Darko Maletić

bosnas_
Postovi: 4038
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: Darko Maletić

Post Postao/la bosnas_ » 08 jun 2011, 00:57

cestitke Darku na golu protiv Albanije,svaka cast i samo naprijed!

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: Darko Maletić

Post Postao/la VanBasten » 08 jun 2011, 01:01

Virtu4l je napisao/la:
VanBasten je napisao/la:KAo krilo je bio odličan u Partizanu birvaktile. Sjećaju se Zrinje Darka :mrgreen:
:lol: :lol:
1:20 :lol:
golčina ipo :shock: :lol:
[youtube][/youtube]
Zadnja izmjena: VanBasten, dana/u 08 jun 2011, 01:02, ukupno mijenjano 1 put.
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

Avatar
Blue_He4rt
Postovi: 3124
Pridružen/a: 26 maj 2010, 00:46
Kontakt:

Re: Darko Maletić

Post Postao/la Blue_He4rt » 08 jun 2011, 01:02

slika

Pozitivno me iznenadi Darko.
Chelsea F.C.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Darko Maletić

Post Postao/la Monolog » 08 jun 2011, 08:01

Nadam se da nećeš zamjeriti na editovanju teme. Sinoć unio dosta živosti u igru, na kraju krajeva, postigao je drugi gol nakon sjajne akcije sa Misketom. Može on dosta toga ponuditi našoj reprezentaciji. Brz, prodoran, zna udariti kad treba, samo protiv Rumuna na Bilinom Polju je im'o problema sa centaršutevima. Ne pratim našu ligu, pa ne mogu govoriti o tome kakav je igrač, al' sigurno je da zaslužuje svoje mjesto u našem nacionalnom timu.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
mirzza
Postovi: 2198
Pridružen/a: 27 maj 2008, 11:43
Kontakt:

Re: Darko Maletić

Post Postao/la mirzza » 08 jun 2011, 08:08

Ovo je ono sto sam pricao, treba nam razlicitih profila igraca a takav je Darko.
Darko Maletic - turbo bek.Sinoc odlican kada je usao.
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
D€LUX
Postovi: 598
Pridružen/a: 31 mar 2009, 08:37
Kontakt:

Re: Darko Maletić

Post Postao/la D€LUX » 08 jun 2011, 10:01

Protiv u rumunije u zenici kad je usao svi su nesto bili negodovali , a covjek usao 3 minute prije kraja nije mogao nista pokazati. Al ima covjek eksplozivnost i brzinu i znao sam da ce kad tad nesto napravit i eto ga ... svaka cast darko
>>No body likes us but we dont care<<

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Darko Maletić

Post Postao/la harishp » 08 jun 2011, 10:05

Kad bi Mravac dao odlucujuci gol.bio Isti moment izabran za idola nacije.
Pet minuta slave od kloceva do zvjezda.U Bosni se najbrze putuje.
P.S I Papeta i Maletica su na sva usta psovali i ismijavali kao koji klinac ce on u repci.A evo vec dvije stranice napisane za nepunih par sati. :roll:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

gollum
Postovi: 1450
Pridružen/a: 23 jan 2010, 00:31
Kontakt:

Re: Darko Maletić

Post Postao/la gollum » 08 jun 2011, 10:52

Darko, Srbine, Bosanci su uz tebe! 8-)

Samo da napomenem da je Maletićeva prirodna pozicija krilo. I u Borcu su imali problema sa desnim bekom, i ni tada Maletić nije igrao tu poziciju, nego zadnji vezni.
Seks je užitak, a gol je ekstaza.

"Taktika je bila ne primiti gol. Funkcionirala je odlično sve dok nismo primili gol."

Avatar
Pauk
Postovi: 1945
Pridružen/a: 21 mar 2009, 12:53
Kontakt:

Re: Darko Maletić

Post Postao/la Pauk » 08 jun 2011, 12:34

Nidje veze, da Dare dobije svoju temu.

