Sead Hajrovic

Da li ste za to da Susic pozove Seada Hajrovica protiv reprezentacije Meksika

Da
94
72%
Ne
37
28%
 
Ukupno glasova: 131

Avatar
TMovac
Postovi: 2730
Pridružen/a: 14 avg 2009, 01:42
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: Sead Hajrovic

Post Postao/la TMovac » 20 jul 2013, 18:43

BIHfan je napisao/la:
kvalitet je napisao/la:
Papastathopoulos je napisao/la:I ja mislim da ce biti isto kao i sa hodzicem i liverpool-om..
A šta je to bilo s Hodžićem i Liverpoolom? Pa on je i dalje njihov član, prima njihovu platu, druga je stvar što nije moguće da dobije radnu dozvolu da makar igra sa mlađe..
Ja kako znam Hodzic vise nema nikakve veze sa Liverpoolom, prekinuli valjda saradnju i sad je Zeljin.
Nije tacno.Hodzic je i dalje Liverpool-ov igrac,ali je posudjen Zelji na godinu dana.Tj do kraja ove sad predstojece sezone.A prije nekih 20 dana je dobio cak i wunderkind dozvolu da moze igrati u Engleskoj.Ali eto valjda su procjenili da je bolje da igra u Zelji ligaske i eventualno europske utakmice i tako skuplja iskustvo na seniorskom nivou,nego da ga skuplja igrajući za njihove amatere.Jer realno jos je daleko od njihovog prvog tima
Ne idem ja na tu prokletu utakmicu da vidim "svemirski" fudbal, jer nema ga ovdje. I još dugo ga neće biti. Idem da gledam Želju zato što samo tih par sati imam osjećaj da negdje pripadam, da je nešto moje!

Avatar
Papastathopoulos
Postovi: 6998
Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Sead Hajrovic

Post Postao/la Papastathopoulos » 20 jul 2013, 19:20

kvalitet je napisao/la:
Papastathopoulos je napisao/la:I ja mislim da ce biti isto kao i sa hodzicem i liverpool-om..
A šta je to bilo s Hodžićem i Liverpoolom? Pa on je i dalje njihov član, prima njihovu platu, druga je stvar što nije moguće da dobije radnu dozvolu da makar igra sa mlađe..
Ma to sam ja ironicno rekao, on je i dalje liverpool-ov igrac na posudbi u zelji i dobio je tu wonderkid dozvolu tako da valjda vise nema prepreka da igra za liverpool
Ko rano rani, il je pekar il nije normalan

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24574
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Sead Hajrovic

Post Postao/la Goalgetter » 21 jul 2013, 14:02

Sead Hajrovic je potpisao za Grasshoppers Zürich.

tulln
Postovi: 298
Pridružen/a: 23 apr 2012, 09:37
Kontakt:

Re: Sead Hajrovic

Post Postao/la tulln » 21 jul 2013, 14:18

Jos da zaigra dans super bi bilo

Denizli
Postovi: 178
Pridružen/a: 09 mar 2013, 12:05
Kontakt:

Re: Sead Hajrovic

Post Postao/la Denizli » 21 jul 2013, 15:12

Veoma dobra vijest.Dobri igraci se brzo prodaju u ligu petice iz Svicarske, primjer Lulica, i mozda sad i izeta Hajrovica.Tako, ako ne razocara u klubu, i ako bude standardan.Brzo ce se prodati

Dobar transfer

Avatar
ceze
Postovi: 4332
Pridružen/a: 11 dec 2011, 00:58
Lokacija: Brdoviti Balkan
Kontakt:

Re: Sead Hajrovic

Post Postao/la ceze » 21 jul 2013, 16:18

Pametan potez Seada.
Sad je najbitnije da igra konstantno na profesionalnom nivou.
Prošao je akademiju Arsenala, nešto naučio u velikom klubu i stekao iskustvo, sad idemo dalje.
Gdje prestaje razum, počinje Bosna ...

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24574
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Sead Hajrovic

Post Postao/la Goalgetter » 25 jul 2013, 19:09

Navodno je Hajrovic odputovao u Tursku, da potpise ugovor sa Akhisar Belediyesporom :? .

