FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 22 avg 2017, 12:25

Probisvjet je napisao/la: Jel' sa Celikom utakmica u petak? :wtf:
27.08.2017 (Nedjelja op.a.) 17:00 Bilino polje, Zenica NK ČELIK FK SLOBODA TUZLA

E moj Vlado, šta uradi čoj'ku! :thumbdown:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 22 avg 2017, 12:26

wobly92 je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la: Jel' sa Celikom utakmica u petak? :wtf:
27.08.2017 (Nedjelja op.a.) 17:00 Bilino polje, Zenica NK ČELIK FK SLOBODA TUZLA

E moj Vlado, šta uradi čoj'ku! :thumbdown:
Aha znaci u subotu. :urnebes: :urnebes: :rol: :rol:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 22 avg 2017, 12:48

FK SLOBODA ,JE LI OVO KRAJ?
Faraon i satrapi ostvaruju plan.Kad vidiš prazne tribine ,tuga.To im daje za pravo da kažu ,Nema Sloboda navijača ,tri kapi kiše i tri hiljade gledalaca manje.Nema tako potrebnog pritiska navijača sa tribina."Mrtva čaršija" čeka velike utakmice ,hoće "spektakl."Ali nema ni Režisera ni glumaca ,ni dobrog scenariste.Nema predstave.A do jučer onakav repertoar i onakve utakmice.Ništa moja "gerilo" nema druge nego nastaviti borbu .Izgubili smo toliko znamenitog što je činilo Tuzlu gradom.Objekte, institucije,medije,zoološki vrt,sportske objekte,sport.
FK Sloboda je na redu ,to je sigurno. Nemojmo prestati govoriti,pisati ,jer tišina ili šutnja je odobravanje njihovih nakana."Bog je Čovjeku dao pamet,govor i podučio ga je peru."Nemojmo samo zašutati.To je kao san pred smrt onog koji se počinje smrzavati. Kakav apsurd ,on se smrzava a dolazi mu tako lijep san, spava mu se.Ako zašutimo Sloboda je gotova.
Čitam danas na jednom Tuzlanskom portalu da je priliv u budžet grada zaključno sa 30.06.2017. veći za 20% od planiranog-usvojenog.To je kažu ostvareno uglavnom prodajom neizgrađenog građevinskog zemljišta.Koja privredna grana,svaka ćast.
Znam da za Reprogram ide 30 000 km mjesečno.Nemamo uvid u ostale prihode i rashode.Daju li i koliko vajni članovi UO. Koliki je naš mjesečni budžet?
Je li nedostatak novca razlog što ćemo uskoro biti kandidat za "fenjeraša" PLBIH.ZAR OVOLIKA TUZLA NE MOŽE BOLJE OD MUŠIJE IZ SELA DOBOJ KOD KAKNJA? ILI ,KRUPE NEKE NA UNI? ILI GABELE? ILI ŠIROKOG.?......
Može, naravno da može,ali.....
2012 registrovana je OP" FK Sloboda 1919"(de jure),a u stvari OFK "Sloboda 1919"(de fakto).
Pišite ljudi, momci, govorite.Borimo se,ne dozvolimo da zavlada "smrtna tišina."
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 22 avg 2017, 12:52, ukupno mijenjano 1 put.
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31109
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 22 avg 2017, 12:51

pisite, tako cete spasit Slobodu :rol: :rol: :rol:
prazne tribine dakako, protiv Radnika 2500+, protiv Zrinje 3000+ po onakvom kijametu

sloboda72 drzi se ti svojih clanaka i tako toga, ostavi se ti price o Faraonu, Senci, Husicu itd

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31109
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 22 avg 2017, 12:55

Vlado Jagodic analizirao mec protiv Zrinjskog!


Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 22 avg 2017, 13:02

sloboda72 je napisao/la:FK SLOBODA ,JE LI OVO KRAJ?
Faraon i satrapi ostvaruju plan.Kad vidiš prazne tribine ,tuga.To im daje za pravo da kažu ,Nema Sloboda navijača ,tri kapi kiše i tri hiljade gledalaca manje.Nema tako potrebnog pritiska navijača sa tribina."Mrtva čaršija" čeka velike utakmice ,hoće "spektakl."Ali nema ni Režisera ni glumaca ,ni dobrog scenariste.Nema predstave.A do jučer onakav repertoar i onakve utakmice.Ništa moja "gerilo" nema druge nego nastaviti borbu .Izgubili smo toliko znamenitog što je činilo Tuzlu gradom.Objekte, institucije,medije,zoološki vrt,sportske objekte,sport.
FK Sloboda je na redu ,to je sigurno. Nemojmo prestati govoriti,pisati ,jer tišina ili šutnja je odobravanje njihovih nakana."Bog je Čovjeku dao pamet,govor i podučio ga je peru."Nemojmo samo zašutati.To je kao san pred smrt onog koji se počinje smrzavati. Kakav apsurd ,on se smrzava a dolazi mu tako lijep san, spava mu se.Ako zašutimo Sloboda je gotova.
Čitam danas na jednom Tuzlanskom portalu da je priliv u budžet grada zaključno sa 30.06.2017. veći za 20% od planiranog-usvojenog.To je kažu ostvareno uglavnom prodajom neizgrađenog građevinskog zemljišta.Koja privredna grana,svaka ćast.
Znam da za Reprogram ide 30 000 km mjesečno.Nemamo uvid u ostale prihode i rashode.Daju li i koliko vajni članovi UO. Koliki je naš mjesečni budžet?
Je li nedostatak novca razlog što ćemo uskoro biti kandidat za "fenjeraša" PLBIH.ZAR OVOLIKA TUZLA NE MOŽE BOLJE OD MUŠIJE IZ SELA DOBOJ KOD KAKNJA? ILI ,KRUPE NEKE NA UNI? ILI GABELE? ILI ŠIROKOG.?......
Može, naravno da može,ali.....
2012 registrovana je OP" FK Sloboda 1919"(de jure),a u stvari OFK "Sloboda 1919"(de fakto).
Pišite ljudi, momci, govorite.Borimo se,ne dozvolimo da zavlada "smrtna tišina."
Samo borba, Sloboda ne smije ponovo dozivjeti umiranje!
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 22 avg 2017, 13:03

Probisvjet je napisao/la:
wobly92 je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la: Izgleda da ce on ostati na Tusnju duze nego mi. Ja se povlacim jbg poslije toliko godina. Jednostavno ne mogu od srkleta. :mrgreen:
Ti se evo mjesecima povlačiš, a nikad otić. :kafa:
:mrgreen:
Haj sve al' otici na gostovanje u Vitez i sjediti sa domacim navijacima jbt. isto ko' da se borimo za titulu, a ne za opstanak. :urnebes:
I onda dodje uhljup, gedzo i yebe i ne vadi, a mi stenjemo li stenjemo.
Nema izgovora u petak svi u Zenicu! Smo Sloboda! :wtf:
e ovo mi nikad nece bit jasno.
zasto nismo na gostovanjima svi na jednoj tribini?
zasto se rasipamo po njihovim tribinama?i kakve koristi od toga? platis kartu i sjednes medju domace, ko da si za domacina i navijo.
ovo mi nikad nece bit jasno, i onda napisu donjeli nam bodove s gostovanja.kako?
nij3e ovo samo tebi probsivjest nego generalno nasem svijetu.

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 22 avg 2017, 13:07

Chinaglia je napisao/la:pisite, tako cete spasit Slobodu :rol: :rol: :rol:
prazne tribine dakako, protiv Radnika 2500+, protiv Zrinje 3000+ po onakvom kijametu

sloboda72 drzi se ti svojih clanaka i tako toga, ostavi se ti price o Faraonu, Senci, Husicu itd
ZAMOLIĆU TE DA UBUDUĆE NE KOMENTARIŠEŠ MOJE POSTOVE, NI U POZITIVNOM NI NEGATIVNOM KONTEKSTU.ZAOBIĐI ME.
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 22 avg 2017, 13:15

Sariel je napisao/la: e ovo mi nikad nece bit jasno.
zasto nismo na gostovanjima svi na jednoj tribini?
zasto se rasipamo po njihovim tribinama?i kakve koristi od toga? platis kartu i sjednes medju domace, ko da si za domacina i navijo.
ovo mi nikad nece bit jasno, i onda napisu donjeli nam bodove s gostovanja.kako?
nij3e ovo samo tebi probsivjest nego generalno nasem svijetu.
Iz jednostavnog razloga jer odem na gostovanje sa nekim od prijatelja ili sa poznanikom iz grada gdje gostuje Sloboda, ostane se i malo posjedi, popije. Jednostavno vise idem da pratim Slobodu nego da navijam grlom. Ostarilo se jbg. i to su prosla vremena. :(
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 22 avg 2017, 13:17

nije to samo navijanje grlom, druze, ako je gostovanje, ebemga valjda smo svi zajedno u tome?
jednostavno da smo na okupu, kod nas ni to ne fercera, i uvijek u kontru idemo.
ko i u svemu ostalom.

