Muhamed Bešić

Moderatori/ce: Monolog,insider,TaRgEt_,_dreamer_,ribery

Avatar
jasmin10
Postovi: 13651
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la jasmin10 » 29 avg 2017, 01:08

emir79 je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la: Izmisljas. Prošlu protiv Gibraltara je bio kombinovan sastav. Pjanic igrao samo 45 minuta.
Netacno, nego su nam igraci bili kartonirani, ali je izasao najjaci sastav kojeg smo imali.

Izgubiili Kolasinca, a mogli smo i Pjanica koji je igrao i u drugom poluvremenu.

Zasto bih izmisljao, kad postoji ovo:

BiH: Begović, Cocalić, Bičakčić, Kolašinac (Pavlović 46.), Vršajević (Bajić 75.), Cimirot, Hodžić, Ibišević, Pjanić (M. Vrančić 57.), Zukanović, Višća. Selektor: Dragan Perić


Kartonirani igrači: Vranješ, Jajalo, Lulić, Džeko.
Vrsajevic sigurno nije u najjacem sastavu ni u ludilu. Pjanic eto igrao 12 minuta više nego što sam mislio, Pavlovic igrao poluvrijeme... igrali na 70 %. Ovi amateri se mogu dobiti i bez Bešića i pozivati momka samo.zbog ove utakmice je glupost. Bolje i za njega i za nas da se nametne Koemanu.

Avatar
Saurman
Postovi: 29573
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Saurman » 30 avg 2017, 10:55

1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
0oo0
Postovi: 1173
Pridružen/a: 03 sep 2011, 23:25
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la 0oo0 » 30 avg 2017, 11:37

"Oni se udaraju kao žene, široko. Brzo bih ja njih savladao krošeima" - Ova recenica je sve objasnila kakav mu je stari.
🔵⚪

jasko_juve
Postovi: 3855
Pridružen/a: 10 sep 2009, 10:56
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la jasko_juve » 30 avg 2017, 11:48

Otac, kojeg sam juce vidio jer ne zivim daleko od njega, je mrtvi kreten. Onaj provokator, pjano, drogeras, kockar..Lik koji stjera s puta 6,7 auta, poplaca stetu tim istim ljudima da povuku tuzbe i onda on tuzi MUP jer je bez razloga bio u pritvoru. Kampira ispred kuce covjeka koji je pucao u njega, psuje djecu, mrtve, svu blizu porodicu, danima tako. Pusta svog psa, koji je krvolocan, blizu djece. Mjesecima ljudi iz te kuce idu na posao s djecom po citav dan jer se boje da bi taj isti mogao sta uraditi. Mailove taj lik sto je pucao slao u MUP TK, u Sarajevo da se ta situacija ispravi ali niko ne odgovara cak ni sin Mume. Ta porodica ako nema vise nema ni manje novca od kretena tog, tako da ti navodi kako je neko ljubomoran na njega su bas preglupi. Nista ne radi, sin mu posalje pare on kocka, pije, pravi probleme. Razveden, dijete drugo s materom u Njemackoj nece ni da cuju fakticki za njega.. Zali boze sto ga nisu rijesili skroz kad su vec pucali..
★ 36 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la DrFilgud » 30 avg 2017, 11:56

Dobar je Muhamed, sad mi je zao sto sam ga napadao.
Dobro je ikako normalan. :cry:

Avatar
Raonffa
Postovi: 26291
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Raonffa » 30 avg 2017, 11:58

jasko_juve je napisao/la:Otac, kojeg sam juce vidio jer ne zivim daleko od njega, je mrtvi kreten. Onaj provokator, pjano, drogeras, kockar..Lik koji stjera s puta 6,7 auta, poplaca stetu tim istim ljudima da povuku tuzbe i onda on tuzi MUP jer je bez razloga bio u pritvoru. Kampira ispred kuce covjeka koji je pucao u njega, psuje djecu, mrtve, svu blizu porodicu, danima tako. Pusta svog psa, koji je krvolocan, blizu djece. Mjesecima ljudi iz te kuce idu na posao s djecom po citav dan jer se boje da bi taj isti mogao sta uraditi. Mailove taj lik sto je pucao slao u MUP TK, u Sarajevo da se ta situacija ispravi ali niko ne odgovara cak ni sin Mume. Ta porodica ako nema vise nema ni manje novca od kretena tog, tako da ti navodi kako je neko ljubomoran na njega su bas preglupi. Nista ne radi, sin mu posalje pare on kocka, pije, pravi probleme. Razveden, dijete drugo s materom u Njemackoj nece ni da cuju fakticki za njega.. Zali boze sto ga nisu rijesili skroz kad su vec pucali..
Suljanoviću jesi to ti? :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

jasko_juve
Postovi: 3855
Pridružen/a: 10 sep 2009, 10:56
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la jasko_juve » 30 avg 2017, 12:03

