SP - Grupa D

11. juni - 11. juli

Moderator/ica: admin

Ko ide dalje?

Njemačka
241
44%
Srbija
136
25%
Gana
129
24%
Australija
37
7%
 
Ukupno glasova: 543

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la analiticar_ » 24 jun 2010, 12:52

Ma ta nacija i jeste samo za neke grbove, smisljanje novih istorijskih verzija , za nosanje zastava i slicno...

Kako im ga Kenguri zavukose pod bubrege hahahahahahah, mora da boli......
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Avatar
bparena
Postovi: 7106
Pridružen/a: 02 apr 2009, 07:33
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la bparena » 24 jun 2010, 13:00

Chologol je napisao/la:
GoRaN je napisao/la:A ej...Napali ste na covjeka da je dosadan a vi drvosjece sto drkate na Australiju i bacate jeftine fazone i provokacije sat vremena je jako jako zanimljivo citati... :roll:
Nadam se da ste vecina ispod 18 godina jer ako niste bojim se da imate ozbiljnih problema... :ugeek:
Vidim ima i pametnih na ovom forumu.

svi isto mislimo i mlado i staro na ovom forumu - i ludo i pametno heheheheh
Ruud Van Nistelrooy o Messiju: "Njegovo djelo na terenu ne može se opisati riječima, jer je on izvan kategorije. On igra neki svoj nogomet. Kod njega sve izgleda tako jednostavno.... može se reći da je najbolji nogometaš svih vremena."

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la Principatus » 24 jun 2010, 13:02

Ma dobro svakome svoje, ali primjera radi, ovako izgleda zdrav, ne-mutiran orao kad naraste:

slika
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61935
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la Virtu4l » 24 jun 2010, 13:05

slika

Neprocjenjivo!
Evribadi sej Željo
Željoooo

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la analiticar_ » 24 jun 2010, 13:07

Sta bude kad kengur sprci orla??

Orao place i bjezi kuci... :D :D
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Avatar
bparena
Postovi: 7106
Pridružen/a: 02 apr 2009, 07:33
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la bparena » 24 jun 2010, 13:08

Principatus je napisao/la:
Chologol je napisao/la:Sad cu u inate tebe navijat za Engleze :mrgreen: :lol: I to cu te kad gluhe svabe ispuse zajebavat na nacionalnoj osnovi :mrgreen:
Bit ce to teska, teska utakmica. Podhitno ona odbrana mora pri sebi doci, nekoliko puta mi je srce stalo.
Hebiga, nije fer sto ces me zajebavati, mislim nisam zasluzio tako. :mrgreen: Al ajde dobro, bar sam sad pripremljen. :D
ma kako jara teska - to su dvije kukavicke repke - molite Boga da vas Tavez ne sastavi. Napravice ljudi fasirano meso od vas - mnogo sitnije nego sto je Srbijanska reprezentacija uradila napuhanim svabama. Tresu vam se koljena i jos niste ispraznili gace nakon te tekme. Vi sutite - izgubit od zadnjih na tabeli pokazuje mjesto tom timu.
Zadnja izmjena: bparena, dana/u 24 jun 2010, 13:18, ukupno mijenjano 1 put.
Ruud Van Nistelrooy o Messiju: "Njegovo djelo na terenu ne može se opisati riječima, jer je on izvan kategorije. On igra neki svoj nogomet. Kod njega sve izgleda tako jednostavno.... može se reći da je najbolji nogometaš svih vremena."

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la Wolverine » 24 jun 2010, 13:11

Principatus je napisao/la:Ma dobro svakome svoje, ali primjera radi, ovako izgleda zdrav, ne-mutiran orao kad naraste:

slika
ovo meni vise baca na kokos, sa nekim cudnim krilima.
Zadnja izmjena: Wolverine, dana/u 24 jun 2010, 13:14, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la VanBasten » 24 jun 2010, 13:14

Virtu4l je napisao/la:Dobro jutro svima :mrgreen:
vozdra kolega


slika

:mrgreen:
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

Avatar
bparena
Postovi: 7106
Pridružen/a: 02 apr 2009, 07:33
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la bparena » 24 jun 2010, 13:15

Virtu4l je napisao/la:slika

Neprocjenjivo!
Ne kontam ko je ovo i sta radi ? jel se ovo mole Bogu na SP. Stvarno neznam ko je ovo ?
Ruud Van Nistelrooy o Messiju: "Njegovo djelo na terenu ne može se opisati riječima, jer je on izvan kategorije. On igra neki svoj nogomet. Kod njega sve izgleda tako jednostavno.... može se reći da je najbolji nogometaš svih vremena."

