FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
76
14%
2. Borbu za Evropu
166
30%
3. Sredinu tabele
91
17%
4. Borbu za opstanak
213
39%
 
Ukupno glasova: 546

RatoborniMrmot
Postovi: 876
Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la RatoborniMrmot » 22 maj 2024, 19:20

Ono sto nama treba, a to nemamo odavno, jeste neko ko ce znati selektovati igrace, rijesiti se viska, znati procijeniti koga gurati iz OP, ko se zasitio i treba da ide.

Dino i Omer su ok, al evo pitanja na koje ja nemam odgovor. Objezbjedili smo opstanak nakon pobjede protiv Tuzle, to se vise manje znalo. Imali smo nekoliko utakmica da vidimo gdje smo sto se tice U21 igraca i sta se desilo ? Nista. Foco igrao nesto malo, ovi ostali nisu ni dobili priliku. Dobili nebitnu utakmicu, odigrali remi u Konjicu, al i dalje ne znamo koliko ko (ne)moze.

Sto ti igra Mekic kada se zna da odlazi ? Sta ce nam. Stilic starter, jah. Zalog za buducnost. A Foco dobio na dvije tekme 13 minuta. Mudro.

Kod nas uvijek nesto naopako, al uvijek.

Hole82
Postovi: 57
Pridružen/a: 20 dec 2020, 10:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hole82 » 22 maj 2024, 19:20

irfo je napisao/la:
22 maj 2024, 14:09
admin je napisao/la:
04 maj 2024, 21:31
.
Zasto je toliko tesko pokazati mrvu jednu postovanja prema navijacima ovog kluba na forumu? Zasto se godinama pusta da ovaj debil za milion raznih profila se vraca i unistava temu iznova i iznova, evo vec mjesec dana uredno pogrijesi pa pise sa drugog profila i nista.
Ja sam mu obriso na stotine postova i to ocigledno ne pije vode, zar nije moguce napraviti sistem kad god se vrati na forum iste sekunde ga banovati, vrlo ga je lako prepoznati. Ovo ovako stvarno vise nema smisla i otjerat cete ljude u potpunosti sa ovog foruma, veliki broj je svakako ostao, jos je ostao mali broj ljudi a i to ce vrlo brzo otici, zbog pojedinca. Kazem opet, stvarno ne razumijem ovoliko nepostovanje.


Zato sto uposlenici ss pisu sa tih profila.

Avatar
godrina
Postovi: 2994
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la godrina » 22 maj 2024, 19:21

Valter je napisao/la:
22 maj 2024, 16:22
Ako ga slučajno banuju sa ovim nikom predlažem da naredni bude IQ66.
Sto ga cijenis toliko. Puno mu je 66.
12 je mjera odprilike.
Nabijem admina na qrac koji ga cuva ovdje.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil

Danielagger44
Postovi: 9
Pridružen/a: 24 mar 2024, 00:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Danielagger44 » 22 maj 2024, 20:42

RatoborniMrmot je napisao/la:
22 maj 2024, 19:20
Ono sto nama treba, a to nemamo odavno, jeste neko ko ce znati selektovati igrace, rijesiti se viska, znati procijeniti koga gurati iz OP, ko se zasitio i treba da ide.

Dino i Omer su ok, al evo pitanja na koje ja nemam odgovor. Objezbjedili smo opstanak nakon pobjede protiv Tuzle, to se vise manje znalo. Imali smo nekoliko utakmica da vidimo gdje smo sto se tice U21 igraca i sta se desilo ? Nista. Foco igrao nesto malo, ovi ostali nisu ni dobili priliku. Dobili nebitnu utakmicu, odigrali remi u Konjicu, al i dalje ne znamo koliko ko (ne)moze.

Sto ti igra Mekic kada se zna da odlazi ? Sta ce nam. Stilic starter, jah. Zalog za buducnost. A Foco dobio na dvije tekme 13 minuta. Mudro.

Kod nas uvijek nesto naopako, al uvijek.

Vjeruj da sam i ja prvi bio za to, dok nisam malo bacio oko na juniorsku utakmicu Sarajevo Željo u Butmiru između juniora.
Gledao sam na yt i povremeno sam gledao ali ono sto sam gledao je bas katastrofa. Juniori sarajeva su ih dobili 3:0 i uzeli titulu, osigurali titulu na derbiju.
Vjeruj da tu nema ozbiljnog igrača, nisu centra prešli, a ne da igraju protiv igmana gdje imaju ozbiljnu odbranu koja bih ih još vise odučila od fudbala.
To je moje mišljenje, ali mislim da definitivno ovim momcima koje su "nagurali nekako" u prvi tim da ih treba ispoštovati pa makar 20 minuta dati čisto da se vidi da li imaju kondicije ili nečeg drugog za ozbiljan fudbal.

