FK Igman Konjic

Avatar
Consigliere
Postovi: 9815
Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Consigliere » 14 jun 2013, 19:56

KonjicBOY je napisao/la:
Consigliere je napisao/la:Imate li kojeg mega talenta? :mrgreen:
Najjaci igraci u Igmana su: Kapiten Amel Bajric,Ajdin Sultanic,Smajo Prevljak,Mirza Djapo..
jesu barem mladi? cuo sam za nekog ko je bio na pragu nekog bundesligasa. Pricao mi prijatelj, a lik nije neki muljator...
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!

jasta
Postovi: 1767
Pridružen/a: 29 okt 2011, 17:35
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la jasta » 14 jun 2013, 19:57

Consigliere je napisao/la:
KonjicBOY je napisao/la:
Consigliere je napisao/la:Imate li kojeg mega talenta? :mrgreen:
Najjaci igraci u Igmana su: Kapiten Amel Bajric,Ajdin Sultanic,Smajo Prevljak,Mirza Djapo..
jesu barem mladi? cuo sam za nekog ko je bio na pragu nekog bundesligasa. Pricao mi prijatelj, a lik nije neki muljator...
Od svih nabrojanih samo jedan moze u kategoriju "talenat"
Ostali su svi stariji,,,,,neki manje neki vise...

Ma nema nekih spec. talenata, vrlo losa omladinska skola u zadnje vrijeme... a bez jake omladinske, talenata nema, nazalost...

Posljednji talenti koji su izasli iz igmanove skole:
Hebibovic ( Velez )
Maksumic ( Gosk...? )
Pehlic ( Velez ...? )
Sabanovic ( Gosk )

zrinjke
Postovi: 169
Pridružen/a: 01 apr 2013, 00:40
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la zrinjke » 16 jun 2013, 09:34

]
KonjicBOY je napisao/la:
Consigliere je napisao/la:Imate li kojeg mega talenta? :mrgreen:
Najjaci igraci u Igmana su: Kapiten Amel Bajric,Ajdin Sultanic,Smajo Prevljak,Mirza Djapo..
Od svih nabrojanih samo jedan moze u kategoriju "talenat"
Ostali su svi stariji,,,,,neki manje neki vise...

Ma nema nekih spec. talenata, vrlo losa omladinska skola u zadnje vrijeme... a bez jake omladinske, talenata nema, nazalost...

Posljednji talenti koji su izasli iz igmanove skole:
Hebibovic ( Velez )
Maksumic ( Gosk...? )
Pehlic ( Velez ...? )
Sabanovic ( Gosk )[/quote]

Ako vam je Sabanovic talenat da se dicite s njim onda ste vi stvarno u banani. Frajer pojma nema.

jasta
Postovi: 1767
Pridružen/a: 29 okt 2011, 17:35
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la jasta » 16 jun 2013, 16:13

Ma pricaj sta hoces...naveo sam momke koji su ipak uspjeli otici negdje i igrati za malo ozbiljnije novce ( gledajuci iz perspektive Igmana)...sto se njega tice, znam da je bio jedno vrijeme i kapiten Goska i trebao ici negdje vani ( Ukrajina, Austrija ? ) al je imao gadnu povredu, skoro pola godine out. O kvalitetima necu raspravljat.

zrinjke
Postovi: 169
Pridružen/a: 01 apr 2013, 00:40
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la zrinjke » 17 jun 2013, 14:34

jasta je napisao/la:Ma pricaj sta hoces...naveo sam momke koji su ipak uspjeli otici negdje i igrati za malo ozbiljnije novce ( gledajuci iz perspektive Igmana)...sto se njega tice, znam da je bio jedno vrijeme i kapiten Goska i trebao ici negdje vani ( Ukrajina, Austrija ? ) al je imao gadnu povredu, skoro pola godine out. O kvalitetima necu raspravljat.
On je i isao na probe ali nije prolazio, koliko ja znam, a ozljeda je dosla poslije svih tih proba, u Premijer ligi za GOŠK nista nije odigrao, alibi igrac.

