English Premier League - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Monolog,_dreamer_,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Titulu u sezoni 2018/19 osvaja:

Anketa je završila: 01 okt 2018, 17:48.

City
82
34%
United
21
9%
Liverpool
85
35%
Tottenham
4
2%
Arsenal
13
5%
Chelsea
31
13%
neko drugi
8
3%
 
Ukupno glasova: 244

Profesor
Postovi: 4278
Pridružen/a: 01 avg 2011, 19:11
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Profesor » 16 avg 2020, 11:02

Da li ce Pepun pokazati da ima imalo obraza i otici sa krmila citya?

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16732
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la gaston » 16 avg 2020, 11:06

KdB i zvanicno igrac sezone. :salut:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13703
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la QUARTERBACK » 16 avg 2020, 11:11

Nakon potrosenih 800m ne moze da dodje ni do polufinala, bez obzira na 2 titule u ligi fejlovao je u Cityu i vrijeme mu je da ode. Mozda Barca kao neki izbor jer su u totalnim ****.

Gdje su oni sto kazu da nema veze sto nista u ligi prvaka nije uradio evo 10 godina, a sve vrijeme je imao najbolje igrace Europe u svojim timovima.

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Captain4 » 16 avg 2020, 12:10



Nezasluženo. Ima bolji.
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
Zonked
Postovi: 3012
Pridružen/a: 01 sep 2019, 23:43
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Zonked » 16 avg 2020, 12:35

Brokula je napisao/la:
16 avg 2020, 09:56
Imam dobar feeling da nakon Sitija Pep preuzima PSG i domestic trofeji se nastavljaju uzimati bez ikakvih problema :mrgreen:
Ne preuzimanje PSG bi bilo previse ofirno cak i za njega ali nece on jos napustiti City bar ako se njega pita a i sto bi brutalna plata i neogranicena sredstva e sad je samo pitanje koliko ce seici imati strpljenja jer je doveden zbog LP a mogu samo zamisliti kako su izgledali sinoc

Ovaj transfer rok ce biti zanimljiv kod njih treba ocekivati da ce mu seik ispuniti svaku zelju ovo ljeto i pruziti mu jos jednu sansu pa ako ide ide ako ne noga kao i u Bayernu

Nakon toga ide on u Barcelonu
“You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favorite football team.” - Eric Cantona

Avatar
emir_
Postovi: 5794
Pridružen/a: 07 okt 2008, 16:13

Re: English Premier League

Post Postao/la emir_ » 16 avg 2020, 12:49

KDB zasluzeno.
4-IN-A-ROW

Avatar
soxx
Postovi: 13641
Pridružen/a: 25 jul 2012, 16:56
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la soxx » 16 avg 2020, 12:57

Zonked je napisao/la:
16 avg 2020, 12:35
Brokula je napisao/la:
16 avg 2020, 09:56
Imam dobar feeling da nakon Sitija Pep preuzima PSG i domestic trofeji se nastavljaju uzimati bez ikakvih problema :mrgreen:
Ne preuzimanje PSG bi bilo previse ofirno cak i za njega ali nece on jos napustiti City bar ako se njega pita a i sto bi brutalna plata i neogranicena sredstva e sad je samo pitanje koliko ce seici imati strpljenja jer je doveden zbog LP a mogu samo zamisliti kako su izgledali sinoc

Ovaj transfer rok ce biti zanimljiv kod njih treba ocekivati da ce mu seik ispuniti svaku zelju ovo ljeto i pruziti mu jos jednu sansu pa ako ide ide ako ne noga kao i u Bayernu

Nakon toga ide on u Barcelonu
Ako bude ovakav raspad sistema u barci, nece on prismrdit spaniji.
PSG tipujem.
Dosta love, jos koju ligu uzet.

Avatar
Rajaz
Postovi: 13490
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Rajaz » 16 avg 2020, 13:03

soxx je napisao/la:
16 avg 2020, 10:11
Brokula je napisao/la:
16 avg 2020, 09:56
Imam dobar feeling da nakon Sitija Pep preuzima PSG i domestic trofeji se nastavljaju uzimati bez ikakvih problema :mrgreen:
I opet ce doc ovdje pepodrkaci pricat kak pep osvaja, a i ona panjina njemacka osvaja s njima bez nekih problrma.

