Aleksandar "Aco" Petrovic

Moderatori/ce: CashMan,nerminh74,KK_Bosna

zaboljisportuBiH
Postovi: 2147
Pridružen/a: 10 dec 2011, 16:11
Kontakt:

Re: Aleksandar "Aco" Petrovic

Post Postao/la zaboljisportuBiH » 17 sep 2013, 11:58

hz1987 je napisao/la:Zato bi tu trebali navijači da odrade svoje!
Nek iz Tuzle, Sarajeva, Zenice, Mostara, Bihaća...i drugih manjih gradova svako uplati po 1KM umjesto da ode na kafu...pravi navijači BiH će skupiti lovu za heftu...i to preko 100.000KM!
Kakvi bolan navijači. Pa nisu bili u stanju da nas ima hiljadu u Jesenicama a ne nešto drugo. Ali zato je fudbal furka ovo ono pa i kunto i panto ide na tekme

Avatar
ahmic
Postovi: 2664
Pridružen/a: 25 mar 2009, 18:04
Kontakt:

Re: Aleksandar "Aco" Petrovic

Post Postao/la ahmic » 17 sep 2013, 22:57

manimo se ciganluka i tog oko skupljanja...
u savezu su nesposobni,neka izmudruju pare...
Na koji nacin ja ne znam,taj Harun i ljudi unutra neka rade,nadju ljude koji su sposobni naci sponzore i pare..
Kukanjem se nista ne postize,rad i samo rad...

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13145
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Aleksandar "Aco" Petrovic

Post Postao/la Admir_Sa » 18 sep 2013, 00:29

ja baš nisam siguran da se ne mogu naci pare za nastavak ovog projekta, pa bar smo digli nivo reprezentacije na neki veci nivo, pa samim time i interesovanje navijaca, medija, sponzora i slicno. eh sad pitanje je koliko love bi tražio Aco, al opet nisam siguran da bi to bila sada neka aman-zaman cifra
nema potpisa

bavarian_bk
Postovi: 4882
Pridružen/a: 24 sep 2009, 23:49
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:

Re: Aleksandar "Aco" Petrovic

Post Postao/la bavarian_bk » 18 sep 2013, 00:36

Neka otvore humanitarni telefon , mislim da će puno raje tako donirati 2-3 KM , za par mjeseci , skupilo bi se ... :)

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Aleksandar "Aco" Petrovic

Post Postao/la neno#4 » 18 sep 2013, 01:00

ahmic je napisao/la:manimo se ciganluka i tog oko skupljanja...
u savezu su nesposobni,neka izmudruju pare...
Na koji nacin ja ne znam,taj Harun i ljudi unutra neka rade,nadju ljude koji su sposobni naci sponzore i pare..
Kukanjem se nista ne postize,rad i samo rad...
Bas. Upravu si. Harun nista ne radi. Samo kuka i zali se.
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

zaboljisportuBiH
Postovi: 2147
Pridružen/a: 10 dec 2011, 16:11
Kontakt:

Re: Aleksandar "Aco" Petrovic

Post Postao/la zaboljisportuBiH » 18 sep 2013, 08:54

ahmic je napisao/la:manimo se ciganluka i tog oko skupljanja...
u savezu su nesposobni,neka izmudruju pare...
Na koji nacin ja ne znam,taj Harun i ljudi unutra neka rade,nadju ljude koji su sposobni naci sponzore i pare..
Kukanjem se nista ne postize,rad i samo rad...
Kako bolan imaš obraza tako nešto napisat? Pa čovjek je digao ugled repke i doveo sponzora što predhodnici nisu za ovih 20 godina otkako savez postoji. Ako misliš u smislu da uvijek može bolje slažem se ali onda se to može napisati na drugi način a ne na ovaj kao što si ti to uradio. Fudbal je u trendu i nažalost svi se jagme kako bi se pokazali velikim patriotama i vidjeli se na fudbalskoj tekmi. Nažalost uz košarku su sad samo zaljubljenici u tu igru jer su ostali zaluđeni fudbalom. Da je Harun ovo uradio u vrijeme kad je fudbal bio loš mnogo bi mu lakše bilo. Uostlaom od države ništa ne dobijamo a dobro bi bilo da nas poguraju bar za mlađe selekcije, a onda je lako seniorima pronaći pare za pripreme. Sreća pa imamo košarkaških zaljubljenika koji nisu opčinjeni fudbalom tipa Ovako, Sony, Oaza i sl.
Ovo se odnosi na Haruna i još par njih iz saveza a za ciganluk si u pravu da ne treba. Također još uvijek ima njih iz saveza koji se mogu promijeniti jer ne rade kako treba.

