FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste za smjenu stručnog štaba?

Da
76
35%
Ne
140
65%
 
Ukupno glasova: 216

guadalupe
Postovi: 1037
Pridružen/a: 01 feb 2022, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la guadalupe » 10 maj 2024, 23:21

Rozmana istrpiti do kraja godine, ako ne budemo u borbi za trofeje adio, gospodin si ali sve po zaslugama.
Horde iz utakmice u utakmicu sve jace i jace , protiv Zvijezde preko 1000 u kopu :tokralju:
Zadnja izmjena: guadalupe, dana/u 10 maj 2024, 23:21, ukupno mijenjano 1 put.

Kmenkake
Postovi: 451
Pridružen/a: 08 jul 2021, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kmenkake » 10 maj 2024, 23:21

Antikloc je napisao/la:
10 maj 2024, 23:15
Spot koji u par minuta opisuje sezonu Simona Rozmana Skijasa u Sarajevu.


Otjerao je sve sto valja i onda gledamo beskrajnu patnju. Priglupi Zlovenac misli da je nastavnik fizickog u osnovnoj skoli Franc Rozman Stane ,pa da moze provoditi 'disciplinu' level 1955.
Nema on kapaciteta da se nosi s ovim momcima. Nisu to djeca,to su mladi momci puni energije,zelje i zivota,to su zahebani karakteri a uz to puni ko brod.
Dobar trener bi od njih napravio masinu koja melje,izvukao iz njih 120 %pomeo ovu nejaku ligu A glupi Zlovenac misli da je narednik u vojsci. Kad vec to voli,eno traze narednike za Slovensku vojsku,plata 1900 € mjesecno. To bi mozda mogao a u fudbal je zalutao. Mirvase dragi,hovnjivu motku i ceraj to !!
Ja sam zaključio iz ovog isjecka iz serije da je trener samo trener koji traži profesionalno ponašanje od igrača...

Avatar
mnon46
Postovi: 3367
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mnon46 » 10 maj 2024, 23:22

Matanović, Anđušić, Duraković, Hasić odroni danas. Haj Hasić ide na kraju sezone, Anđušić zna bljesnuti, al ova 2 parmaka valja gledati i iduću sezonu...
U jednom trenutku govorimo za koga će mali navijati, šta će punac reći. Kaže mlada "Nek je ono meni živo i zdravo, pa nek navija za koga hoće". Tajac. Prekida ga brat riječima "Ma nek bude malo i bolesno, samo nek navija za Sarajevo".

Avatar
skullcrusher
Postovi: 980
Pridružen/a: 16 maj 2022, 13:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skullcrusher » 10 maj 2024, 23:23

Datum: 10.05.2024 20:00
Stadion: Olimpijski stadion Asim Ferhatović-Hase - Sarajevo
Gledalaca: 5200
1946 !
Sarajevo ljubavi moja...

Kmenkake
Postovi: 451
Pridružen/a: 08 jul 2021, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kmenkake » 10 maj 2024, 23:24

H8Z7 je napisao/la:
10 maj 2024, 23:18
Kmenkake je napisao/la:
10 maj 2024, 23:11
Maroon1946 je napisao/la:
10 maj 2024, 23:11
Kad je sljedeca tekma momci?
Ponedjeljak onaj tamo
Ovaj sad? :mrgreen:
Čim prije to bolje,da se ne ohlade igrači :D

Avatar
NisamIsmirMirvic
Postovi: 1745
Pridružen/a: 01 sep 2023, 13:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamIsmirMirvic » 10 maj 2024, 23:25

Vanja8 je napisao/la:
10 maj 2024, 23:12
NisamIsmirMirvic je napisao/la:
10 maj 2024, 23:04
Konkretno ova dvojica, naravno da su zasluzili sankcije. Puno veci problem je sto su otjerani svi koji treneru nisu pasali, a opet nije uspostavio kontrolu nad svlacionicom.
Po cemu sudis da nije uspostavio kontrolu ?
Gubljenje svlacionice je jako vidljiva u svakom klubu, milion puta smo i mi tome prisustvovali, a najvise se reflektuje kod rezultata...
Da ne pricamo sad o gubljenju svlacionice, Sabljica, Vasoskog, Dudica, Husa...

