Grčka Superliga

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Koji vam je klub kod Grka najomiljeniji?

Olympiacos
22
19%
Panathinaicos
34
30%
PAOK
34
30%
AEK
4
3%
Aris
15
13%
Ostali
6
5%
 
Ukupno glasova: 115

Avatar
mitraforza
Postovi: 42
Pridružen/a: 07 jan 2011, 15:10
Lokacija: na stolici
Kontakt:

Re: Grčka Superliga

Post Postao/la mitraforza » 05 mar 2011, 16:44

PAOK u evidentnom padu forme,Oli je svoje odradio čini se da grčko prvenstvo odavno nije bilo neinteresantnije kada je o završnici riječ.

Avatar
Željovac
Postovi: 3591
Pridružen/a: 16 avg 2009, 15:22
Lokacija: Sektor B
Kontakt:

Re: Grčka Superliga

Post Postao/la Željovac » 08 mar 2011, 14:02

Panionios mangupski mlatnuo Atromitos u gostima i preskočio ih na tabeli. Balaban fulio zicer i u narednom napadu kazna, 1:0 za Atromitos. I od tog momenta je samo Panionios postojao na terenu. Sretan gol Gundulakisa i mangupski šut Mitroglua sa 20 metara za 1:2. Nakon toga Panionios fulio još par zicera i Macho fantastičnom odbranom spriječio domaće da izjednače. Na pamtim kad je bolju dionicu odigrao Panionios, od tog preokreta. Jedno pola sata su mljeli Atromitos i onda na kraju izbubili inicijativu i branili se. Mitroglu vrlo koristan igrač, spasitelj Panioniosa. Prejako na stoperu odigrao i Cocalić. Iako su bili prezadovoljni njime i na zadnjem veznom, morali su ga staviti na stopera dok je Latka bio suspendovan. I tu se još bolje pokazao, a ovo je bila prva utakmica u sezoni kapitena Latke koju je presjedio na klupi.
Red hat oooooo grandmaaaaaaa, red hat ooooooooo granyyyyyyyyyy, red hat for my Edin, oooooooooo grandma, granny. I wish Edin ooooooooo grandmaaaaaaa, I wish Edin oooooooo grannyyyyyy, I wish Edin scores, oooooooooo grandma, grannyyyyyyyy.

Visca el Višća!

Avatar
tikvan
Postovi: 72
Pridružen/a: 16 jan 2011, 13:17
Kontakt:

Re: Grčka Superliga

Post Postao/la tikvan » 09 mar 2011, 16:22

PAOK nažalost doživio katastrofu u Atini.Jednostavno utisak je da su igrači moralno pali nakon eliminacije od CSKA.
Domaćini koji su prosječan sastav u Grčkoj su deklasirali nažalost momke sa Toumbe.Scocco je ponovo bio izvanredan. PAOK će nadam se ipak krenut u dobru seriju rezultata jer bi bio veliki neuspjeh ako se ne izbori Evropa! :?

Avatar
drinin vuk
Postovi: 1717
Pridružen/a: 25 jun 2010, 13:47
Lokacija: " РС
Kontakt:

Re: Grčka Superliga

Post Postao/la drinin vuk » 09 mar 2011, 17:21

tikvan je napisao/la:PAOK nažalost doživio katastrofu u Atini.Jednostavno utisak je da su igrači moralno pali nakon eliminacije od CSKA.
Domaćini koji su prosječan sastav u Grčkoj su deklasirali nažalost momke sa Toumbe.Scocco je ponovo bio izvanredan. PAOK će nadam se ipak krenut u dobru seriju rezultata jer bi bio veliki neuspjeh ako se ne izbori Evropa! :?
& " ја " ",? $ $ су " " $ у $ $ су ' ? по " ?." & " " се $ " " % у &,јер је $ $ ? је " ",& $ - ? " " попут ПАО $ $ & " " $ " ?.
& $ - & " - & - &
ФСРС

Avatar
Željovac
Postovi: 3591
Pridružen/a: 16 avg 2009, 15:22
Lokacija: Sektor B
Kontakt:

Re: Grčka Superliga

Post Postao/la Željovac » 09 mar 2011, 21:16

Strašan gol Scocce! Baš strašan!

[youtube][/youtube]
Red hat oooooo grandmaaaaaaa, red hat ooooooooo granyyyyyyyyyy, red hat for my Edin, oooooooooo grandma, granny. I wish Edin ooooooooo grandmaaaaaaa, I wish Edin oooooooo grannyyyyyy, I wish Edin scores, oooooooooo grandma, grannyyyyyyyy.

