FC Schalke 04 Gelsenkirchen

Moderatori/ce: Monolog,_dreamer_,ribery,hammers,geronimo

Dokle će Schalke dogurati u EL?

Neće proći grupnu fazu
5
9%
1/16 finala
4
7%
1/8 finala
10
18%
1/4 finala
10
18%
1/2 finala
3
5%
Finale
2
4%
Schalke osvaja titulu!
22
39%
 
Ukupno glasova: 56

Avatar
Pastuh
Postovi: 647
Pridružen/a: 07 nov 2009, 19:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: FC Schalke 04 Gelsenkirchen

Post Postao/la Pastuh » 23 jan 2010, 16:23

Više je na Vincenzo Iaquinta.

Inače, Konigsblauen vode u gostima protiv slabašnog Bochuma sa 2:0, stijrleci su bili Sanchez i ko drugi nego Kuranyi. :D

Mislim da će Apotekari zijaniti protiv Hoffenheima, tako će Konigsblauen otići na to prvo mjesto.
Don't spend time with someone who doesn't care spending it with you.

Avatar
daffy
Postovi: 2643
Pridružen/a: 29 okt 2009, 09:31
Lokacija: Bratislava
Kontakt:

Re: FC Schalke 04 Gelsenkirchen

Post Postao/la daffy » 23 jan 2010, 16:31

odma demant Kuranyia :lol:


slika

slika
Football Identity. Izaberite da li cete biti Manager, Igrac ili Novinar.

Nema botova, trenira vas onaj sto je manager, a manager kupuje vas igrace. BiH liga tek pocela.

Vise info na http://sportsport.ba/forum/viewtopic.php?f=44&t=2700

Avatar
Pastuh
Postovi: 647
Pridružen/a: 07 nov 2009, 19:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: FC Schalke 04 Gelsenkirchen

Post Postao/la Pastuh » 23 jan 2010, 16:35

Hahha, ah, mislio si ti izgledom, ja sam pomislio na stil igre, ali tu je to sve negdje. Da, zavali ga frajer, bravo .
Don't spend time with someone who doesn't care spending it with you.

Avatar
daffy
Postovi: 2643
Pridružen/a: 29 okt 2009, 09:31
Lokacija: Bratislava
Kontakt:

Re: FC Schalke 04 Gelsenkirchen

Post Postao/la daffy » 23 jan 2010, 16:38

nisu daleko ni igrom.. :lol: :lol: obojica kada fule u skoku i padnu dole prvo namjestaju carape po dvije minute.. Amauri to radi svaku tekmu, ali da me ubijes nemogu naci sliku. :lol:

obojica su robusni napadaci koji su tehnicki potkovani.. i brzi su za svoju poziciju.. meni jako slicni :D
Football Identity. Izaberite da li cete biti Manager, Igrac ili Novinar.

Nema botova, trenira vas onaj sto je manager, a manager kupuje vas igrace. BiH liga tek pocela.

Vise info na http://sportsport.ba/forum/viewtopic.php?f=44&t=2700

Avatar
Pastuh
Postovi: 647
Pridružen/a: 07 nov 2009, 19:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: FC Schalke 04 Gelsenkirchen

Post Postao/la Pastuh » 23 jan 2010, 16:44

Hahha, evo gledam malo Bayerna, šta ljudi promašuju, moram radi kladionice hehe.

Da, ima još sličnih napadača, mislim na Bendtera iz Arsenala :mrgreen:
Don't spend time with someone who doesn't care spending it with you.

Avatar
Pastuh
Postovi: 647
Pridružen/a: 07 nov 2009, 19:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: FC Schalke 04 Gelsenkirchen

Post Postao/la Pastuh » 23 jan 2010, 17:23

Nevjerovatno, zijanili su, nakon 0:2, utakmica završila 2:2. Sve je krenulo loše u posljednih 10 minuta. Prvo je Vahid Hashemian smanjio na 1:2 u 82 minuti. Inače , on je bivši igrač Bayern Munchena i Bochuma, te u posljednih sekundama igre Sestak. Nevjerovatno. Bayern Munchen je današnjom pobjedum otišao ispred Schalkea. Žalosno, sada će ih Magath buditi u 3 izjutra da trče. :roll:
Don't spend time with someone who doesn't care spending it with you.

