Denis Huseinbašić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

fanatik19
Postovi: 189
Pridružen/a: 05 mar 2024, 15:11
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la fanatik19 » 11 maj 2024, 14:58

Starter protiv Uniona danas

Avatar
Semper
Postovi: 2694
Pridružen/a: 04 feb 2012, 00:08
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Semper » 11 maj 2024, 15:38

Denis je jako pametan momak, jer je odigrao EP sa Njemackom. Nakon sto je ispunio zelju da igra na jednom velikom takmicenju okrenuo se BiH jer zna da sam BiH nikada nece igrati na velikom takmicenju...

Avatar
Mogli
Postovi: 763
Pridružen/a: 08 mar 2024, 06:15
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Mogli » 11 maj 2024, 15:59

I danas pokazuje da je Cvajtas. Tuzno da uzimamo igrace kojim nismo prvi izbor i koji uz to nemaju ni kvalitet. Prica se da ce i izdajnik Burnic zaigrat za nas sad kad je totalno propao.

Fudbalbr1
Postovi: 446
Pridružen/a: 28 nov 2016, 15:51
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Fudbalbr1 » 11 maj 2024, 16:47

Mogli ne mogli ali **** uvjek jedu

Avatar
DamirT
Postovi: 14580
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la DamirT » 11 maj 2024, 17:29

Pobijedise 3-2.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4622
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la MoodyHank » 11 maj 2024, 17:30

Uspjeli su zadržati nadu. Denis je dobio 5. žuti karton i neće igrati zadnje kolo.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

fanatik19
Postovi: 189
Pridružen/a: 05 mar 2024, 15:11
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la fanatik19 » 11 maj 2024, 17:36

Mogli je napisao/la:
11 maj 2024, 15:59
I danas pokazuje da je Cvajtas. Tuzno da uzimamo igrace kojim nismo prvi izbor i koji uz to nemaju ni kvalitet. Prica se da ce i izdajnik Burnic zaigrat za nas sad kad je totalno propao.
Da tako je, samo mi objasni kako je moguce da cvajtasa dovede ekipa iz bundeslige koji u tom trenutku nastupa u 4. Ligi i napravi ga standardnim clanom prve postave.
Odmah da se ogradim, ne smatram da je lik neka klasa od igraca al pokazao je i prosle i ove sezone da moze bez problema igrat bundesligu u ekipama cija je ambicija sredina tabele. I danas veoma korektan, okej bilo je tu nekih gresaka al za razliku od vecine nasih igraca ne gleda prvog do sebe da mu je doda nego i iskreira nesto + defanziva na vecem nivou od svih igraca koje imamo

dedo26
Postovi: 64
Pridružen/a: 19 sep 2022, 12:56
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la dedo26 » 11 maj 2024, 17:50

Ne znam kakav je bio jer nisam gledo, al mi nije jasno otkud da je tako los kad je drugi najbolje ocjenjen igrac Kelna danas.

fanatik19
Postovi: 189
Pridružen/a: 05 mar 2024, 15:11
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la fanatik19 » 11 maj 2024, 18:03

dedo26 je napisao/la:
11 maj 2024, 17:50
Ne znam kakav je bio jer nisam gledo, al mi nije jasno otkud da je tako los kad je drugi najbolje ocjenjen igrac Kelna danas.
Ja sam ga ove sezone 4 utakmice maltene cijele odgledao i jednu kad je usao s klupe oko 60te minute i promijenio tok utakmice. Ima on gresaka, to je sasvim normalno za lika koji je do prije 2 god igrao regionalnu ligu ali ima neke kvalitete igracke zbog kojih je bas i napravio takav skok.
Prvo- ogroman radijus kretanja i jako dobro otvaranje u sredini terena tjst konstantno kad prima loptu ne bude pod pritiskom.
Drugo- trkacki je za 3 klase bolji od svih veznjaka sto imamo iako ni on nije najbrzi al haj dobro navikli smo da izuzev Dedica nemamo brze igrace
Trece- cesto zna da dadne kvalitetan pas izmedju linija i generalno zavrsni pas mu je vrlo dobar

Tako da mene zanima sta vi ocekujete, dobili smo igraca koji je standardan u bundesligi, mozda ce je igrat i slj godine i igraca koji moze 10+ godina igrat za repku. To sto mu nismo bili prva opcija, ruku na srce nismo ni Mujdzi pa nam je najbolji desni bek u historiji a isto tako je citavu karijeru igrao u prosjecnom Njemackom prvoligasu

Avatar
DamirT
Postovi: 14580
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la DamirT » 11 maj 2024, 18:14

