NK GOŠK Gabela

Avatar
GoskGabela
Postovi: 587
Pridružen/a: 24 maj 2015, 16:25
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la GoskGabela » 23 jun 2015, 13:31

moranjak je napisao/la:Kakav je ovaj Mornar

Doba igrac,veoma zahvalan za ovu ligu ;)

Mirzoni89 je napisao/la:Jel to Malcic ostao kod vas?
Propao mu angazman u Široki Brijeg,pa je moguce da ostane kod nas
Ako on ostane,bit cemo stabilni :clap:
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

Avatar
LG97DM
Postovi: 512
Pridružen/a: 06 avg 2012, 14:51
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la LG97DM » 23 jun 2015, 14:19

Mornar je sigurno medu jačim stoperima lige, šteta što nije ostao u Gabeli.

Željko Malcic Bog nogometa ostaje u Gosku ;)
Los días que tu juegas, son todo lo que soy.

Avatar
GoskGabela
Postovi: 587
Pridružen/a: 24 maj 2015, 16:25
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la GoskGabela » 03 jul 2015, 15:14

Kulović: Trebaju nam još tri igrača

slika


Unatoč prvotnim najavama gabelski GOŠK je uspio sačuvati kostur tima koji je prošle sezone izgubio Premier ligu u posljednjem kolu prvenstva Prve lige FBiH.
Na prozivci novog – starog trenera Faruka Kulovića se pojavio 21 igrač, a među njima od prošlosezonskih prvotimaca nisu bili Mladen Stjepanović i Mario Ljubić koji su otišli u ljubušku Slogu, Igor Aničić (Rudar Prijedor) te Mario Mornar (Zvijezda Gradačac).
Za ovog posljednjeg je klub već pronašao zamjenu. To je bivši stoper Leotara i Borca, Darko Džajić (23 godine), za koje je u Premier ligi skupio ukupno 33 nastupa.
- Nastojao sam zadržati igrački kadar iz prošle sezone i donekle smo to uspjeli. Za neke igrače mi je žao što su otišli. Moj cilj je bio da ostanu svi, ali su nas napustila tri dobra igrača. Pokušat ćemo pronaći odgovarajuće zamjene na deficitarnim mjestima, a to su desni bočni, vezni i napadač, rekao je trener Faruk Kulović.
- Drago mi je da sam se vratio u GOŠK, s istim ciljem, napraviti respektabilan tim koji će praviti dobre rezultate i po mogućnosti se pomaknuti u viši rang. Hoće li nam to uspjeti ovisi o puno drugih okolnosti, vidjelo se to dobro u prošloj sezoni, dodao je.
Gabeljani su kadar proširili i s nekoliko juniora koji su prošlu sezonu okončali kao prvaci, bez ijednog poraza, u Omladinskoj ligi FBiH Jug.
- Mladim igračima koji postižu zavidne rezultate u posljednje vrijeme treba dati priliku. Uvijek sam htio pružiti šansu mladima i nadam se da ćemo imati dobru suradnju, poručio je Kulović.
Sve u ovom rangu naredne natjecateljske godine očekuje izuzetno teško prvenstvo.
- Ovo će biti najteža sezona u Prvoj ligi FBiH, ali dobro je da sigurno ima četiri – pet kandidata za ulazak u Premier ligu i to ne onih koji “pucaju iz prazne”. Nadam se da ćemo igrati i gledati puno kvalitetnije utakmice nego inače, a ja se nadam da će GOŠK biti jedna od tih ekipa koja će igrati značajnu ulogu, zaključio je Kulović.
Direktor kluba, Lujo Ilić, je istaknuo da će Lavovi uskoro dobiti željena pojačanja.
- Naši juniori su bili prvaci, mogu konkurirati za prvi sastav i s njima imamo veliki kapital. A u narednih par dana doći će još četiri – pet igrača tako da će ekipa biti kompletirana, istaknuo je Ilić. Er.B.
U nedjelju sa Zrinjskim
GOŠK će prvu pripremnu utakmicu odigrati u nedjelju (18 sati) protiv Zrinjskog na stadionu Podavala u Gabeli, a istog dana (12 sati) bit će održana i izborna skupština kluba u motelu Lav gdje će biti izabrano novo rukovodstvo GOŠK-a. Osim Zrinjskog zasad je dogovoren i nastup na turniru u Širokom Brijegu. Jasno je kako će GOŠK ponovno imati tim za vrh ljestvice.
- Mi smo klub koji se uvijek bori za vrh, ali vidjet ćemo koliko će nam to dozvoliti. Ako isti ljudi budu vodili federalni Savez kao i prošle sezone, biće vrlo teško, smatra Ilić i dodaje kako doskorašnjeg premierligaša iz Gradačca smatra najvećim konkurentom.
- Mislim da je Zvijezda najozbiljniji kandidat za prvaka jer je stari premierligaš, ustrojen klub. Ne vjerujem u to što rade u Jajcu, Metalleghe nije pravi pretendent, rekao je Ilić.
Ilić: Još ne znam zašto sam kažnjen
U GOŠK-u još nisu zaboravili događanja s utakmice protiv Mladosti u Doboju kod Kaknja prošle sezone, odnosno suđenje Mirze Kazlagića, koji je od NS-a FBiH dobio pozitivnu ocjenu za svoje dijeljenje pravde.
- Promjene u NS-u FBiH su nužne, to je korumpiran savez. Ja to javno tvrdim i spreman sam reći i pred sudom, poručuje Ilić koji je prije meča s Mladosti kažnjen zabranom obavljanja svih dužnosti u sportu na godinu dana.
- Ja još ne znam zašto sam kažnjen, kaže Ilić.
- Poslije nepravde koju smo prošli u Doboju stvarno nije lako napuniti baterije i krenuti ispočetka u novu sezonu, zaključio je.
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

