nije to odmah bio cilj na pocetku sezone, vjerovatno spontano prateci cijelu sezonu i kombinacije za narednu.

Iz tog razloga sam i ja u neku ruku bio radije da Sloboda ostane i naredne sezone u Cvajti, ali ce naredne sezone biti znatno teze i vratiti se jer ste tu i vi, Stupcanica koja se ne sali i prosle i ove sezone, a sigurno da i Celik nece dozvoliti sebi jos jednu ovakvu sezonu i riskirati da ponovo otjera publiku sa stadiona.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

husrefbeg
Postovi: 1120
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 24 maj 2024, 19:33

Pozdrav svim forumašima. Nadam se da projekat TC neće otići u zaborav. Nije loše ni federalnu gledati.

TuzlaCityfighter
Postovi: 836
Pridružen/a: 30 apr 2023, 11:13
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la TuzlaCityfighter » 24 maj 2024, 19:41

Beduin je napisao/la:
24 maj 2024, 19:29
TuzlaCityfighter je napisao/la:
24 maj 2024, 18:51
Hvala Allahu pa je dosao kraj sezone. Sezone za zaborav i odmor od veoma lose predstave nase ekipe. Po igri zasluzeno ispadamo, tako da nema za cim da se zali. Malo odmoriti, pa vidjecemo na sta ce liciti sve ovo.
Ja sam u razgovoru s nekim ljudima koji se vrte tu oko kluba (i vaseg, a i naseg manje-vise) shvatio da ste odlucili ispasti ove sezone jer naredne sezone bi to bilo preskupo kad se pogleda budzet vodecih klubova, a ispada 4 kluba. Budzet prva 4 kluba je preko 7mil pa nadalje, sto je bas bas puno, a tu je onda i jedan Siroki koji tesko da ce ispasti (to svi znamo) kao i Zeljo.
Mozda grijesim, mozda i oni grijese ili traze alibi, ali eto tako govore. Nije to odmah bio cilj na pocetku sezone, vjerovatno spontano prateci cijelu sezonu i kombinacije za narednu.

Iz tog razloga sam i ja u neku ruku bio radije da Sloboda ostane i naredne sezone u Cvajti, ali ce naredne sezone biti znatno teze i vratiti se jer ste tu i vi, Stupcanica koja se ne sali i prosle i ove sezone, a sigurno da i Celik nece dozvoliti sebi jos jednu ovakvu sezonu i riskirati da ponovo otjera publiku sa stadiona.
Zvanicno je tako, odluceno je to malo prije utakmice sa Igmanom. Necu ulaziti jeli to stvarni razlog, ali eto da uzmemo da jeste onda stoje sve gore stvari koje si nabroja. Iskreno pored Sarajeva, Zelje, Borca, Zrinjskog,Sirokog i Veleza tesko je biti jos u preostala 1-2 kluba, trebas se dobro isprsiti. Medjutim onda se postavlja pitanje smisla takmicenja, ako se unaprijed predas. Sto se tice Slobode, malo je tesko da ja dajem neki komentar, jer mozda bi neko pomislio da imam nesto protiv, ali iskreno daj boze da bude da ostanete, ali teska situacija.
Elvir Baljic

Avatar
FKBilder
Postovi: 1765
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la FKBilder » 24 maj 2024, 19:45

Jel ziv staragarda, jel se nauzivao u prelijepom fudbalu, tikataka akcijama, jel vidio i dozivio sve cari fudbala.

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.