Covjek ima jedan zavidan niz pobjeda u zadnje vrijeme...

Ovakve stvari se i sjeku u korijenu, da im je zazmirio, kakav bi to efekat imao na ostale igrace ?

Ono, on moze, a ja ne mogu...
Zatvoriti oci na ovakve stvari i vodi gubitku svlacionice
Apsolutno podrzavam da se kazne, napisao sam to. Nema on neku kontrolu nad svlacionicom, nazalost. Nije da ga se bojkotuje, ali ne vjeruju mu, ne postuju ga svi. Imao je sve preduslove da je uspostavi, ali nije bas uspio. Ruku na srce, ne pomaze mu ni Mirvic sa svojim egzibicijama.

Kmenkake
Postovi: 451
Pridružen/a: 08 jul 2021, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kmenkake » 10 maj 2024, 23:26

GangEvil je napisao/la:
10 maj 2024, 23:19
Kmenkake je napisao/la:
10 maj 2024, 23:11
Maroon1946 je napisao/la:
10 maj 2024, 23:11
Kad je sljedeca tekma momci?
Ponedjeljak onaj tamo
Kakav crni ponedjeljak

slika
Pomjereno čitavo 32. kolo za ponedjeljak...umjesto subote

bvsic
Postovi: 68
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bvsic » 10 maj 2024, 23:26

Antikloc je napisao/la:
10 maj 2024, 23:15
Spot koji u par minuta opisuje sezonu Simona Rozmana Skijasa u Sarajevu.


Otjerao je sve sto valja i onda gledamo beskrajnu patnju. Priglupi Zlovenac misli da je nastavnik fizickog u osnovnoj skoli Franc Rozman Stane ,pa da moze provoditi 'disciplinu' level 1955.
Nema on kapaciteta da se nosi s ovim momcima. Nisu to djeca,to su mladi momci puni energije,zelje i zivota,to su zahebani karakteri a uz to puni ko brod.
Dobar trener bi od njih napravio masinu koja melje,izvukao iz njih 120 %pomeo ovu nejaku ligu A glupi Zlovenac misli da je narednik u vojsci. Kad vec to voli,eno traze narednike za Slovensku vojsku,plata 1900 € mjesecno. To bi mozda mogao a u fudbal je zalutao. Mirvase dragi,hovnjivu motku i ceraj to !!
Komotno mozes za Jagomir malo da se popravis nisi normalan

Avatar
Aduka87
Postovi: 9287
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 10 maj 2024, 23:28

GangEvil je napisao/la:
10 maj 2024, 23:19
Kmenkake je napisao/la:
10 maj 2024, 23:11
Maroon1946 je napisao/la:
10 maj 2024, 23:11
Kad je sljedeca tekma momci?
Ponedjeljak onaj tamo
Kakav crni ponedjeljak

slika

slika
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

mirzatele
Postovi: 11999
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirzatele » 10 maj 2024, 23:35

Hasicu familiju ti yebem za one gestikulacije prema tribini. Pi*ka strumfovska

Amcho1
Postovi: 833
Pridružen/a: 23 nov 2022, 23:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amcho1 » 10 maj 2024, 23:37

Tako je Rožmane jer niko nije iznad ekipe, niko nije iznad Sarajeva.

Samo je ova rečenica bitna:

slika

Nema nazad :bih:
Samo realno, samo iskreno, samo objektivno, samo istina, samo FK Sarajevo, od malena za sva vremena Sarajevo ljubavi jedina.

Avatar
Vanja8
Postovi: 10398
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 10 maj 2024, 23:38

NisamIsmirMirvic je napisao/la:
10 maj 2024, 23:25
Vanja8 je napisao/la:
10 maj 2024, 23:12
NisamIsmirMirvic je napisao/la:
10 maj 2024, 23:04
Konkretno ova dvojica, naravno da su zasluzili sankcije. Puno veci problem je sto su otjerani svi koji treneru nisu pasali, a opet nije uspostavio kontrolu nad svlacionicom.
Po cemu sudis da nije uspostavio kontrolu ?
Gubljenje svlacionice je jako vidljiva u svakom klubu, milion puta smo i mi tome prisustvovali, a najvise se reflektuje kod rezultata...
Da ne pricamo sad o gubljenju svlacionice, Sabljica, Vasoskog, Dudica, Husa...

