BiH - Egipat / 05.03.2014

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61691
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la Virtu4l » 06 mar 2014, 23:39

Džaba kad ima kratak fitilj. Puno toga mu se nakupilo.

Evo jedne legendarne Džekine izjave,
"Ovaj je kriv, onaj je kriv, atmosfera ne valja, on je krivac za to, ne razumijem sve to. Ili, jednostavno, miševi izađu iz rupa baš tad kad reprezentacija izgubi".
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31097
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la Chinaglia » 06 mar 2014, 23:44

upravo ;)
Nema tu loših namjera, sigurno su toga svjesni u Zmajevi, koji u krajnjem slučaju moraju shvatiti da se od stare slave ne živi. Svaka nova utakmica, pogotovo u reprezentativnom dresu, je novo dokazivanje, a aplauzi se zaslužuju, baš kao i zvižduci.

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la zizu1991 » 06 mar 2014, 23:48

Onda su samo miševi otišli pratiti' reprezentaciju, da se naslađuju njenim neuspjesima. Koji um moraš biti da daješ tolike pare, i da izviždiš nekoga, onako slasno, i tako, brojkom i imenom 10.000 puta.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
BaDa12
Postovi: 4412
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la BaDa12 » 07 mar 2014, 14:16

Zna li neko kad će se prestati koristiti riječ miševi uz spominjanje ikog iz reprezentacije i bilo kakve situacije vezane za istu?

Stvarno je postalo zamorno i čitati i slušati, još kad Marjan krene... A, nekad su bili samo životinje...
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

Avatar
DzemoVoliMarmeladu
Postovi: 2675
Pridružen/a: 29 okt 2013, 15:02
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la DzemoVoliMarmeladu » 07 mar 2014, 15:20

Malo smo se bili previse digli. Nismo mi ipak ta velesila kao sto svi mislimo. Kao sto je Ivica Osim rekao, dali so sebi nerealno tu ulogu favorita. Samo se spustit na zemlju i radom probati se dokazat u Brazilu.

Avatar
MaksuzBaksuz
Postovi: 1043
Pridružen/a: 23 jul 2013, 16:34
Lokacija: Austria
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la MaksuzBaksuz » 07 mar 2014, 17:54

Goalgetter je napisao/la:http://tirol.orf.at/news/stories/2634573/

Mada atmosfera prije, kao i u vecem dijelu tekme je zaista bila jako dobra. :)

Ovaj put sam bio na glavnoj tribini. Atmosfera je jedino bila dobra tamo gdje su bili vatreni navijaci, ostalo NULA! Samo su skandirali 2 puta, jednom kad je bilo ko ne skace mrzi Bosnu a drugi put Dzeko napolje. 1/3 prvi put vidila stadion iznutra

Avatar
MaksuzBaksuz
Postovi: 1043
Pridružen/a: 23 jul 2013, 16:34
Lokacija: Austria
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la MaksuzBaksuz » 07 mar 2014, 17:58

KevinD35 je napisao/la:
kimbo je napisao/la:Dobra ona. Riba od glave povcinje da smrdi. Potpuno razumijem I spahica I edina I ostale. Zasto bi ljudi lomili noge u prijateljskoj da bi se Safetovi puleni igrali reprezenrativaca. Neka su ga bojkotovali itrevaju.
Oni igraju za svetinju i uvijek moraju davati maksimum.Nemaju oni sta bojkotovati,ne igraju za papeta vec za ovaj narod.Ustvari ko su oni da bojkotuju?
Nevidjo ja da se Dzeko sa Papetom zakaci vec sa navijacima (kakvi oni taj dan godi bili)!!!