Pepinjo je gotov trener, "uso u godine" , u evropi vec duzi niz je nebitan faktor.
Jel mu to više ne brojite ni 2 EPL titule osvojene na neviđen način ili sam nešto propustio :?

Čovjek NBA pretvorio u Bundesligu. Štaviše ni tamo nije nikada izdominirao kao na Otoku :zzz:

Avatar
Zonked
Postovi: 3012
Pridružen/a: 01 sep 2019, 23:43
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Zonked » 16 avg 2020, 13:04

soxx je napisao/la:
16 avg 2020, 12:57
Zonked je napisao/la:
16 avg 2020, 12:35
Brokula je napisao/la:
16 avg 2020, 09:56
Imam dobar feeling da nakon Sitija Pep preuzima PSG i domestic trofeji se nastavljaju uzimati bez ikakvih problema :mrgreen:
Ne preuzimanje PSG bi bilo previse ofirno cak i za njega ali nece on jos napustiti City bar ako se njega pita a i sto bi brutalna plata i neogranicena sredstva e sad je samo pitanje koliko ce seici imati strpljenja jer je doveden zbog LP a mogu samo zamisliti kako su izgledali sinoc

Ovaj transfer rok ce biti zanimljiv kod njih treba ocekivati da ce mu seik ispuniti svaku zelju ovo ljeto i pruziti mu jos jednu sansu pa ako ide ide ako ne noga kao i u Bayernu

Nakon toga ide on u Barcelonu
Ako bude ovakav raspad sistema u barci, nece on prismrdit spaniji.
PSG tipujem.
Dosta love, jos koju ligu uzet.
Jeste raspad ali izgleda da su se upalili alarmi u Barceloni i da je ovo ljeto prvi korak u podmladjivanju ekipe sto ce se nastaviti i iduce sezone i u vrijeme kad on preuzme to bi trebao biti znatno drugaciji roster od trenutnog
“You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favorite football team.” - Eric Cantona

Avatar
Asteriks
Postovi: 14406
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: English Premier League

Post Postao/la Asteriks » 16 avg 2020, 14:00

Ko je Garcia i zasto mu je Pep pruzio priliku u ovako vaznom mecu ? Ajde ok, los izbor na poziciji stopera gdje je skrseno bogatstvo.

Zasto je gusio sredinu naustrb Mahreza, B. Silve te legendarnog Davida. Sve igraci pomocu kojih mozes natrpati i max kontrolisati ovakvog protivnika. Mogao je koristiti dvojicu od pomenute trojke u pocetnom sastavu, ne gubeci na kompaktnosti, obzirom da i maestralni KDB nije talasika glede duel igre - 24 oduzete i 18 presjecenih ove sezone u epl, dok je npr. pomenuti Bernardo u sampionskoj sezoni imao cak 40 tackles.

Peponi se ogradio od prolaza protiv nekakvih zlj ekipa.
The important thing is not to stop questioning. Curiosity has its own reason for existing. ✍️

Avatar
soxx
Postovi: 13641
Pridružen/a: 25 jul 2012, 16:56
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la soxx » 16 avg 2020, 14:19

Rajaz je napisao/la:
16 avg 2020, 13:03
soxx je napisao/la:
16 avg 2020, 10:11
Brokula je napisao/la:
16 avg 2020, 09:56
Imam dobar feeling da nakon Sitija Pep preuzima PSG i domestic trofeji se nastavljaju uzimati bez ikakvih problema :mrgreen:
I opet ce doc ovdje pepodrkaci pricat kak pep osvaja, a i ona panjina njemacka osvaja s njima bez nekih problrma.

Pepinjo je gotov trener, "uso u godine" , u evropi vec duzi niz je nebitan faktor.
Jel mu to više ne brojite ni 2 EPL titule osvojene na neviđen način ili sam nešto propustio :?

Čovjek NBA pretvorio u Bundesligu. Štaviše ni tamo nije nikada izdominirao kao na Otoku :zzz:
Jest jednu izdominirao, proslu godinu za bod uzeli ligu. Ove godine je lpool izdominirao.
Znaci lpool = bayern a city = ostali sljam bundeslige, ako cemo ih poredit s bundesligom.

