FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste za smjenu stručnog štaba?

Da
67
35%
Ne
127
65%
 
Ukupno glasova: 194

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 4076
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 14 maj 2024, 14:23

Stroj1946 je napisao/la:
14 maj 2024, 14:18
Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
14 maj 2024, 14:11
Stroj1946 je napisao/la:
14 maj 2024, 13:51


Država je uređena bila onda kad smo osvajali titule i duplu!? Tad je bila uređena, sve super, sve štima, a kad ne osvojimo onda je NE uređena!? Priča se kroji samo kako odgovora situaciji, a ne realnom stanju ili kad se pogleda bilans šta se uradilo zadnjih 10 godina. Nisu nama Vico ili savez krivi bili kad je Nam odlazio i zavrnuo pipu, zato što su Sabrina i ćelavi lopov uzimali na ugovorima, ili što su na početku dolaska Tana, Selimović, Kustura i onaj papak iz Doboja se ugrađivali u transfere, ugovore i syebali nas poslije. Uglavnom je stvar da ne znamo i da je ovo podneblje divlje, a ne da su ostali krivi. Standardna priča Balija kad ne ide ili ne zna, neko drugi kriv.
stroju balijo, ne mijesas kruske i jabuke. Pisem o investitoru i ulaganjima u nasu drzavu ili susjednu Hrvatsku gdje je sve politicki poslozeno. A ne ko nam je kriv ili ne.
To balijo se nije na tebe odnosilo, nego generalno, balavče. Napadaš otkad si došao na temu one čije ti mišljenje neodgovara. Smiri malo doživljaj. Ako ne možeš onda nije mjesto nije za tebe, fataj se obdaništa i slaži kockice, izgleda da si na tom nivou sudeći po pisanju dosad.
repliciras na moj post, i pises kako balije rezonuju. Vjerovatno je moje misljenje generalno pa zato ti tako. Napadam? Nek se javi koga sam napao.
to sto ne mogu citati nebuloze, lazne teorije pa odgovorim je problem onih koji nemaju adekvatan odgovor.
- 1 9 4 6 -

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2491
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TurkishAirlines » 14 maj 2024, 14:26

Politika je kriva sto nismo zelju "naPali" sa igracem vise i sto nismo napravili akcije.
Sto Rozman gurnu sve izmjene unutar, u sredinu, umjesto da siri igru i po bokovima se nesto napravi.

Pa bolan, kakva je to samo sramota sto zelju nismo dobili sa igracem vise.

Sve to sto vi hvalite Rozmana pada u vodu kad se pogleda stvarno stanje ekipe i njegove igre i odnosa igraca prema klubu.
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!


#sirimopozitivu

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8266
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 14 maj 2024, 14:30

Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
14 maj 2024, 14:23
Stroj1946 je napisao/la:
14 maj 2024, 14:18
Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
14 maj 2024, 14:11


stroju balijo, ne mijesas kruske i jabuke. Pisem o investitoru i ulaganjima u nasu drzavu ili susjednu Hrvatsku gdje je sve politicki poslozeno. A ne ko nam je kriv ili ne.
To balijo se nije na tebe odnosilo, nego generalno, balavče. Napadaš otkad si došao na temu one čije ti mišljenje neodgovara. Smiri malo doživljaj. Ako ne možeš onda nije mjesto nije za tebe, fataj se obdaništa i slaži kockice, izgleda da si na tom nivou sudeći po pisanju dosad.
repliciras na moj post, i pises kako balije rezonuju. Vjerovatno je moje misljenje generalno pa zato ti tako. Napadam? Nek se javi koga sam napao.
to sto ne mogu citati nebuloze, lazne teorije pa odgovorim je problem onih koji nemaju adekvatan odgovor.
Repliciram jer je ovo otvoren forum, repliciro si i ti jedno 4,5 puta napadima, kad si tek došao, pa sam te ignoriso jer je tvoj način pisanja zelen, a i sad je. Te nebuloze, lažne teorije itd., je dovoljan pokazatelj o čemu sam i pisao. Opet ovo je forum, i svako ima pravo da iznosi mišljenje, i opet, ako ti se ne sviđa mišljenje, ovo nije mjesto za tebe takve ko tebi slične, fulate poentu foruma.

