VFL Wolfsburg

Moderatori/ce: Monolog,_dreamer_,ribery,hammers,geronimo

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la amerosm » 18 mar 2011, 00:08

geronimo je napisao/la:
harishp je napisao/la:Bajernovci se zaebavaju previse.Da im Veh nebi dosao slijedece sezone. :lol:
Neće, eno i @Iranac konačno priznao da je on rinaka od trenera. :lol:

Kako se meni čini, vrli Veh-onja je davao izjave da se poslije haesfau-a povlači iz trenerskog posla.
Koja šteta, ti bogca. :mrgreen:
Nakon sto mu je urucen otkaz je izjavio da mora razmisliti o svojoj izjavi jer je jos mlad trener. :D :D A svima je poznato da je njegovo rodno mjesto blizu Minhena. :D :D
Zanimljivo u anketi na forumu Wolfsburga je 68 % navijaca protiv dovodjenja Magatha i traze od uprave da se samo bavi trenerskim poslom. :? :?
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la harishp » 18 mar 2011, 00:09

geronimo je napisao/la:
harishp je napisao/la:Bajernovci se zaebavaju previse.Da im Veh nebi dosao slijedece sezone. :lol:
Neće, eno i @Iranac konačno priznao da je on rinaka od trenera. :lol:

Kako se meni čini, vrli Veh-onja je davao izjave da se poslije haesfau-a povlači iz trenerskog posla.
Koja šteta, ti bogca. :mrgreen:
Jedino pametno u cjeloj karijeri.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
jacky09
Postovi: 3552
Pridružen/a: 09 avg 2010, 11:23
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la jacky09 » 18 mar 2011, 12:57

Magath na klupi Wolfsbruga.
...što je više lome to je volim jače...

Avatar
geronimo
Moderator
Postovi: 8238
Pridružen/a: 04 nov 2008, 18:08
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la geronimo » 20 mar 2011, 15:51

Evo za one koji vole Wofganga (da, dobro ste čuli) Magatha jedna fina reportaža sa 26 slika.
http://www.sueddeutsche.de/sport/bundes ... -1.1073815

Dobro, znao sam većinu stvari, to da mu je otac sa Portorica (bio u američkim jedinicama stacioniranim u Njemačkoj), ali nisam znao da se vratio nazad kada je Magi imao samo 1 godinu, tako da je odrastao bez oca.
Vom Jäger zum Gejagten

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17854
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la Omerbavarac » 20 mar 2011, 16:24

Ostaje nam da vidimo da li ce Vukovi prduziti svoju agoniju losih rezultata ili ce je pak prepustit Svabama.

Ja bih rekao jedan od derbija kola, bez obzira sto igraju dva tima koja se bore za opstanak.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
anton 1983
Postovi: 3425
Pridružen/a: 09 nov 2010, 12:14
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la anton 1983 » 25 mar 2011, 15:03

slika

Tako to radi magath! 8)

Uff kaj će to bit na ljeto ako uspiju ostati u ligi. 20 igrača ide proć, 22 se kupuje i to sve skupa za nekih 30 milja! :mrgreen:

Ak bu to Magath posložil kak spada, a brijem da bu, uopće nesumnjam u to da će se Wolfsburg slijedeće godine boriti za Europu...Samo me zanima kojeg ŠPEK igraća će on uspjeti da dovede...Tipujem na nekog Brazlica, pošto Wolfsburg već ima koloniju...
Zasto je Bayernova stranica sad dostupna i na arapskom i ruskom jeziku Rummenigge je odgovorio:
"Da nas klubovi iz Londona, Manchestera, ili Pariza mogu razumjeti!!!"

Avatar
_d1n0_
Postovi: 300
Pridružen/a: 29 dec 2010, 16:55
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la _d1n0_ » 04 apr 2011, 08:57

Jesu postali loša momčad, nikakve igre ništa...
Otkad su otišli Džeko i Miske ovo ne liči ni na šta. :roll:
Maggio 5, 2010: Coppa Italia
Maggio 16, 2010: Campione d'Italia
Maggio 22, 2010: Campione d'Europa
Agosto 21, 2010: Supercoppa Italiana
Dicembre 18, 2010: Campione del Mondo

Forza Inter ! Merda Milan !