Jucer jeste bio odlican kad je usao, ali inace nema on vise kvaliteta za reprezentaciju, bolje bi bilo da Susic pozove nekog mladjeg.
-------------------Begović------------------
-Mujdža---Bičakčić---Šunjić--Kolašinac-
-----------Medunjanin--Salihović---------
-----Hajrović------Pjanić--------Lulić-----
-------------------Ibišević------------------

Avatar
NK/RK Krivaja
Postovi: 845
Pridružen/a: 24 apr 2011, 19:38
Kontakt:

Re: Darko Maletić

Post Postao/la NK/RK Krivaja » 08 jun 2011, 12:36

Pauk je napisao/la:Nidje veze, da Dare dobije svoju temu.

Jucer jeste bio odlican kad je usao, ali inace nema on vise kvaliteta za reprezentaciju, bolje bi bilo da Susic pozove nekog mladjeg.
:lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
Pauk
Postovi: 1945
Pridružen/a: 21 mar 2009, 12:53
Kontakt:

Re: Darko Maletić

Post Postao/la Pauk » 08 jun 2011, 12:40

NK/RK Krivaja je napisao/la:
Pauk je napisao/la:Nidje veze, da Dare dobije svoju temu.

Jucer jeste bio odlican kad je usao, ali inace nema on vise kvaliteta za reprezentaciju, bolje bi bilo da Susic pozove nekog mladjeg.
:lol: :lol: :lol: :lol:
Drago mi je, da ti je smijesno :roll:
-------------------Begović------------------
-Mujdža---Bičakčić---Šunjić--Kolašinac-
-----------Medunjanin--Salihović---------
-----Hajrović------Pjanić--------Lulić-----
-------------------Ibišević------------------

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8705
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: Darko Maletić

Post Postao/la anonymousHD » 08 jun 2011, 12:47

Kad kloc Džeko ima temu što ovaj majstor ne bi imao? :roll: Razmisli malo...

Avatar
*p!p!t@*
Postovi: 8084
Pridružen/a: 29 apr 2010, 21:11
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Darko Maletić

Post Postao/la *p!p!t@* » 08 jun 2011, 12:50

anonymousHD je napisao/la:Kad kloc Džeko ima temu što ovaj majstor ne bi imao? :roll: Razmisli malo...
Kako da se ne složim s ovim :D
Red Army prestati neće nikada!

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: Darko Maletić

Post Postao/la insider » 08 jun 2011, 13:14

Ne znam je li neko primijetio, Darko je imao namjeru promašiti, nije htio zbog toga ni proigrati slobodnog Džeku, a onda kada je, na njegovo veliko iznenađenje, lopta završila u mreži, počeo je slaviti, sjetivši se da je njegov Borac prvak te države za koju igra. :mrgreen: :mrgreen:

Šalu na stranu, čudno, ali bilo mi je drago što ga baš Darko zabio. Kako je krenulo, protiv Bjelorusije će strijelci biti Mravac i Subašić. :mrgreen:
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

Avatar
*p!p!t@*
Postovi: 8084
Pridružen/a: 29 apr 2010, 21:11
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Darko Maletić

Post Postao/la *p!p!t@* » 08 jun 2011, 13:16

MinistaR je napisao/la:Ne znam je li neko primijetio, Darko je imao namjeru promašiti, nije htio zbog toga ni proigrati slobodnog Džeku, a onda kada je, na njegovo veliko iznenađenje, lopta završila u mreži, počeo je slaviti, sjetivši se da je njegov Borac prvak te države za koju igra. :mrgreen: :mrgreen:

Šalu na stranu, čudno, ali bilo mi je drago što ga baš Darko zabio. Kako je krenulo, protiv Bjelorusije će strijelci biti Mravac i Subašić. :mrgreen:
Za kraj posta,da Bog da jezik pregrizao na 6 mjesta :mrgreen:

Mravac nek hekla na tribinama,samo ga tako nece preskociti lopta ;)
Red Army prestati neće nikada!

