Chicago Bulls

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22776
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: domet chicaga ove sezone

Post Postao/la SaltCityAttack » 02 feb 2010, 20:47

pa da ti nesto kazem U MEJDANU je bilo uvjek lijepse 7000 gledalaca :) kad augostis Galatasaray i Macabi

Ovdje kada sam dosao u Chicago to je bilo 12 decembar 2002 godine, a za novu godinu 21 decembra su me prijatelji odvlei prvi put na jendu utakmicu protiv Bucksa.Bilo je ono impresivno, ali bullsi nisu bili tako dobri te godine, ali opet su imali zaista punu dvoranu.Za mene je to bilo nesto novo, ali atmosvera zaista nije ni blizu one kosto sam ja navikao u Mejdanu :)......sigurno svakom ko prvi put posjecuje United Centar sigurno prvo sto ostaje u sjecanju je Bulls muzej koji se nalazi u sklopu dvorane......sigurno ti prvi utisci su bili nesto posebno, ali danas je to nesto savim normalno.Ulaznice nisu pretjarno skupe, tako da odem cesto na neke utkamice koje su zanimljive, ukoliko mozes naci slobodnu ulaznicu...posto sma limo driver imam ove neke ljude koji imaju sezonske karte pa nekad kad ne idu na utkamicu i dobijem ulaznicu, ali to su uglanvom ulaznice dole iz prvih redova koje je jako tesko naci pa bude bas onoooo mmmmm..

Jedan nas lik koji takodjer vozi limo, on cak voza i Noaha cesto kada ga nazove.... mi mu nisma na prvi momenat vjerovao, ali uvjerio sam se kada je isao da ga pokupi sa aerodroma :)....mogu misliti kakav je njemu osjecaj razgovarati sa njim o nekoj utakmici Bullsa :)
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: domet chicaga ove sezone

Post Postao/la dema » 03 feb 2010, 16:06

nadam se ak kad dodem do sad mozda budem za par godina dolazio u posjetu da podledamo jednu mozda tad bullsi budu bas jaki a drago mi je da ima neko ko je ono bas blizu svih tih zbivanja steta za sinoc jedna od onih utakmica kad im nis ne ide protok lopte slab kao da se opuste ali to je jer su mladi kad budu mogli igrat konstantno bez oscilacija u igri tad ce postat zrela ekipa opasna za svakog nes slicno ko atlanta svaki poraz je nes nauceno idu sad s philom to bi mogli dobit sad ce se uozbijlut nisu navkli kad ih hvale uspavaju se a kad ih kudee oni se dignu

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22776
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: domet chicaga ove sezone

Post Postao/la SaltCityAttack » 03 feb 2010, 16:51

MA SINOC LOSE DA LOSEJE NE MOZE BITI.....Pa ono ba nije normalno odbrane napad i svaku put kad bi trebali postici poene, oni izgube loptu.Jednostavno sinoc nisu imali rijesenja.Sinoc se pokazalo da im treba neko u reketu ko moze poentirati i sad je definitivno da oni moraju napraviti trade za nekoga podhitno.Ma nema nam druge nego halalit se sa Tomasom,Hinrichom i jos nekim igracima, jer ona ekipa treba super stara
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
mirzza
Postovi: 2198
Pridružen/a: 27 maj 2008, 11:43
Kontakt:

Re: domet chicaga ove sezone

Post Postao/la mirzza » 03 feb 2010, 18:49

SaltCityAttack je napisao/la:MA SINOC LOSE DA LOSEJE NE MOZE BITI.....Pa ono ba nije normalno odbrane napad i svaku put kad bi trebali postici poene, oni izgube loptu.Jednostavno sinoc nisu imali rijesenja.Sinoc se pokazalo da im treba neko u reketu ko moze poentirati i sad je definitivno da oni moraju napraviti trade za nekoga podhitno.Ma nema nam druge nego halalit se sa Tomasom,Hinrichom i jos nekim igracima, jer ona ekipa treba super stara
bas ti zavidim na gledanju bullsa, ja sam njihov fan od pocetka 90-tih, naravno zbog MJ, a kasnije kada je dosao Kukoc, postali su moja ekipa i ostali do danas.
Ove godine kao i par prethodnih igraju toplo hladno, kad ocekujes da ce dobiti izgube, i obratno.
Vrlo zahvalni za kladjenje :D

aBd pa i ja jednom odem na tekmu u United Centar
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22776
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: domet chicaga ove sezone