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 4076
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 14 maj 2024, 14:31

Stroj1946 je napisao/la:
14 maj 2024, 14:30
Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
14 maj 2024, 14:23
Stroj1946 je napisao/la:
14 maj 2024, 14:18


To balijo se nije na tebe odnosilo, nego generalno, balavče. Napadaš otkad si došao na temu one čije ti mišljenje neodgovara. Smiri malo doživljaj. Ako ne možeš onda nije mjesto nije za tebe, fataj se obdaništa i slaži kockice, izgleda da si na tom nivou sudeći po pisanju dosad.
repliciras na moj post, i pises kako balije rezonuju. Vjerovatno je moje misljenje generalno pa zato ti tako. Napadam? Nek se javi koga sam napao.
to sto ne mogu citati nebuloze, lazne teorije pa odgovorim je problem onih koji nemaju adekvatan odgovor.
Repliciram jer je ovo otvoren forum, repliciro si i ti jedno 4,5 puta napadima, kad si tek došao, pa sam te ignoriso jer je tvoj način pisanja zelen, a i sad je. Te nebuloze, lažne teorije itd., je dovoljan pokazatelj o čemu sam i pisao. Opet ovo je forum, i svako ima pravo da iznosi mišljenje, i opet, ako ti se ne sviđa mišljenje, ovo nije mjesto za tebe takve ko tebi slične, fulate poentu foruma.
ok stroju, nastavi verglati
- 1 9 4 6 -

Avatar
holyman
Postovi: 8509
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 14 maj 2024, 14:34

TurkishAirlines je napisao/la:
14 maj 2024, 14:26
Politika je kriva sto nismo zelju "naPali" sa igracem vise i sto nismo napravili akcije.
Sto Rozman gurnu sve izmjene unutar, u sredinu, umjesto da siri igru i po bokovima se nesto napravi.

Pa bolan, kakva je to samo sramota sto zelju nismo dobili sa igracem vise.

Sve to sto vi hvalite Rozmana pada u vodu kad se pogleda stvarno stanje ekipe i njegove igre i odnosa igraca prema klubu.
I cirjak je dobio crveni na grbavici pa smo ih ubili sa 9 igraca, jos tad nisu bili predzadnji

Fudbal ko fudbal
NEMA NAZAD

zagorski
Postovi: 7732
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 14 maj 2024, 14:45

Tatamata1946 je napisao/la:
14 maj 2024, 14:00
Da je docekati da dvije sezone istrpimo jednog trenera. Svi smo umorni od tih promjena i turbulencija.
Svjesni smo svi gresaka Rozmana ali nema smisla stalno mjenjati. Vecina je za to da ostane jos jednu sezonu pa kako god da zavrsi
Bilo bi zanimljivo da morto postavi anketu

Avatar
luckystrike
Postovi: 918
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 14 maj 2024, 14:55

anketa prije trenutne je bila na temu zadovoljstva stručnim štabom i ako se ne varam prelaznim rokom, mislim da je i poslije određenog pada popularnosti većina oko 55% bila zadovoljna radom istog.

Avatar
TurkishAirlines
Postovi: 2491
Pridružen/a: 15 sep 2023, 19:15

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TurkishAirlines » 14 maj 2024, 15:00

holyman je napisao/la:
14 maj 2024, 14:34
TurkishAirlines je napisao/la:
14 maj 2024, 14:26
Politika je kriva sto nismo zelju "naPali" sa igracem vise i sto nismo napravili akcije.
Sto Rozman gurnu sve izmjene unutar, u sredinu, umjesto da siri igru i po bokovima se nesto napravi.

Pa bolan, kakva je to samo sramota sto zelju nismo dobili sa igracem vise.

Sve to sto vi hvalite Rozmana pada u vodu kad se pogleda stvarno stanje ekipe i njegove igre i odnosa igraca prema klubu.
I cirjak je dobio crveni na grbavici pa smo ih ubili sa 9 igraca, jos tad nisu bili predzadnji

Fudbal ko fudbal
Pa sad s igracem vise smo ih trebali demolirati, vodjen time.