Otkud to odjednom, navdno je njegov transfer u Grasshoppers bio vec gotova stvar. Vala yebem mu i ovu Tursku vise, muka mi dodje kad vidim da se neko od nasih reprezentativaca ili potencijalnih reprezentativaca nadje na meti njihovih klubova (Osim ako to nije Fener ili Galata).

Avatar
Cartman
Postovi: 29479
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Sead Hajrovic

Post Postao/la Cartman » 25 jul 2013, 19:10

Bilo bi mu pametnije da je potpisao za Grasshoppers, ali u Turskoj su vjerovatno bolje pare.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24574
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Sead Hajrovic

Post Postao/la Goalgetter » 25 jul 2013, 19:21

Cartman je napisao/la:Bilo bi mu pametnije da je potpisao za Grasshoppers, ali u Turskoj su vjerovatno bolje pare.
Ma sumnjam da je u pitanju novac, prije da u Grashoppersu nema tolike izglede da igra kao u Turskoj. Sam je naveo da zeli igrati, i biti standardan u nekom timu, te zeli u A-Repku.

Avatar
viKK
Postovi: 3191
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
Lokacija: na stageu
Kontakt:

Re: Sead Hajrovic

Post Postao/la viKK » 25 jul 2013, 20:28

ček , da se podsjetim , jel taj akhisar onaj klub što je jedva izborio opstanak , što Gekas igra u njemu ?

robijas_Ri
Postovi: 893
Pridružen/a: 29 jun 2010, 19:21
Kontakt:

Re: Sead Hajrovic

Post Postao/la robijas_Ri » 25 jul 2013, 22:09

Ko god ode u Tursku koda nestane sa planete, tesko se poslje ubacit u ligu petice, bolje u Svicarskoj bilo koji klub nego ovaj..

Dado
Postovi: 1848
Pridružen/a: 08 sep 2008, 20:28
Kontakt:

Re: Sead Hajrovic

Post Postao/la Dado » 25 jul 2013, 22:14

"Another one bites the dust"

:roll:

Avatar
JTS
Postovi: 4918
Pridružen/a: 11 mar 2012, 11:37
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Sead Hajrovic

Post Postao/la JTS » 25 jul 2013, 23:57

lako on može u neki od tri najveća kluba u Turskoj ako se pokaže .. prate oni igrače iz drugih klubova, tako da, ako se Sead baš pokaže, mogao bi on za dvije, tri sezone u Besiktas, Fener, Galatu

uostalom, pametan je, ako mu je bolje u Turskoj, tamo će .. ako mu je bolje u Grasshoppersu, tamo će .. al' moram priznat' da mu je Skibbe ponudio ugovor, očito bi računali na njega jebga, a sad, možda se on plaši da neće biti u prvom sastavu, pa će možda u Tursku

i dalje ostajem pri tome da mu je bolje da igra kao zadnji li defanzivni vezni, nego kao stoper :D
26 Maggio, che giornataccia, volevi alzarla, l'hai presa in faccia!

NON MOLLARE MAI

Avatar
Cartman
Postovi: 29479
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Sead Hajrovic

Post Postao/la Cartman » 26 jul 2013, 01:11

Ja nisam ni blizu ubjedjen da ce on postat neki ekstra igrac, ili da ce uopste bit za A-repke. U ovo malo utakmica sto sam ga gledao je pokazao dosta slabosti i napravio nekoliko gresaka. Zato bi mu bolje bilo da ode u klub koji zna sa mladim igracima, poput Grasshoppersa, jer mogao bi se popravit. Ovako ako ode u los klub iz Turske onda Bog zna sta ce bit. Ne dokaze li se tamo, sigurno da ce bit u zayebanoj situaciji. To sto je bio u akademiji velikog kluba ne znaci puno.