Ono sto svi hocemo rec da su mu transferi katastrofa, kao i takmicenja na jednu/dvije utakmice.
Toliko para ulozio a nije nista od tih igraca napravio a ti dodjes ovdje kazes da je bayern(cini mi se) zvao pepa da pita koga kupit :urnebes:

Da hoce uzet kakvu raspalu ekipu i nesto uradit ja bi promjenio odmah misljenje.(npr. Trenutna barca, njima treba novi kostur)

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la japa » 16 avg 2020, 14:24

Rajaz je napisao/la:
16 avg 2020, 13:03
soxx je napisao/la:
16 avg 2020, 10:11
Brokula je napisao/la:
16 avg 2020, 09:56
Imam dobar feeling da nakon Sitija Pep preuzima PSG i domestic trofeji se nastavljaju uzimati bez ikakvih problema :mrgreen:
I opet ce doc ovdje pepodrkaci pricat kak pep osvaja, a i ona panjina njemacka osvaja s njima bez nekih problrma.

Pepinjo je gotov trener, "uso u godine" , u evropi vec duzi niz je nebitan faktor.
Jel mu to više ne brojite ni 2 EPL titule osvojene na neviđen način ili sam nešto propustio :?

Čovjek NBA pretvorio u Bundesligu. Štaviše ni tamo nije nikada izdominirao kao na Otoku :zzz:
Eh da i da raskrinkamo jos jedan mit i laz poput ovoga pretvaranja u Bundesligu, 2 titule u 4 sezone mi ne izgleda kao ucinak Bayerna u Bundesligi, zao mi je ali tako je. Iako kakva je konkurencija bila zadnjih sezona pravo je majstorstvo ne napraviti dominaciju sa ubjedljivo najjacom i najbogatijom ekipom lige, no Guardiola nije uspio, o blamazama od autsajdera u LP ne treba vise ni govoriti, sve je receno.

Avatar
Rajaz
Postovi: 13490
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Rajaz » 16 avg 2020, 14:29

soxx je napisao/la:
16 avg 2020, 14:19
Rajaz je napisao/la:
16 avg 2020, 13:03
soxx je napisao/la:
16 avg 2020, 10:11


I opet ce doc ovdje pepodrkaci pricat kak pep osvaja, a i ona panjina njemacka osvaja s njima bez nekih problrma.

Pepinjo je gotov trener, "uso u godine" , u evropi vec duzi niz je nebitan faktor.
Jel mu to više ne brojite ni 2 EPL titule osvojene na neviđen način ili sam nešto propustio :?

Čovjek NBA pretvorio u Bundesligu. Štaviše ni tamo nije nikada izdominirao kao na Otoku :zzz:
Jest jednu izdominirao, proslu godinu za bod uzeli ligu. Ove godine je lpool izdominirao.
Aha, znači drugu sa 98 bodova nije izdominirao ? :hmmmmm:
soxx je napisao/la:
16 avg 2020, 14:19
Znaci lpool = bayern a city = ostali sljam bundeslige, ako cemo ih poredit s bundesligom.
Bayern uzima svake sezone, a Liverpoolu je ovo prva od osnivanja Premiershipa.

Užasno poređenje, za :facepalm:
soxx je napisao/la:
16 avg 2020, 14:19
Ono sto svi hocemo rec da su mu transferi katastrofa, kao i takmicenja na jednu/dvije utakmice.
Poštujem
soxx je napisao/la:
16 avg 2020, 14:19
Toliko para ulozio a nije nista od tih igraca napravio a ti dodjes ovdje kazes da je bayern(cini mi se) zvao pepa da pita koga kupit :urnebes:
Uprava Bayerna je dovela Guardiolu u Munchen i raspravljala s njim u vezi novog trenera.
soxx je napisao/la:
16 avg 2020, 14:19
Da hoce uzet kakvu raspalu ekipu i nesto uradit ja bi promjenio odmah misljenje.(npr. Trenutna barca, njima treba novi kostur)
Pa uzeo je prvi put Barcelonu kada ju je zatekao na trećem mjestu u prvenstvu. Ostalo znamo.