RatoborniMrmot
Postovi: 876
Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la RatoborniMrmot » 22 maj 2024, 21:03

Danielagger44 je napisao/la:
22 maj 2024, 20:42
RatoborniMrmot je napisao/la:
22 maj 2024, 19:20
Ono sto nama treba, a to nemamo odavno, jeste neko ko ce znati selektovati igrace, rijesiti se viska, znati procijeniti koga gurati iz OP, ko se zasitio i treba da ide.

Dino i Omer su ok, al evo pitanja na koje ja nemam odgovor. Objezbjedili smo opstanak nakon pobjede protiv Tuzle, to se vise manje znalo. Imali smo nekoliko utakmica da vidimo gdje smo sto se tice U21 igraca i sta se desilo ? Nista. Foco igrao nesto malo, ovi ostali nisu ni dobili priliku. Dobili nebitnu utakmicu, odigrali remi u Konjicu, al i dalje ne znamo koliko ko (ne)moze.

Sto ti igra Mekic kada se zna da odlazi ? Sta ce nam. Stilic starter, jah. Zalog za buducnost. A Foco dobio na dvije tekme 13 minuta. Mudro.

Kod nas uvijek nesto naopako, al uvijek.

Vjeruj da sam i ja prvi bio za to, dok nisam malo bacio oko na juniorsku utakmicu Sarajevo Željo u Butmiru između juniora.
Gledao sam na yt i povremeno sam gledao ali ono sto sam gledao je bas katastrofa. Juniori sarajeva su ih dobili 3:0 i uzeli titulu, osigurali titulu na derbiju.
Vjeruj da tu nema ozbiljnog igrača, nisu centra prešli, a ne da igraju protiv igmana gdje imaju ozbiljnu odbranu koja bih ih još vise odučila od fudbala.
To je moje mišljenje, ali mislim da definitivno ovim momcima koje su "nagurali nekako" u prvi tim da ih treba ispoštovati pa makar 20 minuta dati čisto da se vidi da li imaju kondicije ili nečeg drugog za ozbiljan fudbal.
Pitanje je onda sto smo ih uopste potpisivali, ako je tako il je mozda varijanta da su ovi nasu juniori tek izasli iz kadeta i da tek trebaju da nadodju. Igrac mora da igra, od sjedenja na na klupi niko nikada nije i nece postati igrac.

Znal neko sta se desava, zato i pitam odnosno pisem.

Dino i Omer su Guardiola i Klop za onog debila Akrapovica.

Avatar
anonimni
Postovi: 10164
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la anonimni » 22 maj 2024, 21:38

Pitanje za milion dolara: zašto nam kao aktivnim članovima dolaze mailovi o mogućnosti ranije kupovine karata za utakmicu kad prosti odlazak na stranicu kupikartu daje istu mogućnost svima, i članovima i onima koji to nisu? Znam da nije prvi put da se to pita, ali očito treba ponavljati da se utvrdi gradivo :mrgreen:
Nadam se da će do početka sljedeće sezone shvatiti kako odvojiti članove od ostalih po ovom pitanju
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
gegenpressing
Postovi: 239
Pridružen/a: 28 apr 2023, 20:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la gegenpressing » 22 maj 2024, 21:57

Danielagger44 je napisao/la:
22 maj 2024, 20:42
RatoborniMrmot je napisao/la:
22 maj 2024, 19:20
Ono sto nama treba, a to nemamo odavno, jeste neko ko ce znati selektovati igrace, rijesiti se viska, znati procijeniti koga gurati iz OP, ko se zasitio i treba da ide.

Dino i Omer su ok, al evo pitanja na koje ja nemam odgovor. Objezbjedili smo opstanak nakon pobjede protiv Tuzle, to se vise manje znalo. Imali smo nekoliko utakmica da vidimo gdje smo sto se tice U21 igraca i sta se desilo ? Nista. Foco igrao nesto malo, ovi ostali nisu ni dobili priliku. Dobili nebitnu utakmicu, odigrali remi u Konjicu, al i dalje ne znamo koliko ko (ne)moze.