Avatar
majestic24
Postovi: 17399
Pridružen/a: 29 maj 2009, 23:26
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la majestic24 » 04 apr 2011, 09:29

Gledao sam jucer utakmicu i najbolji igrac vukova je bio Mandzukic. Podsjeca me na Dzeku. Kretanje,trcanje,rad rukama....sve identicno. Eto,poceo je i zabijati golove
GLORY,GLORY MAN.UNITED : 1907–08, 1910–11, 1951–52, 1955–56, 1956–57, 1964–65, 1966–67, 1992–93, 1993–94, 1995–96, 1996–97, 1998–99, 1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2006–07, 2007–08, 2008–09, 2010–11 , 2012-13

..:::The Black Mamba Strikes Again::...

Avatar
Arnelinho
Postovi: 5167
Pridružen/a: 15 jul 2009, 15:08
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la Arnelinho » 04 apr 2011, 12:48

majestic24 je napisao/la:Gledao sam jucer utakmicu i najbolji igrac vukova je bio Mandzukic. Podsjeca me na Dzeku. Kretanje,trcanje,rad rukama....sve identicno. Eto,poceo je i zabijati golove
On moze samo podsjecat na Dzeku...
Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo!!!

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la harishp » 04 apr 2011, 16:10

Arnelinho je napisao/la:
majestic24 je napisao/la:Gledao sam jucer utakmicu i najbolji igrac vukova je bio Mandzukic. Podsjeca me na Dzeku. Kretanje,trcanje,rad rukama....sve identicno. Eto,poceo je i zabijati golove
On moze samo podsjecat na Dzeku...
:mrgreen:
Ni u podsjecanjima
Ebo ti spic igraca kad od njega jedan vezni igrac u HNL vise zabije golova.
Taj misteriozni igrac se nalazi trenutno u Moskvi. 8-)
P.S Ako bude puno radio rukama,naebali su.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
AulleTa
Postovi: 1508
Pridružen/a: 27 avg 2009, 08:35
Lokacija: Pijemont
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la AulleTa » 04 apr 2011, 16:48

anton 1983 je napisao/la:slika

Tako to radi magath! 8)

Uff kaj će to bit na ljeto ako uspiju ostati u ligi. 20 igrača ide proć, 22 se kupuje i to sve skupa za nekih 30 milja! :mrgreen:

Ak bu to Magath posložil kak spada, a brijem da bu, uopće nesumnjam u to da će se Wolfsburg slijedeće godine boriti za Europu...Samo me zanima kojeg ŠPEK igraća će on uspjeti da dovede...Tipujem na nekog Brazlica, pošto Wolfsburg već ima koloniju...
Felix Magath je poznat po ubitačnim pripremama i treninzima, i sam Džeko je o tome govorio.
Spammer

1.000.000 $ Man ! - Maybe in future... #

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la amerosm » 09 apr 2011, 18:45

VfL Wolfsburg - SV Werder Bremen 5-1 (3-1)

-----------------Benaglio-----------------
Riether--Madlung---Barzagli--Schäfer
------------------Josue-------------------
-------Hasebe-------------Gentner------
----------------Misimovic----------------
------Grafite----------------Dzeko------


Schalke 04 - VfL Wolfsburg 1-0 (0-0)

-----------------Benaglio-----------------
Riether--Madlung-------Kjaer--Schäfer
------------------Josue-------------------
-------Hasebe-------------Cicero-------
------------------Diego----------------
------Grafite----------------Koo------


Ovo je samo cisto informativno za one koji su tvrdili da su Armin Veh i Steve McLaren unistili Wolfsburg i "osuli" paljubu po meni kada sam izjavio da su u Wolfsburg jedina dva kvalitetna igraca bila Edin Dzeko i Zvjezdan Misimovic koji su iznad ostalih. Felix Magath je pametan covjek i bio je svjestan da je vecina igraca igrala iznad svojih mogucnosti i zato se odlucio za Schalke te 2009.godine. Kao sto je rekao Udo Lattek da je Wolfsburg te polusezone igrao iznad svojih mogucnosti i da titulu trebaju da zahvale eksperimentu zvani Klinsmann u Bayernu i tome sto se HSV nije odlucio za jedno takmicenje vec je igrao maksimalno na sva tri fornta.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17854
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la Omerbavarac » 09 apr 2011, 22:28