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61935
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la Virtu4l » 24 jun 2010, 13:16

Može jedna i za dobar dan :P

slika
Evribadi sej Željo
Željoooo

hroni
Postovi: 1262
Pridružen/a: 10 nov 2009, 15:10
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la hroni » 24 jun 2010, 13:16

Principatus je napisao/la:Ma dobro svakome svoje, ali primjera radi, ovako izgleda zdrav, ne-mutiran orao kad naraste:

slika
hahahahaahahahah

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61935
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la Virtu4l » 24 jun 2010, 13:18

bparena je napisao/la:Ne kontam ko je ovo i sta radi ? jel se ovo mole Bogu na SP. Stvarno neznam ko je ovo ?
Antić, vjerovatno se moli Bogu, ali na naš način :D
Evribadi sej Željo
Željoooo

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la analiticar_ » 24 jun 2010, 13:44

Joj kako bi ovoj crnki isturpijao picic...... :D :D
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju


Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la Principatus » 24 jun 2010, 14:03

bparena je napisao/la:ma kako jara teska - to su dvije kukavicke repke - molite Boga da vas Tavez ne sastavi. Napravice ljudi fasirano meso od vas - mnogo sitnije nego sto je Srbijanska reprezentacija uradila napuhanim svabama. Tresu vam se koljena i jos niste ispraznili gace nakon te tekme. Vi sutite - izgubit od zadnjih na tabeli pokazuje mjesto tom timu.
Dobro ovo vec ide na onu drugu temu, ali eto da odgovorim ovdje.

Hoces reci, da je Njemacka igrala "kukavicki" protiv Australije i Srbije? Sam znas da nije tako, mozemo se sad do besmisli ubjedjivati. Dakle nije fair porediti ovu reprezentaciju sa tim sta je engleska reprezentacija pruzila. Srbijanska reprezentacija nije nista uradila, nego njihov najbolji igrac, spanski sudac. Da je tako, to su pokazali protiv Ghane i Australije.

Tevez da nas sastavi? Dakle mislis da cemo proci Englesku?
Mislim licno su mi Argentina, Brazil i drugi upravo svejedni, jer samo interesuje sljedeca utakmica. Iskreno nikog se ne bojimo, respekt i opreznost je tu, da. Ali samo tako se i prolazi dalje. Jucer kad je utakmica zavrsila, umjesto euforije odmah kritika selektora i igraca sopstvenoj igri. To je taj mentalitet. Razumjes kad ova reprezentacija ispane u polufinalima, ili finalima, gdje bi drugi rado bili, igraci su na podu, razbijeni, svjet je potonuo, jer samo postoji pobjeda. Ovo je mlada reprezentacija, koja raste iz utakmice do utakmice, koja je pokazala da zna podnositi pritisak, jer su protiv Srbije pravili pritisak a gubili sa igracem manje, protiv Ghane ostali cool i strpljivi, i zabili jedan gol koji je bio dovoljan. Protiv Engleske ce se pokazati koliko je ova ekipa snazna. U takvoj jednoj utakmici je sve moguce, licno mislim da se one greske u odbrani nece ponavljati, jer ce greske kao uvjek biti analizirane i odstranute. A onda cemo Engleze da posaljemo kuci. :D
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
bparena
Postovi: 7106
Pridružen/a: 02 apr 2009, 07:33
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la bparena » 24 jun 2010, 14:25

samo mi nesto reci -sto je podolski puco penal a ne onaj sto inace puca ?
smrdilo je tu jos dosta toga - vjeruj mi svak ima pravo na poraz i pobjedu - ali ono je bilo za plakat i pokazalo je jedno lice pancera na koje trebas racunat. Zbog toga mi oni nisu nikakvi favoriti za osvajanje. Mozda jos koji penal u reziji iz pozadine i pomognu tom timu. Ali definitivno mi se njihova igra i tim zgadili. Toliko straha i nemoci neko ko misli da je velik nebi sebi trebao dopustiti. Uostalom sinosnju pobjedu im je Turcin donjeo. Njemacki fudbal je definitivno u padu.
Ruud Van Nistelrooy o Messiju: "Njegovo djelo na terenu ne može se opisati riječima, jer je on izvan kategorije. On igra neki svoj nogomet. Kod njega sve izgleda tako jednostavno.... može se reći da je najbolji nogometaš svih vremena."

