FK Sutjeska Foča

{Horde ZL@}1987
Postovi: 98
Pridružen/a: 21 apr 2010, 09:57
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la {Horde ZL@}1987 » 25 maj 2010, 17:31

mabo je napisao/la:Sutjeska - Levski 2:3

Zagreb- Budućnost ) 3:1

Njukasl - Sarajevo 6:0

Crvena Zvezda - Olimpija 1:0
kako je moje sarajvo odigralo ako moze hahah......**** rezultat ahah

Mladen
Postovi: 125
Pridružen/a: 25 avg 2009, 19:17
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la Mladen » 25 maj 2010, 17:50

Nemoj da te rezultat deprimira,igraci sarajeva se uopste nisu obrukali iako rezultat izgleda velik,prevelik,prvih dvadeset minuta su bili mnogo bolji od njukasla,samo da su bili smireniji u zavrsnici upalo bi i par lopti u englesku mrezu,a s obzirom da su igraci njukasla bili po dvije godine stariji od ostalih ekipa,a sto je u ovim generacijama osjetno i stvara razliku na terenu,nimalo se nisu obrukali.Dobri su igraci,bice nesta od njih,a najbolje su izjave njihovog trenera,koji je rekao da su mu bolje ove tri tekme sto su odigrali u Foči nego citava polusezona u ligi koju igraju,a da ce vise nauciti iz ovog poraza od 6:0 nego iz dvadeset pobjeda u ligi. :)
Inace ove godine je stvarno bio jak turnir,dobre ekipe,dobri igraci,eto igrao je i brat od sole ameobija,inace mu predvidjaju veliku karijeru,to je ovaj crni visoki nosi 10-ku,jake utakmice,dosta golova,samo sto je ova **** kisa padala tri dana turnira,ali opet je bilo po par stotina na tribinama,prvi dan kad je valjalo vrijeme bio je pun stadion.

Avatar
newton_heath_lyr
Postovi: 3352
Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:40
Lokacija: Miričina
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la newton_heath_lyr » 26 maj 2010, 07:13

Mladen je napisao/la:Nemoj da te rezultat deprimira,igraci sarajeva se uopste nisu obrukali iako rezultat izgleda velik,prevelik,prvih dvadeset minuta su bili mnogo bolji od njukasla,samo da su bili smireniji u zavrsnici upalo bi i par lopti u englesku mrezu,a s obzirom da su igraci njukasla bili po dvije godine stariji od ostalih ekipa,a sto je u ovim generacijama osjetno i stvara razliku na terenu,nimalo se nisu obrukali.Dobri su igraci,bice nesta od njih,a najbolje su izjave njihovog trenera,koji je rekao da su mu bolje ove tri tekme sto su odigrali u Foči nego citava polusezona u ligi koju igraju,a da ce vise nauciti iz ovog poraza od 6:0 nego iz dvadeset pobjeda u ligi. :)
Inace ove godine je stvarno bio jak turnir,dobre ekipe,dobri igraci,eto igrao je i brat od sole ameobija,inace mu predvidjaju veliku karijeru,to je ovaj crni visoki nosi 10-ku,jake utakmice,dosta golova,samo sto je ova **** kisa padala tri dana turnira,ali opet je bilo po par stotina na tribinama,prvi dan kad je valjalo vrijeme bio je pun stadion.
Ima li gdje slika sa turnira?
https://www.facebook.com/fklokomotivamiricina

mabo
Postovi: 19
Pridružen/a: 03 nov 2009, 16:35
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la mabo » 26 maj 2010, 11:29

imas na http://www.fksutjeskafoca.com sve golove i nesto slika!!!

cassanova
Postovi: 386
Pridružen/a: 19 jun 2009, 13:02
Lokacija: 8064
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la cassanova » 01 jun 2010, 14:36

Kakv je Radan Muminović ?? :)
1996

mabo
Postovi: 19
Pridružen/a: 03 nov 2009, 16:35
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la mabo » 01 jun 2010, 15:01

cassanova je napisao/la:Kakv je Radan Muminović ?? :)
Ubjedljivo najbolji igrac prve lige RS! Steta za njegovu karijeru sto je kao djecak imao nesrecu,pa ima dosta ostecen vid,mislim ,cak da na jedno oko ne vidi,inace bi davno bio u nekom jakom klubu!!! Brat mu igra za Sarajevo(Milan),a moje misljenje je da bi Radan bio mnogo bolji od njega da nema tog problema