Ma de, okej momak bio danas. Nije Rodri pa da nema nijednu gresku jbt. Po meni ocjena za nastup 7 od 10.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Mogli
Postovi: 763
Pridružen/a: 08 mar 2024, 06:15
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Mogli » 11 maj 2024, 19:04

fanatik19 je napisao/la:
11 maj 2024, 17:36
Mogli je napisao/la:
11 maj 2024, 15:59
I danas pokazuje da je Cvajtas. Tuzno da uzimamo igrace kojim nismo prvi izbor i koji uz to nemaju ni kvalitet. Prica se da ce i izdajnik Burnic zaigrat za nas sad kad je totalno propao.
Da tako je, samo mi objasni kako je moguce da cvajtasa dovede ekipa iz bundeslige koji u tom trenutku nastupa u 4. Ligi i napravi ga standardnim clanom prve postave.
Odmah da se ogradim, ne smatram da je lik neka klasa od igraca al pokazao je i prosle i ove sezone da moze bez problema igrat bundesligu u ekipama cija je ambicija sredina tabele. I danas veoma korektan, okej bilo je tu nekih gresaka al za razliku od vecine nasih igraca ne gleda prvog do sebe da mu je doda nego i iskreira nesto + defanziva na vecem nivou od svih igraca koje imamo
Napisao sam komentar nakon pola sata igre kad su gubili 0-2.

Nije bio standardan u ekipi koja ispada iz lige. Ne vidim kako se dokazao da je za ovaj nivo i ne vjerujem da ce ga neki Bundesligas kupiti. Vjerovatno mu slijedi karijera slicna Burnicu koji je vazio za veceg talenta. Ne znam zasto zovemo igrace koji nisu nista posebno kojim nismo prva opcija. Barbarez je rekao da ce gledati igrace koji ce igrati srcem, a i on krenuo po Katica, Radeljica i slicne.

Avatar
kempes
Postovi: 486
Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la kempes » 11 maj 2024, 19:29

Dobar je kvalitet, ali za cvajte.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24551
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Goalgetter » 11 maj 2024, 19:35

Gdje god igrao bice u prvih nekoliko utakmica sigurno opcija za prvih 11 u reprezentaciji - jer boljih nemamo. Mozda mu i reprzentacija pomogne da zadrzi status Bundesligasa, ali prije je vjerovatno da ce sljedece sezone igrati u 2. Bundesligi.

Sindikat12
Postovi: 735
Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Sindikat12 » 11 maj 2024, 19:45

Spominjao sam ranije a i Belmin je to potvrdio.

Kad je Denis dobio poziv pojedini reprezentativci su bili nezadovoljni (sve sto je bilo sa Njemackom) medjutim kad su ga vidjeli na treningu mnogi su promjenuli misljenje jer su vidjeli izuzetan kvalitet.

Smatram ga za jedan level jacim od Tahirovica.

Horoz
Postovi: 1773
Pridružen/a: 03 jan 2023, 12:00
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Horoz » 11 maj 2024, 20:02

Imaćemo standardnog igrača u cvajti, vjerovatni će se boriti za povratak u bundesligu. Nije to ni toliko loše.

@Sindikat12, ako je level iznad Tahirovića, s čim se ne slažem, onda smo u debelom ptoblemu. Huseinbašić je level cvajte.
“Dugotrajno robovanje i rđava uprava, mogu toliko unakaziti shvatanje jednog naroda, da mu se zdrav razum i sud potpuno izvitopere. Takav poremećen narod ne može da razlikuje, ne samo dobro od zla, nego i sopstvenu korist od očigledne štete.” - Pisac

fanatik19
Postovi: 189
Pridružen/a: 05 mar 2024, 15:11
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la fanatik19 » 11 maj 2024, 20:43

Mogli je napisao/la:
11 maj 2024, 19:04
fanatik19 je napisao/la:
11 maj 2024, 17:36
Mogli je napisao/la:
11 maj 2024, 15:59
I danas pokazuje da je Cvajtas. Tuzno da uzimamo igrace kojim nismo prvi izbor i koji uz to nemaju ni kvalitet. Prica se da ce i izdajnik Burnic zaigrat za nas sad kad je totalno propao.
Da tako je, samo mi objasni kako je moguce da cvajtasa dovede ekipa iz bundeslige koji u tom trenutku nastupa u 4. Ligi i napravi ga standardnim clanom prve postave.
Odmah da se ogradim, ne smatram da je lik neka klasa od igraca al pokazao je i prosle i ove sezone da moze bez problema igrat bundesligu u ekipama cija je ambicija sredina tabele. I danas veoma korektan, okej bilo je tu nekih gresaka al za razliku od vecine nasih igraca ne gleda prvog do sebe da mu je doda nego i iskreira nesto + defanziva na vecem nivou od svih igraca koje imamo
Napisao sam komentar nakon pola sata igre kad su gubili 0-2.