Post Postao/la SaltCityAttack » 04 feb 2010, 01:39

pa eto ko god je ublizini chicaga bujrum budite moji gosti, a naravno i vi koji koji zivite na drugom kontinentu ako se nekad odlucite uputiti vamo svakako i za vas ima bujruma :)

Evo sad gledam Philadelphia-Bulls....igraju nesto bolje nego sinoc, ali i ovo je tanko 27:27 je trenutno rezultat
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: domet chicaga ove sezone

Post Postao/la dema » 04 feb 2010, 19:33

hvala brate a izgubise i od phile nije mi jasno zasto snioc nije igrao visse tomas jer je krenuo dobro mogao je 3o min odigrat sinoc jer gibson vuce povredu steta opet od slabih ekipa gube ne bi me iznenadilo da atlantu dobiju

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22776
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: domet chicaga ove sezone

Post Postao/la SaltCityAttack » 05 feb 2010, 09:36

Sinoc Tomas,Noah i gibson nisu igrali dovoljno iz razloga sto su povredjeni.Noahu se sinoc povreda jos i pogorsala i vjerovatno ce sad propustiti nekoliko utakmica.Cetri igrac aimaju skoro indenticnih poroblema nakon onih gostovanja.Problemi sa zglobovima, cak nisu ni trenirali ove sedmice Deng,Noah,Tomas i Gibson....nadam se da ce kakvim tradom za par dana sve nas obradovati :)
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: Domet Chicaga ove sezone

Post Postao/la dema » 05 feb 2010, 14:18

steta a taman kad su svi zdravi igraju dobro znaci to su uzroci ova 2 poraza a volio bi da dovedu nekog da se rijese salmonsa bar mozda i tomasa iako je i meni drag igrac i nije mi jasno kak nije nes vise napravio

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: Domet Chicaga ove sezone

Post Postao/la dema » 05 feb 2010, 19:36

imal ko ovih rumors ko ce gdje

Avatar
dema
Postovi: 6892
Pridružen/a: 21 apr 2009, 17:58
Kontakt:

Re: Domet Chicaga ove sezone

Post Postao/la dema » 08 feb 2010, 11:42

ma nema nis od alena mozda bi bilo dobro boozera dovest utah je bila zainteresovana hinricha i tomasa a nece ga potpisat sigurno i miami je los wade sve blizi chicagu prosle godine kupio kucu u chicagu

Avatar
Stipe
Postovi: 429
Pridružen/a: 25 avg 2009, 10:02
Kontakt:

Re: Domet Chicaga ove sezone

Post Postao/la Stipe » 08 feb 2010, 13:54

dema je napisao/la:ma nema nis od alena mozda bi bilo dobro boozera dovest utah je bila zainteresovana hinricha i tomasa a nece ga potpisat sigurno i miami je los wade sve blizi chicagu prosle godine kupio kucu u chicagu

Utah hoce da se otarasi boozera da ne bi placali luxery taxu, a hinrich je pod ugovorom jos tri godine tako da taj trade ne dolazi u obzir. A da bi se wade doveo moraju se otarasiti hirich-a i salmonsa da ociste salary cap da bi mogli doves dva igraca sa max ugovorom.. tako ako se ne kutarisu dvojice navedenih onda od wade nema nista.
Dževad Hamzić, Sabahudin Delalić (kapiten), Asim Medić, Safet Alibašić, Adnan Manko, Ismet Godinjak, Mirzet Duran, Adnan Kešmer, Ejub Mehmedović, Ermin Jusufović, Nizam Čančar i Beniz Kadrić VI STE PONOS NASE DRZAVE!!!!

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: Domet Chicaga ove sezone

Post Postao/la Wolverine » 08 feb 2010, 14:24

dema je napisao/la:ma nema nis od alena mozda bi bilo dobro boozera dovest utah je bila zainteresovana hinricha i tomasa a nece ga potpisat sigurno i miami je los wade sve blizi chicagu prosle godine kupio kucu u chicagu
kupio je kucu zato sto zivi tamo cijeli zivot.

neznam, sumnjamda ce wade napustit miami.

