FK Modriča

Avatar
lisander
Postovi: 3091
Pridružen/a: 25 feb 2009, 19:43
Lokacija: velika zabacenost
Kontakt:

Re: FK Modriča

Post Postao/la lisander » 17 feb 2010, 12:55

hocel biti ista od gasenja

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: FK Modriča

Post Postao/la harishp » 18 feb 2010, 16:07

Dobro ce doci ova Modrica....drugim za skupljanja poena. :twisted:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
19HzsA87
Postovi: 94
Pridružen/a: 23 nov 2009, 09:25
Lokacija: rajvoSa
Kontakt:

Re: FK Modriča

Post Postao/la 19HzsA87 » 20 feb 2010, 16:13

Imal iko informacija o gasenju modrice
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Modriča

Post Postao/la Devil » 20 feb 2010, 16:37

19HzsA87 je napisao/la:Imal iko informacija o gasenju modrice
Mislim da nema nista sinoc sam gledao na tv-u neku reportazu as njima,i kaze onaj zuti valjda im je on trener da se nece jos ugasiti nego da ce sa juniorima i kadetima igrati ovu polusezonu i pokusati nesta uraditi al ida ce biti tesko posto nisu odgirali nijednu prijateljsku.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Neutral
Postovi: 37976
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: FK Modriča

Post Postao/la Neutral » 20 feb 2010, 16:39

Mislim da im je gine ispadanje. Sramotno , nema šta. Pa bili su prvaci i najednom su tek tako nestali , šta ćeš, to je cijena ove naše jake lige.

Ugovori su ti koji nas zezaju, potpisuju igrače na jednu sezonu, pkažu se i odoše besplatno. Dok se ne popravi to, ne gine nam poboljšanje lige. Kvaliteta ima, tu nema priče, ali šta će nam kvalitet ako ga jeftino ili besplatno prodamo.


Nema tu ekonomske računice. :mrgreen:

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: FK Modriča

Post Postao/la Devil » 20 feb 2010, 16:54

Nije kod njih greska sto su potpisivali jednogodisnje ugovore,dosta njih je dobilo ispisnicu iako su imali dugogodisnje ugovore.Kod njih je greska sto kaze sinoc jedan lik ne znam sta je u klubu da njima u klubu sede ljudi koji su se odjednom nasli u fudbalu otkako je umro Milan Jelic iako prije toga nisu imali uopste pojma sta je fudbal vec su sebi videli zaradu u ovome poslu i tako doveli Modricu do propasti.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Bily Piton
Postovi: 311
Pridružen/a: 09 dec 2009, 13:02
Lokacija: $,PC
Kontakt:

Re: FK Modriča

Post Postao/la Bily Piton » 21 feb 2010, 14:10

Ispada Modriča vrlo vjerovatno..a tu se stvara još jedan problem,..evidentno je da oni nemaju para za dalje takmičenje u PL,skrpiće oni pare za ovu sezonu ali za iduću ne..zato će i ispasti,,,ne vjerujem da će istupiti ,jer ako bi istupili iz lige,morali bi iduću sezonu krenuti iz 4 lige RS :o :shock: :o ...,e zbog tih stvari bojim se da će Modriča poćeti da prodaje tekme,jer njima sigurno više neće biti važan rez već novac..a svako ko hoće dobiti tekmu mora platiti.. 8-) ....
PFC Forever!!!

Ponosan što sam Srbin!

Jedan je CLEO 9 !!!

Neutral
Postovi: 37976
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: FK Modriča

Post Postao/la Neutral » 21 feb 2010, 17:29

Eh i ja tako mislim, ali ko će im platiti pare ako znaju da igraju protiv Juniora. Ko ne može Juniore Modriče dobiti onda stvarno ne znam kakva su oni ekipe. Ništa protiv omladinskom pogona Modriče, ali mislim da su bolji prvi timovi ostalih ekipa nego u njih juniori.

Također, ispisnice. Pa naravno, nema se para, naravno da dolaze ljudi samo iz ličnog interesa da bi se zaradio koji dinar više. Tako je skoro pa u svakom klubu, ali ovi su Modriču doveli baš to propasti.