Avatar
ahmic
Postovi: 2664
Pridružen/a: 25 mar 2009, 18:04
Kontakt:

Re: Aleksandar "Aco" Petrovic

Post Postao/la ahmic » 18 sep 2013, 12:11

Slusaj drug,doista treba nagradit svaciji trud i zalaganje a isto tako i kaznit.
Treba naci sposbne ljude koji znaju pregovarat i imati na papiru plan kako do sponzora..
Kakvo bolan kukanje,pa nacin na koji oni rade i kukaju je vec alibi za brzi povratak s nekog takmicenja.
To je pranje i ono malo novca sto imaju.
Moje misljenje je :
NACI LJUDE KOJI ZNAJU STA JE MARKETING A NEMORAJU IMAT VEZE S KOSARKOM,TO JE BR.1

Vrijeme je da svako radi svoj posao i snosi posljedice loseg rada.
Neka se jednostavno prepoznaju oni kojima je bio posao naci novac a to nisu uspjeli,pitam se sta rade tamo ?

zaboljisportuBiH
Postovi: 2147
Pridružen/a: 10 dec 2011, 16:11
Kontakt:

Re: Aleksandar "Aco" Petrovic

Post Postao/la zaboljisportuBiH » 18 sep 2013, 13:24

ahmic je napisao/la:Slusaj drug,doista treba nagradit svaciji trud i zalaganje a isto tako i kaznit.
Treba naci sposbne ljude koji znaju pregovarat i imati na papiru plan kako do sponzora..
Kakvo bolan kukanje,pa nacin na koji oni rade i kukaju je vec alibi za brzi povratak s nekog takmicenja.
To je pranje i ono malo novca sto imaju.
Moje misljenje je :
NACI LJUDE KOJI ZNAJU STA JE MARKETING A NEMORAJU IMAT VEZE S KOSARKOM,TO JE BR.1

Vrijeme je da svako radi svoj posao i snosi posljedice loseg rada.
Neka se jednostavno prepoznaju oni kojima je bio posao naci novac a to nisu uspjeli,pitam se sta rade tamo ?
Generalno si ti u pravu ali prozivaš pogrešne ljude i na pogešan način pišeš post (mislim na onaj prvi ne na ovaj). Sve je strategija pa i to kukanje koje se mislim odnosi više na državne niove da reaguju jer je pretpostavljam sve drugo ispucano. Ja sam recimo dosta upućen u marketing i kažem ti da je izuzetno teško danas ovdje naći sponzore pogotovo ako nemaš neki temelj a Harun je u rupu počeo dosipati zemlju da bi došao do nivoa da počne graditi temelje. Vjerovatno i on ima propusta. Ko radi taj igriješi, ali po onome što nam je dostupno zaslužio je poštovanje.

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Aleksandar "Aco" Petrovic

Post Postao/la KK_Bosna » 18 sep 2013, 18:58

savez nema para, ali zato ima nepotizma :roll:

a sada se vratimo temi - aco petrovic :arrow:
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

frenki
Postovi: 430
Pridružen/a: 23 nov 2009, 23:20
Kontakt:

Re: Aleksandar "Aco" Petrovic

Post Postao/la frenki » 22 sep 2013, 22:39

ne žalim nešto posebno ako ode, a volio bi da ostane jedino kad bih znao da je nešto naučio s ovog ep-a.

nije me aco impresionirao, bilo je tu fule, od pogrešnog psihološkog pristupa "sve nam ovisi samo o utakmici s latvijom jer nemamo šta tražiti protiv srbije i litve"( pa smo skinuli gaće srbiji i latviji kad smo vidjeli da ih je krenulo, što nas je odvelo na nedopustivih -11), do igre na koju smo kasno nadošli,

mislim da se ovo sve mistificiralo oko ace, čak dotle se išlo da je on kao namjerno napravio onu tehničku kako bi okrenuo tekmu...a-ha, ma je li...odlično nam je i legla (stvarno nes(p)retan splet okolnosti) ova luzersko-pobjedničko-domoljubna naricaljka, jer to smo mi još uvijek - onakvo nam je kakvi smo i sami...
moj dojam je da je i ova harunova priča odmah nakon dolaska kući (iako je aco rekao da su se dogovorili da dva mjeseca neće ništa pričati o statusu) jedno fino diplomatsko sklanjanje ace, da je ovaj, ipak, nezadovoljan njime, jer cilj (sad se ne sjećam je li bio baš toliko jasan i glasan, ali znam da se debelo provlačio i očekivao) nije ispunjen.

naravno, na kraju - hvala, aco (ipak je ovo pozitivna priča) i sretno!