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9952
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 07 mar 2014, 18:00

sra.nje je pocelo sa Hajrovicem, od tad Dzeko i njegovi ne igraju..a zavrsit ce nakon SP-a oprostajem vecine Dzekinog klana (Ibricic, Spaha, mozda cak i Misketa otjeraju, a moguce i Dzeko sam), smjenom generacija i dolaskom novog selektora
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
Head
Postovi: 12367
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la Head » 07 mar 2014, 18:01

ultrasstyle_tz je napisao/la:sra.nje je pocelo sa Hajrovicem, od tad Dzeko i njegovi ne igraju..a zavrsit ce nakon SP-a oprostajem vecine Dzekinog klana (Ibricic, Spaha, mozda cak i Misketa otjeraju, a moguce i Dzeko sam), smjenom generacija i dolaskom novog selektora
I meni sve mirise na ovo.
1946

Pirke
Postovi: 3768
Pridružen/a: 06 avg 2009, 18:27
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la Pirke » 07 mar 2014, 18:03

Head je napisao/la:
ultrasstyle_tz je napisao/la:sra.nje je pocelo sa Hajrovicem, od tad Dzeko i njegovi ne igraju..a zavrsit ce nakon SP-a oprostajem vecine Dzekinog klana (Ibricic, Spaha, mozda cak i Misketa otjeraju, a moguce i Dzeko sam), smjenom generacija i dolaskom novog selektora
I meni sve mirise na ovo.
Bez veze, nemojte previse analizirati situaciju...

Mozemo li zatvoriti ovu tekmu? Gotova tekma, da predjemo na nesto drugo.
U mome zavičaju vinograd zori
I žene feredže nose.
U mome zavičaju najviše ima
Kamenja i bijede bose.
Pa ipak kad jednom sklopim oči,
želja ce posljednja biti:
Da me se moji drugovi sjete
I da me put juga nose.

Avatar
MaksuzBaksuz
Postovi: 1043
Pridružen/a: 23 jul 2013, 16:34
Lokacija: Austria
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la MaksuzBaksuz » 07 mar 2014, 18:05

Head je napisao/la:
ultrasstyle_tz je napisao/la:sra.nje je pocelo sa Hajrovicem, od tad Dzeko i njegovi ne igraju..a zavrsit ce nakon SP-a oprostajem vecine Dzekinog klana (Ibricic, Spaha, mozda cak i Misketa otjeraju, a moguce i Dzeko sam), smjenom generacija i dolaskom novog selektora
I meni sve mirise na ovo.
Ako je tako onda mu sad vec treba **** mater, pa ko su oni da diktiraju ko ce da dodje u repku a ko ne. Ko su oni da ovakvim pristupom igi kao sto je to Dzeko odradio protiv Egipta (nije kao jedini zakazo, ali njegovo nezalaganje je preslo sve granice) bojkotuju bilo koga ili bilo sta. Za repku se igra srcem i sve ostalo se nehalali.

Avatar
Cartman
Postovi: 29478
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la Cartman » 07 mar 2014, 18:06

ultrasstyle_tz je napisao/la:sra.nje je pocelo sa Hajrovicem, od tad Dzeko i njegovi ne igraju..a zavrsit ce nakon SP-a oprostajem vecine Dzekinog klana (Ibricic, Spaha, mozda cak i Misketa otjeraju, a moguce i Dzeko sam), smjenom generacija i dolaskom novog selektora
Mali nozni prst Dzeke vrijedi vise od Hajrovica. Isto vazi i za Spahu.

Lik dao gol u Slovackoj i dizu ga kao da je Bog. Nije standardan u Galatasrayu, apsolutno nista nije pokazao u reprezentaciji osim tog gola i imao je sramotne izjave prije nego sto je zaigrao. Ako je on problem, otjerat ga i gotova prica.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
MrMuscle
Postovi: 1988
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:27
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la MrMuscle » 07 mar 2014, 18:08

Dzeko je uradio jedino sto je morao u ovoj situaciji, a to je prozivanje bicikla zbog rusilacko-nepotisticke politike prema fudbalskoj reprezentaciji.... Sve mi se cini da je Safet ubaceni element 8-) Al' Dzeko i klapa je to na vrijeme skuzila... Inace ne vidim nacin na koji je Tinki Vinki dosao u opticajnu vrstu za repku.. Kvalitetom nije to je velika signifikantnost...