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22776
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Domet Chicaga ove sezone

Post Postao/la SaltCityAttack » 08 feb 2010, 17:41

Stipe je napisao/la:
dema je napisao/la:ma nema nis od alena mozda bi bilo dobro boozera dovest utah je bila zainteresovana hinricha i tomasa a nece ga potpisat sigurno i miami je los wade sve blizi chicagu prosle godine kupio kucu u chicagu

Utah hoce da se otarasi boozera da ne bi placali luxery taxu, a hinrich je pod ugovorom jos tri godine tako da taj trade ne dolazi u obzir. A da bi se wade doveo moraju se otarasiti hirich-a i salmonsa da ociste salary cap da bi mogli doves dva igraca sa max ugovorom.. tako ako se ne kutarisu dvojice navedenih onda od wade nema nista.
nema hinrich ugovor 3 godine vec slijedeca mu je sezona zadnja 100% i iz tog razloga Bullsi zele se rijesiti 11m koje moraju njemu iplatiti za slijedecu sezonu, ako ostane clan ove ekipe... bolje dati 11 njegovih m i jos dodatnih njihovih slobodnih 10m za nekog super stara :), a pored toga imali bi jos slobodnog prostora da dovedu eventualnog jednog stara za neku cifru od 15 do 20m
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22776
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Domet Chicaga ove sezone

Post Postao/la SaltCityAttack » 08 feb 2010, 17:56

Wolverine je napisao/la:
dema je napisao/la:ma nema nis od alena mozda bi bilo dobro boozera dovest utah je bila zainteresovana hinricha i tomasa a nece ga potpisat sigurno i miami je los wade sve blizi chicagu prosle godine kupio kucu u chicagu
kupio je kucu zato sto zivi tamo cijeli zivot.

neznam, sumnjamda ce wade napustit miami.

pa imali su interviju sa Wade ovdje prije utakmice, Tv stanice iz Chicaga.... pitali su ga dali je svijestan da Chicago slijedece sezone ima prostora da dovede eventualno dva igraca koji bi bili konkurenti za titulu..Pitali su ga za moguci povratak u chicago, on se smjeskao i rekao je da zaista nista jos jer sada je u Miami i zeli pomoci ekipi da dodje sto dalje u ovoj sezoni, a za slijedecu sezonu ce ramzisljati pri zacrsetku ove.On kaze da bi ipak volio igrati u United centru , jer oduvjek je kao djecak bio navijac Bullsa i prosle godine u play offu je prisustvovao utkamicama play offa protiv bostona i tako zelio pruziti podrsku kako bi ekipa napravila iznenadjenje protiv Bostona.Znaci on jos nista nece da razmislja gdje bi nastavio karijeru, jer kaze da ipak to znaju ljudi iz Bullsa i njegov agent, a njegovo je sada samo da igra.
Novinari su se malo salili, pa kada su spominjali da je toj ekipi potreban jedan dobar centar poput Bosha i Amaria, a jedan od comcast analisticara se nasalio i rekao "Ne treba nam centar, to bi mogo i ja igrati u toj ekipi ako dovedu Jamsa i Wadea :).... naravno i Wade se nasmijao na ovo :)
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

andelob
Postovi: 8
Pridružen/a: 08 feb 2010, 16:02
Kontakt:

Re: Domet Chicaga ove sezone

Post Postao/la andelob » 08 feb 2010, 18:04

Pozz svima ja sam iz Tuzle i pratim NBA već dugo vremena.Omiljena ekipa mi je Boston a omiljeni igrali Magic i Bird.Aktivan asm na mnogim košarkapkim forumima te mislim da ću i na ovom forumu većinu vremena provoditi poo košarkaškim temama.
Što se tiče Bullsa oni ne mogu dalje od prvog kruga ove godine.Ne mogu izbaciti ni Orrlando ni Boston ni Cavse a Charlotte i Hawks će biti 4. i 5.

Neutral
Postovi: 37957
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Domet Chicaga ove sezone

Post Postao/la Neutral » 08 feb 2010, 18:18

andelob je napisao/la:Pozz svima ja sam iz Tuzle i pratim NBA već dugo vremena.Omiljena ekipa mi je Boston a omiljeni igrali Magic i Bird.Aktivan asm na mnogim košarkapkim forumima te mislim da ću i na ovom forumu većinu vremena provoditi poo košarkaškim temama.
Što se tiče Bullsa oni ne mogu dalje od prvog kruga ove godine.Ne mogu izbaciti ni Orrlando ni Boston ni Cavse a Charlotte i Hawks će biti 4. i 5.