Sto ti igra Mekic kada se zna da odlazi ? Sta ce nam. Stilic starter, jah. Zalog za buducnost. A Foco dobio na dvije tekme 13 minuta. Mudro.

Kod nas uvijek nesto naopako, al uvijek.

Vjeruj da sam i ja prvi bio za to, dok nisam malo bacio oko na juniorsku utakmicu Sarajevo Željo u Butmiru između juniora.
Gledao sam na yt i povremeno sam gledao ali ono sto sam gledao je bas katastrofa. Juniori sarajeva su ih dobili 3:0 i uzeli titulu, osigurali titulu na derbiju.
Vjeruj da tu nema ozbiljnog igrača, nisu centra prešli, a ne da igraju protiv igmana gdje imaju ozbiljnu odbranu koja bih ih još vise odučila od fudbala.
To je moje mišljenje, ali mislim da definitivno ovim momcima koje su "nagurali nekako" u prvi tim da ih treba ispoštovati pa makar 20 minuta dati čisto da se vidi da li imaju kondicije ili nečeg drugog za ozbiljan fudbal.
Gdje bolan nisu centra prešli,imali smo 5 zicera,oni zabili,mi nismo.
Ali se mogu složiti da trenutno nisu nivo da mogu uskočiti odmah u prvi tim.Ima tu talenta,ali se mora brusiti,da li imamo strpljenja i znanja,to je pitanje.
Brohra ribo se...

Danielagger44
Postovi: 9
Pridružen/a: 24 mar 2024, 00:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Danielagger44 » 22 maj 2024, 22:06

gegenpressing je napisao/la:
22 maj 2024, 21:57
Danielagger44 je napisao/la:
22 maj 2024, 20:42
RatoborniMrmot je napisao/la:
22 maj 2024, 19:20
Ono sto nama treba, a to nemamo odavno, jeste neko ko ce znati selektovati igrace, rijesiti se viska, znati procijeniti koga gurati iz OP, ko se zasitio i treba da ide.

Dino i Omer su ok, al evo pitanja na koje ja nemam odgovor. Objezbjedili smo opstanak nakon pobjede protiv Tuzle, to se vise manje znalo. Imali smo nekoliko utakmica da vidimo gdje smo sto se tice U21 igraca i sta se desilo ? Nista. Foco igrao nesto malo, ovi ostali nisu ni dobili priliku. Dobili nebitnu utakmicu, odigrali remi u Konjicu, al i dalje ne znamo koliko ko (ne)moze.

Sto ti igra Mekic kada se zna da odlazi ? Sta ce nam. Stilic starter, jah. Zalog za buducnost. A Foco dobio na dvije tekme 13 minuta. Mudro.

Kod nas uvijek nesto naopako, al uvijek.

Vjeruj da sam i ja prvi bio za to, dok nisam malo bacio oko na juniorsku utakmicu Sarajevo Željo u Butmiru između juniora.
Gledao sam na yt i povremeno sam gledao ali ono sto sam gledao je bas katastrofa. Juniori sarajeva su ih dobili 3:0 i uzeli titulu, osigurali titulu na derbiju.
Vjeruj da tu nema ozbiljnog igrača, nisu centra prešli, a ne da igraju protiv igmana gdje imaju ozbiljnu odbranu koja bih ih još vise odučila od fudbala.
To je moje mišljenje, ali mislim da definitivno ovim momcima koje su "nagurali nekako" u prvi tim da ih treba ispoštovati pa makar 20 minuta dati čisto da se vidi da li imaju kondicije ili nečeg drugog za ozbiljan fudbal.
Gdje bolan nisu centra prešli,imali smo 5 zicera,oni zabili,mi nismo.
Ali se mogu složiti da trenutno nisu nivo da mogu uskočiti odmah u prvi tim.Ima tu talenta,ali se mora brusiti,da li imamo strpljenja i znanja,to je pitanje.

Napisao sam povremeno sam gledao, međutim gledao sam kad smo gubili 1-0 i tad stvarno nisu uspjeli lopte iznijeti. Jednu priliku da su imali i to jedva dugom loptom.
Dok kad pogledaš u ekipi Sarajeva vidiš da su i psihički i fizicki iznad naših juniora. Kako izgledaju i spremniji su. Nisu dobijali duele protiv njihove odbrane i nisu imali igrača koji će im graditi igru odnosno "pleymejkera". Većinu stvari je išlo Golman-stoper-duga na špica sto nije prolazilo.
Al ove igrače sto smo ugurali definitivno treba "brusiti", strpljivo čekati i davati sto vise prilike da imaju s pravim timom i da ulaze s klupe. Pa čak i u kupu ako ga nećemo ganjati da makar 5-6 juniora dobije priliku. Međutim nas klub nema razvijenu svijest o napredovanju juniora, a teško da koji junior ima razvijenu svijest o treningu teretani i radu.
Vremena se mjenjaju i željo vise ne može uzimati titule na osnovu 2-3 igrača ili stare slave.
Mora se krenuti od cistacice pa do navijača. Al koliko sve ti faktori utječu na ljude u klubu vidimo.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 62015
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 23 maj 2024, 00:59