Logicno :)
★ 36 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
SafetSajo
Postovi: 993
Pridružen/a: 13 okt 2013, 13:38
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la SafetSajo » 30 avg 2017, 12:25

sva ta prica oko mumetovog oca nema nikakve veze sa njim, samo moze da mu naskodi u karijeri

mislim sta njega boli qurac sto se neko svadja oko medje il nekih slicnih piiizdarija

a nasi "novinari" sportskih portala jedva cekali da napisu da je tamo neki krkan puco u nekog drugog krkana i da je zapravo taj upucani krkan u srostvu sa igracem fudbalske reprezentacije BiH .... toooo nikakve veze nema sa sportom i moze samo lose uticat na muhamedovu karijeru i potez koji je uradio a to je da je ostao na utakmici protiv chelsea pokazao je koliki je profesionalac i pokazao je zelju za igrom sto treneru daje motiv da ga ubacuje redovnije u igru, a svi znamo da je u teskoj situaciji nakon duge povrede

i hvala bogu polako se opet nadmece i skuplja minute u evertonu
.....::::::::::::::::iHala Madrid…y nada más::::::::::::::::.....

DeeWa
Postovi: 2003
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la DeeWa » 30 avg 2017, 13:33

Boli me ona stvar za njegove privatne probleme, mislim da niko ovdje ne bi trebao da se petlja oko toga. Njeggovom ocu sve najljepse ali o njegovim privatnim stvarima nema mjesta na ovom forumu.

Meni je samo zao sto ce on propasti, tj vec je propao prakticno. Nece nigdje maketi iz evertona. Svidjela mu se lova koja kaplje. I ostat ce do kraja ugovora da sjedi na tribinama a onda ce otici u neki klub pred ispadanje bundeslige ili u vrh druge bundeslige i to bi bilo to sto se njega tice.

Kad je vidio da su ga povrede unazadile trebao je dati sve od sebe da se vrati. Pricao je price kako zeli postati najbolji igrac na svijetu. Okej malo pretjerivanje ali kada je vec to pricao onda je trebalo barem da su mu igre ispred para a ocito nisu.
Ne zamjerim mu tu nista ali barem se treba pomiriti da je sa nekom ozbiljnijom karijerom tu gotovo. Nije on vise ni mlad. Ide dvadeset i sesta godine, sve i da odluci naredne sezone negdje otici to je vec 27a godina. nema tu mnogo prostora
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Avatar
Scholl
Postovi: 1451
Pridružen/a: 26 okt 2014, 12:57
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Scholl » 30 avg 2017, 13:39

DeeWa je napisao/la: Ide dvadeset i sesta godine, sve i da odluci naredne sezone negdje otici to je vec 27a godina. nema tu mnogo prostora
sto bi se kod nas reklo , vec mu je 30. okasnio na sve
:clap:

Avatar
Scholl
Postovi: 1451
Pridružen/a: 26 okt 2014, 12:57
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Scholl » 30 avg 2017, 13:41

jasko_juve je napisao/la:Otac, kojeg sam juce vidio jer ne zivim daleko od njega, je mrtvi kreten. Onaj provokator, pjano, drogeras, kockar..Lik koji stjera s puta 6,7 auta, poplaca stetu tim istim ljudima da povuku tuzbe i onda on tuzi MUP jer je bez razloga bio u pritvoru. Kampira ispred kuce covjeka koji je pucao u njega, psuje djecu, mrtve, svu blizu porodicu, danima tako. Pusta svog psa, koji je krvolocan, blizu djece. Mjesecima ljudi iz te kuce idu na posao s djecom po citav dan jer se boje da bi taj isti mogao sta uraditi. Mailove taj lik sto je pucao slao u MUP TK, u Sarajevo da se ta situacija ispravi ali niko ne odgovara cak ni sin Mume. Ta porodica ako nema vise nema ni manje novca od kretena tog, tako da ti navodi kako je neko ljubomoran na njega su bas preglupi. Nista ne radi, sin mu posalje pare on kocka, pije, pravi probleme. Razveden, dijete drugo s materom u Njemackoj nece ni da cuju fakticki za njega.. Zali boze sto ga nisu rijesili skroz kad su vec pucali..
da se nadovezem na ovo, rekao je ocu, davacu ti mjesecno 5000 hiljada, samo budi dobar prema materi.
AL hajvan izgleda da se ne moze smiriti

DeeWa
Postovi: 2003
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la DeeWa » 30 avg 2017, 13:46