Vukovi sve blize i blize ponoru. Sljedeca sedmica je za njih biti ili ne biti. Poraz bi ih gotovo sigurno gurnuo u drugu ligu, iako su i danas imali srece sto se tice rezultata, jer je Stuttgart kao glavni konkurent izgubio na domacem terenu.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
Citizen-X
Postovi: 6339
Pridružen/a: 19 dec 2008, 17:20
Lokacija: Nizguzovići kod Niodaklevaca - Ni'djezemska
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la Citizen-X » 09 apr 2011, 22:34

Yebote šta bi od šampiona Njemacke....
Kakva glupa i nekonzistentna politika direkcije....
Al' neka i nek idu tamo - mozda upravi Folcvagena ipak neko nekad objasni da i u fudbalu treba dobar menadzment kao i u proizvodnji a ne tjeranje inata i tjeranje igraca i ucjenjivanje igraca na silu da ostanu... eto napokon su dobili dzeksonovih 35 miliona eura i ispaljenje u drugu ligu - mrš.
Zadnja izmjena: Citizen-X, dana/u 09 apr 2011, 22:36, ukupno mijenjano 1 put.
....ima Bosne begler-beze, bilo je i prije vas, bice je i poslije vas.....

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24575
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la Goalgetter » 09 apr 2011, 22:35

Gdje se god umjesao deblji od dva Hoenessa, nije izaslo na dobro :lol:

Zeljovac
Postovi: 154
Pridružen/a: 25 avg 2008, 20:25
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la Zeljovac » 09 apr 2011, 23:40

Bice gusto do samog kraja, ekipa je bas u losem stanju, dobro ce se namuciti da ostanu u Bundesligi.

Magath je ponudio moguce objasnjenje zasto je sampion Njemacke iz 2009. godine danas u borbi za opstanak.
Warum ist es beim VfL Wolfsburg nach Ihrem Abgang im Juni 2009 nicht mehr gelaufen?

Magath: Das weiß ich natürlich nicht. Man hat versucht, eine intakte Mannschaft zu verändern. Ich glaube, dass man gut daran getan hätte, das junge Team mit Entwicklungspotenzial weiter so zu führen. Aber jeder Trainer hat eine andere Vorstellung, das ist ja das Komplizierte am Fußballspiel. Man wollte hier noch etwas verbessern. Aber damit hat man diese intakte Struktur durcheinandergebracht.

Kann man einen Vergleich zwischen der Mannschaft von heute und der Meisterelf von 2009 ziehen?

Magath: Einige Spieler sind ja noch da. Aber einen Mann wie Edin Dzeko kann man natürlich schwer ersetzen. Das sind Veränderungen, die man nicht aufhalten kann, auf die man sich aber einstellen muss. Wir müssen zusehen, ob wir wieder einen Stürmer bekommen, der ein ähnliches Potenzial wie Dzeko aufweist.

Avatar
quälix
Postovi: 128
Pridružen/a: 14 apr 2011, 17:00
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la quälix » 14 apr 2011, 18:44

Zeljovac je napisao/la:Bice gusto do samog kraja, ekipa je bas u losem stanju, dobro ce se namuciti da ostanu u Bundesligi.
istina, bice gusto ali cemo se izboriti :!:
momci su se konacno probudili(strah od medicinki, ili :lol: ) i poceli igrati.
osim toga, pojacao ih je najbolji njemacki trener :twisted: :twisted:
dakle, vjerujem da cemo se izboriti za opstanak.

imamo dobru odbranu, dobar napad, ali prilicno lose vezne igrace(osim dijega, naravno).
nama trebaju dva krilna napadaca i jedna ´sestica´.

moram, bas moram, otici do volfsburga, porazgovarati sa magom i preporuciti par nasih igraca.
sejo bi mu sjeo k´o budali samar :!:
i lulic bi bio kandidat, a osim njih dvojice tu je i ajdin mahmutovic kojem treba vrhunski trener pa da postane jedan od najboljih krilnih napadaca bl-a. momak je brz k´o strijela, ima jak i precizan sut, osjecaj za gol...
sve u svemu, odlican kandidat 8-)

u narednoj sezoni ocekujem eksploziju i ponovno maltretiranje bavarskih shupaka 8-)
ima li kod tebe jos neko Č osim ovog meHkog plus bek nije LJEV nego lijevi
pretpostavljam da se s njemackog ''ohne berater'' na bosanski prevede kao ''Sead Susic, Safetov brat''

