HŠK Zrinjski - Transferi

Moderatori/ce: insider,Pasha

acovic2
Postovi: 380
Pridružen/a: 26 avg 2014, 20:12
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Transferi

Post Postao/la acovic2 » 26 jan 2015, 19:49

Sve ovo što je gore napisano ima smisla ali treba svaki slučaj uzeti posebno.Kad su braća Džidići igrali onda je bila priča da nisu zaslužili iako su domaći momci ,pa onda drvlje i kamenje na Maru Aničića a sada su na tapeti Mile Pehar i Ivo Zlatić itd.Neki koji su im tada sa tribina svašta govorili danas pričaju priču o tome kako ima premalo naših domaćih igrača u prvom sastavu.Pa neka se odluče hoće li rezultate ili domaću ekipu.Ne može me nitko uvjeriti da se može napraviti ekipa Zrinjskog od 7-8 igrača iz Mostara a da se ta ekipa bori za titulu.Ne samo Zrinjski nego ni jedna ekipa u BiH ili regiji to ne može napraviti jer nema dovoljno široku bazu mladih igrača tj. puno je klubova na malom prostoru.Istina je i to da neke naše uprave često nisu imale sluha za mlade igrače ali je sigurno da su najveći problem roditelji nekih mladih igrača.Dobro je netko gore napisao ,čim zabije par golova , daj ga odmah u prvi tim a ako ne može onda ga odvede negdje i najčešće mu tako uništi možda i solidnu karijeru (ako ništa barem u ovoj našoj ligi) a najbolji primjer je mali Barišić kojega sada nigdje nema a bio najbolji strijelac Zrinjskog i juniorske lige.Druga stvar,povedu ih na pripreme sa prvim timom a tamo ne mogu pratiti ritam starijih igrača a u pripremnim tekmama nigdje ih nema.Ja znam dosta mladih igrača koji su odskakali u juniorskoj konkurenciji ali kad ih pošalješ na posudbu u niže lige ni tamo se ne mogu dokazati pa kako će onda u Zrinji.Druga stvar su tzv. "tatini sinovi".Uvijek bilo i uvijek će biti toga u mlađim kategorijama ali isto tako oni momci koji su zaslužili dobili su šansu.Primjer su Šunjić,Aničić,Zlatić,Pehar itd koji nisu tipični tatini sinovi a dobili su šanse.
Što se tiče Aćimovića čuo sam za momka ali nisam ga gledao.Čim je nekoliko klubova zagrizlo za njega a i to što je kapetan mlade repke i kapetan (u tim godinama ) Leotara znači da onda sigurno odskače od ostalih i to je ono o čemu sam gore napisao.Ja sam zato da se dovede i bolje je uložiti u njega pa za koju godinu zaraditi nešto nego dovesti dva polovnjaka za iste pare.Siguran sam da će Galić,Jozić i ostali imati šansu i na ovim pripremama i nadam se da će netko od njih iskočit iz prosjeka.
"A tko sluša mene, bezbrižan ostaje i spokojno živi bez straha od zla."

sebalos
Postovi: 70
Pridružen/a: 04 okt 2013, 22:33
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Transferi

Post Postao/la sebalos » 26 jan 2015, 20:26

Slazem se u potpunosti,svaki slucaj je poseban za sebe,ali ako su mladi igaci vec tu treba im dati priliku,jer ako neigraju nemaju koristi ni oni ni klub,primjer Jozica i Galica,dobili su po 15 min u 15 utakmica premalo da bi ista pokazali...

PiazzaGrande
Postovi: 2457
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski - Transferi

Post Postao/la PiazzaGrande » 27 jan 2015, 09:21

Stiže nam stoper iz Slovenije...
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

Avatar
aS_Roma
Postovi: 2441
Pridružen/a: 11 avg 2010, 10:36

Re: HŠK Zrinjski - Transferi

Post Postao/la aS_Roma » 27 jan 2015, 12:19

doci ce vam 3-4 igraca na probu, koje vam dovodi Admir Vladavic, ima neku agenciju baci se tim sada, uz to zasluzan je za transfer Acimovica

GradKamena
Postovi: 444
Pridružen/a: 14 maj 2014, 20:48
Lokacija: StarMo
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Transferi

Post Postao/la GradKamena » 27 jan 2015, 13:30

aS_Roma je napisao/la:doci ce vam 3-4 igraca na probu, koje vam dovodi Admir Vladavic, ima neku agenciju baci se tim sada, uz to zasluzan je za transfer Acimovica
Ne budi smiješan on bi volio da se mi ugasimo a ne da nam dovodi igrrače.

rondo
Postovi: 93
Pridružen/a: 24 jun 2014, 19:08
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Transferi

