Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Moderatori/ce: Monolog,insider,TaRgEt_,_dreamer_,ribery

Avatar
Varg
Postovi: 2728
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Varg » 14 maj 2024, 21:20

RajvoSA03 je napisao/la:
13 maj 2024, 16:36
Sindikat12 je napisao/la:
13 maj 2024, 13:07
RajvoSA03 je napisao/la:
13 maj 2024, 11:54
Vladan Danilovic navodno prelazi u Vitoriu Guimaraes. Ako bi ga Barba i stavio na spisak, zajedno sa Burnicem to bi izgledalo ovako.

Burnic-Karlsruhe (25)
Danilovic-Vitoria Guimaraes (24)
Krunic-Fener (30)
Tahirovic-Ajax (21)
Huseinbasic-Köln (22)
Basic-Orenburg? (22)

I vise nego pristojan vezni red za nase prilike (uzimajuci u obzir da su prije dvije godine opcije u veznom redu bili Gojak, Saric i slicni) i iducih 4-5 godina. Naravno ovdje bi veliki plus bio i Gigovic, ako uopste dodje do toga da se odluci za nas.
Hajradinovic mora biti opcija.
Naravno, on je tu svakako
a gdje si procitao za danilovica?
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

ReX2
Postovi: 253
Pridružen/a: 09 feb 2024, 15:29
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ReX2 » 14 maj 2024, 21:23

Horoz je napisao/la:
14 maj 2024, 21:00
ReX2 je napisao/la:
14 maj 2024, 14:11
Tokom dana, bice informacije o statusa Busuladzica.
Gdje su te informacije, evo mrak pao?
Press sluzba kluba odbila da se razgovora o kontekstu reprezentacije BiH i mogucim "spekulacijama". Kofol s obzirom na njegove roditelje nesto. :problem:

Beko
Postovi: 1927
Pridružen/a: 21 jan 2013, 21:41
Lokacija: The Hydra Island
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Beko » 14 maj 2024, 21:30

Kako bi izledao najbolji BiH sada u ovom momentu?
Da li je Barbarez ispravna odluka?
Jel moze strucni stab napraviti dobar sastav bez da uzimaju pare sa strane?
dobre guzove ima Belma

Horoz
Postovi: 1828
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Horoz » 14 maj 2024, 21:30

ReX2 je napisao/la:
14 maj 2024, 21:23
Horoz je napisao/la:
14 maj 2024, 21:00
ReX2 je napisao/la:
14 maj 2024, 14:11
Tokom dana, bice informacije o statusa Busuladzica.
Gdje su te informacije, evo mrak pao?
Press sluzba kluba odbila da se razgovora o kontekstu reprezentacije BiH i mogucim "spekulacijama". Kofol s obzirom na njegove roditelje nesto. :problem:
A šta to znači? Ko je pokrenuo razgovore i je li se to nešto dešava na tu temu, pa odbijaju komentar?
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

ReX2
Postovi: 253
Pridružen/a: 09 feb 2024, 15:29
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ReX2 » 14 maj 2024, 21:34

Horoz je napisao/la:
14 maj 2024, 21:30
ReX2 je napisao/la:
14 maj 2024, 21:23
Horoz je napisao/la:
14 maj 2024, 21:00

Gdje su te informacije, evo mrak pao?
Press sluzba kluba odbila da se razgovora o kontekstu reprezentacije BiH i mogucim "spekulacijama". Kofol s obzirom na njegove roditelje nesto. :problem:
A šta to znači? Ko je pokrenuo razgovore i je li se to nešto dešava na tu temu, pa odbijaju komentar?
Iskren da ti budem, ne znam ni sam kako da protumacim sve.

Kolega I drug mi je trebao napraviti intervju sa njim pa sam mu poslao par pitanja uvezi BiH. Prvo su odobrili sve da bi na kraju ipak odbili pitanja o reprezentaciji BiH. Najvjerovatnije zbog predstojeceg U17 EURO gdje ce predvoditi kadete Svedske.