Jbga, bezmudo se postavili u drugom poluvremenu. Al eto, opet ce biti kriv neko drugi a ne mi sami

Naguzili nam se ljudi, a mi ga nismo znali staviti. Zalosno, valjda nismo postali derpedasi
Free PALESTINA


MIRVICU ODLAZI!!!


#sirimopozitivu

Morpheus
Postovi: 1391
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Morpheus » 14 maj 2024, 15:02

holyman je napisao/la:
14 maj 2024, 14:34
I cirjak je dobio crveni na grbavici pa smo ih ubili sa 9 igraca, jos tad nisu bili predzadnji

Fudbal ko fudbal
Ma ljudi površinski posmatraju fudbal.

Kmenkake
Postovi: 443
Pridružen/a: 08 jul 2021, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kmenkake » 14 maj 2024, 15:08

Trener kojeg ćemo "mi" trpiti biće marioneta kojem će drugi krojiti ekipu.
Nažalost!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54737
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 14 maj 2024, 15:59

zagorski je napisao/la:
14 maj 2024, 14:45
Tatamata1946 je napisao/la:
14 maj 2024, 14:00
Da je docekati da dvije sezone istrpimo jednog trenera. Svi smo umorni od tih promjena i turbulencija.
Svjesni smo svi gresaka Rozmana ali nema smisla stalno mjenjati. Vecina je za to da ostane jos jednu sezonu pa kako god da zavrsi
Bilo bi zanimljivo da morto postavi anketu
Na drugoj temi je bila ta anketa i 75% forumaša nije bilo za smjenu stručnog štaba.
Postavit ću i ovdje na glavnu poslije utakmice u ponedjeljak, samo da vidimo ko će dobiti nagradu ''Ismir Pintol'.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Lavcina
Postovi: 459
Pridružen/a: 17 nov 2023, 16:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lavcina » 14 maj 2024, 16:10

Ismir Pintol bi ove godine isao u ruke Hamze, da se ja pitam. Em sto nas je momak fakticki odveo u Evropu, em sto je trpio nepravdu, a da ni a nije rekao, niti neke klanove pravio.

Za Buljubašića aBd iduce godine ide nagrada Ismir Pintol.

Avatar
Aduka87
Postovi: 9271
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 14 maj 2024, 16:13

Vi zaboravljate da se nagrada Ismir Pintol daje za NAJBORBENIJEG igraca.
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

BigZlatan
Postovi: 173
Pridružen/a: 01 feb 2024, 19:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BigZlatan » 14 maj 2024, 16:13

Buljubasic treba da dobije. on uvijek igra 100%

Avatar
Surreal
Postovi: 7674
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Surreal » 14 maj 2024, 16:16

Po meni Mustafić
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
soe
Postovi: 962
Pridružen/a: 26 feb 2009, 18:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la soe » 14 maj 2024, 16:21

Dobit ce Đuričković to se vec zna.

Lavcina
Postovi: 459
Pridružen/a: 17 nov 2023, 16:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lavcina » 14 maj 2024, 16:21

Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
14 maj 2024, 13:11
Lavcina je napisao/la:
14 maj 2024, 13:03
Stroj1946 je napisao/la:
14 maj 2024, 11:47


Ja mislim da je referirao na investitore u drugim klubovima u drugim ligama, ne u našoj. I upravu je.
Kad pogledamo samo bivsu Yugu koliko investitora k klubova nas je preslo.
Sad su jaci od nas neka Tsc Backa Topola, Cukaricki, Osijek, Rijeka, Maribor (koji istina nije ni imao investitora sve do sad, ali su ljudi znali znanje), Celje (koje je tek pocelo sa investitorom unazad godinu, dvije, a vec osvojise 2x titulu u Sloveniji i dovode dobra pojacanja).

Uzmimo tu i Vardar koji je istina ispao iz lige, ali su likovi isto tako odmah nakon par godina ulaganjs zaigrali tad u grupama Evropske lige.

Mi se vrtimo od 2013 u mjestu.
te su drzave uredjene za razliku od nase, gdje te svaka susa moze kociti..
Ne bi bas rekao da su Srbija i Makedonija uredjenije od Bosne.