Post Postao/la rondo » 27 jan 2015, 14:20

vladavic je veliki supljak, koji vise voli pare od majke. mrzi on nas, ali voli nase pare. pravi b....
Volim Zrinjski, volim Mostar, svaki kamen ovog grada..

acovic2
Postovi: 380
Pridružen/a: 26 avg 2014, 20:12
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Transferi

Post Postao/la acovic2 » 27 jan 2015, 20:58

aS_Roma je napisao/la:doci ce vam 3-4 igraca na probu, koje vam dovodi Admir Vladavic, ima neku agenciju baci se tim sada, uz to zasluzan je za transfer Acimovica
Aj Roma nemoj šupljačit molim te.Kakav bola crni Vladavić :facepalm: .Niđe veze, on i Zrinjski to je moguće isto kao da Mamić gleda tekmu među torcidom na sjeveru Poljuda.
"A tko sluša mene, bezbrižan ostaje i spokojno živi bez straha od zla."

Avatar
aS_Roma
Postovi: 2441
Pridružen/a: 11 avg 2010, 10:36

Re: HŠK Zrinjski - Transferi

Post Postao/la aS_Roma » 27 jan 2015, 21:42

acovic2 je napisao/la:
aS_Roma je napisao/la:doci ce vam 3-4 igraca na probu, koje vam dovodi Admir Vladavic, ima neku agenciju baci se tim sada, uz to zasluzan je za transfer Acimovica
Aj Roma nemoj šupljačit molim te.Kakav bola crni Vladavić :facepalm: .Niđe veze, on i Zrinjski to je moguće isto kao da Mamić gleda tekmu među torcidom na sjeveru Poljuda.
veze ti nemas paša , ostavi se Zrinjskog prati neki drugi klub, pa i ovog sad slovenca vam je doveo Vladavic, raspitaj se malo ;)

acovic2
Postovi: 380
Pridružen/a: 26 avg 2014, 20:12
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Transferi

Post Postao/la acovic2 » 27 jan 2015, 21:53

aS_Roma je napisao/la:
acovic2 je napisao/la:
aS_Roma je napisao/la:doci ce vam 3-4 igraca na probu, koje vam dovodi Admir Vladavic, ima neku agenciju baci se tim sada, uz to zasluzan je za transfer Acimovica
Aj Roma nemoj šupljačit molim te.Kakav bola crni Vladavić :facepalm: .Niđe veze, on i Zrinjski to je moguće isto kao da Mamić gleda tekmu među torcidom na sjeveru Poljuda.
veze ti nemas paša , ostavi se Zrinjskog prati neki drugi klub, pa i ovog sad slovenca vam je doveo Vladavic, raspitaj se malo ;)
Ja sam vrlo dobro obavješten i zato ovo i pišem a ti se malo bolje raspitaj ili nam je možda i Crnova,Kataneca ,Nikolića itd doveo Vladavić.Čovjek ne može sebe utopit negdje a ne da nama dovodi igrače.
"A tko sluša mene, bezbrižan ostaje i spokojno živi bez straha od zla."

Avatar
aS_Roma
Postovi: 2441
Pridružen/a: 11 avg 2010, 10:36

Re: HŠK Zrinjski - Transferi

Post Postao/la aS_Roma » 27 jan 2015, 22:02

E svasta , jarane on je pokrenuo agenciju mendzersku prije mjesec , dva plafon ..

Ima svoje neke igrace sta i kako ne znam, al vama trpa igrace , a zasto to radi samo on zna, a sigurno ga samo pare interesuju, bezvze nabrajes igrace koji su dosli kod vas prije godinu dvije , a ova dvojica zadnjih su njegovi igraci, u sto ces se i sam uvjerit.

miki651
Postovi: 1702
Pridružen/a: 30 jun 2013, 19:15
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Transferi

Post Postao/la miki651 » 27 jan 2015, 22:09

aS_Roma je napisao/la:E svasta , jarane on je pokrenuo agenciju mendzersku prije mjesec , dva plafon ..

Ima svoje neke igrace sta i kako ne znam, al vama trpa igrace , a zasto to radi samo on zna, a sigurno ga samo pare interesuju, bezvze nabrajes igrace koji su dosli kod vas prije godinu dvije , a ova dvojica zadnjih su njegovi igraci, u sto ces se i sam uvjerit.
Neko je njega ispsrsio da se slika i predstavlja kao vlasnik agencije i to tako sad i izgleda.

Avatar
mala sara
Postovi: 188
Pridružen/a: 09 mar 2011, 01:29
Lokacija: HB
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Transferi

Post Postao/la mala sara » 27 jan 2015, 22:20

stvarno ne kontam :crazy: :crazy: :crazy:
2004./2005.
2008./2009.
2013./2014.