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1656
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 20 jun 2013, 20:12

Jel istina da se Bobić vraća iz Veleža? Načuo sam to negdje pa da vidim jel ima iko bolje upućen?
Support your local club !

sonik24
Postovi: 3418
Pridružen/a: 24 avg 2011, 19:38
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la sonik24 » 22 jun 2013, 06:13

Konjic ko čaršija mi je baš drago podrucje, tako da simpatisem i Igman, pored svog Igmana sa Ilidže, naravno :) bas bi volio jos jednog predstavnika iz Hercegovine u premijerligi, svakako da Konjicani zasluzuju, a i nije daleko gostovanje za Sarajevske klubove :D znam nesto raje iz Konjica, dosta ih islo sa mnom u srednju skolu, tako da znam da bruku raje dole navija za Želju. Sretno Konjicani i cestitike sve na uspjehu, tj. plasmanu u prvu ligu Federacije.

VELEZDOGROBA
Postovi: 840
Pridružen/a: 26 jan 2011, 08:53
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la VELEZDOGROBA » 29 jun 2013, 19:37

jEL ISTINA DA ADIS OBAD PREUZIMA IGMAN??

jasta
Postovi: 1767
Pridružen/a: 29 okt 2011, 17:35
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la jasta » 29 jun 2013, 19:46

VELEZDOGROBA je napisao/la:jEL ISTINA DA ADIS OBAD PREUZIMA IGMAN??
otkud ti to.....jedino ako ce dzabe radit :D ....

- "Adis Obad novi trener igmana,a pojacanje Istok Kamber iz Kamesnice"... ovo je informacija sa nekog foruma, bice da je istina :D

Ovog momka sam gledao par puta u dresu kamesnice, i sto jest jest - " zna lopte "... a koliko je zapravo pojacanje ostaje da se vidi...sigurno o njemu puno vise znaju ovi Livnjaci sa foruma, posto je to njihov kraj..

remistarmo
Postovi: 645
Pridružen/a: 08 avg 2009, 21:34
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la remistarmo » 02 jul 2013, 07:31

Adis Obad novi je trener konjičkog Igmana, koji je izborio plasman u Prvu ligu Federacije BiH.

nova sloboda

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la badblueboylivno » 02 jul 2013, 12:28

Dobar je Kamber... prošao je sve i svašta, bio i u Osijeku i u Srbiji i mislim u još jednom klubu u Bosni, ali ne znam točno gdje... u Kamešnici je zadnje tri sezone, zimus došao u Troglav ali se predomislio i vratio se u Kamešnicu, a kružila je priča od više izvora da je jedini igrač u Drugoj ligi sa višegodišnjim ugovorom s nekim klubom. :D

Ako prođe pripreme i bude discipliniran, mogao bi biti dobro pojačanje za Igman.
Hayley <3

VELEZDOGROBA
Postovi: 840
Pridružen/a: 26 jan 2011, 08:53
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la VELEZDOGROBA » 02 jul 2013, 15:57

sta sam vam ja rekao za obada ima 7 dana*?
postoji sad mogucnost da se napokon napravi neki ugovor izmedju igmana i veleza i da Vam na posudbu pošaljemo par mladiihh igraca iz nase omladinske skole ZUHIRC,COSIC,MARIC.
Isto tako kako se prica mogli bi vam se prikljucit dojucerasnji igaci veleza Serdarevic i Skaljic.
Mislim da ce Adis Obad napraviti finu ekipu sad ne znam kakva je situacija finansijska s Igmanom ,možda budete u gornjem dijelu...
Sve u svemu pozdrav za cijeli Konjic našu braću i naše ROĐENE

jasta
Postovi: 1767
Pridružen/a: 29 okt 2011, 17:35
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la jasta » 02 jul 2013, 16:16

badblueboylivno je napisao/la:Dobar je Kamber... prošao je sve i svašta, bio i u Osijeku i u Srbiji i mislim u još jednom klubu u Bosni, ali ne znam točno gdje... u Kamešnici je zadnje tri sezone, zimus došao u Troglav ali se predomislio i vratio se u Kamešnicu, a kružila je priča od više izvora da je jedini igrač u Drugoj ligi sa višegodišnjim ugovorom s nekim klubom. :D

Ako prođe pripreme i bude discipliniran, mogao bi biti dobro pojačanje za Igman.
A evo pripreme su pocele, pa vidjet cemo...Zanima me kako to da nije igro za Troglav ove sezone? Koliko ima godina i koja je pozicija tacno? Znam da sam ga gledao kao izrazito ofanzivnog igraca, igrao je iza spica, mada se cesto u toj tekmi sto sam gledao znao izvuci i na krilo.