xeksor
Postovi: 1738
Pridružen/a: 18 feb 2016, 00:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la xeksor » 22 avg 2017, 13:55

J.... Led pa sta je ovo kriv mu sudija sto nije sviro penal i dao crveni. Eto gosp.jagodiću ja sam 10 puta vratio snimak i jest mu stavio ruku na rame a tu nema pivlacenja.Al eto i da kazemo da je bio penal,pa sa onakom igrom bi nas ljudi rasuli sa igracem vise. Sramota da ovaj lik za bruku poraza nema ni trunku krivice.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31109
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 22 avg 2017, 14:11

sloboda72 je napisao/la:ZAMOLIĆU TE DA UBUDUĆE NE KOMENTARIŠEŠ MOJE POSTOVE, NI U POZITIVNOM NI NEGATIVNOM KONTEKSTU.ZAOBIĐI ME.
svakog puta kada budes pisao lazi i neistine, citirat cu te da raja vidi da lazes

sinoc sam dokazao da lazes, danas takodjer...

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 22 avg 2017, 14:43

Chinaglia je napisao/la:
sloboda72 je napisao/la:ZAMOLIĆU TE DA UBUDUĆE NE KOMENTARIŠEŠ MOJE POSTOVE, NI U POZITIVNOM NI NEGATIVNOM KONTEKSTU.ZAOBIĐI ME.
svakog puta kada budes pisao lazi i neistine, citirat cu te da raja vidi da lazes

sinoc sam dokazao da lazes, danas takodjer...
Nisi dokazao. sloboda72 je pravi slobodas, nije lazni za teretnu pivu. :salut:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NjonjoVam » 22 avg 2017, 15:01

Sloboda72 je pravi dingospo i slobodas do koske!!Sad sto piše protiv lopova to mu se ne moze uzeti da je kontra Slobode...
DRŽAVA TUZLA!!

Hustle
Postovi: 33
Pridružen/a: 12 mar 2017, 18:53
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hustle » 22 avg 2017, 15:07

Probisvjet je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:
sloboda72 je napisao/la:ZAMOLIĆU TE DA UBUDUĆE NE KOMENTARIŠEŠ MOJE POSTOVE, NI U POZITIVNOM NI NEGATIVNOM KONTEKSTU.ZAOBIĐI ME.
neces razbojnice!
svakog puta kada budes pisao lazi i neistine, citirat cu te da raja vidi da lazes

sinoc sam dokazao da lazes, danas takodjer...
Nisi dokazao. sloboda72 je pravi slobodas, nije lazni za teretnu pivu. :salut:
Naravno pravi slobodas treba da brani cast Slobode u simin hanu?! Pravi slobodas treba da bude pijavica u skupstini kluba i da aminuje sav kriminal koji se desio za to vrijeme. Pravi slobodas treba da palamudi po forumima raznim i prica protiv svake uprave, a da u stvarnom zivotu prstom ne pomjeri. E pa druze probisvijete aferim :salut:
I btw kako bi u vitezu, jel ko u bijeljini kad si bio pa cuo igrace radnika kad kazu hajmo ih stisnut il kako ono bi jbg zaboravio sam :urnebes:

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 22 avg 2017, 15:49

Izdrzi Vlado! Put je dalek do Banjaluke. I ne okreci se pujdo.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NjonjoVam » 22 avg 2017, 16:06

ne kontam zasto tjerate Vladu?Pa zar nije za nezaborav dati 1 gol u 5 utakmica Ili od 45 mogućih bodova uzet 12 ?Jeste nezahvalni brate...
DRŽAVA TUZLA!!

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 22 avg 2017, 16:46

Probisvjet je napisao/la:Izdrzi Vlado! Put je dalek do Banjaluke. I ne okreci se pujdo.
Blize ce mu bit iz Zenice
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31109
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 22 avg 2017, 17:11

Vlado, ako zelis ostati u Slobodi, mijenjaj formaciju, bez 3-4-2-1 ili 4-4-2
to ti je jedina sansa da okrenes situaciju u svoju korist i korist Slobode

Hitman22
Postovi: 2553
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 22 avg 2017, 18:49

Ja mislim da je svako daljnje davanje sanse produživanje agonije. Kompletan stručni stab nije na nivou naših očekivanja. Pa za 8 mjeseci koliko je Zilkic kod nas oni ga nisu naučili centrirati. Balonke nabacuje koje putuju po tri minute. Sve se uci na treningu
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Beduin i 12 gostiju.