Avatar
sakho
Postovi: 365
Pridružen/a: 21 avg 2009, 17:50
Kontakt:

Re: FC Schalke 04 Gelsenkirchen

Post Postao/la sakho » 23 jan 2010, 17:28

Pastuh je napisao/la:Nevjerovatno, zijanili su, nakon 0:2, utakmica završila 2:2. Sve je krenulo loše u posljednih 10 minuta. Prvo je Vahid Hashemian smanjio na 1:2 u 82 minuti. Inače , on je bivši igrač Bayern Munchena i Bochuma, te u posljednih sekundama igre Sestak. Nevjerovatno. Bayern Munchen je današnjom pobjedum otišao ispred Schalkea. Žalosno, sada će ih Magath buditi u 3 izjutra da trče. :roll:
prava steta, ccc kako se to moze desit takvoj ekipi u zadnjih 10 min! :(

Avatar
daffy
Postovi: 2643
Pridružen/a: 29 okt 2009, 09:31
Lokacija: Bratislava
Kontakt:

Re: FC Schalke 04 Gelsenkirchen

Post Postao/la daffy » 23 jan 2010, 17:29

steta..
Football Identity. Izaberite da li cete biti Manager, Igrac ili Novinar.

Nema botova, trenira vas onaj sto je manager, a manager kupuje vas igrace. BiH liga tek pocela.

Vise info na http://sportsport.ba/forum/viewtopic.php?f=44&t=2700

Avatar
Pastuh
Postovi: 647
Pridružen/a: 07 nov 2009, 19:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: FC Schalke 04 Gelsenkirchen

Post Postao/la Pastuh » 23 jan 2010, 17:33

Psihološki pad, imali su sve u svojim nogama. Onda slučajno prime goal u 82 minuti, i posljednih minuta se boje da i ne prime taj drugi. Zato su svi u odbrani, izbijaju loptu itd. Nažalost, šta ćeš, nije se dobilo, i okreću se Konigsblauen novom susretu u sljedećem kolu. Samo me zanima reakcija Felixa nakon meča. Siguran sam da će uvesti neke sankcije.
Don't spend time with someone who doesn't care spending it with you.

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FC Schalke 04 Gelsenkirchen

Post Postao/la adnan24 » 23 jan 2010, 17:33

sakho je napisao/la: prava steta, ccc kako se to moze desit takvoj ekipi u zadnjih 10 min! :(


Kakvoj ekipi? :?:

Jedino je pitanje kako uopste ova ekipa moze biti u nekoj borbi za titulu...

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: FC Schalke 04 Gelsenkirchen

Post Postao/la rob do bagro » 23 jan 2010, 17:35

Schalke uopste nije za titule.Ni ranijih godina nisu niti ce ikad biti.Mislim propustit 0:2 i to jos u gostima :roll:
Jednostavno nisu kako kazu nijemci "reif" za titulu.
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

Avatar
Pastuh
Postovi: 647
Pridružen/a: 07 nov 2009, 19:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: FC Schalke 04 Gelsenkirchen

Post Postao/la Pastuh » 23 jan 2010, 17:38

@adnan24


Nećemo sada o ljubavi između Borrusije i Schalkea. Što baš ti to pitanje postavi. Mislim da je Schalke dosta kvalitetnija ekipa od BVB, i to će i dokazati. Nikada se nisu izjasnili kao ekipa koja ide na titulu, već samo u Evropska takmičenja.

@Rob


Gledao sam Bayern, i jedva su ih dobili. Imali su milion šansi, ali davno su trebali da dobiju utakmicu, a neku horo završnicu. Ko je rekao da je Schalke kandidat za titulu ?

I sam Magath je rekao da tek za par sezona idu na titulu, gledaj šta im je čovjek uradio u malo više od pola godine.
Don't spend time with someone who doesn't care spending it with you.

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FC Schalke 04 Gelsenkirchen

Post Postao/la adnan24 » 23 jan 2010, 17:43

Pastuh je napisao/la:@adnan24

Nećemo sada o ljubavi između Borrusije i Schalkea. Što baš ti to pitanje postavi. Mislim da je Schalke dosta kvalitetnija ekipa od BVB, i to će i dokazati. Nikada se nisu izjasnili kao ekipa koja ide na titulu, već samo u Evropska takmičenja.

dine.
Schalke nije nista bolji tim od BvB-a...njihova jedina prednost ove sezone je Magath i dosta srece u pojedinim utakmicama.BvB se trenutno bori za Ligu Uefa i to bi trebalo realno da bude i cilj Schalke-a.A nije niko ni u Leverkusen-u rekao da je titula cilj ali tu su na vrhu a Schalke kvalitetom i prikazanim igrama ne zasluzuje top 3 u ligi

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: FC Schalke 04 Gelsenkirchen

Post Postao/la rob do bagro » 23 jan 2010, 17:45

Jesu jedva dobili, nema sta.Imali su sansi, mogli su komotno utakmicu zavrsiti u 1. poluvremenu,ali nisu i stigne ti kazna kao uvijek za neiskoristene sanse.I opet kako god jedan slobodnjak rijesi utakmicu.Da je bilo nerijeseno ne bi bilo nezasluzeno.Imao je Bayern vise sansi i suteva u okvir gola a djabe ti kad od tih mnogo sansi dadnes po koji gol, al hvala bogu dobro je se zavrsilo.

