1/4 finala: SVI DUELI

Ostale reprezentacije i sve o igračima, selektorima i takmičenju na SP u Brazilu.

Moderatori/ce: Monolog,insider,_dreamer_,ribery,doci

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: 1/4 finala: SVI DUELI

Post Postao/la leorey » 03 jul 2014, 18:13

SiamoNoi je napisao/la:slikaslika
slikaslika

slika
Tako ce i da bude.Argentina prolazi, nisu nista pokazali, ali kako su i mogli kad se sve i jedan protivnik branio s 10 igraca!? Vidjet cemo sad kad bude otvoreno i kad napadaci budu imali prostora.Mislim da je Argentina, veca, iskusnija i bolja repka.Opcenito mislim da osvajaju.Francuzi ce da napadaju a Njemacka da daje golove, tako da oni isto prolaze.Kolumbija igra ponajljepse na ovom prvenstvu i mogu izbaciti slabi Brazil.E sad Holandija je realno veliki favorit, ali bi licno volio da prodju Ticosi.
27.10.2020

Avatar
Andrej
Postovi: 6788
Pridružen/a: 10 avg 2012, 16:22
Lokacija: PrileP
Kontakt:

Re: 1/4 finala: SVI DUELI

Post Postao/la Andrej » 03 jul 2014, 18:25

Predsednik Kolumbije dao svima slobodan dan zbog Mundijala :thumbup:
"Si può far tutto ma la famiglia non si può lasciare. E la Juve fa parte della mia famiglia" - Giovanni Agnelli

Avatar
PatrickBateman
Postovi: 1360
Pridružen/a: 01 dec 2011, 14:53
Lokacija: Somewhere over the
Kontakt:

Re: 1/4 finala: SVI DUELI

Post Postao/la PatrickBateman » 03 jul 2014, 18:37

Kolumbija, Njemačka, Kostarika, Argentina

Avatar
Seaman
Postovi: 4295
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: 1/4 finala: SVI DUELI

Post Postao/la Seaman » 03 jul 2014, 18:41

Brazil,Francuska,Nizozemska i Belgija :kafa:

Argentina može osvojiti jedino na igricama ovo sp,nema tu nikakve igre,sve invidualno ide kod njih,izbornik teži amater.

Avatar
R.J.W.G.
Postovi: 1245
Pridružen/a: 13 avg 2010, 00:35
Kontakt:

Re: 1/4 finala: SVI DUELI

Post Postao/la R.J.W.G. » 03 jul 2014, 18:53

Ne znam, ali po meni Kolumbija nije imala pravog protivnika do sad. Urugvaj bez Suareza je izgledao kao onaj protiv Kostarike u prvom kolu, potpuno bezidejan i bezopasan. Brazil i Argentina su pencilini za južnoameričke reprezentacije, pa i ovaj omjer 15-2 u korist Brazila protiv Kolumbije nije slučajan. Ljudi očekuje previše od Brazila, nemoguće je očekivati da Brazil razvali ekipe poput Meksika ili Čilea, a ne može mi niko reći da su ove dvije ekipe bile bolje od Seleçaoa u njihovim duelima, čak šta više. Zbog historijata, iskustva, domaćinstva dajem prednost Brazilu. slika


Najveća dvojba mi je duel Njemačka - Francuska. Francuzi mi djeluju kao najkompletnija ekipa na prvenstvu, pokazali su dosta, ali opet tu nešto fali. Njemce je nemoguće otpisati, i ovaj duel može otići u bilo kojem pravcu. Navijački dajem prednost Trikolorima. slika


Koliko god ekipa Belgije kvalitetna, mislim da je red da Argentinci odigraju jednu utakmicu na njihovom nivou, i ako uzmemo u obzir neiskustvo Belgijanaca na velikim takmičenjima, upitno taktičko znanje Wilmotsa, činjenicu da se prvenstvo igra na njihovom tlu, Messija :mrgreen: , prednost ide Gauchosima. slika


Kao i za većinu, Holandija je apsolutni favorit i mislim da je ovo maksimum Kostarike. Bez puno priče, očekujem Oranje u polufinalu. slika



Pristalica sam teorija zavjere, stoga očekujem finale Brazil - Argentina. Mada navijački bih volio da to bude Holandija - Francuska. :thumbup:
LUHG!

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17854
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: 1/4 finala: SVI DUELI

Post Postao/la Omerbavarac » 04 jul 2014, 01:28

Njemacka, Holandija, Belgija i Kolumbija.

Igre mogu da pocnu. :opaopa:
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

ANTIFA !
Postovi: 6663
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: 1/4 finala: SVI DUELI

Post Postao/la ANTIFA ! » 04 jul 2014, 02:27

Njemacka , Brazil , Belgija , Holandija :cool: :cool:
Pa se cujemo . :P
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: 1/4 finala: SVI DUELI

Post Postao/la Signore » 04 jul 2014, 12:03

Mislim da bi se Kolumbija mogla poigrati sa razocaravajucim Brazilom. Shvacaju to i Brazilci, vec placu da su svi protiv njih, da im FIFA neda da osvoje. Unaprijed traze alibi za poraz, a samim tim izjavama stvaraju pritisak sucima koji bi mogli napraviti gresku u korist Brazila, ali se nadam da ce Kolumbija bez obzira na sve proci dalje.

Francuska i Njemacka bi trebale pruziti dobar mec. Ocekujem da Muller na asistenciju Kroosa rijesi utakmicu.

Nizozemska bi mogla torpedirat Kostariku, a od Argentine ocekujem da konacno zaigra nogomet i rijesi Belgiju.