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Aleksandar "Aco" Petrovic

Post Postao/la neno#4 » 23 sep 2013, 01:32

Ako mi das jedno ime koje je realno, a bolje u ovom trenutku od Ace i koji bi pristao da nas vodi, ja ti dam sta god hoces.
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

frenki
Postovi: 430
Pridružen/a: 23 nov 2009, 23:20
Kontakt:

Re: Aleksandar "Aco" Petrovic

Post Postao/la frenki » 23 sep 2013, 13:06

neno marković, mislim da nije gori od ace. napredovao je. sad ne znam želi li, hoće li, može li?
ostala, jača imena, ne vidim ni ja niti ih dozivam.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25396
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Aleksandar "Aco" Petrovic

Post Postao/la NEZALAGANJE » 23 sep 2013, 15:13

frenki je napisao/la:neno marković, mislim da nije gori od ace. napredovao je. sad ne znam želi li, hoće li, može li?
ostala, jača imena, ne vidim ni ja niti ih dozivam.
Kako znas da je napredovao?Po cemu?Jel osvojio nesto,presao da vodi neki veci tim, pa po tome vidis napredak?Ja to ne vidim i i dalje vodi jednu ispodprosjecnu ekipu i jedva nas je spasio ispadanja u nizu diviziju(razlozi i otkazi nisu bitni,on je selektor).Nemam nista protiv Nene i on je nasa velika IGRACKA legenda,ali kao trener ima jos puuunnnooo da se dokazuje,ako zeli voditi repku!Imao je i tu svoju priliku,a vidim da olako zaboravljas da je bio,blago receno,katastrofalan i mislim da se u njegovom mandatu nismo uspjeli ni kvalifikovati na EP! P.S.Jbt poredis ga sa Acom,koji je imao svojih gresaka,ali jesi li svjestan da je covjek imao 3 pobjede na EP i osvojio prvo mjesto u svojoj kvalifikacionoj grupi sto nijednom nasem selektoru nikada nije poslo za rukom,ako ne racunamo 93'!?

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Aleksandar "Aco" Petrovic

Post Postao/la neno#4 » 23 sep 2013, 16:10

@NEZALAGANJE, ovo jedva da nas je spasio i nije tako. Jer pored svih problema i otkaza koje je imao, ipak je napravio uspjeh na kraju. Nije sigurno ni da li ce Neno ostati na klupi juniora, a kamoli sta drugo.
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25396
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Aleksandar "Aco" Petrovic

Post Postao/la NEZALAGANJE » 23 sep 2013, 16:16

neno#4 je napisao/la:@NEZALAGANJE, ovo jedva da nas je spasio i nije tako. Jer pored svih problema i otkaza koje je imao, ipak je napravio uspjeh na kraju. Nije sigurno ni da li ce Neno ostati na klupi juniora, a kamoli sta drugo.
Pa slusaj,ja kazem da je jedva,jer su imali dobre pripreme,a dobar trener se pokaze kad i sa prosjecnim igracima napravi uspjeh!Mi smo,za dlaku,uspjeli da se spasimo!Naravno da nista nije sigurno kod nas,jer niko nece i ne moze da volontira na duzi period,ali on meni nije za A selektora.Jedino,ako ne uspijemo sa Acom ili ne bude pomoci drzave, kao i do sada!Tad mi je logicno,jer bolje alternative,za manje novca,nema!

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Aleksandar "Aco" Petrovic

Post Postao/la neno#4 » 23 sep 2013, 16:19

NEZALAGANJE je napisao/la:
neno#4 je napisao/la:@NEZALAGANJE, ovo jedva da nas je spasio i nije tako. Jer pored svih problema i otkaza koje je imao, ipak je napravio uspjeh na kraju. Nije sigurno ni da li ce Neno ostati na klupi juniora, a kamoli sta drugo.
Pa slusaj,ja kazem da je jedva,jer su imali dobre pripreme,a dobar trener se pokaze kad i sa prosjecnim igracima napravi uspjeh!Mi smo,za dlaku,uspjeli da se spasimo!Naravno da nista nije sigurno kod nas,jer niko nece i ne moze da volontira na duzi period,ali on meni nije za A selektora.Jedino,ako ne uspijemo sa Acom ili ne bude pomoci drzave, kao i do sada!Tad mi je logicno,jer bolje alternative,za manje novca,nema!
Kad u omladinskim kategorijama nemas pet igraca iz petorke, a imas ovako malu bazu igraca, onda je veliki uspjeh ostati u A diviziji. Jedna Slovenija je ispala u B diviziju, a imaju tri puta bolje uslove od nas. Meni je za selektora Jure Zdovc, ali mi nemamo para za njega, ili bi Obradovica. Neno se namece kao jedina alternativa, ali i njemu ces opet morati nesto ponuditi..
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

frenki
Postovi: 430
Pridružen/a: 23 nov 2009, 23:20
Kontakt:

Re: Aleksandar "Aco" Petrovic

Post Postao/la frenki » 23 sep 2013, 19:01

NEZALAGANJE je napisao/la:
frenki je napisao/la:neno marković, mislim da nije gori od ace. napredovao je. sad ne znam želi li, hoće li, može li?
ostala, jača imena, ne vidim ni ja niti ih dozivam.
Kako znas da je napredovao?Po cemu?Jel osvojio nesto,presao da vodi neki veci tim, pa po tome vidis napredak?Ja to ne vidim i i dalje vodi jednu ispodprosjecnu ekipu i jedva nas je spasio ispadanja u nizu diviziju(razlozi i otkazi nisu bitni,on je selektor).Nemam nista protiv Nene i on je nasa velika IGRACKA legenda,ali kao trener ima jos puuunnnooo da se dokazuje,ako zeli voditi repku!Imao je i tu svoju priliku,a vidim da olako zaboravljas da je bio,blago receno,katastrofalan i mislim da se u njegovom mandatu nismo uspjeli ni kvalifikovati na EP! P.S.Jbt poredis ga sa Acom,koji je imao svojih gresaka,ali jesi li svjestan da je covjek imao 3 pobjede na EP i osvojio prvo mjesto u svojoj kvalifikacionoj grupi sto nijednom nasem selektoru nikada nije poslo za rukom,ako ne racunamo 93'!?
napredovao upravo u odnosu kad se kao početnik bacio na klupu bosne i repke. napredovao u smislu da je s onim panioniosom izborio evropsku ligu prije par godina, sad solidno vodi ispodprosječni grčki klub i dobro vodi juniore koje je - da - spasio, od ispadanja, što se realno moglo desiti obzirom na sva dešavanja.

svjestan sam acina uspjeha (više u tom nekom drugom nego rezultatskom smislu), ne govorim džaba da je ovo, sve u svemu, jedna pozitivna priča. ali mislim da mu je ovo kapak i da bolje ne može izvući. kao što je sabitu - ne želeći ih porediti - kapak one dvije pobjede- pa smo svejedno vrnuli se doma i s jednim i s drugim.

zaboljisportuBiH
Postovi: 2147
Pridružen/a: 10 dec 2011, 16:11
Kontakt:

Re: Aleksandar "Aco" Petrovic

Post Postao/la zaboljisportuBiH » 24 sep 2013, 09:09

Aco je bio itekako dobar trener i možda i najbolji u momentu u kojem je bio međutim mislim da za nastavak trebamo boljeg taktičara. Po onome što sam ja vidio @neno je postao itekako dobar taktičar ali se bojim da on i Mirza ne mogu funkcionisati zajedno. Nama treba neko ko je bolji taktičar od Ace i bolji motivator (više mislim u smislu čitave euforije oko košarke) od Nene a to je neko ko traži finu lovu eh sad... Aci iapk niko nije otkazao, a Neni ipak mislim da hoće itd itd. Teško je pričati kad se ne znaju mogućnosti saveza i kolika je cijena pojedinih trenera.

Avatar
levat
Postovi: 620
Pridružen/a: 15 feb 2011, 06:18
Kontakt:

Re: Aleksandar "Aco" Petrovic

Post Postao/la levat » 25 sep 2013, 02:59

neno#4 je napisao/la:Ako mi das jedno ime koje je realno, a bolje u ovom trenutku od Ace i koji bi pristao da nas vodi, ja ti dam sta god hoces.
Ne znam da li je uopće u redu da o tome raspravljamo na temi Aleksandar Petrović, pogotovu što je on još uvijek, formalno, selektor BiH.

Ali ako Aco ode, možda kontaktirati Zdravka Radulovića. Bio je legedma KK Bosne. Je li igdje angažovan?

(Da je Tanjevića nagovoriti, pa da mu halilamo za Preldžoglua.)

Avatar
LenBias
Postovi: 14165
Pridružen/a: 09 nov 2011, 19:30
Kontakt:

Re: Aleksandar "Aco" Petrovic

Post Postao/la LenBias » 25 sep 2013, 09:21

frenki je napisao/la:neno marković, mislim da nije gori od ace. napredovao je. sad ne znam želi li, hoće li, može li?
ostala, jača imena, ne vidim ni ja niti ih dozivam.
dosta neno pure treba jesti da bude trener kao aco, jednom sam rekao i ponoviti cu, aco ako ode (a sada su sve prilike da hoce jer nema smisla nastaviti dzaba) mi ne mozemo imati isto kvalitetnog ili boljeg selektora, kraj price
Closed mouths don't get fed on this boulevard.

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.