Avatar
GoskGabela
Postovi: 587
Pridružen/a: 24 maj 2015, 16:25
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la GoskGabela » 06 jul 2015, 12:13

GOŠK je odigrao prijateljsku utakmicu sa Zrinjskim

Za Zrinjski su nastupili igrači koji nisu zaigrali protiv Shiraka u četvrtak – odnosno igrači s klupe, mlađi igrači, te Jasmin Mešanović, Goran Zakarić i Aleksandar Radulović koji nisu ni putovali u Armeniju.

Mostarci su pobijedili s visokih 5:1, a golove su postigli Jasmin Mešanović, koji je pogodio dvaput, Krešo Kordić, te Emanuel Vlahič - Puljić i Luka Ćorić.

Jedini pogodak za GOŠK djelo je Josipa Ereiza.

Trener GOŠK-a Faruk Kulović, povratnik na gabelsku klupu, u prvoj utakmici s Gabeljanima doživio je visok poraz.

''Utakmicu sam prihvatio prije svega da izađemo u susret Zrinjskom. Naša igra je u početnoj fazi, nisam ni očekivao nešto puno više, posebno s obzirom na fond igrača s kojim sada raspolažem, a uz to par ih nije moglo igrati danas i rezultat je shodno tome previsok u korist Zrinjskog.

Osjeti se razlika u fizičkoj spremni u ovom trenutku između nas i Mostaraca i trebamo još puno raditi.

utakmica je pokazala da nedostaju igrači na tri mjesta - stoper, napadač i desni bočni, a ja se iskreno nadam da će Upravni odbor u najskorijem roku dovesti igrače na te pozicije kako bi kompletirali tim.

Također mladi igrači moraju neke stvari mijenjati, dat ću im priliku, ali moraju igrati u oba smjera, jer ono što sad igraju i kako prihvaćaju igru nije dobro - nemaju navike, moraju ispraviti dosta toga da bi dobili priliku.

Općenito, nisam nezadovoljan, imali smo pet treninga, ovo je šesti, rezultat jeste previsok ali ne znači mi ništa.

U ovom pripremnom roku u planu je 8 utakmica do početka sezone. U njima ću dati priliku igračima koji će imati manju minutažu, ali volio bih početi s timom koji ce ući u prvenstvo. Kostur ekipe je tu, samo kako sam rekao treba pronaći igrača za tri ključna mjesta i početi s uigravanjem.