Covjek ima jedan zavidan niz pobjeda u zadnje vrijeme...

Ovakve stvari se i sjeku u korijenu, da im je zazmirio, kakav bi to efekat imao na ostale igrace ?

Ono, on moze, a ja ne mogu...
Zatvoriti oci na ovakve stvari i vodi gubitku svlacionice
Apsolutno podrzavam da se kazne, napisao sam to. Nema on neku kontrolu nad svlacionicom, nazalost. Nije da ga se bojkotuje, ali ne vjeruju mu, ne postuju ga svi. Imao je sve preduslove da je uspostavi, ali nije bas uspio. Ruku na srce, ne pomaze mu ni Mirvic sa svojim egzibicijama.
Cuj ne vjeruju mu i ne postuju ga...?

Daj ba uozbilji se...
Igraci su profesionalci i mogu oni biti i ljuti na trenera i ne postovati ga i ne vjerovati mu , ali ono sto on trazi trebaju ispuniti...

Da li Guler vjeruje Anchelotiju, da li ga postuje, da li Hummels vjeruje Terzicu i da ti ne nabrajam milion slucajeva jos i sta treba odmah nabiti trenera iz kluba ?
Ne, to se ne radi na taj nacin, to smo mi radili redovno i redovno bili u gabuli...
Pred svakog trenera se postavi cilj, ako ce ga ostvari onda ima i slobodu da ne racuna na pojedince i da izrice mjere i da mu se niko ne petlja u posao...
Ako ne ostvari ono sto je zacrtano, UO odlucuje hoce li dobiti otkaz ili ce mu se dati jos vremena...

Antikloc
Postovi: 2560
Pridružen/a: 11 mar 2021, 08:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Antikloc » 10 maj 2024, 23:38

Kmenkake je napisao/la:
10 maj 2024, 23:21
Antikloc je napisao/la:
10 maj 2024, 23:15
Spot koji u par minuta opisuje sezonu Simona Rozmana Skijasa u Sarajevu.


Otjerao je sve sto valja i onda gledamo beskrajnu patnju. Priglupi Zlovenac misli da je nastavnik fizickog u osnovnoj skoli Franc Rozman Stane ,pa da moze provoditi 'disciplinu' level 1955.
Nema on kapaciteta da se nosi s ovim momcima. Nisu to djeca,to su mladi momci puni energije,zelje i zivota,to su zahebani karakteri a uz to puni ko brod.
Dobar trener bi od njih napravio masinu koja melje,izvukao iz njih 120 %pomeo ovu nejaku ligu A glupi Zlovenac misli da je narednik u vojsci. Kad vec to voli,eno traze narednike za Slovensku vojsku,plata 1900 € mjesecno. To bi mozda mogao a u fudbal je zalutao. Mirvase dragi,hovnjivu motku i ceraj to !!
Ja sam zaključio iz ovog isjecka iz serije da je trener samo trener koji traži profesionalno ponašanje od igrača...
Pusti se te budalastine i ublehe o profesionalizmu . To je laz i prevara. Od igraca se trazi rezultat. Rezultat donosi pare. Svi traze rezultat-navijaci i vlasnici. EPL igraci izlaze po nocnim klubovima-tuku se ,opijaju,drogiraju,siluju. Ko te pita za babino zdravlje. Rezultat,igra ,kvalitet to je ono sto treba postici a ne profesionalizam. Ne ove budalastine ,oko pive, minuta dolazaka,nargile i slicnih gluposti. Nema dobrog igraca da je bio disciplinovan. Susic bjezao iz hotela sa treceg sprata ,spustao se preko carsava da ide guzit i kockat. Baku necu pominjat :mrgreen:
Da je Skijas bio trener u Napoliju,otjerao bi Maradonu,uveo disciplinu i bili bi cetvrti :mrgreen:
Profesionalizam ima i dobrih strana sigurno ali ne smije sam sebi biti cilj,ne smije negativno uticati na rezultat. Trener mora biti slojevit,mudar i iskusan u ophodjenju s ljudima. I da ,ne more biti prema svima jednak. Nije ovo vojska,ovo je fudbal. Treba imati i miljenike i zvijezde i svoje favorite i kad su igraci svjesni te hiearhije,kad je prihvate,onda se ukljuce u borbu za napredovanje u istoj,onda pocnu davati 100-150 % od sebe.
Trenera moraju postovati a postovanje nikada nece steci ako bude : dobar,pravedan,posten i mudar. Postovanje se stice samo ako si zaheban i zao.
Dezinficiram,deratiziram kloceve po kucama,uredima,stadionima. Cijene pristupacne.
Iznad glava viju se barjaci
Idu papci,olovski seljaci !!