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: Darko Maletić

Post Postao/la VanBasten » 08 jun 2011, 13:18

MinistaR je napisao/la:Ne znam je li neko primijetio, Darko je imao namjeru promašiti, nije htio zbog toga ni proigrati slobodnog Džeku, a onda kada je, na njegovo veliko iznenađenje, lopta završila u mreži, počeo je slaviti, sjetivši se da je njegov Borac prvak te države za koju igra. :mrgreen: :mrgreen:

Šalu na stranu, čudno, ali bilo mi je drago što ga baš Darko zabio. Kako je krenulo, protiv Bjelorusije će strijelci biti Mravac i Subašić. :mrgreen:
Pa vala, ako nam napadači ostanu 'vako raspoloženi vrlo je moguće da opet zabije neko kome to nužno nije posao. Sreća pa u ovoj postavci uvijek imamo najmanje 4 igrača na terenu koji se znaju izvrsno snaći pred golom protivnika.
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

kristian
Postovi: 728
Pridružen/a: 03 okt 2009, 00:51
Kontakt:

Re: Darko Maletić

Post Postao/la kristian » 08 jun 2011, 13:19

Maletic MVP premijer lige :)

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Darko Maletić

Post Postao/la Principatus » 10 jun 2011, 19:20

Ovaj covjek moze da pobjegne svojoj sjenci. Jednostavno perverzno sta je uradio Albancima.
Lopta Misketu i za sekundu vec pred protivnickim golom. Obavezno citavu akciju od pocetka pogledati, vecina snimaka na youtube su tek kratko pred gol.

Ne vjerujem da moze izdrzati citavu utakmicu, ali kao joker ce biti od velike vaznosti.
Ali naravno Susic je bio budala sto ga je pozvao. itd itd. :D
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
emkic1
Postovi: 26
Pridružen/a: 26 apr 2011, 17:37
Kontakt:

Re: Darko Maletić

Post Postao/la emkic1 » 15 jun 2011, 19:30

SemPer_fi je napisao/la:
NoName je napisao/la:
SemPer_fi je napisao/la:Moze li on igrati desno krilo ? u svakom sluacaju tip igraca koji nam je potreban :D
Mislim da može i na beka i na krilo. Dobar, nema šta.

Ne bih nešto da impliciram, ali koliko sam noćas vidio, Darko dobro sarađuje sa Misketom :D
---------------Hasagic-----------------------
Mujdza------Pandza------Spahic-----Papac
------------------Rahimic --------------------
---------------------Salihovic----------------
Maletic---------Misimovic(Pjanic)----Lulic
-----------------Dzeko(Muslimovic)----------

Ovako onda treba krenuti na Francuze , mislim da bi realno bilo 3 boda ocekivati s tim da Salihovic ima vise defanzivnih zadataka od ofanzivnih ...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ako je protiv francuza realno ocekivati 3 boda na njihovom terenu,onda neznam sta je nerealno jer nije realno ni spanija da ocekuje u parizu 3 boda a kamoli BiH.

PS:Ovaj Maletic je za mene ispod prosjecan evropski fudbaler sto dokazuje i njegova karijera s obzirom da je pri kraju a,jos se nigdje nije naigrao i vratio se u PL sto je dovoljan pokazatelj njegovog kvaliteta,a to sto je on imo svoj trenutak protiv albanije se moze svakom igracu desiti,.ali i ja se slazem da je on daleko od pocetne postave .po meni bi bolje bilo nekoga mladjeg pozvat iz EU lige ko do sad nije bio.

nihco
Postovi: 1223
Pridružen/a: 23 sep 2010, 22:58

Re: Darko Maletić

Post Postao/la nihco » 15 jun 2011, 19:42

emkic1 je napisao/la: PS:Ovaj Maletic je za mene ispod prosjecan evropski fudbaler sto dokazuje i njegova karijera s obzirom da je pri kraju a,jos se nigdje nije naigrao i vratio se u PL sto je dovoljan pokazatelj njegovog kvaliteta,a to sto je on imo svoj trenutak protiv albanije se moze svakom igracu desiti,.ali i ja se slazem da je on daleko od pocetne postave .po meni bi bolje bilo nekoga mladjeg pozvat iz EU lige ko do sad nije bio.
e to je mala tajna koju znaju svi izuzev naseg selektora. bolje los igrac na prirodnoj nego prosjecan na neprirodnoj poziciji, kod nas su, 80% losi i prosjecni igraci. to je prosta logika vodjenja limitiranih timova ,a mi to jesmo .......
Sent from my Commodore 64

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.