ReX2
Postovi: 253
Pridružen/a: 09 feb 2024, 15:29
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ReX2 » 14 maj 2024, 21:36

Ono sto mogu reci jeste da do sada nikada nije kontaktiran od strane naseg saveza.

Sindikat12
Postovi: 803
Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Sindikat12 » 14 maj 2024, 21:39

ReX2 je napisao/la:
14 maj 2024, 21:23
Horoz je napisao/la:
14 maj 2024, 21:00
ReX2 je napisao/la:
14 maj 2024, 14:11
Tokom dana, bice informacije o statusa Busuladzica.
Gdje su te informacije, evo mrak pao?
Press sluzba kluba odbila da se razgovora o kontekstu reprezentacije BiH i mogucim "spekulacijama". Kofol s obzirom na njegove roditelje nesto. :problem:



slika

ReX2
Postovi: 253
Pridružen/a: 09 feb 2024, 15:29
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ReX2 » 14 maj 2024, 21:41

To je to. Vidjetcemo sta ce biti. Valjda ovi nasi hadalji iz saveza nesto urade po tom pitanju ili cemo imati isti slucaj kao sa Gigovicem i Huseinbasicem. Samo sto je ovaj x puta talentovaniji igrac.

U jednom od najjacih ekipa Malmea u zadnjih desetak godina debitujes sa 17 godina. To ti govori sve o kakvom se potencijalu radi.
Zadnja izmjena: ReX2, dana/u 14 maj 2024, 21:42, ukupno mijenjano 1 put.

Horoz
Postovi: 1828
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Horoz » 14 maj 2024, 21:42

ReX2 je napisao/la:
14 maj 2024, 21:34
Kolega I drug mi je trebao napraviti intervju sa njim pa sam mu poslao par pitanja uvezi BiH. Prvo su odobrili sve da bi na kraju ipak odbili pitanja o reprezentaciji BiH. Najvjerovatnije zbog predstojeceg U17 EURO gdje ce predvoditi kadete Svedske.
Pa logično da će odbiti ako ideš zvaničnim kanalima. To ne bi ni on lično komentarisao i da su odobrili.
On i njegovi očigledno ne žele pričati o toj temi. Ne računaj na bilo kakve informacije, dok se ne uspostavi kontakt sa savezom. Ako se uspostavi, a i to može biti u kontekstu naše A selekcije, teško prije.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

ReX2
Postovi: 253
Pridružen/a: 09 feb 2024, 15:29
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ReX2 » 14 maj 2024, 21:43

Horoz je napisao/la:
14 maj 2024, 21:42
ReX2 je napisao/la:
14 maj 2024, 21:34
Kolega I drug mi je trebao napraviti intervju sa njim pa sam mu poslao par pitanja uvezi BiH. Prvo su odobrili sve da bi na kraju ipak odbili pitanja o reprezentaciji BiH. Najvjerovatnije zbog predstojeceg U17 EURO gdje ce predvoditi kadete Svedske.
Pa logično da će odbiti ako ideš zvaničnim kanalima. To ne bi ni on lično komentarisao i da su odobrili.
On i njegovi očigledno ne žele komentarisati te stvari. Ne računaj na bilo kakve informacije, dok se ne uspostavi kontakt sa savezom. Ako se uspostavi, a i to može biti u kontekstu naše A selekcije, teško prije.
Ma ja. Ali oni su zauzeti sa ovim nekim igracima iz Concord Vatre, Brodareva i Loznice Respekt. :bih:

Sindikat12
Postovi: 803
Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Sindikat12 » 14 maj 2024, 21:48

ReX2 je napisao/la:
14 maj 2024, 21:41
To je to. Vidjetcemo sta ce biti. Valjda ovi nasi hadalji iz saveza nesto urade po tom pitanju ili cemo imati isti slucaj kao sa Gigovicem i Huseinbasicem. Samo sto je ovaj x puta talentovaniji igrac.

U jednom od najjacih ekipa Malmea u zadnjih desetak godina debitujes sa 17 godina. To ti govori sve o kakvom se potencijalu radi.
Vidjet cemo, Gigovic kad je imao 17 godina (isto kao Kenan sada) odigrao oko 15 utakmica u Allsvenskoj. Vidjet cemo kako ce se razvijat Kenan, ali da je veliki potencijal to svakako.