Avatar
NazorUso
Postovi: 3927
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 10 maj 2024, 23:39

Antikloc je napisao/la:
10 maj 2024, 23:15
Spot koji u par minuta opisuje sezonu Simona Rozmana Skijasa u Sarajevu.


Otjerao je sve sto valja i onda gledamo beskrajnu patnju. Priglupi Zlovenac misli da je nastavnik fizickog u osnovnoj skoli Franc Rozman Stane ,pa da moze provoditi 'disciplinu' level 1955.
Nema on kapaciteta da se nosi s ovim momcima. Nisu to djeca,to su mladi momci puni energije,zelje i zivota,to su zahebani karakteri a uz to puni ko brod.
Dobar trener bi od njih napravio masinu koja melje,izvukao iz njih 120 %pomeo ovu nejaku ligu A glupi Zlovenac misli da je narednik u vojsci. Kad vec to voli,eno traze narednike za Slovensku vojsku,plata 1900 € mjesecno. To bi mozda mogao a u fudbal je zalutao. Mirvase dragi,hovnjivu motku i ceraj to !!
Nije ovo spot, ovo je isjecak iz serije.
Opet dokazujes da si bez "anti" :beba:
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
Beli98
Postovi: 1334
Pridružen/a: 06 jul 2019, 00:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Beli98 » 10 maj 2024, 23:40

Ne znam kako mozes braniti igraca koji ne dodje na trening taman da je Messi licno...
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA

Benkara21
Postovi: 3590
Pridružen/a: 01 avg 2015, 14:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benkara21 » 10 maj 2024, 23:41

NazorUso je napisao/la:
10 maj 2024, 22:12
Benkara21 je napisao/la:
10 maj 2024, 21:37
NazorUso je napisao/la:
10 maj 2024, 21:29




Kija bolest hahhahahah
Ko ti je ovako u familiji najdraži?
Previse si kratak da ti odgovorim....
Na mom bolovo.
Yugoslavia: ★★
Bosnia&Herzegovina League: ★★★★★
Bosnia&Herzegovina Cup: ★★★★★★★
Super Cup: ★
18.05.2019. 🏆

Avatar
NazorUso
Postovi: 3927
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 10 maj 2024, 23:42

Benkara21 je napisao/la:
10 maj 2024, 23:41
NazorUso je napisao/la:
10 maj 2024, 22:12
Benkara21 je napisao/la:
10 maj 2024, 21:37


Ko ti je ovako u familiji najdraži?
Previse si kratak da ti odgovorim....
Na mom bolovo.
Kako dodje do ove rime, divim ti se februaru :bow:
P.S. Ti na mom bio ziv i zdrav dugooo dugoooo godina :ljepota:
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Kmenkake
Postovi: 451
Pridružen/a: 08 jul 2021, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kmenkake » 10 maj 2024, 23:42

Antikloc je napisao/la:
10 maj 2024, 23:38
Kmenkake je napisao/la:
10 maj 2024, 23:21
Antikloc je napisao/la:
10 maj 2024, 23:15
Spot koji u par minuta opisuje sezonu Simona Rozmana Skijasa u Sarajevu.