I nema to veze sa politikom, nije Vico bio od 2013 do 2020, pa nismo ni tad dominirali, niti smo usli u grupe nekog euro takmicenja.
Vico i politika guraju Borac to svako živ zna. Ali da mi imamo jednom za promjenu normalnog investitora, kojeg nece voditi njegov vlastiti ego vec strucnost na svim nivoima kluba, Vico i ekipa bi nam se mogli samo sagnuti.

Mirvic je promjenio jedno 5,6 trenera otkad je dosao. Nije valjda, da su bas svi oni losi, a on jedini zna sta radi.

ŠTA_JE
Postovi: 1063
Pridružen/a: 17 avg 2009, 18:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ŠTA_JE » 14 maj 2024, 17:07

Lavcina je napisao/la:
14 maj 2024, 16:21
Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
14 maj 2024, 13:11
Lavcina je napisao/la:
14 maj 2024, 13:03

Kad pogledamo samo bivsu Yugu koliko investitora k klubova nas je preslo.
Sad su jaci od nas neka Tsc Backa Topola, Cukaricki, Osijek, Rijeka, Maribor (koji istina nije ni imao investitora sve do sad, ali su ljudi znali znanje), Celje (koje je tek pocelo sa investitorom unazad godinu, dvije, a vec osvojise 2x titulu u Sloveniji i dovode dobra pojacanja).

Uzmimo tu i Vardar koji je istina ispao iz lige, ali su likovi isto tako odmah nakon par godina ulaganjs zaigrali tad u grupama Evropske lige.

Mi se vrtimo od 2013 u mjestu.
te su drzave uredjene za razliku od nase, gdje te svaka susa moze kociti..
Ne bi bas rekao da su Srbija i Makedonija uredjenije od Bosne.

I nema to veze sa politikom, nije Vico bio od 2013 do 2020, pa nismo ni tad dominirali, niti smo usli u grupe nekog euro takmicenja.
Vico i politika guraju Borac to svako živ zna. Ali da mi imamo jednom za promjenu normalnog investitora, kojeg nece voditi njegov vlastiti ego vec strucnost na svim nivoima kluba, Vico i ekipa bi nam se mogli samo sagnuti.

Mirvic je promjenio jedno 5,6 trenera otkad je dosao. Nije valjda, da su bas svi oni losi, a on jedini zna sta radi.
Eh zato sam napisao da je mizerija s kojim mi parama radimo a ocekujemo nesto cak I evropi. Fino je to objasnio Terzić Zvjezdan za LŠ minimum je tim od 50 miliona eura. 30 do 50 za LE a 10 do 30 za LK. I sta mi da ocekujemo za ekipu koja godisnje košta 3 500 000 KM? Ne budimo smiješni.

fks74
Postovi: 9377
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 14 maj 2024, 17:24

ŠTA_JE je napisao/la:
14 maj 2024, 17:07
Lavcina je napisao/la:
14 maj 2024, 16:21
Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
14 maj 2024, 13:11


te su drzave uredjene za razliku od nase, gdje te svaka susa moze kociti..
Ne bi bas rekao da su Srbija i Makedonija uredjenije od Bosne.

I nema to veze sa politikom, nije Vico bio od 2013 do 2020, pa nismo ni tad dominirali, niti smo usli u grupe nekog euro takmicenja.
Vico i politika guraju Borac to svako živ zna. Ali da mi imamo jednom za promjenu normalnog investitora, kojeg nece voditi njegov vlastiti ego vec strucnost na svim nivoima kluba, Vico i ekipa bi nam se mogli samo sagnuti.

Mirvic je promjenio jedno 5,6 trenera otkad je dosao. Nije valjda, da su bas svi oni losi, a on jedini zna sta radi.
Eh zato sam napisao da je mizerija s kojim mi parama radimo a ocekujemo nesto cak I evropi. Fino je to objasnio Terzić Zvjezdan za LŠ minimum je tim od 50 miliona eura. 30 do 50 za LE a 10 do 30 za LK. I sta mi da ocekujemo za ekipu koja godisnje košta 3 500 000 KM? Ne budimo smiješni.
Svi uposlenici sa doprinosima 3,5 miliona ne samo igrači.

fks74
Postovi: 9377
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 14 maj 2024, 17:28

Ekipe iz donjeg dijela nisu oštećene kao Sarajevo od strane sudija.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.