Horoz
Postovi: 1828
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Horoz » 14 maj 2024, 21:50

ReX2 je napisao/la:
14 maj 2024, 21:43
Horoz je napisao/la:
14 maj 2024, 21:42
ReX2 je napisao/la:
14 maj 2024, 21:34
Kolega I drug mi je trebao napraviti intervju sa njim pa sam mu poslao par pitanja uvezi BiH. Prvo su odobrili sve da bi na kraju ipak odbili pitanja o reprezentaciji BiH. Najvjerovatnije zbog predstojeceg U17 EURO gdje ce predvoditi kadete Svedske.
Pa logično da će odbiti ako ideš zvaničnim kanalima. To ne bi ni on lično komentarisao i da su odobrili.
On i njegovi očigledno ne žele komentarisati te stvari. Ne računaj na bilo kakve informacije, dok se ne uspostavi kontakt sa savezom. Ako se uspostavi, a i to može biti u kontekstu naše A selekcije, teško prije.
Ma ja. Ali oni su zauzeti sa ovim nekim igracima iz Concord Vatre, Brodareva i Loznice Respekt. :bih:
To moraju lično Barbarez u Spaha ganjati, ako se bude razvijao u pravom smijeru. I to treba odmah uspostaviti kontakt, prdstaviti plan i projekat, održavati kontakt i reagovati kada dođe vrijeme.
Ne očekuješ valjda od ovih U19, U17 da nešto urade, a ovi to ne bi ni razmatrali.
Nego ima li nekih privatnih informacija, kakvo im je raspoloženje prema Bih, jesu li bliži Ibrahimovićima ili Ahmedhodićima?
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

ReX2
Postovi: 253
Pridružen/a: 09 feb 2024, 15:29
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ReX2 » 14 maj 2024, 21:55

Sindikat12 je napisao/la:
14 maj 2024, 21:48
ReX2 je napisao/la:
14 maj 2024, 21:41
To je to. Vidjetcemo sta ce biti. Valjda ovi nasi hadalji iz saveza nesto urade po tom pitanju ili cemo imati isti slucaj kao sa Gigovicem i Huseinbasicem. Samo sto je ovaj x puta talentovaniji igrac.

U jednom od najjacih ekipa Malmea u zadnjih desetak godina debitujes sa 17 godina. To ti govori sve o kakvom se potencijalu radi.
Vidjet cemo, Gigovic kad je imao 17 godina (isto kao Kenan sada) odigrao oko 15 utakmica u Allsvenskoj. Vidjet cemo kako ce se razvijat Kenan, ali da je veliki potencijal to svakako.
Tako je.

Ma Helsingborg je qarina od ekipe par godina. :D Ono sto sam ja do sada upratio, ovaj momak opasno odskace od svih "svedjana". Doduse Anel je tek kasnije se vratio i napravio boom.

Kad sam vec kod Gigovica, eto njegov mladji brat je "nezamjenljiv" u A timu sa 19 godina. Ima pravo igrati za U21 BiH, a posto je vec i bio na nekim ranijim okupljanjima mozda to znaci da ima i nase drzavljanstvo te da bi mogao nastupati?
Zadnja izmjena: ReX2, dana/u 14 maj 2024, 21:58, ukupno mijenjano 1 put.

ReX2
Postovi: 253
Pridružen/a: 09 feb 2024, 15:29
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ReX2 » 14 maj 2024, 21:57

Horoz je napisao/la:
14 maj 2024, 21:50
ReX2 je napisao/la:
14 maj 2024, 21:43
Horoz je napisao/la:
14 maj 2024, 21:42