Akademija Sarajeva je ozbiljna priča sa ozbiljnim ulaganjima i neozbiljno je dovoditi nas u bilo kakav kontekst poređenja sa njihovom akademijom.

Uslovi su neuporedivi, kako za djecu tako i za roditelje. Mi se još uvijek nismo ni milimetar odmakli od "škole fudbala" kakva je bila prije 50 ili 30 godina.

Danas ne možeš imati ozbiljan omladinski pogon bez kampa i infrastrukture gdje ta djeca mogu živjeti fudbal 24 sata dnevno i pri tome se školovati.

Evo, kao roditelj, gdje bi svoje dijete prije poslao, u naš omladinski pogon ili u Butmir, a samo na trenutak zanemari to da si Željovac.

Oni su danas u mogućnosti da prave selekciju, da ne primaju sve i svašta nego samo one klince koji odskaču. Mogu im dati smještaj, pare, pomoći roditeljima ako su sa strane.
Evribadi sej Željo
Željoooo

NoDi80
Postovi: 4927
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 23 maj 2024, 01:31

Virtu4l je napisao/la:
23 maj 2024, 00:59
Akademija Sarajeva je ozbiljna priča sa ozbiljnim ulaganjima i neozbiljno je dovoditi nas u bilo kakav kontekst poređenja sa njihovom akademijom.

Uslovi su neuporedivi, kako za djecu tako i za roditelje. Mi se još uvijek nismo ni milimetar odmakli od "škole fudbala" kakva je bila prije 50 ili 30 godina.

Danas ne možeš imati ozbiljan omladinski pogon bez kampa i infrastrukture gdje ta djeca mogu živjeti fudbal 24 sata dnevno i pri tome se školovati.

Evo, kao roditelj, gdje bi svoje dijete prije poslao, u naš omladinski pogon ili u Butmir, a samo na trenutak zanemari to da si Željovac.

Oni su danas u mogućnosti da prave selekciju, da ne primaju sve i svašta nego samo one klince koji odskaču. Mogu im dati smještaj, pare, pomoći roditeljima ako su sa strane.

Upravo to ljudi finansiraju djecu i roditelje samim time privlace djecu iz svih krajeva BiH
Ostale uslove da i ne spominjemo
Skola im je jaca deset puta minimum
Gledaj Celika sa 17 moze biti babo nasim prvotimcima
Yugoslav First League: ⭐️
BiH Republic League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
European competitions
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists (1)
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)

Avatar
braco
Postovi: 8766
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 23 maj 2024, 07:58

Highlightsi Haruna Karića u Željinom dresu ove sezone:


Avatar
mamonelafo
Postovi: 520
Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mamonelafo » 23 maj 2024, 09:29

Uh jbt... Nisam čitao ni pisao skoro sedmicu, gledaj šta se sve izdešavalo ovdje. :rol:

U iduću sezonu moramo ući ozbiljni, sa ozbiljnim planom, igračima, SŠ, SD-om, upravom, skupštinom. Sve mimo toga je smiješno, neozbiljno i ponavljanje ove iste patnje i sezone.

Naravno, to sve potkrijepiti sa novcem, dakle strateškog pod hitno naći. Ima li neko info o javnom pozivu, ako ima, može mi se u pp javiti, bolje je nego da izlaze info ovdje. :)
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

Jači od ratova, režima i partija!

Hansestadt
Postovi: 2642
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hansestadt » 23 maj 2024, 11:53

Naivni ili smijesni su oni koji misle da nesto moze napraviti bez ozbiljnog investitora, tj vlasnika. Kazu, moze se samo se mora pametno raditi. Kako? Evo sam omladinski pogon:
da imas kao prvo adekvatne trening facilitete,
da imas strucan kadar, da se ne placa clanarina,
uz to da se imaju stipendije za talentovane omladince.

