FORUMAŠ GODINE 2022. - DISKUSIJA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

admin
Site Admin
Postovi: 12028
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE 2022. - DISKUSIJA

Post Postao/la admin » 26 dec 2022, 16:02

U svakom slučaju, izbori za najforumaša i kantu se ukidaju. cijenim sve sugestije forumaša za napredak foruma.

time zaključujem ovu temu.

Bundesliga
Postovi: 11682
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE 2022. - DISKUSIJA

Post Postao/la Bundesliga » 26 dec 2022, 16:03

Carti je napisao/la:
26 dec 2022, 15:55
Ovo bukvalno najvise rade ljudi sa tvog PDFa na EPLu, La Ligi i LŠ, ironic.
Nije niko moj. Ako ko trola stalno sa namjerom neka ga se banuje.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Beko023
Postovi: 464
Pridružen/a: 19 dec 2022, 19:55
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE 2022. - DISKUSIJA

Post Postao/la Beko023 » 26 dec 2022, 16:05

admin je napisao/la:
26 dec 2022, 15:55
odem na teme bundeslige koja je kao problematična i u zadnjih 15 dana ne nadjem nijedan post u kojem piše "bauštelci" ili "pijačari", nijednu uvredu, uglavnom neke realtivno normalne diskusije, ne nadjem ništa što bih obrisao.

Ovako su mi isto stvarali pritisak da postavim neke moderatore, pa ti moderatori ispadoše najveći problem cijelog foruma.

Za teme oko domaćeg sporta je puno više problema druge vrste, tu si vazda ili za jednog ili za drugog i šta god da uradiš, nekom si stao na zulj... tako da iskreno, ni ne želim ulaziti u te ratove.

ps. boixos je došao na preporuku forumaša, a otišao na moju inicijativu.
Pa gore sam ti postavio kako jedna te ista osoba koristi te izraze bukvalno na svakom upisu na tim temama
Priznaj fino da ne zelis da banujes pojedince jer ti dizu forum s tim postovima i sto se stvara jos veca diskusija i polemika

Kao sto rece Bundesliga ne primamo se na to vec nam smetaju shvatas? Svi vole zajebanciju al nekad se pretjera i to previse
Dodjes na neku temu ne mozes normalno prodiskutovat o klubu o utakmici o igracima

Sto se moderatora tice za Hardena ne znam ko je glasao da bude mod na temi Bundeslige
Precesljaj malo forum i postove ne da mi se traziti ali znam da su pojedini imali kritike na toj temi kao i na rad doticnog moderatora
On je odgovorio kako ne skodi malo zajebancije
Naravno da ne skodi kad mu pristizu od guznog havera Justina
I sta sam jos neki dan procitao tj naletio na post @Coelha u kojem je pisalo da je @Justin smarao raju da se @Harden postavi za moda. Ispravi me ako grijesim!

Previse su se pojedini nalozili na forum
Shvatam da im je ovo jedini nacin drustvenog zivota jer drugog i nemaju
Ne mozes imati dr zivot a biti dan noc na forumu to ne ide nikako
Samo nek se klone provociranja jer ce dobiti istom mjerom
🔴 MIA SAN MIA 🔴

6x 🏆 UCL
32x 🏆 Bundesliga
20x 🏆 DFB Pokal

Avatar
L-Train
Postovi: 18794
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE 2022. - DISKUSIJA

Post Postao/la L-Train » 26 dec 2022, 16:05

Zao mi je sto je par pojedinaca nezadovoljno glasanjem unistilo ove sad vec tradicionalne izbore.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

admin
Site Admin
Postovi: 12028
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: FORUMAŠ GODINE 2022. - DISKUSIJA

Post Postao/la admin » 26 dec 2022, 16:09

Beko023 je napisao/la:
26 dec 2022, 16:05
admin je napisao/la:
26 dec 2022, 15:55
odem na teme bundeslige koja je kao problematična i u zadnjih 15 dana ne nadjem nijedan post u kojem piše "bauštelci" ili "pijačari", nijednu uvredu, uglavnom neke realtivno normalne diskusije, ne nadjem ništa što bih obrisao.

Ovako su mi isto stvarali pritisak da postavim neke moderatore, pa ti moderatori ispadoše najveći problem cijelog foruma.

Za teme oko domaćeg sporta je puno više problema druge vrste, tu si vazda ili za jednog ili za drugog i šta god da uradiš, nekom si stao na zulj... tako da iskreno, ni ne želim ulaziti u te ratove.

ps. boixos je došao na preporuku forumaša, a otišao na moju inicijativu.
Pa gore sam ti postavio kako jedna te ista osoba koristi te izraze bukvalno na svakom upisu na tim temama
Priznaj fino da ne zelis da banujes pojedince jer ti dizu forum s tim postovima i sto se stvara jos veca diskusija i polemika
Naravno da cijenim sve forumaše koji svojim postovima dižu forum i stvaraju veće diskusije i polemike. Na žalost, ja sam mišljenja da likovi o kojim pričamo rade upravo suprotno.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.