NBA chat/svastara/prepucavanja

Where amazing happens.

Moderatori/ce: CashMan,KK_Bosna,kad_kako,Pasha

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25388
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la NEZALAGANJE » 21 maj 2012, 18:14

Nije rasprava,ali bez obzira ko to rekao....Imas klipove i svoje oci,pa sam procjeni ;)

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36515
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la Donnie Darko » 21 maj 2012, 18:14

Raul_64 je napisao/la:I da se razumijemo da je ACL ostao nakon sto je Polaka sravnio sa zemljom danas bi vjerovatno pricali o goatu.

Duncan-the fundamental
jah

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22776
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la SaltCityAttack » 21 maj 2012, 18:36

NEZALAGANJE je napisao/la:
BernardBarnjak je napisao/la:bitno je da se slazemo :mrgreen:
ljudi koji su ga gledali (duncana) uzivo kazu da je spor do bola, brzi je samo (svojedobno) od mutomba...
Likovi koji to kazu ili ne znaju da prate kretnje ili su ga gledali(uzivo) kad je vec imao 34....Pa lik je jedan od najbrzih krila ikada...Pogledaj malo sta je radio kad je bio mladji,kakvo trcanje parketom ima,pa cak je i u ovoj seriji protiv LAC nekoliko puta istrcao kontru prije Griffina... :o Kad se prica o degradaciji njegovih kvaliteta,prvo sto strucnjaci pominju je da nema brzinu koju je nekad imao,tako da reci da je spor,neistina....
a ti sto su gledali uzivo vjerovatno gledaju negdje gore sa drugog ili treceg sprata, jer meni i Rose odandje izgleda spor kad gledam Bullse..vjeruj mi da puno sporije ono izgleda nego na tv ,..bas se sa drustvom zapitmao pa kako ovo ovako izgleda puno sporije :)..mozda zato sto smo gore uglavnom na drugom ili trecem spratu ebiga
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
Zeljovac_1921
Postovi: 1480
Pridružen/a: 15 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la Zeljovac_1921 » 21 maj 2012, 18:56

Gledo sam Duncana uzivo, ma sve to izgleda drugacije uzivo. Na tv-u je gledati 20 puta bolje, jer izgledaju kao superstari dok uzivo (pretjerujem) isto kao da se raja skupila i igra, totalno drugacije nego na tv-u, jedino radi atmosfere a inace.. I Slat jesi li ti primjetio kolko prostora imaju uzivo, pa igrac koji ga cuva je metar+ udaljen, dok na tv-u izgleda kao da je konstano priljepljen uz igraca.
Zadnja izmjena: Zeljovac_1921, dana/u 21 maj 2012, 19:08, ukupno mijenjano 1 put.
"Just to be a part of this, it's just special man, cause you can feel the buzz around the entire city, and you know Houston has a lotta love for you, when u win it"- #23 Arian Foster

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22776
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la SaltCityAttack » 21 maj 2012, 19:05

ma jesam ebiga ne znam ali skroz mi drugacije to izgleda..bas mi ono nekako sporo izgleda a koji je razlog ne znam...hocu da kazem da je puno sporije nego na tv...ili su im takve dvorane pa nam daje nekakav drugaci pregled ili je nesto drugo stvarno ne znam
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
Zeljovac_1921
Postovi: 1480
Pridružen/a: 15 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la Zeljovac_1921 » 21 maj 2012, 19:33

SaltCityAttack je napisao/la:ma jesam ebiga ne znam ali skroz mi drugacije to izgleda..bas mi ono nekako sporo izgleda a koji je razlog ne znam...hocu da kazem da je puno sporije nego na tv...ili su im takve dvorane pa nam daje nekakav drugaci pregled ili je nesto drugo stvarno ne znam
Ma tako ti je jarane ne bitno gdje sjedis. Ja sam bas pratio gledam ispred sebe, i gledam na screenu, istu stvar gledam a na screenu izgleda 20 puta bolje
"Just to be a part of this, it's just special man, cause you can feel the buzz around the entire city, and you know Houston has a lotta love for you, when u win it"- #23 Arian Foster

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22776
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la SaltCityAttack » 21 maj 2012, 19:42

ja kad kazem da je meni i Rose spor onda mozes misliti kako izgledaju ostali :)
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
Raul_64
Postovi: 14901
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la Raul_64 » 22 maj 2012, 00:22

Donnie Darko je napisao/la:
Raul_64 je napisao/la:I da se razumijemo da je ACL ostao nakon sto je Polaka sravnio sa zemljom danas bi vjerovatno pricali o goatu.

Duncan-the fundamental
jah
pa s jednim je top 8 svih vremena.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la LBJ MVP » 22 maj 2012, 18:01

Najveći PF svih vremena.I da slažem se s @Raulom.Tu bi bilo još prstenova.
[youtube][/youtube]
Dosadan,spor?Aha.Zaboravimo na ova zakucavanja on može biti dosadan samo laicima kojima je neki igrač koji samo pick and roll zna odigrat za razliku od Duncana koji radi sve u napadu,a i u odbrani.
[youtube][/youtube]
Par dosadnih klipova da pogledate.1:08 za ove što kažu da je spor :mrgreen: Može i 1:38

I uvijek podređen timu.
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7303
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la Kobe Bryant » 22 maj 2012, 18:40

Ako ce mo Duncana trpati u PF onda jeste i po meni u top 3 svih vremnea , ALI ON NIJE PF , samo je za vrijeme Robinsona igrao PF , sta vam je ljudi on je 7.0' = 213 cm, nije kao Pau Gasol = soft ili sto bi rekao njegov buraz finese player :lol: , nego klasicni post all round igrac , pa onda je i Hakeem O PF po vasem jer je igrao taj tip kosarke, a onda moze i Rusell koje je bio samo 6.9' cemu dupli standardi.