Nije bio standardan u ekipi koja ispada iz lige. Ne vidim kako se dokazao da je za ovaj nivo i ne vjerujem da ce ga neki Bundesligas kupiti. Vjerovatno mu slijedi karijera slicna Burnicu koji je vazio za veceg talenta. Ne znam zasto zovemo igrace koji nisu nista posebno kojim nismo prva opcija. Barbarez je rekao da ce gledati igrace koji ce igrati srcem, a i on krenuo po Katica, Radeljica i slicne.
18 od 26 utakmica koje je odigrao ove sezone je igrao od prve minute a dosta tih utakmica je odigrao po 90 minuta.
Ako Huseinbasic kao takav nema kvalitet za repku, nema ni Karic a svi se otimamo za njeg kao sto i trebamo, ali ni on nije igrao konstantno u 1. Postavi darmstadta. Sta cemo sad? A realnost je da od oba igraca nemamo bolje na toj poziciji. Halo kume nismo mi Francuska pa da kazemo ko yebe nekog Huseinbasica iz Kolna nama je svaki igrac koji igra u ligi petice bitan pa bez obzira sto mozda nece igrat slj sezone(inace sam ubjedjen da ce se do zime najkasnije ako ne bude vec na ljeto ponovo vratit u bundesligu) opet ce imat 2 sezone bundesligaskog iskustva iza sebe
Tahirovic i Huseinbasic su dosta slicni igraci al ih se moze uparit, Tahirovic treba da igra 6ticu jer je najstabilniji tehnicki od svih igraca a Huseinbasic 8 + Basic po meni najbolje da igra s njima koji je isto najblize 6 ili 8 jer svakako nemamo neku klasnu desetku(Hajradinovica i Rahmanovica ne racunam jer nit su kvalitet da prave razliku u repki i uz to su oba 30+) a s njima dobijas i tehniku i dinamiku u sredini a to nikad kalo treba nismo izbalansirali

Sindikat12
Postovi: 735
Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Sindikat12 » 11 maj 2024, 21:13

Horoz je napisao/la:
11 maj 2024, 20:02
Imaćemo standardnog igrača u cvajti, vjerovatni će se boriti za povratak u bundesligu. Nije to ni toliko loše.

@Sindikat12, ako je level iznad Tahirovića, s čim se ne slažem, onda smo u debelom ptoblemu. Huseinbašić je level cvajte.
Mozda sam u krivu, ali ovo sto sam gledao od Denisa meni djeluje bolji od Benje trenutno. Iz pouzdani izvora sam saznao da je Benjo dosta neozbiljan sto se tice repkr, ne zalaze se kao sto to drugi to rade na treningu . Ove svakako ne znaci da je Benjo los, Nego tu ina dobrog potencijala.
Mislim svakako da ce oni biti nosioci naseg veznog naredni 10 godina.

Avatar
kempes
Postovi: 486
Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la kempes » 11 maj 2024, 21:39

Ima li sta da ovaj lik ne zna?

Avatar
Sveti
Postovi: 10256
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Denis Huseinbašić

Post Postao/la Sveti » 11 maj 2024, 21:51

Horoz je napisao/la:
11 maj 2024, 20:02
Imaćemo standardnog igrača u cvajti, vjerovatni će se boriti za povratak u bundesligu. Nije to ni toliko loše.

@Sindikat12, ako je level iznad Tahirovića, s čim se ne slažem, onda smo u debelom ptoblemu. Huseinbašić je level cvajte.
Ahmedhodzic je kao nas najperspektivniji igrac igrao championship, i sada igra u najgorem timu u historiji epl, ali to svejedno ne znaci da nije koplje iznad svakog drugog branica u repci. Ista stvar je i sa huseinbasicem, druga bundesliga je jaca od x ostalih prvih Liga iz kojih se pojedini trnokopi zovu tako da to u kontekstu reprezentacije ama bas nista ne znaci.

Po mom skromnom misljenju je denis morao igrati baraz utakmice jer je suludo porediti ga sa fakticki poluamaterom cimirotom, uz svo duzno postovanje prema korektnim igrama koje je davao u najdrazem dresu.
naprijed rejal

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Chony533, KoloDD i 10 gostiju.