Quelix je pametn covjek, tako je on prosle godine izjavljivao dok je vodio Wolfse da ce Bayern osvojit titulu, da smo jaca ekipa bla,bla itd.Zasto to cini???Pa iz prostog razloga da poveca pritisak na bavarce i da skine pritisas sa svoje ekipe kako bi lagano mogla marsirat ka vrhu bunndes.Ako si poglesao tabelu oni su 3 zasad i imaju isto bodova kao Bayer.Al jednostavno oni su takvi godinama, fali im kvaliteta, fali im kreativaca koji bi mogli nesto uradit kao sto to rade Robben i Ribery u Bayernu.
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

Avatar
Pastuh
Postovi: 647
Pridružen/a: 07 nov 2009, 19:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: FC Schalke 04 Gelsenkirchen

Post Postao/la Pastuh » 23 jan 2010, 17:59

Važna je tabela , nije igra. Možeš igrati lijepo, ali da ne pobjeđuješ. Schalke skoro svaki goal dadne iz nekoga prekida, nema tu lijepe igre i nakvih ekstra pasova, ali sa ekipom kakvu imaju kotiraju dosta dobro. Ma Felix će to odraditi kako treba, i siguran sam da će za par godina, Schalke biti na nivou nekadašnjeg Leverkusena, mislim na diobi prvog i drugog mjesta u Bundesligi, a daleko stizati u Ligi prvaka.
Don't spend time with someone who doesn't care spending it with you.

bavarian_bk
Postovi: 4878
Pridružen/a: 24 sep 2009, 23:49
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:

Re: FC Schalke 04 Gelsenkirchen

Post Postao/la bavarian_bk » 23 jan 2010, 18:01

Nabijem i vas i vas klub ,zajebali su me na kladionici!Dobitak 450 KM

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: FC Schalke 04 Gelsenkirchen

Post Postao/la rob do bagro » 23 jan 2010, 18:03

Schalke zadnji trofej bundeslige osvojio 1958.Kakva je to ekipa koja poslije toliko godina nije mogla da osvoji barem jos jednu titulu.Nemam nista protiv njih,al moraju shvatit da ce biti tesko u borbi za titulu.
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17854
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Schalke 04 Gelsenkirchen

Post Postao/la Omerbavarac » 23 jan 2010, 18:04

bavarian_bk je napisao/la:Nabijem i vas i vas klub ,zajebali su me na kladionici!Dobitak 450 KM
Neka bolan barem ih je Bayern prestigao. :D :D :D :D

Schalke ce za nekoliko godina bit konkurencija, ove godine tesko, veoma tesko da mogu do titule. Bochum je osrednja ekipa, ma samo dno, tako da ekipa koja puca na titulu ne smije kiksati u tim utakmicama. Sta ce biti kad odu na jace gostovanje???
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
Pastuh
Postovi: 647
Pridružen/a: 07 nov 2009, 19:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: FC Schalke 04 Gelsenkirchen

Post Postao/la Pastuh » 23 jan 2010, 18:12

Nekada je Eintracht bio u samome vrhu, sada su nažalost prosjek, a i BvB, a i Monchengladbach. Polahko, vremena se mijenjaju, gdje je Wolfsburg bio, pa osvojio titulu, gdje li je sada Kaiserslautern.

Nisam ja navijač Schalkea, ja sam samo obični simpatizer, šta ste navalili :mrgreen:
Don't spend time with someone who doesn't care spending it with you.

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: FC Schalke 04 Gelsenkirchen

Post Postao/la rob do bagro » 23 jan 2010, 18:14

Pastuh je napisao/la:Nekada je Eintracht bio u samome vrhu, sada su nažalost prosjek, a i BvB, a i Monchengladbach. Polahko, vremena se mijenjaju, gdje je Wolfsburg bio, pa osvojio titulu, gdje li je sada Kaiserslautern.

Nisam ja navijač Schalkea, ja sam samo obični simpatizer, šta ste navalili :mrgreen:
Dobro necemo vise :mrgreen:
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

Odgovori

Natrag na “Bundesliga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.