Lista igraca menadzera Seada Susica

Avatar
LenBias
Postovi: 14165
Pridružen/a: 09 nov 2011, 19:30
Kontakt:

Re: Lista igraca menadzera Seada Susica

Post Postao/la LenBias » 08 sep 2013, 11:43

masoni
Closed mouths don't get fed on this boulevard.

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Lista igraca menadzera Seada Susica

Post Postao/la harishp » 09 sep 2013, 02:42

ZvijezdaGranda je napisao/la: plitak ko planinski potok krajem jula.....



Lupam
Drago mi je da smo upoznali.
Sad kljuc u bravu i ovu temu zatvoriti.Jer ce onda svakavih indijanaca da izleti sa nebuloznim temama i ode forum u onu stvar.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
velez_mostar
Postovi: 2124
Pridružen/a: 26 mar 2009, 00:50
Kontakt:

Re: Lista igraca menadzera Seada Susica

Post Postao/la velez_mostar » 09 sep 2013, 02:50

harishp je napisao/la:
ZvijezdaGranda je napisao/la: plitak ko planinski potok krajem jula.....



Lupam
Drago mi je da smo upoznali.
Sad kljuc u bravu i ovu temu zatvoriti.Jer ce onda svakavih indijanaca da izleti sa nebuloznim temama i ode forum u onu stvar.
Ti mozes samo svoja ruralna usta zacepiti, tema je kao i svaka dobro dosla..vidim izasao si iz rupice!
Tema se ne zakljucava, super je, i svaka cast onome ko ju je otvorio..pa da vidimo na cemu smo, i ko gura svakakve igrace, i da li smo i dalje u stanju kad je tu bio Usanovic Susicev jaran iz restorana.

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Lista igraca menadzera Seada Susica

Post Postao/la harishp » 09 sep 2013, 03:27

velez_mostar je napisao/la:
harishp je napisao/la:
ZvijezdaGranda je napisao/la: plitak ko planinski potok krajem jula.....



Lupam
Drago mi je da smo upoznali.
Sad kljuc u bravu i ovu temu zatvoriti.Jer ce onda svakavih indijanaca da izleti sa nebuloznim temama i ode forum u onu stvar.
Ti mozes samo svoja ruralna usta zacepiti, tema je kao i svaka dobro dosla..vidim izasao si iz rupice!
Tema se ne zakljucava, super je, i svaka cast onome ko ju je otvorio..pa da vidimo na cemu smo, i ko gura svakakve igrace, i da li smo i dalje u stanju kad je tu bio Usanovic Susicev jaran iz restorana.
Ili ti kamen ili sunce udarilo u vugla.Bit ce ono prvo.
Iz restorana ti je cesce sused Barba izlazio i ulazio zajedno sa Usanovicem,kad vec cackas mecku.
A drugo od toliko navedenih igraca reprezentativaca da bude samo jedan Seadov.Iako se naricalo za mnogo vise.Jednostavno znaci da je ovo samo neuspjeli pokusaj ili ti usrati motku i onda se sam zvaljznuti po tintari sa tom istom motkom.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
velez_mostar
Postovi: 2124
Pridružen/a: 26 mar 2009, 00:50
Kontakt:

Re: Lista igraca menadzera Seada Susica

Post Postao/la velez_mostar » 09 sep 2013, 03:36

Ako mislis da te neko shvati ozbiljno, pokusaj kao argument za lizanje cm.ara obitelji Susic izbaciti udar na Barbu iz repertoara, jer o njemu uopce nije rijec!

Avatar
Rockefeller
Postovi: 1949
Pridružen/a: 20 dec 2012, 23:25
Kontakt:

Re: Lista igraca menadzera Seada Susica

Post Postao/la Rockefeller » 09 sep 2013, 03:37

ZvijezdaGranda je napisao/la:Volio bih kada bi neko napravio listu igraca koju su u reprezentaciji BIH ili kruze oko reprezentacije a kojima je menadzer Sead Susic, brat ovog naseg kloca....