Avatar
FK Sarajevo
Postovi: 2283
Pridružen/a: 21 jan 2009, 19:14
Lokacija: Bosanska Krajina
Kontakt:

Re: FK Modriča

Post Postao/la FK Sarajevo » 21 feb 2010, 19:30

Ostali su bez dobrih igraca:Kujundzica,Stjepanovica,Vasiljevica,Bogicevica tako da ispadaju
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
Jedna si jedina,moja domovina.
Jedna si jedina,BOSNA I HERCEGOVINA!!!

zmajce
Postovi: 63
Pridružen/a: 11 feb 2010, 16:45
Kontakt:

Re: FK Modriča

Post Postao/la zmajce » 01 mar 2010, 04:45

Kakvi god da su, bolji su od nekih premijerligaša.Oni su sada u šoku, kako igrači tako i uprava i navijači i u takvom grču igraju a Olimpik se teli da ih pobijedi. Volio bih da Modriča ovo prebrodi, na bilo koji način a sljedeće godine da se osloni na domaće sponzore kojima je stalo, koliko toliko do svojih ljudi. Baš briga Sibirce u rafineriji što su nečija djeca tu talenti .... planirali dobar dio svog života s klubom. Komšije držte se! Ako vam zapne oni vaši posuđeni igrači u Omladincu mogu pomoći. Pa Omladinac bi podero Olimpika u onakvom izdanju.

herbion
Postovi: 507
Pridružen/a: 29 sep 2008, 00:40
Kontakt:

Re: FK Modriča

Post Postao/la herbion » 01 mar 2010, 10:25

Ne talasaj,ekipa koja za 90 minuta ne uputi sut prema golu ne treba igrati u PL.Olimpik je sa cetiri novajlije koje nikada nisu igrali PL vise nego lagano uzeo bodove.Produzeni su ugovori sa rafinerijom ali greska je Uprave Modrice sto je ostala bez ekipe.Modrica ce ostati,prva utakmica nista ne znaci.Los teren,lose pripreme,situacija u klubu su stavke koje je Olimpik iskoristio a mislim da ce se Modrica dizati u narednim kolima.

zmajce
Postovi: 63
Pridružen/a: 11 feb 2010, 16:45
Kontakt:

Re: FK Modriča

Post Postao/la zmajce » 02 mar 2010, 06:43

herbion je napisao/la:Ne talasaj,ekipa koja za 90 minuta ne uputi sut prema golu ne treba igrati u PL.Olimpik je sa cetiri novajlije koje nikada nisu igrali PL vise nego lagano uzeo bodove.Produzeni su ugovori sa rafinerijom ali greska je Uprave Modrice sto je ostala bez ekipe.Modrica ce ostati,prva utakmica nista ne znaci.Los teren,lose pripreme,situacija u klubu su stavke koje je Olimpik iskoristio a mislim da ce se Modrica dizati u narednim kolima.
Ako je tako onda sve je u redu. Možda neki malo prerano otpisuju Modriču. Ja Modriči želim sve najbolje!

Avatar
zvijezdica
Postovi: 175
Pridružen/a: 27 dec 2009, 20:37
Kontakt:

Re: FK Modriča

Post Postao/la zvijezdica » 02 mar 2010, 23:00

Bily Piton je napisao/la:Ispada Modriča vrlo vjerovatno..a tu se stvara još jedan problem,..evidentno je da oni nemaju para za dalje takmičenje u PL,skrpiće oni pare za ovu sezonu ali za iduću ne..zato će i ispasti,,,ne vjerujem da će istupiti ,jer ako bi istupili iz lige,morali bi iduću sezonu krenuti iz 4 lige RS :o :shock: :o ...,e zbog tih stvari bojim se da će Modriča poćeti da prodaje tekme,jer njima sigurno više neće biti važan rez već novac..a svako ko hoće dobiti tekmu mora platiti.. 8-) ....
Neće niko kupovati u Modriči, jer su oni sada toliko loši da nisu došli do gola "Olimpika". Šteta za lijepu tradiciju, ali to je posljedica činjenice "dvije uprave jedna ekipa"

Avatar
FK Sarajevo
Postovi: 2283
Pridružen/a: 21 jan 2009, 19:14
Lokacija: Bosanska Krajina
Kontakt:

Re: FK Modriča

Post Postao/la FK Sarajevo » 03 mar 2010, 19:07

Oni su na Stajicu minimalno 100.000 mogli zaraditi on im je to i nudio ali su oni odbili jer ga nisu htjeli pustiti onda je on njih tuzio jer su mu bili duzni,a zelio im je oprostiti dugovi i od transfera da nesto zarade ali eto njima ne trebaju pare :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
Jedna si jedina,moja domovina.
Jedna si jedina,BOSNA I HERCEGOVINA!!!