Odlično da ima tu još momaka koji to prate. Ima tamo glavna tema, te naravno da očekujem postove na vrhunskoj razini. Hvala. Usput, dobrodošao. ;)

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: Domet Chicaga ove sezone

Post Postao/la Wolverine » 08 feb 2010, 18:40

andelob je napisao/la:Pozz svima ja sam iz Tuzle i pratim NBA već dugo vremena.Omiljena ekipa mi je Boston a omiljeni igrali Magic i Bird.Aktivan asm na mnogim košarkapkim forumima te mislim da ću i na ovom forumu većinu vremena provoditi poo košarkaškim temama.
Što se tiče Bullsa oni ne mogu dalje od prvog kruga ove godine.Ne mogu izbaciti ni Orrlando ni Boston ni Cavse a Charlotte i Hawks će biti 4. i 5.
dobro dosao. mi se znamo vec :D

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22776
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Domet Chicaga ove sezone

Post Postao/la SaltCityAttack » 08 feb 2010, 19:01

andelob je napisao/la:Pozz svima ja sam iz Tuzle i pratim NBA već dugo vremena.Omiljena ekipa mi je Boston a omiljeni igrali Magic i Bird.Aktivan asm na mnogim košarkapkim forumima te mislim da ću i na ovom forumu većinu vremena provoditi poo košarkaškim temama.
Što se tiče Bullsa oni ne mogu dalje od prvog kruga ove godine.Ne mogu izbaciti ni Orrlando ni Boston ni Cavse a Charlotte i Hawks će biti 4. i 5.

Bostona mozemo izbaciti 100%
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

andelob
Postovi: 8
Pridružen/a: 08 feb 2010, 16:02
Kontakt:

Re: Domet Chicaga ove sezone

Post Postao/la andelob » 08 feb 2010, 22:48

SaltCityAttack je napisao/la:
andelob je napisao/la:Pozz svima ja sam iz Tuzle i pratim NBA već dugo vremena.Omiljena ekipa mi je Boston a omiljeni igrali Magic i Bird.Aktivan asm na mnogim košarkapkim forumima te mislim da ću i na ovom forumu većinu vremena provoditi poo košarkaškim temama.
Što se tiče Bullsa oni ne mogu dalje od prvog kruga ove godine.Ne mogu izbaciti ni Orrlando ni Boston ni Cavse a Charlotte i Hawks će biti 4. i 5.

Bostona mozemo izbaciti 100%
Pa i ne baš.Rondo je radio na šutu preko ljeta mislim s Westphalo koji je rekao da če se rezutltati početi primjećivati u martu i aprilu.Npr. jučer je pucao trice 2-2.Doduše još mora samopuzdanja dobit jer juler nije pucao otvorenu tricu dok se meč lomio.Eddie House je uvijek sjajan u završnicama i Doc to zna koooliko god ga vadio vani u regularnoj sezoni.Oba Allena igraju dobro,jedan bolje jedan lošije nego prošle godine,ali obojica su fizički prejaki za Hinricha koji iako je predobar odbrambeni neće moći zaustaviti Raya.Pogotovo kad Perkins stane u blok.Na 3 Pierce ima posla sa nekoliko cm višim Dengom i tu im je šansa.Po košem je ako gledamo par Boston jači,ali je sve do KG-ovog koljena.Sheed nije doprinejeo ekičpi koliko se očekivalo.Daniels se evo polako vraća,što bi značilo da je ovo trenutno najgori tim Bostona ove sezone(najgora forma).Ipak ključni match-up je ROndo Rose.Rondo je jači odbrambeni i brži je dk je ovaj jači i eksplozivniji.Rose isto tako nije pretjerano dobar šuter takoda ne vidim tu veliku prednost Chicaga.Sve u svemu prošle godine su bili blizu,ali ona ekipa iz prošle godine je bila nevjerovatno motivisana a Boston bez najboljeg igrača i vođe na terenu Kevina Garnetta...

andelob
Postovi: 8
Pridružen/a: 08 feb 2010, 16:02
Kontakt:

Re: Domet Chicaga ove sezone

Post Postao/la andelob » 08 feb 2010, 22:51

Wolverine je napisao/la:
andelob je napisao/la:Pozz svima ja sam iz Tuzle i pratim NBA već dugo vremena.Omiljena ekipa mi je Boston a omiljeni igrali Magic i Bird.Aktivan asm na mnogim košarkapkim forumima te mislim da ću i na ovom forumu većinu vremena provoditi poo košarkaškim temama.
Što se tiče Bullsa oni ne mogu dalje od prvog kruga ove godine.Ne mogu izbaciti ni Orrlando ni Boston ni Cavse a Charlotte i Hawks će biti 4. i 5.
dobro dosao. mi se znamo vec :D
Znao sam da si ti Ismare po ovom nicaZe :D :D :D

Odgovori

Natrag na “Chicago Bulls”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.