NK Čelik:Utakmice (iz kola u kolo)

Moderatori/ce: insider,Pasha

Avatar
Nimla_RZ
Postovi: 4010
Pridružen/a: 05 mar 2011, 16:05
Kontakt:

Re: Utakmice (iz kola u kolo)

Post Postao/la Nimla_RZ » 11 apr 2015, 18:24

Haj hvala Bogu, osjedih dok završi utakmica... MVO i Zvijezda za sada najozbiljniji kandidati za ispadanje, polahko se izvlačimo... Ali, ima još 9 kola do kraja a 6 bodova smo iznad opasne zone...
Čelik Zenica 1945

Varalica
Postovi: 28
Pridružen/a: 14 mar 2014, 21:58
Kontakt:

Re: Utakmice (iz kola u kolo)

Post Postao/la Varalica » 11 apr 2015, 21:57

U zivotu svom od kada pratim Celik nisam gledao goru utakmicu. Znaci u prvom poluvremenu Celik je istina imao jednu priliku i to je sve. Ja ne znam ko postavlja onakvu formaciju da Mladost ima vise loptu u svom posjedu i da mi ne mozemo nista napraviti. U drugom dijelu imaliu smo jedan sut na gol pored euro gola. Gol Dedica sacuvao nas je opstanka. Na kraju Adilovic i kompanija slave pobjedu kao da su Real pobijedili a ne zadnju ekipu na tabeli. Nije mi jasno kad ce vise Pavic dobiti dozvolu pa ovo je smijesno.

Boze na hajr.
LAŽOV OLOŠ PREVARANT OHRDINA VARALICA - LOPOV
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tole je rođen 16. jula 1990. godine. Karijeru počeo je u Zrinjskom. Igrao još za Hajduk (U19), Konavljanin, Otok, Rudeš ...

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2280
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: Utakmice (iz kola u kolo)

Post Postao/la Crni gavran » 11 apr 2015, 23:58

@varalica buraz svaka čast za odličan post. Samo bi dodao na tvoje zadnji tim dodao bi i iz zadnjeg mjesta,čuj Velika Obarska. :D Ne znam da li smo osigurali opstanak valja nam sad na Koševo po jedno tri komada najmanje u Adilovićevoj mreži
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

bagra
Postovi: 551
Pridružen/a: 18 jul 2011, 14:13
Kontakt:

Re: Utakmice (iz kola u kolo)

Post Postao/la bagra » 12 apr 2015, 09:41

Crni gavran je napisao/la:@varalica buraz svaka čast za odličan post. Samo bi dodao na tvoje zadnji tim dodao bi i iz zadnjeg mjesta,čuj Velika Obarska. :D Ne znam da li smo osigurali opstanak valja nam sad na Koševo po jedno tri komada najmanje u Adilovićevoj mreži
Izvini da neidemo u goste Real Madridu a ne divovima s Koseva, koje crno Sarajevo i tri komada, ako nas pobijede minimalno bice dobro, ja vjerujem da im mozemo bod otkinuti.
Limvo Likce

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2280
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: Utakmice (iz kola u kolo)

Post Postao/la Crni gavran » 12 apr 2015, 16:24

@bagra brate neka bude kako ti kazes, mislim volio bih da bude tako.

Ali cinjenica je , da mi vise ni protiv koga na bilo kojem terenu nismo sigurni u bodove... Eto zar se nismo mucili protiv te Mladosti, zar nam posljednje plasirana Zvijezda nije uzela bod na Bilinom Polju itd...

Sto se divova tice, treba samo pogledati statistiku nasih gostovanja tamo i kako smo prolazili. Ja bih volio da ih pobjedimo. Pamtim nasu zadnju pobjedu na Kosevu prije skoro 30 godina od 1:0, zabio im ga je Dusko Vlaisavljevic, koliko je meni poznato bio je selektor U21 reprezentacije Crne Gore, ne znam da li je to jos uvijek.

Ziv mi ti bio bagra, ali ja nisam vise nikakav optimista Celika sto se tice. :oops:

Treba igrati i treba pokusati, nema skidanja gaca prije meca ali sta je tu je. Dodijalo mi je brate ovo sivilo
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: Utakmice (iz kola u kolo)

Post Postao/la KenoRob » 12 apr 2015, 16:41

Iznenadi me Anel sa golom i to odlucujucim kao i u Obarskoj dao je lijep gol za 3 boda. Ima dobrih poteza Anel ali dosta fula. Vazna 3 bodica sad na Kosevo opusteno pa sta bude. Poslije toga odmah u srijedu dolazi Travnik kojeg moramo dobit i onda gostujemo 2 zaredom Olimpiku i Drini. Bolje sad to izgleda ali ne smijemo se opustiti...

Ocigledno fale navijaci ali ne treba popustiti dok se ne izglasa ovaj novi statut...nadam se da bi se moglo to desiti do zadnje 3 domace utakmice Siroki, Zrinjski i Zeljo.

Varalica
Postovi: 28
Pridružen/a: 14 mar 2014, 21:58
Kontakt:

Re: Utakmice (iz kola u kolo)

Post Postao/la Varalica » 14 apr 2015, 18:35

Utakmica Sarajevo - Čelik igrace se u PETAK sa početkom u 18.00 h radi prenosa na regionalnoj sportskoj televiziji TVARENASPORT. Ova informacija je jos uvijek nezvanicna ali su sve prilike da ce tako biti.
LAŽOV OLOŠ PREVARANT OHRDINA VARALICA - LOPOV
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tole je rođen 16. jula 1990. godine. Karijeru počeo je u Zrinjskom. Igrao još za Hajduk (U19), Konavljanin, Otok, Rudeš ...