Mislim da se nema potrebe dokazivati bosanskim forumašima. Šta ti misliš o tome ? :hmmmmm:

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19292
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la bodi123 » 16 avg 2020, 15:00

Žuti apsolutno zasluženo :salut:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Anoniman
Postovi: 1254
Pridružen/a: 10 nov 2011, 18:24
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Anoniman » 16 avg 2020, 15:14

Rajkard mu je u Barci napravio sistem,kostur ekipe.
Ne znam koji su bili kad je preuzeo ekipu ali znam da je imao najbolju generaciju,igrace.
Pogledaj Bayern prije njeg,sa njim i bez njeg u LP.
City ce biti jaci kad ode :-)

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la japa » 16 avg 2020, 15:40

Ma Rajkard ej bio kloc nije ni on imao nikakav sistem, Guardiola je imao tu srecu da mu se potrefilo nesto sto se vjerovatno nikada nijednom klbuu nece potrefiti a to ej da iz vlastitog pogona dobijes neponovljive klase u vidu Messija koji je uz kicmu kluba Xavija, Puyola, Iniestu i Eta iz ranije sampionske generacije stvorili neku novujos bolju. Naravno tu je njegov sistem i fudbal savrseno funkcionisao obzirom da su ovi igraci taj sistem ucinili skoro savrsenim naravno uz neke dobre transfere koje je tadasnja uprava napravila i to je to. Ne bi ja tu davao znacaj RAjkardu on se pokazao kao potpuni trenerski promasaj kojeg su u zvijezde lansirali dobri igraci kao i Zidanea, Guardiola ipak ima neke zasluge i neki svoj trag je ostavio tada.

let3
Postovi: 29297
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la let3 » 16 avg 2020, 15:45

Anoniman je napisao/la:
16 avg 2020, 15:14
Rajkard mu je u Barci napravio sistem,kostur ekipe.
Ne znam koji su bili kad je preuzeo ekipu ali znam da je imao najbolju generaciju,igrace.

Pogledaj Bayern prije njeg,sa njim i bez njeg u LP.
City ce biti jaci kad ode :-)
:lol: :lol:
Reci da se samo zayebavaš, to sa Rajkardom i najboljim igracima. Ako si ozbiljan onda :facepalm:

Završili četvrti na tabeli u njegovoj zadnjoj sezni, 10 bodova iza Viljareala :lol:

Avatar
harden
Postovi: 23871
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la harden » 16 avg 2020, 15:57

let3 je napisao/la:
16 avg 2020, 15:45
Anoniman je napisao/la:
16 avg 2020, 15:14
Rajkard mu je u Barci napravio sistem,kostur ekipe.
Ne znam koji su bili kad je preuzeo ekipu ali znam da je imao najbolju generaciju,igrace.

Pogledaj Bayern prije njeg,sa njim i bez njeg u LP.
City ce biti jaci kad ode :-)
:lol: :lol:
Reci da se samo zayebavaš, to sa Rajkardom i najboljim igracima. Ako si ozbiljan onda :facepalm:

Završili četvrti na tabeli u njegovoj zadnjoj sezni, 10 bodova iza Viljareala :lol:
Apsolutno neznanje :kafa:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la japa » 16 avg 2020, 16:01

Ono sto je Rajkard uradio, uradio bi isto i Safet Susic. Zasluge za Barcelonine uspejhe tada kupi onaj njihov Roman Abramovic koji ih je i instalirao u vrhu evropskog fudbala upumpavsi ogroman bogzna ciji novac jer su do dolaska njega bili ni blizu elite samo to slabo ko spominje ko plastiku jer se zovu Barcelona a ne Chelsea no metode su iste. Naravno svaka mu cast na transferima njemu ili ko je vec dovodio te igrace, doveo je same klase i svaki igrac je bio pogodak (Larson, Giuly, Deco, Etoo, Thuram, Zambrota, Marquez itd..itd..)
Zadnja izmjena: japa, dana/u 16 avg 2020, 16:02, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Saurman
Postovi: 29579
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: English Premier League

Post Postao/la Saurman » 16 avg 2020, 16:02

L-Train je napisao/la:
16 avg 2020, 00:07
Zonked je napisao/la:
15 avg 2020, 23:57
Bundesliga i Francuska liga su i dalje farmerske lige

Po 2 dobre ekipe ne mjenja to
Najsvjezije ekipe idu dalje,2 ekipe 4 mjeseca drkale ****,njemacari mjesec dana dok je ostalim sezona do kraja jula trajala,korona titula :kafa:
Dok su Španci i Englezi drkali Njemci su igrali tako da.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Zaključano

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.