Otjerao je sve sto valja i onda gledamo beskrajnu patnju. Priglupi Zlovenac misli da je nastavnik fizickog u osnovnoj skoli Franc Rozman Stane ,pa da moze provoditi 'disciplinu' level 1955.
Nema on kapaciteta da se nosi s ovim momcima. Nisu to djeca,to su mladi momci puni energije,zelje i zivota,to su zahebani karakteri a uz to puni ko brod.
Dobar trener bi od njih napravio masinu koja melje,izvukao iz njih 120 %pomeo ovu nejaku ligu A glupi Zlovenac misli da je narednik u vojsci. Kad vec to voli,eno traze narednike za Slovensku vojsku,plata 1900 € mjesecno. To bi mozda mogao a u fudbal je zalutao. Mirvase dragi,hovnjivu motku i ceraj to !!
Ja sam zaključio iz ovog isjecka iz serije da je trener samo trener koji traži profesionalno ponašanje od igrača...
Pusti se te budalastine i ublehe o profesionalizmu . To je laz i prevara. Od igraca se trazi rezultat. Rezultat donosi pare. Svi traze rezultat-navijaci i vlasnici. EPL igraci izlaze po nocnim klubovima-tuku se ,opijaju,drogiraju,siluju. Ko te pita za babino zdravlje. Rezultat,igra ,kvalitet to je ono sto treba postici a ne profesionalizam. Ne ove budalastine ,oko pive, minuta dolazaka,nargile i slicnih gluposti. Nema dobrog igraca da je bio disciplinovan. Susic bjezao iz hotela sa treceg sprata ,spustao se preko carsava da ide guzit i kockat. Baku necu pominjat :mrgreen:
Da je Skijas bio trener u Napoliju,otjerao bi Maradonu,uveo disciplinu i bili bi cetvrti :mrgreen:
Profesionalizam ima i dobrih strana sigurno ali ne smije sam sebi biti cilj,ne smije negativno uticati na rezultat. Trener mora biti slojevit,mudar i iskusan u ophodjenju s ljudima. I da ,ne more biti prema svima jednak. Nije ovo vojska,ovo je fudbal. Treba imati i miljenike i zvijezde i svoje favorite i kad su igraci svjesni te hiearhije,kad je prihvate,onda se ukljuce u borbu za napredovanje u istoj,onda pocnu davati 100-150 % od sebe.
Trenera moraju postovati a postovanje nikada nece steci ako bude : dobar,pravedan,posten i mudar. Postovanje se stice samo ako si zaheban i zao.

ŽIVOTE ŽENO BEZ MORALA
KAKO TE SAMO NIJE STID
TESNA MI DUSA,PA MI DOĐE
DA GLAVOM UDARIM U ZID

Benkara21
Postovi: 3590
Pridružen/a: 01 avg 2015, 14:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benkara21 » 10 maj 2024, 23:43

NazorUso je napisao/la:
10 maj 2024, 23:42
Benkara21 je napisao/la:
10 maj 2024, 23:41
NazorUso je napisao/la:
10 maj 2024, 22:12


Previse si kratak da ti odgovorim....
Na mom bolovo.
Kako dodje do ove rime, divim ti se februaru :bow:
P.S. Ti na mom bio ziv i zdrav dugooo dugoooo godina :ljepota:
Pa skontaj kako sam došao do rime :opaopa:
Yugoslavia: ★★
Bosnia&Herzegovina League: ★★★★★
Bosnia&Herzegovina Cup: ★★★★★★★
Super Cup: ★
18.05.2019. 🏆

Avatar
holyman
Postovi: 8509
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 10 maj 2024, 23:44

Sta sve covjek istrpi ove sezone dobro nije kosu izgubio. Rece veceras javno 1 od 150 problema i odmah se digla hajka, zamisli sta je tek bilo do sad. Apsolutna podrska, nema nazad!
U rupe misevi!
NEMA NAZAD

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: ajdohordas, avalkaB, vedinjo98 i 34 gosta.