Pa logično da će odbiti ako ideš zvaničnim kanalima. To ne bi ni on lično komentarisao i da su odobrili.
On i njegovi očigledno ne žele komentarisati te stvari. Ne računaj na bilo kakve informacije, dok se ne uspostavi kontakt sa savezom. Ako se uspostavi, a i to može biti u kontekstu naše A selekcije, teško prije.
Ma ja. Ali oni su zauzeti sa ovim nekim igracima iz Concord Vatre, Brodareva i Loznice Respekt. :bih:
To moraju lično Barbarez u Spaha ganjati, ako se bude razvijao u pravom smijeru. I to treba odmah uspostaviti kontakt, prdstaviti plan i projekat, održavati kontakt i reagovati kada dođe vrijeme.
Ne očekuješ valjda od ovih U19, U17 da nešto urade, a ovi to ne bi ni razmatrali.
Nego ima li nekih privatnih informacija, kakvo im je raspoloženje prema Bih, jesu li bliži Ibrahimovićima ili Ahmedhodićima?
Ono sto mi je prenio covjek jeste da Kenan veoma malo, skoro nista, ne prica bosanskog. Ili se stidi pa ne smije? Ne znam. Eto ako je to neki faktor "bosanstva" onda... Naucit ce ga kolege aBd kad (ako) dodje. :mrgreen:

Kako god, nevidjena sramota saveza je da nemaju veze sa zapadnim zemljama odnosno svoje "ljude" koji bi preko njih mogli ustupiti u kontakt sa igracima. Imas toliko potencijala. Ali kako bi onda babini sinovi mogli dobijati pozive.

Sindikat12
Postovi: 803
Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Sindikat12 » 14 maj 2024, 22:03

Kenan je vec treca generacija dijaspore. Otac mu je dosao kao dijete u Švedsku.

Horoz
Postovi: 1828
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Horoz » 14 maj 2024, 22:14

ReX2 je napisao/la:
14 maj 2024, 21:57
Ono sto mi je prenio covjek jeste da Kenan veoma malo, skoro nista, ne prica bosanskog. Ili se stidi pa ne smije? Ne znam. Eto ako je to neki faktor "bosanstva" onda... Naucit ce ga kolege aBd kad (ako) dodje. :mrgreen:

Kako god, nevidjena sramota saveza je da nemaju veze sa zapadnim zemljama odnosno svoje "ljude" koji bi preko njih mogli ustupiti u kontakt sa igracima. Imas toliko potencijala. Ali kako bi onda babini sinovi mogli dobijati pozive.
Ne trebaju ti neki posebni ljudi za kontakt, do telefona ili adrese je lako doći. Treba savez koji će biti spreman odmah reagovati, poslati ovlaštenu osobu na razgovor. Talenti ne mogu proći neopaženo. Dosad se vodila borba da savez uopšte kontaktira igrača koji želi igrati za nas.
Ako se to promijeni biće sve puno lakše, a to se i očekuje od ove garniture.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

Kobayashi
Postovi: 228
Pridružen/a: 09 okt 2020, 23:40
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Kobayashi » 14 maj 2024, 23:22

Ne bi me začudilo da ovima Barba i Spaha pokucaju na vrata oko 19:00, ono pred dnevnik. Dobro vecer-dobro vecer. Imal bujruma? Naravno ako smatraju da malog treba pridobiti.
Tu uopste ne sumnjam da ce da odrade posao. Hrvati idu ljudima na adrese, peglaju ih i sta sve ne, samo da pristanu igrati.

Avatar
Bosniak10
Postovi: 1080
Pridružen/a: 21 maj 2023, 15:11
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Bosniak10 » 16 maj 2024, 18:57

još Karić i Jašić
€2.000.000

Avatar
Sheyi
Postovi: 12307
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Sheyi » 16 maj 2024, 22:25

Mislim da su i sa Licinom nesto zakolutalo

Imajednabrigada
Postovi: 1741
Pridružen/a: 14 sep 2021, 11:58
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Imajednabrigada » 16 maj 2024, 22:50

I ne samo sa njim :mrgreen:
"****** se trudi da uradi nešto korisno, bez ličnog interesa, i drvlje i kamenje na njega... Da se slučajno ne bi namnožilo takvih, to je formula po kojoj BiH funkcioniše." - @Horoz

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Zaniolo i 26 gostiju.