Koliko to kosta godisnje? I onda neko kaze moze se samo se mora pametno raditi. Osim sto ti treba pocetna milionska ulaganja da napravis uslove za nesto ozbiljno, treba ti isto tako milionski iznos da se sve to odrzava. Normalno da ces dobiti nazad kroz transfere igraca, ali ipak mora se ozbiljno ulagati.

U ovakvoj ligi, i u poziciji gdje smo mi, ispostavilo se da je najbolje sto jednostavnije raditi sto se tice trenera i igraca. Cim se pocnu eksperimenti, vece su sanse da vise padnes nego sto ces imati iznad-ocekivane rezultate.

Avatar
mamonelafo
Postovi: 520
Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mamonelafo » 23 maj 2024, 15:17

Hansestadt je napisao/la:
23 maj 2024, 11:53
Naivni ili smijesni su oni koji misle da nesto moze napraviti bez ozbiljnog investitora, tj vlasnika. Kazu, moze se samo se mora pametno raditi. Kako? Evo sam omladinski pogon:
da imas kao prvo adekvatne trening facilitete,
da imas strucan kadar, da se ne placa clanarina,
uz to da se imaju stipendije za talentovane omladince.

Koliko to kosta godisnje? I onda neko kaze moze se samo se mora pametno raditi. Osim sto ti treba pocetna milionska ulaganja da napravis uslove za nesto ozbiljno, treba ti isto tako milionski iznos da se sve to odrzava. Normalno da ces dobiti nazad kroz transfere igraca, ali ipak mora se ozbiljno ulagati.

U ovakvoj ligi, i u poziciji gdje smo mi, ispostavilo se da je najbolje sto jednostavnije raditi sto se tice trenera i igraca. Cim se pocnu eksperimenti, vece su sanse da vise padnes nego sto ces imati iznad-ocekivane rezultate.
Sigurno da je obavezno imati strateškog partnera ako se misli na bilo šta ozbiljnije. Nadam se da smo blizu takve opcije.
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

Jači od ratova, režima i partija!

Pablo11
Postovi: 1392
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 23 maj 2024, 16:10

mamonelafo je napisao/la:
23 maj 2024, 09:29
Uh jbt... Nisam čitao ni pisao skoro sedmicu, gledaj šta se sve izdešavalo ovdje. :rol:

U iduću sezonu moramo ući ozbiljni, sa ozbiljnim planom, igračima, SŠ, SD-om, upravom, skupštinom. Sve mimo toga je smiješno, neozbiljno i ponavljanje ove iste patnje i sezone.

Naravno, to sve potkrijepiti sa novcem, dakle strateškog pod hitno naći. Ima li neko info o javnom pozivu, ako ima, može mi se u pp javiti, bolje je nego da izlaze info ovdje. :)
Da je trenera i SD rijesiti na vrijeme, trebalo bi lakse ici ako se na vrijeme zavrse.

BIZMARK66
Postovi: 553
Pridružen/a: 01 mar 2024, 21:52

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BIZMARK66 » 23 maj 2024, 16:20

Da vratimo Brunu debilko e neces to dočekati. Trener će ostati aBd

Avatar
anonimni
Postovi: 10164
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la anonimni » 23 maj 2024, 16:51

Otkud tebi pravo da nekog zoveš debilkom?
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
AjkulaCekicarka
Postovi: 767
Pridružen/a: 18 dec 2021, 09:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AjkulaCekicarka » 23 maj 2024, 17:58

Izrutiniramo Slobodu na Tušnju, osiguramo europu a njih, igrom slučaju, pošaljemo u niži rang.

Par mjeseci kasnije nas ta ista Sloboda bez truna ambicija izbaci iz kupa.
:lolno:

NoDi80
Postovi: 4927
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 23 maj 2024, 20:55

Dino sa Zeljeznicarom
27 utakmica
17 pobjeda 8 remija i 2 poraza
46 golova zabili 17 primili
:salut: :bow:


Da ne bude zabune ko ne zna vec je vodio jednom Zeljeznicar
Racunao sam sve meceve
I ovo dole sto pise 19 10 3
tu su racunali i Olimpik dok je vodio

slika
Yugoslav First League: ⭐️
BiH Republic League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
European competitions
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists (1)
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)

Paromlinac
Postovi: 92
Pridružen/a: 04 avg 2023, 02:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Paromlinac » 23 maj 2024, 23:05

Vodio je Dino Zelju i u sezoni 00/01, a to mu nije prikazano u statistici na TM u.

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: johntravolta123 i 18 gostiju.