Pirke_TM87
Postovi: 874
Pridružen/a: 26 jul 2009, 19:17
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la Pirke_TM87 » 01 jun 2010, 16:22

mabo je napisao/la:
cassanova je napisao/la:Kakv je Radan Muminović ?? :)
Ubjedljivo najbolji igrac prve lige RS! Steta za njegovu karijeru sto je kao djecak imao nesrecu,pa ima dosta ostecen vid,mislim ,cak da na jedno oko ne vidi,inace bi davno bio u nekom jakom klubu!!! Brat mu igra za Sarajevo(Milan),a moje misljenje je da bi Radan bio mnogo bolji od njega da nema tog problema
Znamo da mu brat igra za Sarajevo nego eto interesuje nas cisto da znamo jer se spekulise da bi mogao pojacati ZELJEZNICAR... Koliko ima godina... i kakvi su to problemi zdravnsveni, jesu li ozbiljnije prirode ??? Pozdrav :)

mabo
Postovi: 19
Pridružen/a: 03 nov 2009, 16:35
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la mabo » 01 jun 2010, 16:54

Pirke_TM87 je napisao/la:
mabo je napisao/la:
cassanova je napisao/la:Kakv je Radan Muminović ?? :)
Ubjedljivo najbolji igrac prve lige RS! Steta za njegovu karijeru sto je kao djecak imao nesrecu,pa ima dosta ostecen vid,mislim ,cak da na jedno oko ne vidi,inace bi davno bio u nekom jakom klubu!!! Brat mu igra za Sarajevo(Milan),a moje misljenje je da bi Radan bio mnogo bolji od njega da nema tog problema
Znamo da mu brat igra za Sarajevo nego eto interesuje nas cisto da znamo jer se spekulise da bi mogao pojacati ZELJEZNICAR... Koliko ima godina... i kakvi su to problemi zdravnsveni, jesu li ozbiljnije prirode ??? Pozdrav :)
Ovo su njegovi podaci koji su postavljeni na sajtu Sutjeske http://www.fksutjeskafoca.com/index.php ... &Itemid=23
Sto se tice problema,ne znam koliko mu to smeta,ali on igra vrhunski i mislim da bi bio dosta dobro pojacanje za Zelju!!!
P.S. Ako ode bice nezanimljivo dolaziti na stadion!!! Kakva god bila utakmica on je znao da digne publiku na noge svojim jednim potezom!
Muma br.10
http://www.fksutjeskafoca.com/index.php ... &Itemid=30
http://www.fksutjeskafoca.com/index.php ... &Itemid=30

mabo
Postovi: 19
Pridružen/a: 03 nov 2009, 16:35
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la mabo » 01 jun 2010, 17:01

I jos nesto,kornere sa desne strane ubacuje lijevim nogom iako je desnjak!!! :) ;)

Pirke_TM87
Postovi: 874
Pridružen/a: 26 jul 2009, 19:17
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la Pirke_TM87 » 02 jun 2010, 22:01

mabo je napisao/la:I jos nesto,kornere sa desne strane ubacuje lijevim nogom iako je desnjak!!! :) ;)
Dobro si nas informisao, po klipovima vidim da je neki perverznjak sa loptom, a ako je tako dobar kako to ti kazes iskren da budem volio bih ga vidjeti u ZELJI i da u derby-u proda biciklo onom bratu Milanu u Sarajevu...
I jos sam nesto primjetio za razliku od mnogo premierligasa imate dobar stadion, pa eto nadam se da cete slijedece godine igrati u drustvu najboljih, sto znaci u premier ligi BIH...

mabo
Postovi: 19
Pridružen/a: 03 nov 2009, 16:35
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la mabo » 03 jun 2010, 15:32

Pirke_TM87 je napisao/la:
mabo je napisao/la:I jos nesto,kornere sa desne strane ubacuje lijevim nogom iako je desnjak!!! :) ;)
Dobro si nas informisao, po klipovima vidim da je neki perverznjak sa loptom, a ako je tako dobar kako to ti kazes iskren da budem volio bih ga vidjeti u ZELJI i da u derby-u proda biciklo onom bratu Milanu u Sarajevu...
I jos sam nesto primjetio za razliku od mnogo premierligasa imate dobar stadion, pa eto nadam se da cete slijedece godine igrati u drustvu najboljih, sto znaci u premier ligi BIH...
Ako ode Radan,mislim da ce biti tesko uci u Premijer ,pogotovo sto su Laktasi ispali,a oni imaju para vise nego svi ostali zajedno!!! A mislim da ce i savez da ih gura maksimalno!!!