Scholl je napisao/la:
DeeWa je napisao/la: Ide dvadeset i sesta godine, sve i da odluci naredne sezone negdje otici to je vec 27a godina. nema tu mnogo prostora
sto bi se kod nas reklo , vec mu je 30. okasnio na sve
:clap:
a jel mislis da ima vremena da zaigra za liverpool, arsenal ili u njemackoj leverkuzen recimo? Ja pricam o nekim ozbiljnijim dostignucima da postane neko znacajnije ime, barem u rangu po kvaliteti ibisevica koji je nivo ispod world class. Covjek je bukvalno propao, da se vrati treba mu jedna dobra sezona u nekom klubu i onda jos jedna da se ustali, plus ova sto ce presjediti citavu na klupi osim u kupu, to su 3 sezone znaci vec 29g.
Drugo je kad ti imas prostora za igru pa mozes i napredovati, ali kada odes na klupu pa ti je jedini izlaz neki prelos tim da se vratis, ode tu dosta vremena.
Covjek se nadao da ce biti world class igrac i igrati u nekom od najvecih klubova a ni u svom prime-u nije bio stalan ni u evertonu. Ne hejtam ga samo mi je zao sto se ne trzne.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Avatar
hurem
Postovi: 8694
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la hurem » 30 avg 2017, 13:58

De nije imao silne povrede vec sada bi igrao u vecem timu od Evertona.

Avatar
SafetSajo
Postovi: 993
Pridružen/a: 13 okt 2013, 13:38
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la SafetSajo » 30 avg 2017, 15:25

star je on :) 10.09.1992 (24)

prije svega malo informacije nije stetno
.....::::::::::::::::iHala Madrid…y nada más::::::::::::::::.....

Avatar
Scholl
Postovi: 1451
Pridružen/a: 26 okt 2014, 12:57
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la Scholl » 30 avg 2017, 15:50

SafetSajo je napisao/la:star je on :) 10.09.1992 (24)

prije svega malo informacije nije stetno
sutra je to vec 30 :hmmmmm:

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la High » 30 avg 2017, 17:20

Scholl je napisao/la:
jasko_juve je napisao/la:Otac, kojeg sam juce vidio jer ne zivim daleko od njega, je mrtvi kreten. Onaj provokator, pjano, drogeras, kockar..Lik koji stjera s puta 6,7 auta, poplaca stetu tim istim ljudima da povuku tuzbe i onda on tuzi MUP jer je bez razloga bio u pritvoru. Kampira ispred kuce covjeka koji je pucao u njega, psuje djecu, mrtve, svu blizu porodicu, danima tako. Pusta svog psa, koji je krvolocan, blizu djece. Mjesecima ljudi iz te kuce idu na posao s djecom po citav dan jer se boje da bi taj isti mogao sta uraditi. Mailove taj lik sto je pucao slao u MUP TK, u Sarajevo da se ta situacija ispravi ali niko ne odgovara cak ni sin Mume. Ta porodica ako nema vise nema ni manje novca od kretena tog, tako da ti navodi kako je neko ljubomoran na njega su bas preglupi. Nista ne radi, sin mu posalje pare on kocka, pije, pravi probleme. Razveden, dijete drugo s materom u Njemackoj nece ni da cuju fakticki za njega.. Zali boze sto ga nisu rijesili skroz kad su vec pucali..
da se nadovezem na ovo, rekao je ocu, davacu ti mjesecno 5000 hiljada, samo budi dobar prema materi.
AL hajvan izgleda da se ne moze smiriti
Kakav glupan. Treba ga se odreći.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la dubrovnik » 30 avg 2017, 18:49

Ne treba se odricati roditelja kakvi su da su.
Ne znam koliko je ovaj Besicev otac uracunljiv ali vidim da
niko ne komentira ove njegove izjave o Muhamedovoj ljutnji radi nepozivanja u reprezentaciju.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13651
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la jasmin10 » 30 avg 2017, 19:34

dubrovnik je napisao/la:Ne treba se odricati roditelja kakvi su da su.
Ne znam koliko je ovaj Besicev otac uracunljiv ali vidim da
niko ne komentira ove njegove izjave o Muhamedovoj ljutnji radi nepozivanja u reprezentaciju.
Bas čudno što niko ne vjeruje pijanici i budali pa zbog toga niko to i ne komentarise.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2858
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la DaVinci » 30 avg 2017, 20:11

Imal' Muhamed mater il' ga je roda donijela ovom krkanu?
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6436
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Muhamed Bešić

Post Postao/la JavierBosnia » 30 avg 2017, 20:12

Jel Meho covjek il tenk
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Goalgetter, Judd, klasik, muhamedhulk, nerkolfc i 49 gostiju.