Duncan spada u top 10 visokih igraca i to u drugu plovicu izmedju 8-10 mjesta i to je realnost pusti suplju pricu i PF , po tome samo su centri : O'Neal i Chamrelen i sl. :roll:

Avatar
Raul_64
Postovi: 14901
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la Raul_64 » 22 maj 2012, 20:54

Duncan spada u top 10 visokih igraca i to u drugu plovicu izmedju 8-10 mjesta i to je realnost
De nabroj tih 7,8 boljih.
molim lijepo.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la KK_Bosna » 22 maj 2012, 21:14

od duncana od visokih igraca (PF i C) su bolji samo wilt, russell, jabbar, shaq, hakeem i malone
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la LBJ MVP » 22 maj 2012, 21:21

KK_Bosna je napisao/la:od duncana od visokih igraca (PF i C) su bolji samo wilt, russell, jabbar, shaq, hakeem i malone
Malone nije bio bolji.Shaq podjednak,ostali mogu proć.
Zaboravljate da Duncan još nije završio karijeru tako da može ići i ispred Shaqa s kojim je zasad podjednak,a može se i približiti četvorici koja su preostala.
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la KK_Bosna » 22 maj 2012, 21:26

LBJ MVP je napisao/la:
KK_Bosna je napisao/la:od duncana od visokih igraca (PF i C) su bolji samo wilt, russell, jabbar, shaq, hakeem i malone
Malone nije bio bolji.Shaq podjednak,ostali mogu proć.
Zaboravljate da Duncan još nije završio karijeru tako da može ići i ispred Shaqa s kojim je zasad podjednak,a može se i približiti četvorici koja su preostala.
uzmi u obzir protiv koga je igrao malone, a protiv koga duncan... duncan i howard su jedini pravi centri u ligi vec godinama (a obojicu ih je silovao izvijesni shaq i nema teorije da je duncan isti sa shaqom, koji je najdominantniji visoki igrac u historiji - wilt je odmah iza njega ali nije imao konkurenciju osim russella, ali je i njega jeo za dorucak) i onda timmyu nije tesko biti dominantan pored nekih nenea, olowokandija i slicnih cirkus-igraca

eh da, zabogravih jos jednog giganta - charles barkley :!:
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14918
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la BernardBarnjak » 22 maj 2012, 21:30

LBJ MVP je napisao/la:
KK_Bosna je napisao/la:od duncana od visokih igraca (PF i C) su bolji samo wilt, russell, jabbar, shaq, hakeem i malone
Malone nije bio bolji.Shaq podjednak,ostali mogu proć.
Zaboravljate da Duncan još nije završio karijeru tako da može ići i ispred Shaqa s kojim je zasad podjednak,a može se i približiti četvorici koja su preostala.
Mislim da je ovog puta KKB u pravu.
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
spielführer_21
Postovi: 3734
Pridružen/a: 29 okt 2010, 20:15
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la spielführer_21 » 22 maj 2012, 21:41

Tužiću vas zbog kršenja autorskih prava. :mrgreen: Na ovom forumu već postoji jedna tema pod imenom "Svaštara" i to je moja kolumna:
http://forum.sportsport.ba/viewtopic.ph ... 3&start=20" onclick="window.open(this.href);return false;
Omiljena forumašica: http://forum.sportsport.ba/memberlist.php?mode=viewprofile&u=2
Omiljeni muzičar: http://www.youtube.com/watch?v=lbauVj2vLu4

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25388
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la NEZALAGANJE » 22 maj 2012, 21:41

Malone nikada nije bolji igrac od Duncana,ma koliko se zivjelo u proslosti....Druga stvar,sam Bill Russell je u njihovom intervjuu 1 na 1 rekao da je Tim bolji igrac od njega....Mislim da njegova rijec ima tezinu... ;)

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36515
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la Donnie Darko » 22 maj 2012, 21:45

NEZALAGANJE je napisao/la:Malone nikada nije bolji igrac od Duncana,ma koliko se zivjelo u proslosti....Druga stvar,sam Bill Russell je u njihovom intervjuu 1 na 1 rekao da je Tim bolji igrac od njega....Mislim da njegova rijec ima tezinu... ;)
Ili je jednostavno skroman.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25388
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la NEZALAGANJE » 22 maj 2012, 21:54

Donnie Darko je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:Malone nikada nije bolji igrac od Duncana,ma koliko se zivjelo u proslosti....Druga stvar,sam Bill Russell je u njihovom intervjuu 1 na 1 rekao da je Tim bolji igrac od njega....Mislim da njegova rijec ima tezinu... ;)
Ili je jednostavno skroman.
Ko je skroman? Ako mislis na Russella na znam zasto bi bio...

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Svaštara

Post Postao/la KK_Bosna » 23 maj 2012, 08:38

NEZALAGANJE je napisao/la:
Donnie Darko je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:Malone nikada nije bolji igrac od Duncana,ma koliko se zivjelo u proslosti....Druga stvar,sam Bill Russell je u njihovom intervjuu 1 na 1 rekao da je Tim bolji igrac od njega....Mislim da njegova rijec ima tezinu... ;)
Ili je jednostavno skroman.
Ko je skroman? Ako mislis na Russella na znam zasto bi bio...
kurtoazija, moje nezalaganje ;)

ali dobro, posto navijas za SAS, nije ni cudo sto nisi objektivan kada je timmy u pitanju ;)
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: dark44 i 2 gosta.