Anketa: Da li ste zadovoljni sa izborom Susica za selektora?

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Podrzavate li produzetak ugovora sa Safetom Susicem?

Da.
45
22%
Ne.
163
78%
 
Ukupno glasova: 208


Avatar
MoR
Postovi: 3515
Pridružen/a: 23 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: Anketa: Da li ste zadovoljni sa izborom Susica za selekt

Post Postao/la MoR » 10 jul 2014, 12:20

Hercegovci navalili s glasanjem kuknjava

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: Anketa: Da li ste zadovoljni sa izborom Susica za selekt

Post Postao/la adriano_leite » 10 jul 2014, 12:22

80% navijaca=43 navijaca koja pisu na forumu :o :o . Jako relevantno glasanje i prikaz stvarnog stanja :lol: .
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
voltron30
Postovi: 3679
Pridružen/a: 06 avg 2009, 20:16
Kontakt:

Re: Anketa: Da li ste zadovoljni sa izborom Susica za selekt

Post Postao/la voltron30 » 10 jul 2014, 12:27

adriano_leite je napisao/la:80% navijaca=43 navijaca koja pisu na forumu :o :o . Jako relevantno glasanje i prikaz stvarnog stanja :lol: .
A zašto tebi to smeta? Čemu potreba da u startu ''ismijavaš'' glasanje? Da je obrnuto, bi li isto uradio?

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: Anketa: Da li ste zadovoljni sa izborom Susica za selekt

Post Postao/la adriano_leite » 10 jul 2014, 12:31

voltron30 je napisao/la:
adriano_leite je napisao/la:80% navijaca=43 navijaca koja pisu na forumu :o :o . Jako relevantno glasanje i prikaz stvarnog stanja :lol: .
A zašto tebi to smeta? Čemu potreba da u startu ''ismijavaš'' glasanje? Da je obrnuto, bi li isto uradio?
Ne smeta mi, cak mi je i simpaticno i izmamilo je osmijeh na mom licu. Da je situacija obrnuta, naravno da se ne bih zamarao glasanjima, jer je anketa automatski nerelevantna, ne prikazuje realnu sliku niti stvarno misljenje javnosti. Bazirana je na jednom forumu, a ni sudionici tog foruma sigurno nece svi glasati, tako da slika nije realna ni za samo ovaj forum. Druga stvar su dupli accounti, a znamo da ima djece koja se ne libi napraviti 100 accounta ako treba, samo da bi istjerali svoje.

Pozivati se na ovakve ankete je smijesno i granici sa ludoscu.
Zadnja izmjena: adriano_leite, dana/u 10 jul 2014, 12:33, ukupno mijenjano 1 put.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
voltron30
Postovi: 3679
Pridružen/a: 06 avg 2009, 20:16
Kontakt:

Re: Anketa: Da li ste zadovoljni sa izborom Susica za selekt

Post Postao/la voltron30 » 10 jul 2014, 12:32

adriano_leite je napisao/la:
voltron30 je napisao/la:
adriano_leite je napisao/la:80% navijaca=43 navijaca koja pisu na forumu :o :o . Jako relevantno glasanje i prikaz stvarnog stanja :lol: .
A zašto tebi to smeta? Čemu potreba da u startu ''ismijavaš'' glasanje? Da je obrnuto, bi li isto uradio?
Naravno da se ne bih zamarao glasanjima, jer je anketa automatski nerelevantna, ne prikazuje realnu sliku niti stvarno misljenje javnosti. Bazirana je na jednom forumu, a ni sudionici tog foruma sigurno nece svi glasati pa da makar bude malo jasnija barem za ovaj nas forum. Pozivati se na ovakve ankete je smijesno i granici sa ludoscu.
Opet pitam, čemu onda tvoja potreba da se unaprijed ogradiš? Mene lično, kada neka anketa ne zanima, niti glasam, niti je komentarišem.