Avatar
AulleTa
Postovi: 1508
Pridružen/a: 27 avg 2009, 08:35
Lokacija: Pijemont
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la AulleTa » 03 jun 2010, 16:47

mabo je napisao/la:
cassanova je napisao/la:Kakv je Radan Muminović ?? :)
Ubjedljivo najbolji igrac prve lige RS! Steta za njegovu karijeru sto je kao djecak imao nesrecu,pa ima dosta ostecen vid,mislim ,cak da na jedno oko ne vidi,inace bi davno bio u nekom jakom klubu!!! Brat mu igra za Sarajevo(Milan),a moje misljenje je da bi Radan bio mnogo bolji od njega da nema tog problema
Žalosno, još lik dobro igra... Želim mu sve najbolje usprkos svemu. Nego, šta ima u Sutjesci, ima li aktuelnih dolazaka/odlazaka ? :D
Spammer

1.000.000 $ Man ! - Maybe in future... #

mabo
Postovi: 19
Pridružen/a: 03 nov 2009, 16:35
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la mabo » 03 jun 2010, 16:50

Koliko ja znam nista se ne desava!!! Mada nisam trenutno u Foci pa nemam bas svjezih informacija!!!

Avatar
ambrozija
Postovi: 317
Pridružen/a: 09 feb 2009, 09:02
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la ambrozija » 03 jun 2010, 17:11

mabo je napisao/la:Koliko ja znam nista se ne desava!!! Mada nisam trenutno u Foci pa nemam bas svjezih informacija!!!
Sve se nema a u Crnu Goru se ide. Aj ja zaboravio, ti si polu Crnogorac. :)

Pozdrav iz doline Kupusa :)
93,4 % " !!!

mabo
Postovi: 19
Pridružen/a: 03 nov 2009, 16:35
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la mabo » 03 jun 2010, 17:17

ambrozija je napisao/la:
mabo je napisao/la:Koliko ja znam nista se ne desava!!! Mada nisam trenutno u Foci pa nemam bas svjezih informacija!!!
Sve se nema a u Crnu Goru se ide. Aj ja zaboravio, ti si polu Crnogorac. :)

Pozdrav iz doline Kupusa :)
hahahahaha ,ocigledno se znamo sa nekog drugog foruma!!! :D :D :D

Avatar
ambrozija
Postovi: 317
Pridružen/a: 09 feb 2009, 09:02
Lokacija: "
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la ambrozija » 03 jun 2010, 17:20

mabo je napisao/la:
ambrozija je napisao/la:
mabo je napisao/la:Koliko ja znam nista se ne desava!!! Mada nisam trenutno u Foci pa nemam bas svjezih informacija!!!
Sve se nema a u Crnu Goru se ide. Aj ja zaboravio, ti si polu Crnogorac. :)

Pozdrav iz doline Kupusa :)
hahahahaha ,ocigledno se znamo sa nekog drugog foruma!!! :D :D :D
Hehe , naravno, sa maticnog ;)
93,4 % " !!!

Avatar
miky_hz
Postovi: 23215
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la miky_hz » 23 jun 2010, 22:34

Jel ovaj Radan potpisao za Proleter ili kako se vec zove ta ekipa ili je jos uvijek kod vas?
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
slani grad
Postovi: 1456
Pridružen/a: 23 mar 2009, 04:22
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la slani grad » 24 jun 2010, 00:10

jel moze neko mestoda napise o ovom Drakulu sto je dosao u Slobodu iz Sutjeske...kakav je bio dole i to...hvala unaprijed ;)
UZ TEBE KROZ ZIVOT CIJELI-FKR 1987

Mladen
Postovi: 125
Pridružen/a: 25 avg 2009, 19:17
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la Mladen » 24 jun 2010, 10:27

slani grad je napisao/la:jel moze neko mestoda napise o ovom Drakulu sto je dosao u Slobodu iz Sutjeske...kakav je bio dole i to...hvala unaprijed ;)
pisao sam ja na temi o slobodi imas tamo neke njegove golove

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Sutjeska Foča

Post Postao/la Devil » 24 jun 2010, 22:59

Posto sam sada u Sarajevu pa imam malo vise priliku citati vase novine i razgovarati malo sa ljudima koji prate ligu RS i cujem da vam se polako osipa igracki kadar da vam odlaze ponajbolji igraci.Steta.
Kakve su vam ambicije u sledecoj sezoni?
I je li ostaje Knezevic kod vas?
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Odgovori

Natrag na “Prva liga RS”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.