Avatar
avenija
Postovi: 13847
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Utakmice (iz kola u kolo)

Post Postao/la avenija » 14 apr 2015, 22:05

Idemo po 3 boda za lagani kraj sezone ..
06.10.2024 godine. 🆘⚠️

Posljednji pokušaj spašavanja grada Zenice iz ralja dželata Fuada Kasumovića useljenika u isti grad. 🆘⚠️

Varalica
Postovi: 28
Pridružen/a: 14 mar 2014, 21:58
Kontakt:

Re: Utakmice (iz kola u kolo)

Post Postao/la Varalica » 17 apr 2015, 17:50

Ima li gdje kakav link za Arenu
LAŽOV OLOŠ PREVARANT OHRDINA VARALICA - LOPOV
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tole je rođen 16. jula 1990. godine. Karijeru počeo je u Zrinjskom. Igrao još za Hajduk (U19), Konavljanin, Otok, Rudeš ...

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: Utakmice (iz kola u kolo)

Post Postao/la KenoRob » 17 apr 2015, 17:59

adilovic
jusic-kojic-gojkovic-burekovic
bajraktarevic-pezer
an.dedic-al.dedic-popovic
selimovic

gazi gazi gazi pitare pitare pitareeee

joj kako se prije vise lozilo :cry:

Avatar
Pacov
Postovi: 578
Pridružen/a: 20 okt 2010, 16:54
Lokacija: bugarska

Re: Utakmice (iz kola u kolo)

Post Postao/la Pacov » 17 apr 2015, 18:23

e moj Jusicu, mogo je lansirat na Neptun, a on je u korner..
SDA BIH
BAKIRA NAJVOLIM
RADONCIC DOBAR

bagra
Postovi: 551
Pridružen/a: 18 jul 2011, 14:13
Kontakt:

Re: Utakmice (iz kola u kolo)

Post Postao/la bagra » 17 apr 2015, 18:27

Hoces reci da je Jusic kriv za gol, ebeni korner lopta prolazi kroz šumu nogu i Benko s par metara ugura loptu, kako glupe golove primamo, naši su već u autobusu izgubili od Sarajeva,
Limvo Likce

DdIiNnOo
Postovi: 649
Pridružen/a: 31 mar 2009, 20:31
Lokacija: 25/05/2011
Kontakt:

Re: Utakmice (iz kola u kolo)

Post Postao/la DdIiNnOo » 17 apr 2015, 18:28

Ima li kakav link ljudi aaaaa
Čelik do bagro

Avatar
Pacov
Postovi: 578
Pridružen/a: 20 okt 2010, 16:54
Lokacija: bugarska

Re: Utakmice (iz kola u kolo)

Post Postao/la Pacov » 17 apr 2015, 18:29

bagra je napisao/la:Hoces reci da je Jusic kriv za gol, ebeni korner lopta prolazi kroz šumu nogu i Benko s par metara ugura loptu, kako glupe golove primamo, naši su već u autobusu izgubili od Sarajeva,
Kriv za korner iz kojeg je gol i postignut.
SDA BIH
BAKIRA NAJVOLIM
RADONCIC DOBAR

bagra
Postovi: 551
Pridružen/a: 18 jul 2011, 14:13
Kontakt:

Re: Utakmice (iz kola u kolo)

Post Postao/la bagra » 17 apr 2015, 18:30

:bih: " onclick="window.open(this.href);return false;
Limvo Likce

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: Utakmice (iz kola u kolo)

Post Postao/la KenoRob » 17 apr 2015, 19:18

primit cemo ga odmah znas nas

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2280
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: Utakmice (iz kola u kolo)

Post Postao/la Crni gavran » 17 apr 2015, 20:43

Bravo momci. Puno vam hvala od srca
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Varalica
Postovi: 28
Pridružen/a: 14 mar 2014, 21:58
Kontakt:

Re: Utakmice (iz kola u kolo)

Post Postao/la Varalica » 17 apr 2015, 21:09

bagrcavi je napisao/la:Ostetise vas na kraju. Mogli ste do sva tri boda.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Kako nas ostetise. Ima nas koji nismo mogli gledati tekmu?
LAŽOV OLOŠ PREVARANT OHRDINA VARALICA - LOPOV
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tole je rođen 16. jula 1990. godine. Karijeru počeo je u Zrinjskom. Igrao još za Hajduk (U19), Konavljanin, Otok, Rudeš ...

Varalica
Postovi: 28
Pridružen/a: 14 mar 2014, 21:58
Kontakt:

Re: Utakmice (iz kola u kolo)

Post Postao/la Varalica » 17 apr 2015, 21:11

pobjedesve je napisao/la:Uzese vam sudije 3 boda iz ruke :mrgreen:
Moze li mi neko objasniti sta i kako se desilo? Hvala!
LAŽOV OLOŠ PREVARANT OHRDINA VARALICA - LOPOV
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Tole je rođen 16. jula 1990. godine. Karijeru počeo je u Zrinjskom. Igrao još za Hajduk (U19), Konavljanin, Otok, Rudeš ...

Avatar
JoseeMourinho
Postovi: 1636
Pridružen/a: 14 apr 2015, 03:55
Kontakt:

Re: Odg: Utakmice (iz kola u kolo)

Post Postao/la JoseeMourinho » 17 apr 2015, 21:11

Na kraju tekme Vasa kontra, lopta kod Šimića ili Dedića(nevažno :D) on na nekih 30-35metara, šalje loptu onom sikiri i sudija diže zastavicu da he ofsajd, a nije bio i sikira bi bio 1na1 sa delacom ;)

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.