Ja mogu samo da pretpostavljam o kojim igracima se radi, ali necu napamet i bez dokaza da se pravim pametan i da se provaljivam...
.No zna li neko kako se to moze provjeriti??
ZvijezdaGranda je napisao/la:Ima tu svega, recimo evo samo jedan primjer kojeg sam proizvoljno izmislio....

Gura se u tim recimo jedan Bicakcic kome je menadzer neko sasvim treci ali Safet, Sejo i kompanija odrade transfer i srede sve i on prelazi u neki klub, papiri se srede izmedju dva kluba i na ime tog menadzera od Bicakcica ali se dio lovi dijeli i Susicima....sve to tako nekako ide...Lik 10 godina ne moze naci dva kvalitetna beka za reprezentaciju ali zato u istu se guraju svakakvi igraci...
ZvijezdaGranda je napisao/la:Harise plitak si ko planinski potok krajem jula.....

Ne mora igrac direktno biti reprezentiran od strane jednog menadzera dda bi taj menadzer na njemu mogao zaraditi.....

Lupam, Ibricicu menadzer Irgan Redzepagic, ali recimo Safetov brat Sead nadje mu angazman u nekom timu, preko Redzepagica se sredi transfer i dogovore uslovi a lova se dijeli izmedju klubova, tog igraca, Redzepagica a dio ide Seadu i cijeloj drugoj ekipi koja je jedne veliko vrijeme prije toga radila na tome i pripremala teren i u mnogo utakmica sasvim bespotrebno forsirala tog Ibricica da eventualno pokaze nesto kako bi pravdali taj transfer....

I na kraju svima njima je dobro a to sto je taj recimo Ibricic na x utakmica milionima ljudi pokidao zivce, o tome nista se ne prica......
Samo još jedan u nizu koji misli da planetu kontrolišu masoni, a reprezentaciju menadžeri. :roll:

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Lista igraca menadzera Seada Susica

Post Postao/la harishp » 09 sep 2013, 03:41

velez_mostar je napisao/la:Ako mislis da te neko shvati ozbiljno, pokusaj kao argument za lizanje cm.ara obitelji Susic izbaciti udar na Barbu iz repertoara, jer o njemu uopce nije rijec!
Nije bilo ni o Usketu pa ga spominjes.Toliko o lizanju cmarova.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: Lista igraca menadzera Seada Susica

Post Postao/la adriano_leite » 09 sep 2013, 10:49

velez_mostar je napisao/la:
harishp je napisao/la:
ZvijezdaGranda je napisao/la: plitak ko planinski potok krajem jula.....



Lupam
Drago mi je da smo upoznali.
Sad kljuc u bravu i ovu temu zatvoriti.Jer ce onda svakavih indijanaca da izleti sa nebuloznim temama i ode forum u onu stvar.
Ti mozes samo svoja ruralna usta zacepiti, tema je kao i svaka dobro dosla..vidim izasao si iz rupice!
Tema se ne zakljucava, super je, i svaka cast onome ko ju je otvorio..pa da vidimo na cemu smo, i ko gura svakakve igrace, i da li smo i dalje u stanju kad je tu bio Usanovic Susicev jaran iz restorana.
Ljudi su postavili slike liste igraca koje drzi Sead, ali ocigledno su neki slijepi i pored ociju i vjeruju da Sead ima igraca i pored tih sto mu se nalaze u listi. Bujrum istrazi i postavi crno na bijelo imena, sa valjanim dokazima, do tog trenutka, sve tvoje price (i ovih ostalih koji pisu isto) su obicno mahalanje i ne moze se shvatiti ozbiljno.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
Cautinho
Postovi: 7247
Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
Lokacija: Područje visoke dominacije
Kontakt:

Re: Lista igraca menadzera Seada Susica

Post Postao/la Cautinho » 08 mar 2014, 15:06

.
Keep walking.

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.