Avatar
primasquadra
Postovi: 556
Pridružen/a: 31 mar 2014, 19:31
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Transferi

Post Postao/la primasquadra » 27 jan 2015, 22:24

Samo znam da sam na facebooku vidio sliku ovog Mevlje sa Vladavicem i jos nekim igracem. Sad oce li i taj u nas ne znam ali ne svidja mi se ovo.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

zrinjevac365
Postovi: 201
Pridružen/a: 19 jan 2015, 03:20
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Transferi

Post Postao/la zrinjevac365 » 27 jan 2015, 22:27

To je istina za Vladavica, ali volio bi da nemamo ništa sa tim nitkovom. On je taki čovjek za marku više pričo bi ja volim Zrinjski...

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

acovic2
Postovi: 380
Pridružen/a: 26 avg 2014, 20:12
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Transferi

Post Postao/la acovic2 » 27 jan 2015, 23:57

aS_Roma je napisao/la:E svasta , jarane on je pokrenuo agenciju mendzersku prije mjesec , dva plafon ..

Ima svoje neke igrace sta i kako ne znam, al vama trpa igrace , a zasto to radi samo on zna, a sigurno ga samo pare interesuju, bezvze nabrajes igrace koji su dosli kod vas prije godinu dvije , a ova dvojica zadnjih su njegovi igraci, u sto ces se i sam uvjerit.

Vidi , za tog slovenca ne znam , ustvari znam da još nije potpisao nikakav ugovor sa nama.Za Vladavićevu agenciju sam čuo prije par dana ali direktno preko njega nije išao nijedan transfer u Zrinjski što ne znači da se on nije negdje u pozadini umješao.Usput , ni Aćimovićev dolazak nije završen.
I znam ja dobro kad su kod nas došli ti igrači koje sam nabrajao jarane ali mi se čini da ti ne znaš šta je to sarkazam. :lol: :lol: .
"A tko sluša mene, bezbrižan ostaje i spokojno živi bez straha od zla."

ZrinjskiMostar
Postovi: 849
Pridružen/a: 02 jul 2012, 11:23
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Transferi

Post Postao/la ZrinjskiMostar » 28 jan 2015, 10:20

Šulenta nije nikakve izjave davao za ovaj portal, čista laž i ne nasjedajte na njihove fore..

zrinjevac365
Postovi: 201
Pridružen/a: 19 jan 2015, 03:20
Kontakt:

Re: Odg: HŠK Zrinjski - Transferi

Post Postao/la zrinjevac365 » 28 jan 2015, 19:22

ZrinjskiMostar je napisao/la:Šulenta nije nikakve izjave davao za ovaj portal, čista laž i ne nasjedajte na njihove fore..
Ma sve stoji al vjerujem da će janez u nas jer je u Mostaru, a u velež čisto sumnjam da bi došo i da mu imaju plaću dat. A navikli smo od bosanskih portala nepostojeće izjave i intervjue od strane igrača i stručnog stožera Zrinjskog.

acovic2
Postovi: 380
Pridružen/a: 26 avg 2014, 20:12
Kontakt:

Re: Odg: HŠK Zrinjski - Transferi

Post Postao/la acovic2 » 28 jan 2015, 20:29

zrinjevac365 je napisao/la:
ZrinjskiMostar je napisao/la:Šulenta nije nikakve izjave davao za ovaj portal, čista laž i ne nasjedajte na njihove fore..
Ma sve stoji al vjerujem da će janez u nas jer je u Mostaru, a u velež čisto sumnjam da bi došo i da mu imaju plaću dat. A navikli smo od bosanskih portala nepostojeće izjave i intervjue od strane igrača i stručnog stožera Zrinjskog.
Zato sam juče raspravljao sa Romom , nista jos službeno nije završeno ni sa janezom ni sa malim trebinjcem.Kad bude klub će se oglasiti.
"A tko sluša mene, bezbrižan ostaje i spokojno živi bez straha od zla."

Avatar
primasquadra
Postovi: 556
Pridružen/a: 31 mar 2014, 19:31
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Transferi

Post Postao/la primasquadra » 28 jan 2015, 20:44

Hrvoje Barišić na posudbi u Vitezu hahaha

acovic2
Postovi: 380
Pridružen/a: 26 avg 2014, 20:12
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski - Transferi

Post Postao/la acovic2 » 28 jan 2015, 21:19

primasquadra je napisao/la:Hrvoje Barišić na posudbi u Vitezu hahaha
I to mu je previše , Vitez je za njega Real.Svaka mu čast kao igraču ali očito katakter mu nije jača strana.
"A tko sluša mene, bezbrižan ostaje i spokojno živi bez straha od zla."

Odgovori

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.