Avatar
quälix
Postovi: 128
Pridružen/a: 14 apr 2011, 17:00
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la quälix » 15 apr 2011, 10:00

effe-sa je napisao/la:e bas te sad ne kontam??? :D :D to ti mene šećo zahebajes....cije klub ponizio???
na ovoj temi il´ nikako :x :x :lol:
o cemu govorim??
hmm, radi se o slijedecem... 8-)

slika

slika

ponizavanje slabasnog bayerna od strane mocnog wolfsburga na celu sa najboljim njemackim trenerom - magatom 8-)
doppelpack dzeke, dva gola grafitea = crvena njuskica kod vaseg presidentea 8-)

quälix je tu i volfsi ce se vratiti na stare staze slave :!: :!:

imamo najboljeg stopera(arne) bl-a, odlicne bekove, vrijednog kapitena, odlicne napadace.
nama fale samo dva krilna napadaca i zadnji vezni a za to cu se licno pobrinuti 8-)
ima li kod tebe jos neko Č osim ovog meHkog plus bek nije LJEV nego lijevi
pretpostavljam da se s njemackog ''ohne berater'' na bosanski prevede kao ''Sead Susic, Safetov brat''

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5243
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la FRANK RIBERY » 15 apr 2011, 19:30

quälix je napisao/la:
Zeljovac je napisao/la:Bice gusto do samog kraja, ekipa je bas u losem stanju, dobro ce se namuciti da ostanu u Bundesligi.
istina, bice gusto ali cemo se izboriti :!:
momci su se konacno probudili(strah od medicinki, ili :lol: ) i poceli igrati.
osim toga, pojacao ih je najbolji njemacki trener :twisted: :twisted:
dakle, vjerujem da cemo se izboriti za opstanak.

imamo dobru odbranu, dobar napad, ali prilicno lose vezne igrace(osim dijega, naravno).
nama trebaju dva krilna napadaca i jedna ´sestica´.

moram, bas moram, otici do volfsburga, porazgovarati sa magom i preporuciti par nasih igraca.
sejo bi mu sjeo k´o budali samar :!:
i lulic bi bio kandidat, a osim njih dvojice tu je i ajdin mahmutovic kojem treba vrhunski trener pa da postane jedan od najboljih krilnih napadaca bl-a. momak je brz k´o strijela, ima jak i precizan sut, osjecaj za gol...
sve u svemu, odlican kandidat 8-)

u narednoj sezoni ocekujem eksploziju i ponovno maltretiranje bavarskih shupaka 8-)
KO kaže da nemate kvalitetno krilo.PA Orozco je jedan od najvećih talenata J. Amerike i još nije dobio šansu.Pa su doveli i Khalifu kojem mnogi prognoziraju blistavu karijeru koji je također krilo i nije dobio šansu.U vama je problem i u trenerima koji će vas odvesti malo do Zweite.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Avatar
quälix
Postovi: 128
Pridružen/a: 14 apr 2011, 17:00
Kontakt:

Re: VFL Wolfsburg

Post Postao/la quälix » 15 apr 2011, 19:38

mi sigurno necemo ispasti niti cemo zaboraviti ponizavanje minhenskih svinja :!: :!:
pogotovo necemo zaboraviti grafiteovu golcinu 8-)

sto se tice talenata, pa svinje iz minhena su poznate kao izvor talenata koji su tako dobri da ih ponizava jedan hanover. jah, tu su i salke i to na vasem terenu, smijesna borusija ponovo na vasem terenu i na kraju truhli inter i to gdje???????????? pa na vasem terenu :lol: :lol: :lol: :lol:
ima li kod tebe jos neko Č osim ovog meHkog plus bek nije LJEV nego lijevi
pretpostavljam da se s njemackog ''ohne berater'' na bosanski prevede kao ''Sead Susic, Safetov brat''

Odgovori

Natrag na “Bundesliga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.