PL prepucavanja - ARHIVA POSTOVA

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Penaltiky » 22 nov 2017, 22:42

De me citiraj i ispričaj mi još nešto što me ne interesuje
I molim te pet smajlija i dva reda haahahahahahahahahahahhaahahahahahhaah

Teme:

Utjecaj monsuna na razmnozavanje leptira u Japanu
Mijenjanje auspuha kod G2
Genetsku modifikovane mrkve genima africkog slona

Radujem se unaprijed korespondenciji
Zadnja izmjena: Penaltiky, dana/u 22 nov 2017, 22:47, ukupno mijenjano 1 put.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
samoposteno
Postovi: 5992
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la samoposteno » 22 nov 2017, 22:45

Cuj grupa omladinaca u sredini stoji brko brat bratu 50 kuka ima :urnebes: :urnebes:

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Sandokan87 » 22 nov 2017, 22:48

Penaltiky je napisao/la:De me citiraj i ispričaj mi još nešto što me ne interesuje
I molim te pet smajlija i dva reda haahahahahahahahahahahhaahahahahahhaah
Pa rekao sam ti sta treba da te interesuje, ta mladjahna ekipa je protutnjala zapadnim mostarom :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: zato gdje cujes da dolaze, vjeruj skloni se da nebi dobio po p i c k i. :rol: :rol: :rol: :rol: Inace tuzla im nije mjerilo, oni vole ovako ova hardcore gostovanja, a jos uvijek su dijeca, kad porastu tuzla ce se sama izbrisati iz karte BIH, ostat ce samo Puncev Simin Han ahahahaah
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la joker90 » 22 nov 2017, 22:50

samoposteno je napisao/la:Cuj grupa omladinaca u sredini stoji brko brat bratu 50 kuka ima :urnebes: :urnebes:
Sve su to Željina djeca! :kafa:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Penaltiky » 22 nov 2017, 22:51

Sandokan87 je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:De me citiraj i ispričaj mi još nešto što me ne interesuje
I molim te pet smajlija i dva reda haahahahahahahahahahahhaahahahahahhaah
Pa rekao sam ti sta treba da te interesuje, ta mladjahna ekipa je protutnjala zapadnim mostarom :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: zato gdje cujes da dolaze, vjeruj skloni se da nebi dobio po p i c k i. :rol: :rol: :rol: :rol: Inace tuzla im nije mjerilo, oni vole ovako ova hardcore gostovanja, a jos uvijek su dijeca, kad porastu tuzla ce se sama izbrisati iz karte BIH, ostat ce samo Puncev Simin Han ahahahaah
Aksiom 5 (princip ukurucivanja)
Ako se bilo koje deformabilno tijelo pod djelovanjem datog sistema sila nalazi u ravnoteži, onda će ravnoteža da se održi i tada kada se tijelo ukruti.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
avenija
Postovi: 13852
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la avenija » 22 nov 2017, 22:54

Sandokan87 je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:Rastjerali bi **** moj, ko sto rekoh boli me ****, sjetio sam se samo degenerika i price o ynwa
:rol: :rol: :rol: :rol: :rol: ma nisi normalan majke mi, isti ovakvi su uletili u zapadni mostar i prosetali se "turisticki" znas sta bi bilo od tuzle, ostao bi samo simin han ahahahaahhah :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
Evo ih opet najjaca grupa na svijetu, a kada vide leseve guzica noge sasere.
06.10.2024 godine. 🆘⚠️

Posljednji pokušaj spašavanja grada Zenice iz ralja dželata Fuada Kasumovića useljenika u isti grad. 🆘⚠️

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Sandokan87 » 22 nov 2017, 22:55

Penaltiky je napisao/la:
Sandokan87 je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:De me citiraj i ispričaj mi još nešto što me ne interesuje
I molim te pet smajlija i dva reda haahahahahahahahahahahhaahahahahahhaah
Pa rekao sam ti sta treba da te interesuje, ta mladjahna ekipa je protutnjala zapadnim mostarom :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: zato gdje cujes da dolaze, vjeruj skloni se da nebi dobio po p i c k i. :rol: :rol: :rol: :rol: Inace tuzla im nije mjerilo, oni vole ovako ova hardcore gostovanja, a jos uvijek su dijeca, kad porastu tuzla ce se sama izbrisati iz karte BIH, ostat ce samo Puncev Simin Han ahahahaah
Aksiom 5 (princip ukurucivanja)
Ako se bilo koje deformabilno tijelo pod djelovanjem datog sistema sila nalazi u ravnoteži, onda će ravnoteža da se održi i tada kada se tijelo ukruti.
:zviz: :zviz: :zviz: Nisam ti ja kriv jarane sto vam grupa broji 150 clanova, a kod nas takvu brojku ima jedna od podgrupa mladje raje ahahaahahahah, imate vi i "staru gardu" ne kazem ja, istina je i tu vas ima 13-14 solidno nema sta :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: Kod nas recimo na utakmici juniorske ekipe bude raje na stadionu ko kod vas za dvije sezone na svim domacim utakmicama i ahahahaahhaahahahaha necu vise, halali, idi do panonsih jezera vidi jel poledilo :beba: :beba: :beba: :beba:
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Penaltiky » 22 nov 2017, 22:56