Naklon do poda majstore za ovo... Moze Suli raditi kad hoce al izgleda ne moze dokle hoce... I drago mi je sto su se i nase legende poput Bake (imao je i on svojih karafeka, pogotovo sa Rahim-agom) digle i sve vise i vise kontaju sta biciklo radi od repke....
Ide on i definitivno nakon SP... Nema sanse da ce mu i savez pruziti podrsku nakon ovih zadnjih zbivanja 8-) ... Vrijeme je da napokon dodje neki selektor dostojan toga.. KO nece biti sovinista (Ciro je tren. mag, al je sovinista veliki) i ko istovremeno zna voditi selekiju igraca i na najvaznije da nije podlozan nepotizmu kao Sajo...
32 SCUDETTI ★ VINTI ★ SUL ★ CAMPO

Budi dio ŽELJE, budi Željovac...

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la pinoglavi » 07 mar 2014, 18:12

Cartman je napisao/la:
ultrasstyle_tz je napisao/la:sra.nje je pocelo sa Hajrovicem, od tad Dzeko i njegovi ne igraju..a zavrsit ce nakon SP-a oprostajem vecine Dzekinog klana (Ibricic, Spaha, mozda cak i Misketa otjeraju, a moguce i Dzeko sam), smjenom generacija i dolaskom novog selektora
Mali nozni prst Dzeke vrijedi vise od Hajrovica. Isto vazi i za Spahu.

Lik dao gol u Slovackoj i dizu ga kao da je Bog. Nije standardan u Galatasrayu, apsolutno nista nije pokazao u reprezentaciji osim tog gola i imao je sramotne izjave prije nego sto je zaigrao. Ako je on problem, otjerat ga i gotova prica.
U najmanju ruku je fino iskoristio svoje minute,i sljedeći na listi tog desnog krila,u slučaju da ga otjeramo, je Stevanović.
A i Hajrović mi se baš ne čini kao momak koji bi pravio sr.anja po svlačionici.
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
gringobih
Postovi: 2816
Pridružen/a: 15 nov 2009, 20:59
Lokacija: Buhara ali imam Joystick
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la gringobih » 07 mar 2014, 18:14

MrMuscle je napisao/la:Dzeko je uradio jedino sto je morao u ovoj situaciji, a to je prozivanje bicikla zbog rusilacko-nepotisticke politike prema fudbalskoj reprezentaciji.... Sve mi se cini da je Safet ubaceni element 8-) Al' Dzeko i klapa je to na vrijeme skuzila... Inace ne vidim nacin na koji je Tinki Vinki dosao u opticajnu vrstu za repku.. Kvalitetom nije to je velika signifikantnost...

Naklon do poda majstore za ovo... Moze Suli raditi kad hoce al izgleda ne moze dokle hoce... I drago mi je sto su se i nase legende poput Bake (imao je i on svojih karafeka, pogotovo sa Rahim-agom) digle i sve vise i vise kontaju sta biciklo radi od repke....
Ide on i definitivno nakon SP... Nema sanse da ce mu i savez pruziti podrsku nakon ovih zadnjih zbivanja 8-) ... Vrijeme je da napokon dodje neki selektor dostojan toga.. KO nece biti sovinista (Ciro je tren. mag, al je sovinista veliki) i ko istovremeno zna voditi selekiju igraca i na najvaznije da nije podlozan nepotizmu kao Sajo...
Ma jasta je nego je i Ciro dobro podlozan raznim igricama, samo sto je on STRUCNJAK, PEDAGOG, AUTORITET, MUDONJA itd pa mu se to moze i progledati kroz prste...
A za Baku licno iz usta jednog naseg bivseg reprezantativca sam cuo, kako je iz autobusa pred svima zvao nekog da mu stavi 200 maraka na neku repku...Iz prve ruke ponavljam...
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Avatar
MrMuscle
Postovi: 1988
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:27
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la MrMuscle » 07 mar 2014, 18:23

Svi su oni @gringo podlozni manje vise.. Mislim na ove sto su bili u repki.... Al ovo dosad sto radi Suli je nenadjeb.ivo.. Taj nema obraza i kod pozivanja svog amidjica kojeg svjesno tretira kao DM-a samo da bi mu dao sansu... A ovaj to naravno nije sto se i vidjelo na utakmici...