Avatar
bparena
Postovi: 7106
Pridružen/a: 02 apr 2009, 07:33
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la bparena » 24 jun 2010, 14:33

sto se tice Engleske - naravno da je sve moguce. Moguce je i da BiH pobjedi ako bi igrala s njima. Jer postoje sve opcije i sve je moguce. Sve je moguce kad ti neko iz pozadine diktira kvalifikacije, zdrijeb, grupe, nosioce, penale i doguraju te do polufinala. Uostalom ti isti sinoc nisu dozvolili cist penal za Ganu. Gol linija i odbrana igraca rukom. Takav se penal sudio drugoj ekipi na SP. Uostalom zivi bili pa vidjeli. Sretno svi mogu do titule SP ali ovo je najgora repka Njemaca na SP. Sad se ponavljam, ali najbolji igrac koji im je sinoc donjeo pobjedu je Turcin. Nigdje one stare Njemacke sglave.
Ruud Van Nistelrooy o Messiju: "Njegovo djelo na terenu ne može se opisati riječima, jer je on izvan kategorije. On igra neki svoj nogomet. Kod njega sve izgleda tako jednostavno.... može se reći da je najbolji nogometaš svih vremena."

Avatar
miky_hz
Postovi: 23215
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la miky_hz » 24 jun 2010, 14:46

Zagrijavanje pred tekmu :P

slika
slika
slika
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la Principatus » 24 jun 2010, 14:47

To potenciranje, kako je "Turcin" zabio gol, jednostavno smara i nemoram vise objasnjavati ili uzimati za toliko ozbiljno. Vecina "stranaca" u Njemackoj ekipi su polunijemci. Njemacka je jedna jaka drzava koja je primila mnogo ljudi i dala im jednu novu domovinu, posao i prosperitet. Netreba se dakle cuditi ili zaviditi, ako ta drzava profitira od zahvalnosti i ljubavi isti tih ljudi. Igrao Özil ili Müller, isto ce sebi poderati guzove za ovu zemlju, znam da to mnogi ne razumiju, ali tako je. Integracija mozda nije perfekt u citavoj Njemackoj, ali se ipak u zadnjim godinama primjecuje koliko su "stranci" privrzeni ovoj zemlji, i ja mislim da je to jedan veliki uspjeh, ne samo za ovu drzavu, nego i za civilizaciju.

Mozda se to nekima ne svidja, ali znas koliko nas to briga? :D

Podolski normalno isto puca penale, i ovo mu je bio prvi put da promasi. Tu nema nista kompleksnog. Lahm je jucer na liniji loptu primio direkt na prsa, ne na ruku. Jedini si koji tvrdi tako nesto. To sto ti se nesvidja igra Nijemaca je tvoj licnii ukus i imas pravo na to, meni su posebno protiv Australije i Srbije pruzili lijepu ofanzivnu igru, a ne antifudbal kao vecina drugih "velikih" reprezentacija. Posebno zbog toga sam zadovoljan sto smo prosli, da se ljudi na SP ne dosadjuju gledajuci bunkerisanje. Protiv Ghane se igralo oprezno i pametno, lagano ofanzivno, ali ne sa jurisanjem, dovelo je do cilja i to je to. Obrana je izgledala nesigurno, ali to ce se popraviti. Vidjecemo kako ce Engleska odbrana i golman da reaguju na napade ove reprezentacije.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: SP - Grupa D

Post Postao/la VanBasten » 24 jun 2010, 14:49

Jel ovo slika visinskih priprema iz JAR-a, ili neka starija fotka? :mrgreen:
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

Zaključano

Natrag na “Svjetsko Prvenstvo: Južna Afrika 2010.”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.