Moze neko neutralan ocijenit jel ovaj lik ima dvije ciste u glavi?
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Sandokan87 » 22 nov 2017, 22:57

avenija je napisao/la:
Sandokan87 je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:Rastjerali bi **** moj, ko sto rekoh boli me ****, sjetio sam se samo degenerika i price o ynwa
:rol: :rol: :rol: :rol: :rol: ma nisi normalan majke mi, isti ovakvi su uletili u zapadni mostar i prosetali se "turisticki" znas sta bi bilo od tuzle, ostao bi samo simin han ahahahaahhah :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
Evo ih opet najjaca grupa na svijetu, a kada vide leseve guzica noge sasere.
Cuj ovog huligana, krenuli u poznan spavali 1500 km udaljeno od Poznana ahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: a najavili setnju kroz grad, orgije ahahaahahahahahah
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Sandokan87 » 22 nov 2017, 22:59

Penaltiky je napisao/la:Moze neko neutralan ocijenit jel ovaj lik ima dvije ciste u glavi?
Haveru ba, ko te j e b e. Iz tuzle si i moras biti je ban :zviz: :zviz: :zviz:
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: RE: Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Penaltiky » 22 nov 2017, 22:59

Sandokan87 je napisao/la:
avenija je napisao/la:
Sandokan87 je napisao/la: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: ma nisi normalan majke mi, isti ovakvi su uletili u zapadni mostar i prosetali se "turisticki" znas sta bi bilo od tuzle, ostao bi samo simin han ahahahaahhah :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
Evo ih opet najjaca grupa na svijetu, a kada vide leseve guzica noge sasere.
Cuj ovog huligana, krenuli u poznan spavali 1500 km udaljeno od Poznana ahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: a najavili setnju kroz grad, orgije ahahaahahahahahah
Čovjek navija za Čelik, GLUPANE.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la uNbx » 22 nov 2017, 23:00

Penaltiky je napisao/la:Moze neko neutralan ocijenit jel ovaj lik ima dvije ciste k.určine u glavi?
Ima.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
skoroalen
Postovi: 12884
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la skoroalen » 22 nov 2017, 23:00

Sandokan87 je napisao/la: Cuj ovog huligana, krenuli u poznan spavali 1500 km udaljeno od Poznana ahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: a najavili setnju kroz grad, orgije ahahaahahahahahah
Kad je Robija bila u Poznanu?
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Sandokan87 » 22 nov 2017, 23:02

@Penaltiky Ako je tako, ugaseni su davno a i oni su ko i vi najavili napad na titulu prvaka Federalne lige Hahaaha
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Penaltiky » 22 nov 2017, 23:03

Sandokan87 je napisao/la:@Penaltiky Ako je tako, ugaseni su davno a i oni su ko i vi najavili napad na titulu prvaka Federalne lige Hahaaha
Kad ste ono vi ugašeni?
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Sandokan87 » 22 nov 2017, 23:04

skoroalen je napisao/la:
Sandokan87 je napisao/la: Cuj ovog huligana, krenuli u poznan spavali 1500 km udaljeno od Poznana ahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: a najavili setnju kroz grad, orgije ahahaahahahahahah
Kad je Robija bila u Poznanu?
Ma nisam znao brate, zaboravio i da postoje :rol: :rol: :rol: :rol:
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19416
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la MocMahale444 » 22 nov 2017, 23:06

Penaltiky je napisao/la:
Sandokan87 je napisao/la:@Penaltiky Ako je tako, ugaseni su davno a i oni su ko i vi najavili napad na titulu prvaka Federalne lige Hahaaha
Kad ste ono vi ugašeni?

Suti ba nemoj se blamirati i ponavljati tudje postove. Ti nesto pametujes nisi se pobio 2 puta u zivotu.
1921 1921 1921 1921


The Bosnian-born Ottoman commander who stopped Napoleon.
Ahmed Jazzar is born 1722. Bosnian intellectual Safvet Basagic wrote that he was born in Fatnica, village located around 70 kilometres from the historic city of Mostar in BiH.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Penaltiky » 22 nov 2017, 23:07

Rekoh ja maloprije da me to ne interesuje a idi, onaj momak insistira, a sad odjednom nemoj o tome.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Sandokan87 » 22 nov 2017, 23:08

MocMahale444 je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:
Sandokan87 je napisao/la:@Penaltiky Ako je tako, ugaseni su davno a i oni su ko i vi najavili napad na titulu prvaka Federalne lige Hahaaha
Kad ste ono vi ugašeni?

Suti ba nemoj se blamirati i ponavljati tudje postove. Ti nesto pametujes nisi se pobio 2 puta u zivotu.
Proziva ovu nasu grupu omladinaca, a ja mu prijateljski govorim da se skloni ako cuje da mu idu u susret :rol: :rol: :rol: Mladici nagrdili one sto su njih u autobusima palili a on se nasao prozivati ih hehehheheh
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

Avatar
avenija
Postovi: 13852
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la avenija » 22 nov 2017, 23:11

Sandokan87 je napisao/la:@Penaltiky Ako je tako, ugaseni su davno a i oni su ko i vi najavili napad na titulu prvaka Federalne lige Hahaaha
Pozdrav od United Forsa
06.10.2024 godine. 🆘⚠️

Posljednji pokušaj spašavanja grada Zenice iz ralja dželata Fuada Kasumovića useljenika u isti grad. 🆘⚠️

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], avanti003 i 31 gost.