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: Anketa: Da li ste zadovoljni sa izborom Susica za selekt

Post Postao/la adriano_leite » 10 jul 2014, 12:37

voltron30 je napisao/la: Opet pitam, čemu onda tvoja potreba da se unaprijed ogradiš? Mene lično, kada neka anketa ne zanima, niti glasam, niti je komentarišem.
Recimo, zanimalo me da vidim dokle ce ici ova ludost, posto vidim ko je otvorio temu i zaista nisam pogrijesio. Ne ogradjujem se, nego jednostavno komentarisem uzimanje ove ankete kao realnu sliku misljenja javnosti.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Anketa: Da li ste zadovoljni sa izborom Susica za selekt

Post Postao/la dubrovnik » 10 jul 2014, 12:51

Da zadovoljan sam i mislim da smo dobili kako smo i zasluzili. Kad vidim tko vlada drzavom od rata na ovamo i to demokratskim izborima to mi nazalost puno govori o nasem narodu. Nazaost i situacija u sportu je precrtana i nemoze ni biti drugacije. Ovo je samo prvi cin drame. Vjerovao sam da ce bog pomoci ovoj repki koja je trenutno jedino svijetlo ovom napacenom narodu. Ali cini mi se da je i on digao ruke od nas. Zato sam i zadovoljan Susicem i Germanijom jer mi bolje ni ne zasluzujemo.

Avatar
GangstaX
Postovi: 306
Pridružen/a: 11 mar 2014, 10:47
Lokacija: Compton

Re: Anketa: Da li ste zadovoljni sa izborom Susica za selekt

Post Postao/la GangstaX » 10 jul 2014, 12:55

Ako ce se raditi drugacije -da, posebno ako ce Spahic bit iskljucen iz reprezentacije.
Miske no. 1
Emir Spahić = Smetljar Kikser Jado, kabadahijica od 60 kila
Begović-Mujdža, Šunjić, Zukanović (???), Kolašinac-Medunjanin, Bešić, Lulić-Pjanić-Ibišević, Džeko

Avatar
MoR
Postovi: 3515
Pridružen/a: 23 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: Anketa: Da li ste zadovoljni sa izborom Susica za selekt

Post Postao/la MoR » 10 jul 2014, 13:53

Pazi, lik je mrtav hladan ustanovio da anketa na jednom forumu nije relevantna po pitanju mišljenja javnosti i šire zajednice.

Ništa drugo nego genijalac, svaka čast na kognitivnim sposobnostima :tokralju:

Avatar
kokakolas
Postovi: 1514
Pridružen/a: 01 jul 2009, 11:37
Kontakt:

Re: Anketa: Da li ste zadovoljni sa izborom Susica za selekt

Post Postao/la kokakolas » 10 jul 2014, 14:08

Principatus je napisao/la:Anketa je dosta prosta. Da vidimo koliko ce ostati na forumu.
Demokratija, sloboda izrazavanja i tako te stvari.
Ni u snu. Jedini je problem Papoljubcima što će imati dosta posla sa registrovanjem novih profila kako bi mogli glasati na ovoj anketi ;)
"...i zaista, Sušić je iznenadio. Ne samo Nigerijce, već i cijeli nogometni svijet tako što je u najvažnijoj utakmici u povijesti reprezentacije na travnjak poslao sastav bez lijevog beka..."

Don't raise your voice, improve your argument.

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Anketa: Da li ste zadovoljni sa izborom Susica za selekt

Post Postao/la Principatus » 10 jul 2014, 17:20

Pa ovdje se vidi isti omjer kao i kod ankete za Tinu Susica, gdje isto oko 80% ljudi smatra da on nema sta traziti u reprezentaciji. Hajde barem nisu svi izgubili razum.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31095
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Anketa: Da li ste zadovoljni sa izborom Susica za selekt

Post Postao/la Chinaglia » 10 jul 2014, 18:02

koliko to acc imaju Virtual, Calcio i Emir :urnebes:

StLucky
Postovi: 42
Pridružen/a: 26 jun 2014, 06:04
Kontakt:

Re: Anketa: Da li ste zadovoljni sa izborom Susica za selekt

Post Postao/la StLucky » 10 jul 2014, 18:04

Hvala Bogu Safet,realno nije ni imao protiv kandidata osim par drkadjija sa foruma koji se i tako ne pitaju ni zasto.