I to da ga niko ni u drugoj ligi Engleske nece govori nesto. Sad ce neko naletit i rec da ga pljujem, ali eto morao sam napisat. I slazem se sa JTS da bi vjerovatno bio bolji kao DM.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
viKK
Postovi: 3191
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
Lokacija: na stageu
Kontakt:

Re: Sead Hajrovic

Post Postao/la viKK » 26 jul 2013, 08:03

i ja se slažem bez obzira na sve , jer on dok je igrao za rezerve Arsenala često je znao praviti greške i nije ulijevao neku sigurnost na terenu . ako se razvije dobro mislim da može postati samo dobar stoper , ništa ekstra posebno . ali mislim da akhisar nije definitivno mjesto gdje on treba da se navikava na profesionalni fudbal . šta ako tamo bude igrao loše ? oni su njega doveli da im BUDE u odbrani i igra dobro , kada ne bude igrao dobro ide na klupu . a sa klupe turskog tima iz zadnjeg dijela tabele teško možeš ići u neki bolji klub . mislim da bi mu u grasshopersu bilo puno bolje za njegov razvoj u fudbalskom smislu , jer znaju oni da momak nije igrao puno profesionalnog fudbala u karijeri .. i toga se on boji , jer kao takav teško da u grasshopersu može igrati . ali u grasshopersu će ga mnogo naučiti , te svojom igrom se može prodati u veći klub.

Edol
Postovi: 874
Pridružen/a: 05 feb 2012, 13:13
Kontakt:

Re: Sead Hajrovic

Post Postao/la Edol » 26 jul 2013, 12:13

Koja glupost s njegove strane ako pored Grasshopera izabere tursku ligu... Turska je smrt za mladog igrača, ne mogu se jednog našeg sjetiti da se iz Turske probio u lige petice.

Avatar
bhsport
Postovi: 11342
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Sead Hajrovic

Post Postao/la bhsport » 26 jul 2013, 14:02

Edol je napisao/la:Koja glupost s njegove strane ako pored Grasshopera izabere tursku ligu... Turska je smrt za mladog igrača, ne mogu se jednog našeg sjetiti da se iz Turske probio u lige petice.
Zubanovic, Jahic, Hasagic, Music, Visca, Ibricic, Miske, Zec, Sehic ... svi su zaglavili u Turskoj bez mogucnosti napredovanja ili se vratili u Bih da se dignu u formi.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
JTS
Postovi: 4918
Pridružen/a: 11 mar 2012, 11:37
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Sead Hajrovic

Post Postao/la JTS » 26 jul 2013, 15:58

svi ti nabrojani nisu imali kvalitet za jače lige, jer da su imali, oni bi i otišli dalje, pustite se te priče .. Spaha se godina dokazivao u Rusiji, pa ode u Montpellier, pa Sevilla, pa sada Leverkusen

Miske je imao problem sa trenerom i nije igrao, tako da je objeručke prihvatio ponudu Dinama, a uostalom, Rusi plaćaju dobro kao i Turci
26 Maggio, che giornataccia, volevi alzarla, l'hai presa in faccia!

NON MOLLARE MAI

Avatar
Orao
Postovi: 167
Pridružen/a: 28 maj 2013, 17:09
Lokacija: Kajmanska ostrva
Kontakt:

Re: Sead Hajrovic

Post Postao/la Orao » 27 jul 2013, 03:36

Glup potez!

Mrzi me googlati, al ja nikad do sad nisam cuo za taj klub. Sigurno tek usli u prvu ligu ? Pa da je bar kao Zaha u Bohum, ili slicne....ali njegova stvar. Vidjecemo sta ce biti od njega na kraju. Ja mu zelim sve najbolje.

Avatar
viKK
Postovi: 3191
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
Lokacija: na stageu
Kontakt:

Re: Sead Hajrovic

Post Postao/la viKK » 27 jul 2013, 08:48

Orao je napisao/la:Glup potez!

Mrzi me googlati, al ja nikad do sad nisam cuo za taj klub. Sigurno tek usli u prvu ligu ? Pa da je bar kao Zaha u Bohum, ili slicne....ali njegova stvar. Vidjecemo sta ce biti od njega na kraju. Ja mu zelim sve najbolje.
mislim da su bili na pragu ispadanja prošle sezone i onda su se nekako spasili , doveli Gekasa ja mislim ..

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.