Visca el Višća!

Avatar
ofanziva23
Postovi: 81
Pridružen/a: 28 nov 2010, 16:58
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Re: Grčka Superliga

Post Postao/la ofanziva23 » 13 mar 2011, 17:03

Panionios odigrao fantastičnu utakmicu,koju sam većim delom gledao 3-3 na kraju,Mitrouglou je ponovo bio sjajan,a i hrvat Balaban odigrao finu tekmu.
Juče me iznenadi Pansseraikos,fulah ih na dva tiketa,mada mislim da su oni već prežaljeni.

Avatar
mitraforza
Postovi: 42
Pridružen/a: 07 jan 2011, 15:10
Lokacija: na stolici
Kontakt:

Re: Grčka Superliga

Post Postao/la mitraforza » 13 mar 2011, 17:17

Takodje sam mišljenja da je Panseraikos drugoligaš,al ono što sam smatrao početkom grčke lige nemogućim se desilo,zapravo liga je već sada u fazi neinteresantnosti,ponajviše zahvaljujući Pirejcima,a s druge strane Larissa je najveće razočarenje,s tim da se Panionios digao,PAOK igra tragično,sve u svemu do kraja će bit jedino bitno da se još vidi ko će u Evropu. :) :x

Avatar
drinin vuk
Postovi: 1717
Pridružen/a: 25 jun 2010, 13:47
Lokacija: " РС
Kontakt:

Re: Grčka Superliga

Post Postao/la drinin vuk » 17 mar 2011, 13:46

¥ $ $ " & &.
О.?- " 0-0
&-& 0-1
" " ? $,? $ је $ су ? " ? " у $ & ".& ' " ? " ? / на " ",$ се " $ - се $ " " Европу.$ ? " "," ' &,? ето " ? " -.
& $ - & " - & - &
ФСРС

Avatar
tikvan
Postovi: 72
Pridružen/a: 16 jan 2011, 13:17
Kontakt:

Re: Grčka Superliga

Post Postao/la tikvan » 17 mar 2011, 14:13

drinin vuk je napisao/la:¥ $ $ " & &.
О.?- " 0-0
&-& 0-1
" " ? $,? $ је $ су ? " ? " у $ & ".& ' " ? " ? / на " ",$ се " $ - се $ " " Европу.$ ? " "," ' &,? ето " ? " -.
Ma nema tu bit šta iznenadjenje,jednostavno u PAOK par portugalaca je umislilo da su rodjeni da budu glavni,što je najgore,čini se da osim Ivića i Vierinhe nemamo adekvatnog veznjaka koji bi proigravao napadače,koji istini za volju u očajnoj su formi,mislim da ćemo upravo na kraju sezone,početkom nove upravo napadače tražit,msm čak da bi i Muslimoviću mogli reći ćao.

Avatar
Identitet
Postovi: 228
Pridružen/a: 13 okt 2010, 15:53
Lokacija: Stari grad čaršija
Kontakt:

Re: Grčka Superliga

Post Postao/la Identitet » 17 mar 2011, 17:51

http://www.youtube.com/watch?v=-PsGAsqZTlk


kako su ludi navijači sviju mi

Avatar
tikvan
Postovi: 72
Pridružen/a: 16 jan 2011, 13:17
Kontakt:

Re: Grčka Superliga

Post Postao/la tikvan » 18 mar 2011, 15:08

Identitet je napisao/la:http://www.youtube.com/watch?v=-PsGAsqZTlk


kako su ludi navijači sviju mi
Druze kod njih je navijacka scena bar onako kako ja gledam na to fantasticna,najbolja u Evropi,mozda joj samo argentinska moze bit konkurent.Ovo kazem prije svega imajuci u vidu da se radi o relativno malom podrucju,sa relativno malim brojem stanovnika ,nekih 11 miliona,ono sto je najbitnije je i to da navijacke grupe nemaju samo dva najveca kluba PAO i Olympiacos,vec su tu i AEK,PAOK,Aris,Panionios,Kavala,i jos neki,stadioni su sasvim fino popunjeni,a tifo scena strasna,pogotovu ako se uzme da ipak osim dvojca navedenog tu je jos Aek (mislim na grcku stampu) jer upravo ova tri kluba imaju svoje novine,ostali su sa te strane ipak malo po strani.