DeeWa
Postovi: 2002
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Anketa: Da li ste zadovoljni sa izborom Susica za selekt

Post Postao/la DeeWa » 10 jul 2014, 18:29

Necu reci da je relevantno ili ne ali ako je i jedna anketa sa nekog foruma u BIH relevantna onda su to ankete sa ovog foruma. Ovaj site uopceno je najpoznatiji site u citavoj drzavi i redovno prati nasu selekciju i znamo svi da dobijamo zahvaljujuci novinarima ovog sajta cesto iz prve ruke sto opet kaze da je ovo najrelevantnija sportska stranica svidjelo se nekome ili ne. Pa tako i ove ankete sigurno da ako se i sa kojeg foruma treba uzeti u obzir onda je to ovaj bez obzira kakvi rezultati bili.
Isto neko rece nije isto kao kad zaustavis slucajne prolaznike. Kako to moze biti relevantnije? Oni zaustave 3-4 ili 10-15 nek je i 20 to je opet nista cak i nekoliko puta manje. Plus to us najcesce penzioneri ili oni koji fudbal gledaju samo kad repka igra i ne prati redovno dogadjanja i ne vidi dalje od nosa I ako tako gledamo opet su relevantniji glasovi korisnika ovog foruma jer koliko toliko prate situaciju neki vise neki manje ali nisu sigurnoo ograniceni na 4-5 tekmi godisnje.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Avatar
donniedarko
Postovi: 1076
Pridružen/a: 28 jan 2014, 00:14
Kontakt:

Re: Anketa: Da li ste zadovoljni sa izborom Susica za selekt

Post Postao/la donniedarko » 10 jul 2014, 18:36

Da ocajne domacice imaju forum i na njemu organizuju anketu o Susicu, adriano bi prvi postavio rezultate te ankete ako bi bila za Susica, nakon njega naravno virtu. ;)

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Anketa: Da li ste zadovoljni sa izborom Susica za selekt

Post Postao/la calcio » 10 jul 2014, 18:44

Vecina ovih koja glasa na slicnim anketama su osobe koje povrsno prate reprezentaciju.
Kod njih se pika samo zadnjih nekoliko utakmica i na osnovu njih donose misljenje.
Postavi opet anketu nakon par pobjeda u kvalifikacijama i dobices obratan rezultat.

Avatar
donniedarko
Postovi: 1076
Pridružen/a: 28 jan 2014, 00:14
Kontakt:

Re: Anketa: Da li ste zadovoljni sa izborom Susica za selekt

Post Postao/la donniedarko » 10 jul 2014, 18:50

calcio je napisao/la:Vecina ovih koja glasa na slicnim anketama su osobe koje povrsno prate reprezentaciju.
Kod njih se pika samo zadnjih nekoliko utakmica i na osnovu njih donose misljenje.
Postavi opet anketu nakon par pobjeda u kvalifikacijama i dobices obratan rezultat.
Na osnovu kakvog iskustva ti zasnivas ovu svoju tvrdnju ? Mislis stvarno da su sad ovdje glasali ljudi koji povrsno prate reprezentaciju ?

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 4019
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Anketa: Da li ste zadovoljni sa izborom Susica za selekt

Post Postao/la Juventinisimo » 10 jul 2014, 18:55

Gdje je opcija 50/50???...bojkotujem glasanje :mrgreen:
Spremda i nije bilo boljeg rjesenja...moram podrzati Papeta jos dvije godine....medjutim ako neke stvari ne promjeni naljutice me pravo..
Kad me naljuti mislim na SEA,kad mislim na SEA onda postajem agresivan,kad postanem agresivan onda je nebo granica :mrgreen:
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: KoloDD i 10 gostiju.