Avatar
Consigliere
Postovi: 9815
Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Consigliere » 02 jul 2013, 16:18

je li Prevljak otisao?
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!

jasta
Postovi: 1767
Pridružen/a: 29 okt 2011, 17:35
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la jasta » 02 jul 2013, 16:21

VELEZDOGROBA je napisao/la:sta sam vam ja rekao za obada ima 7 dana*?
postoji sad mogucnost da se napokon napravi neki ugovor izmedju igmana i veleza i da Vam na posudbu pošaljemo par mladiihh igraca iz nase omladinske skole ZUHIRC,COSIC,MARIC.
Isto tako kako se prica mogli bi vam se prikljucit dojucerasnji igaci veleza Serdarevic i Skaljic.
Mislim da ce Adis Obad napraviti finu ekipu sad ne znam kakva je situacija finansijska s Igmanom ,možda budete u gornjem dijelu...
Sve u svemu pozdrav za cijeli Konjic našu braću i naše ROĐENE
Ma finansije su tanke realno. To za posudbe je ocekivano, samo zavisi koga ce nam posalti... u proslosti je bilo posudba iz raznih premijerligasa al skoro sve do jedne cisti promasaji....jedini cilj igmana ove sezone je opstanak, a to je izjavio i Obad.

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la badblueboylivno » 02 jul 2013, 20:11

jasta je napisao/la:
badblueboylivno je napisao/la:Dobar je Kamber... prošao je sve i svašta, bio i u Osijeku i u Srbiji i mislim u još jednom klubu u Bosni, ali ne znam točno gdje... u Kamešnici je zadnje tri sezone, zimus došao u Troglav ali se predomislio i vratio se u Kamešnicu, a kružila je priča od više izvora da je jedini igrač u Drugoj ligi sa višegodišnjim ugovorom s nekim klubom. :D

Ako prođe pripreme i bude discipliniran, mogao bi biti dobro pojačanje za Igman.
A evo pripreme su pocele, pa vidjet cemo...Zanima me kako to da nije igro za Troglav ove sezone? Koliko ima godina i koja je pozicija tacno? Znam da sam ga gledao kao izrazito ofanzivnog igraca, igrao je iza spica, mada se cesto u toj tekmi sto sam gledao znao izvuci i na krilo.
Ne znam zašto nije zaigrao za Troglav - igrao je prvu pripremnu protiv Gruda, drugo poluvrijeme, a već za tri dana je na pripremnoj protiv Tomislava bio na tribini, i nije više zaigrao nego se vratio u Kamešnicu.
Igra naprijed, i špicu i krilo.
Hayley <3

jasta
Postovi: 1767
Pridružen/a: 29 okt 2011, 17:35
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la jasta » 02 jul 2013, 23:37

Consigliere je napisao/la:je li Prevljak otisao?
iće.

VELEZDOGROBA
Postovi: 840
Pridružen/a: 26 jan 2011, 08:53
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la VELEZDOGROBA » 04 jul 2013, 17:12

navodno
jazvin skaljic serdarevic pojacaju igman!!!!

tri fina igraca
sretno

Avatar
Consigliere
Postovi: 9815
Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Consigliere » 05 jul 2013, 17:44

jasta je napisao/la:
Consigliere je napisao/la:je li Prevljak otisao?
iće.
zna li se gdje? spekulacije?
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!

jasta
Postovi: 1767
Pridružen/a: 29 okt 2011, 17:35
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la jasta » 06 jul 2013, 00:10

Consigliere je napisao/la:
jasta je napisao/la:
Consigliere je napisao/la:je li Prevljak otisao?
iće.
zna li se gdje? spekulacije?
vani valjda.....Njemacka, ja mislim,,,

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: lol89 i 18 gostiju.