SP - Grupa B

11. juni - 11. juli

Moderator/ica: admin

Ko će proći u 1/8 finala

Anketa je završila: 11 jul 2010, 18:36.

ARGENTINA
118
49%
GRČKA
20
8%
J.KOREJA
40
17%
NIGERIJA
61
26%
 
Ukupno glasova: 239

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: SP - Grupa B

Post Postao/la Wolverine » 23 jun 2010, 02:43

ne kontam po cemu si dosao do zakljucka da su grci bili solidni na ovom prvenstvu.

dvije od tri utakmice su odigrali katastrofalno, pogotovo prvu. koreja ih obrukala. u drugoj tekmi su gubili dok se nigerijci nisu raspali nakon crvenog kartona. tu su tekmu odigrali dobro, ali sa igracem vise.

a ovo veceras je bilo u najmanju ruku zalosno. znaci treba ti go, a oni i dalje svi iza lopte. mislim, wtf? napadni malo, neces nogu slomit.

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: SP - Grupa B

Post Postao/la Devil » 23 jun 2010, 14:09

EdinTM87 je napisao/la:
Devil je napisao/la:Ja i rodjak se odluceli da gledamo Argentina-Grcka a da veceras gledamo snimak J.Koreja-Nigerija.
Atgentina zasluzeno slavela pobedu,Grci nista narocito nisu pokazali,samo onaj jedan pokusaj Samarasa.
Argentina ne tako dobro igrala ali ipak dovoljno da se zasluzeno pobedi Grcka.
Videlo se da u vezi fali Masch jer Bollati nije kvalitet da organizuje napade.
Niko se nije narocito istakao od starije garde,ali mi se strasno svidela igra Otamendia i Rodrigueza koji iako iskusan retko kada sam ga vidjao u repki i pravo dobro je odigrao.Otamendi je po meni mnogo bolje resenje nego Jonas.
Kada se sve sabere i oduzme Argentina i Koreja sasvim zasluzeno prosle dalje iz ove grupe.

Argentina:
Demantovala me vrlo dobrom igrom na ovome prvenstvu,jos kada bi reseli problem komplikovanja u napadu bili bi fenomenalna repka.Sa tri pobede veoma zasluzeno u 1/8f finala.
J.Koreja
Protiv Grcke sjajna,protiv Argentine dobra,protiv Nigerije iako nisam gledao izgleda solidno.Veoma dobra su repka i onisu takodje zasluzeno prosl idalje.
Grcka:Najmanje su poakzali od sviju u ovoj grupi.Prelose igraju,igra im je odavno procitana.S(p)retno su osvojeli tri boda i to je beo maksimum.Posle SP Otto verovatno odlazi.Da li to znaci menjanje stila igre ostaje da vidimo.
Nigerija:Veoma dobro su igrali sve tri tekme no na kraju ostali kratkih rukava.Lars verovatno ostaje i nakon ovoga SP i uz mlade snage kojih imaju na pretek jer su vicesampioni sveta i uvek imaju mladih snaga mogu se nadati nekim uspesima u anrednim godinama.
Katastrofalno losa odluka. Komotno ste mogli prebacivati malo na jednu malo na drugu tekmu :mrgreen:
Nije losa odluka,to tek sada vidim
Da ti obrazlozim zasto: :D
Argentina-Grcka solidna tekma,ali nista vise od toga,da sam to morao gledati u snimku od 02:00 verovatno bih zaspao,ovako to sam pogledao u direktnom,dok snimak J.Koreja-Nigerija u snimci,cetiri gola,nekoliko izglednih promasenih sansi,odlicna tekma i nisam imao ni vremena zaspati pored takve tekme.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Zaključano

Natrag na “Svjetsko Prvenstvo: Južna Afrika 2010.”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.