Slijede nam dvije pripremne utakmice u nadolazećem tjednu, a potom turnir u Širokom Brijegu'', istaknuo je poslije utakmice trener GOŠK-a Faruk Kulović.
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

Avatar
GoskGabela
Postovi: 587
Pridružen/a: 24 maj 2015, 16:25
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la GoskGabela » 19 jul 2015, 21:17

pobjeda protiv neretvanca za 3. mjesto na Suskovom turniru :thumbup: :thumbup:
4-1
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

Avatar
GoskGabela
Postovi: 587
Pridružen/a: 24 maj 2015, 16:25
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la GoskGabela » 21 jul 2015, 10:59

Dejan Vukomanovic napustio redove Goska i.vratio se u Beograd.Kod nas mu.bila predvidjena posudba,ali je u medjuvremenu raskinuo ugovor sa Zrinjskim

Trazi.se jos ofanzivni vezni i desni bocni da se kadar upotpuni,slijede pripreme na Kupresu
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

Avatar
GoskGabela
Postovi: 587
Pridružen/a: 24 maj 2015, 16:25
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la GoskGabela » 23 jul 2015, 17:14

Branimir Odak novi lav,zadnji vezni
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

ddjuro
Postovi: 6
Pridružen/a: 09 jan 2015, 18:10
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la ddjuro » 14 feb 2016, 15:58

Gdje je Malčić otišo?

Avatar
PrinceofVeresija
Postovi: 1006
Pridružen/a: 13 feb 2016, 12:06
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la PrinceofVeresija » 15 feb 2016, 18:21

Ima li kakve love od Jelavicevog transfera u Kinu....procitah negdje presao za 10-11 milja! :o

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la Android » 18 feb 2016, 22:33

PrinceofVeresija je napisao/la:Ima li kakve love od Jelavicevog transfera u Kinu....procitah negdje presao za 10-11 milja! :o
100 000 KM ce dobiti GOSK
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Hum94
Postovi: 655
Pridružen/a: 22 jan 2016, 16:03
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la Hum94 » 18 feb 2016, 22:50

Sigurno da ce vam odlicno doci ova lova...
Sretno u lovu na PL...
Pozz

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la combe80 » 25 maj 2016, 19:24

Svaka cast na korektnoj igri protiv Jajca... Veliki RESPEKT....

Svi navijaci sto dodju u Gradacac imaju cevape dzaba....

mikel48
Postovi: 392
Pridružen/a: 09 jan 2017, 16:38
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la mikel48 » 30 maj 2017, 17:34

ŠAMPIONI cestitam
ŽIVOT ZA ŠIROKI.

bihacusrcu1
Postovi: 211
Pridružen/a: 07 mar 2014, 07:56
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la bihacusrcu1 » 30 maj 2017, 17:48

Jedna od korektnijih ekipa ove sezone...po izjavi igraca jedinstva nigdje nisu imali uslove za igru kao u gabeli...cestitke na ulasku
Ako je Dudak kriv,onda je Una slana

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la badblueboylivno » 30 maj 2017, 18:01

Ajmo, Jela, povuci Ćineze za rukav, s malo love mogu uzeti naslov u Europi i igrati europske kupove. GOŠK Hengfeng Zhicheng Gabela!

Čestitke GOŠK-u na ulasku! :tokralju:
Hayley <3

semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la semcho » 30 maj 2017, 18:15

Čestitke!

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la Android » 31 maj 2017, 14:21

badblueboylivno je napisao/la:Ajmo, Jela, povuci Ćineze za rukav, s malo love mogu uzeti naslov u Europi i igrati europske kupove. GOŠK Hengfeng Zhicheng Gabela!

Čestitke GOŠK-u na ulasku! :tokralju:
Vec obavljeni neki razgovori...
slika
:urnebes:
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la sloboda72 » 03 jun 2017, 18:10

slika
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
GoskGabela
Postovi: 587
Pridružen/a: 24 maj 2015, 16:25
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la GoskGabela » 07 jun 2017, 12:10

Pozdrav miševi, mačka se vratila u PL
Plesat cemo vise od jedne sezone
Najavljena pojacanja Radeljic,Soldo(golman),Mate Pehar. Vidjet cemo hoce li se ista ostvarit od ovih najava
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"

Avatar
ASD
Postovi: 26266
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK GOŠK Gabela

Post Postao/la ASD » 07 jun 2017, 18:53

Niste imali losu ekipu ni zadnji put kad ste ispali, s obzirom da u VItezu, a ni Celiku stanje nije bajno, mogli bi opstati i sa slabijim kadrom od onda.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.