Avatar
Schlager
Postovi: 2767
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Modriča

Post Postao/la Schlager » 11 mar 2010, 09:57

U Modriču stigao lijevi bek Nenad Kutlacic,ofanzivnu vezni Zvjezdan Stoilov iz Beograda,sutra dolazi Junior Kouto,a najvjerovatnije i Igor Joksimović iz tuzlanske Slobode i naš bivši igrač Miroslav Rikanović...
Uz Jocu Stokića i još 10-tak momaka koji su ostali od jesenas,mislim da neće ispasti....

Dva drugoligaša će se tražiti izmedju Laktaša,Travnika i Rudara,a možda čak i Zvijezde ako nastavi prosipati bodove kući...

borcev_navijac
Postovi: 933
Pridružen/a: 20 feb 2010, 17:45
Kontakt:

Re: FK Modriča

Post Postao/la borcev_navijac » 11 mar 2010, 14:12

Schlager je napisao/la:U Modriču stigao lijevi bek Nenad Kutlacic,ofanzivnu vezni Zvjezdan Stoilov iz Beograda,sutra dolazi Junior Kouto,a najvjerovatnije i Igor Joksimović iz tuzlanske Slobode i naš bivši igrač Miroslav Rikanović...
Uz Jocu Stokića i još 10-tak momaka koji su ostali od jesenas,mislim da neće ispasti....

Dva drugoligaša će se tražiti izmedju Laktaša,Travnika i Rudara,a možda čak i Zvijezde ako nastavi prosipati bodove kući...
hmm pročitao sam to, i ne bih se složio s tobom.

treba to uigrati još, a brazilac je još daleko od modriče.

no sve i da dodje, biće modriči guravo, boriće se za opstanak.

Ja sam ubjeđen da laktaši neće ispasti , a ni zvijezda, mislim da su kandidati za ispadanje, travnik i rudar
TREĆI PUT ČASTIMO !

MostaracVelezovac
Postovi: 2504
Pridružen/a: 27 okt 2009, 18:04
Kontakt:

Re: FK Modriča

Post Postao/la MostaracVelezovac » 29 mar 2010, 20:14

Jeli ovo stvarno istupaju iz lige?
http://www.heroji.ba/midhat-hujdur/

Neutral
Postovi: 37976
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: FK Modriča

Post Postao/la Neutral » 29 mar 2010, 20:44

Nekad davno sam napisao da je ovo sve sramotn. One sezone kada su ligu osvojili bili su dobri, no nismo bili za prvaka. No, radi određenih stvari oni su jednostavno morali biti prvaci. Sve se na kraju vraća, pa su doživjeli potpuni krah. Ne mogu lopovluk i još mnogo toga zajedno. Pravda je spora, no ona opet na kraju stigne.

Ništa lično protiv Modriče, no, još mi je u sjećanju ona sezona sa solidnim timom prvaci. Ali, mutna posla u tom klubu su uvijek bili na nivou. Budu prvaci, igraju Evropu, i na kraju nemaju love. Pa ko to tamo krade toliko :roll:

otok
Postovi: 94
Pridružen/a: 27 feb 2010, 20:38
Kontakt:

Re: FK Modriča

Post Postao/la otok » 29 mar 2010, 20:46

jel zna neko raspored modrice,da vidimo kome idu bodovi?

Avatar
miky_hz
Postovi: 23224
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Modriča

Post Postao/la miky_hz » 29 mar 2010, 20:49

Ma i ovako i onako bi ih svi pobjedili...koda je bitno ovako ce ih dobiti sluzbenim rezultatom,onako bi ih dobili neko manjom neko vecom razlikom od sluzbenog rezultata i cao djaci...

Vako da nebi mucili i sebe i druge fataj se noge :mrgreen:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Odgovori

Natrag na “Prva liga RS”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.