Avatar
lisander
Postovi: 3091
Pridružen/a: 25 feb 2009, 19:43
Lokacija: velika zabacenost
Kontakt:

Re: 1/4 finala: SVI DUELI

Post Postao/la lisander » 04 jul 2014, 12:23

Ljudski je nadat se da Kolumbija prodje, ostalo ocekujem evropljane da prodju

Avatar
Consigliere
Postovi: 9815
Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
Kontakt:

Re: 1/4 finala: SVI DUELI

Post Postao/la Consigliere » 04 jul 2014, 12:58

slika
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: 1/4 finala: SVI DUELI

Post Postao/la FaraonTM » 04 jul 2014, 13:15

Mislim da bi večeras mogao biti kraj Njemcima, nisu me impresionirali tokom ovog prvenstva za razliku od Francuza koji igraju veoma dobro i njima dajem veće šanse večeras.

Što se tiče ovih južnoamerikanaca, sa njima nikad ne znaš. Brazil je isto na guz*ove prošao Čilea a Kolumbija je odigrala fantastično protiv Urugvaja. Sad yebiga Brazil je domaćin, na njima je veliki pritisak i koliko god da je Kolumbija jaka oni je moraju proći jer Kolumbija nikada nije bila neki vrh svjetskog fudbala ali im se potrefila dobra generacija. Iskreno bih volio da prođu Kolumbijci ali blagu prednost dajem Brazilu.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25707
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: 1/4 finala: SVI DUELI

Post Postao/la SiamoNoi » 04 jul 2014, 13:20

Konačno je došao i taj dan 1/4 finala kada se riješavamo i posljednjih luzera i ostajemo samo uz one najspremnije u borbi za trofej.Koga podržati?Prvi susret dana...Nijemci protiv ljigavih Francuza...s jedne strane najbolji golman današnjice,gospodin Miroslav Klose,godinama podcjenjeni Thomas Müller,veliki Bastian,a s druge plejada odvratnih likova hoces Benzemu hoces Patricea Evru,štakora Valbuenu ili mesarčinu Matuidija.Dvojba? :kafa:

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: 1/4 finala: SVI DUELI

Post Postao/la DukeOfWellington » 04 jul 2014, 13:33

U meču Francuske i Njemačke više sam na strani Francuske, a u drugom meču želim prolaz Kolumbije, po meni do sada najkonkretnije reprezentacije.

Amar Dzeko
Postovi: 4120
Pridružen/a: 26 jan 2010, 23:02
Lokacija: Parken Stadium
Kontakt:

Re: 1/4 finala: SVI DUELI

Post Postao/la Amar Dzeko » 04 jul 2014, 13:38

Kolumbija i Francuska ! :D
Ronaldo - Isco - Bale

"U svakom porazu ja sam video deo slobode. I kad je gotovo, za mene znaj tek tad je počelo." M.M.

Avatar
Lillard
Postovi: 26339
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: 1/4 finala: SVI DUELI

Post Postao/la Lillard » 04 jul 2014, 13:40

Amar Dzeko je napisao/la:Kolumbija i Francuska ! :D
:salut:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Consigliere
Postovi: 9815
Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
Kontakt:

Re: 1/4 finala: SVI DUELI

Post Postao/la Consigliere » 04 jul 2014, 13:44

U prvom dvoboju nemam favorita, mozda malo naginjem na stranu Njemacke jer su nam primili mnogo izbjeglica u ratu :rol: Prizeljkujem golijadu... znam, tesko, ali ljudski se nadati :kafa:
Veceras, srecem i dusom za Kolumbiju. Zapravo navijao bi za bilo koga kontra domacina, ali Kolumbija me vec kupila napadackom igrom i cinjenicom da u toj zemlji ne postoji neyebozovno zensko. :twisted:
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!

Avatar
propuh
Postovi: 2745
Pridružen/a: 21 feb 2011, 05:07
Lokacija: dolina ćupova
Kontakt:

Re: 1/4 finala: SVI DUELI

Post Postao/la propuh » 04 jul 2014, 13:51

Ocekujem rutinsku pobjedu Njemacke i nadam se da ce Kolumbija nakantati doacina :mrgreen:
Azmir Husić "Dino svi znamo kako je Saraj'vo doslo do titule"

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: 1/4 finala: SVI DUELI

Post Postao/la IlCapitano » 04 jul 2014, 13:58

Donnie Darko je napisao/la:Kolumbija, Holandija, Francuska i Belgija. Rutinski. :kafa:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: 1/4 finala: SVI DUELI

Post Postao/la FaraonTM » 04 jul 2014, 13:59

Consigliere je napisao/la:U prvom dvoboju nemam favorita, mozda malo naginjem na stranu Njemacke jer su nam primili mnogo izbjeglica u ratu :rol: Prizeljkujem golijadu... znam, tesko, ali ljudski se nadati :kafa:
Veceras, srecem i dusom za Kolumbiju. Zapravo navijao bi za bilo koga kontra domacina, ali Kolumbija me vec kupila napadackom igrom i cinjenicom da u toj zemlji ne postoji neyebozovno zensko. :twisted:
+1 :twisted:
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31113
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: 1/4 finala: SVI DUELI

Post Postao/la Chinaglia » 04 jul 2014, 14:04

tipujem da Francuzi idu dalje, odlično mi djeluju, čak se usudim reći da su prvi favorit' za osvanje SP :D što se tiče drugog meča, samo ću reći da bih volio da Kolumbija prođe, a da im igra Falcio, držim da bi jahali do finala :D

Odgovori

Natrag na “Protivnici”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.