Avatar
spielführer_21
Postovi: 3734
Pridružen/a: 29 okt 2010, 20:15
Kontakt:

Re: Grčka Superliga

Post Postao/la spielführer_21 » 19 mar 2011, 12:29

Identitet je napisao/la:http://www.youtube.com/watch?v=-PsGAsqZTlk


kako su ludi navijači sviju mi
Seljačine ja bih rekao.. Ako su već nekog morali ganjati trebali su svoje igrače što igraju k'o qrac..
Seljačine :!:
Omiljena forumašica: http://forum.sportsport.ba/memberlist.php?mode=viewprofile&u=2
Omiljeni muzičar: http://www.youtube.com/watch?v=lbauVj2vLu4

Avatar
Željovac
Postovi: 3591
Pridružen/a: 16 avg 2009, 15:22
Lokacija: Sektor B
Kontakt:

Re: Grčka Superliga

Post Postao/la Željovac » 21 mar 2011, 00:57

Jao Panioniosa. Prošlo kolo imaju 3:1 do 84. minute, a ovo kolo 0:1 u gostima do 94. minute i prospu obje pobjede! :roll: Borili bi se za Evropu sa ta 4 boda. Mitroglou nije normalan. 7 mečeva za Panionios i 6 golova.
Red hat oooooo grandmaaaaaaa, red hat ooooooooo granyyyyyyyyyy, red hat for my Edin, oooooooooo grandma, granny. I wish Edin ooooooooo grandmaaaaaaa, I wish Edin oooooooo grannyyyyyy, I wish Edin scores, oooooooooo grandma, grannyyyyyyyy.

Visca el Višća!

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: Grčka Superliga

Post Postao/la Elegant » 23 mar 2011, 14:44

Hagi dobio otkaz u Galati !!! :lol:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
drinin vuk
Postovi: 1717
Pridružen/a: 25 jun 2010, 13:47
Lokacija: " РС
Kontakt:

Re: Grčka Superliga

Post Postao/la drinin vuk » 24 mar 2011, 09:39

Elegant je napisao/la:Hagi dobio otkaz u Galati !!! :lol:

$ га ' ".... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
& $ - & " - & - &
ФСРС

melanholicar
Postovi: 884
Pridružen/a: 08 feb 2011, 15:44
Lokacija: Prgavi Balkan
Kontakt:

Re: Grčka Superliga

Post Postao/la melanholicar » 24 mar 2011, 17:42

Nisam mogao ranije,al sad samo jedno da kažem.
Mislim da nije tačno da je ove godine Grčka liga bila neinteresantna,jednostavno ove godine je Grčka liga vjerovatno najvalitetnija od kada se igra,pa je i logično da su oni s najvećim budžetom daleko ispred ostalih,iako svi prosječni poznavaoci znaju da i ostali klubovi itekako ulažu,dovode poznata imena. U svakom slučaju PAO je brzo pao,stoga i pored Djibrila nije išlo kako treba.
Sve mi diraj samo mi ne diraj Fiorentinu i Gabriela Omara Batistutu!

Avatar
drinin vuk
Postovi: 1717
Pridružen/a: 25 jun 2010, 13:47
Lokacija: " РС
Kontakt:

Re: Grčka Superliga

Post Postao/la drinin vuk » 25 mar 2011, 00:14

" на $ " $ је $ $ " " " " " ? у " " ? " Црвене $ 1-1.
& $ - & " - & - &
ФСРС

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14583
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Grčka Superliga

Post Postao/la alan_kardec » 25 mar 2011, 00:21

Zašto grčka liga ovako rano završava :?: :? Ako se ne varam, ostala su im još samo tri kola do kraja prvenstva. :?
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
drinin vuk
Postovi: 1717
Pridružen/a: 25 jun 2010, 13:47
Lokacija: " РС
Kontakt:

Re: Grčka Superliga

Post Postao/la drinin vuk » 25 mar 2011, 00:23

alan_kardec je napisao/la:Zašto grčka liga ovako rano završava :?: :? Ako se ne varam, ostala su im još samo tri kola do kraja prvenstva. :?
? ? у ' % се у " " " ? оф & је то " ? $ сезона.Ту - се $ & - у Европу.
& $ - & " - & - &
ФСРС

bosanac napolitano
Postovi: 38
Pridružen/a: 19 mar 2011, 14:47
Kontakt:

Re: Grčka Superliga

Post Postao/la bosanac napolitano » 26 mar 2011, 22:43

u grckoj mi je Iraklis nekako najdrazi, simpaticna ekipa :) imaju dobre navijace kao i naravno svi klubovi u ovoj ligi
SOLO E SEMPRE NAPOLI !!!
IL FUTURO E AZZURO
FORZA NAPOLI !!!

Odgovori

Natrag na “Ostale lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.