Baki najvise zamjeram Rahima-agu, jer da smo njega imali umjesto Jakirovica vec bi vidjeli jedno takmicenje, s obzirom da smo bili bolji od Danaca za klasu.. Msm na pruzenu igru al je nije imao ko uciniti jos boljom... A to je mogao Rahim sa svojim presingom, jos je tada bio i u najboljim godinama,,, :twisted:

Ciri zamjeram cisti kretenizam.. msm na sovinizam i on ''ebat cemo im majku''... Od svih selektora on je uradio najbolji posao.. Imao je slab fond igraca i nevjerovatno tesku grupu, i na kraju je kao drugi prosao kroz cilj... Sto je veliki uspjeh, jer realno u odbrani je imao Jahica i Nadarevica te im jos dodas i Pandzu i bude veselo...
Nema sumnje da bi mi igrali EP u Ukrajini i Poljskoj da je on bio selektor i sto je jos vaznije ne bi nikad gubili igrace na ovaj nacin kao sto biciklo gubi...


Zato naredni selektor ocekujem da bude neko ko zna raditi posao i ko nije lopov kao Safet.... moze i stranac tipa Mathaus.... Jer para se ima, nije da se nema...
32 SCUDETTI ★ VINTI ★ SUL ★ CAMPO

Budi dio ŽELJE, budi Željovac...

Avatar
Claus
Postovi: 6771
Pridružen/a: 10 feb 2011, 18:52
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la Claus » 07 mar 2014, 20:04

Ovaj iz Manchestera je sigurno došao radi Vranješa. :mrgreen:

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24552
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la Goalgetter » 07 mar 2014, 20:17

Garant dosli radi Avdije. :lol:

A sto se tice Hadzica, opet njega nasi mediji guraju, cisto sumnjam da je ovo istina, ne bi li sad i zavrsio na SP-u, uspjeli su ga dogurati do reprezentacije, sad hoce i na Svjetsko. :roll:

Avatar
bvb
Postovi: 2904
Pridružen/a: 28 mar 2013, 11:29
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la bvb » 07 mar 2014, 21:14

calcio je napisao/la:Nisu se ni ostali u nasoj grupi proslavili

Iran - Guinea 1:2
Rumunija - Argentina 0:0

a za sat vremena (02:30) igraju Meksiko i Nigerija pa ko zeli da gleda bice ovdje http://www.wiziwig.tv/broadcast.php?mat ... art=sports" onclick="window.open(this.href);return false;
Skautiranje :D

Gvineja je dobra ekipa. U zadnjih 2-3 godine su bolji od Egipta.

Avatar
DzemoVoliMarmeladu
Postovi: 2675
Pridružen/a: 29 okt 2013, 15:02
Kontakt:

Re: BiH - Egipat / 05.03.2014

Post Postao/la DzemoVoliMarmeladu » 07 mar 2014, 22:39

bvb je napisao/la:
calcio je napisao/la:Nisu se ni ostali u nasoj grupi proslavili

Iran - Guinea 1:2
Rumunija - Argentina 0:0

a za sat vremena (02:30) igraju Meksiko i Nigerija pa ko zeli da gleda bice ovdje http://www.wiziwig.tv/broadcast.php?mat ... art=sports" onclick="window.open(this.href);return false;
Skautiranje :D

Gvineja je dobra ekipa. U zadnjih 2-3 godine su bolji od Egipta.
Nigerija je nadigrala Meksiko pravo. Mekse je golman spasio jedno 4-5 puta. Kad se sjetim sta je nama meksiko radio. Bit ce vrlo tesko protiv Nigerije. Ja mislim da ce oni biti favoriti protiv nas.

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.