SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Moderatori/ce: Monolog,insider,TaRgEt_,_dreamer_,ribery

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24213
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la Derdiyok » 11 jun 2017, 03:01

JE SUIS GILLI !
® GONGASHI POWERHOUSE ®


Avatar
hurem
Postovi: 8711
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la hurem » 11 jun 2017, 04:07

jasmin10 je napisao/la::rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
Nije penal jer bi lopta išla na na drugu polovinu :facepalm:
Frajer digao ruku iznad glave, pogodila ga lopta u tu ruku i nije penal :urnebes:
Ne razumijem cemu to idiotsko cerekanje...taj dio je samo dodan na ono sto je momak prije mene naveo kao razloge ne sviranja 11-erca.
Penal nije sviran jer nije bio, ili u najmanju ruku vise nije bio nego sto jeste...u protivnom bi ga sudija svirao - lik je uzeo komlet situaciju u obzir i odlucio da je nedovljno za sviranje penala, a ti se smiji koliko hoces.

Avatar
hurem
Postovi: 8711
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la hurem » 11 jun 2017, 04:48

Ibisevic - jadno je na sto su spali pojedini navijaci kada govorimo o ovom momku; eto on je kriv sto ga Mesa gura na neprirodnoj poziciji i onoj koja mu ne odgovara. I dalje je nas drugi najbolji napadac ma koliko neki negodovali, druga je stvar sto ga trener forsira na pogresnom mjestu i u pogresnoj postavci, moje misljenje je da on i Visca ne mogu biti u isto vrijeme na terenu jer tu dosta gubimo na kontroli i posjedu lopte, protiv slabijih reprezentacija inekako, protiv jacih ni slucajno...dakle, ako ga vec zeli forsirati onda Visca klupa, pojacati vezni red, a Vedo da ordinira malo vise po desnoj strani.

Jajalo - sinoc pristojna partija i takodjer ne mogu shvatiti negodovanja, u situaciji kada je jedini pored povrijedjenog Pjanica borio se protiv 5 Grka u veznom redu, a da pritom nam Grci nisu slozili akciju u 90 minuta "igre" (ako izuzmemo onu kontru) onda se moze samo konstatovati da je on dobro odradio svoju rolu na DM-u...odlicno pokrivao teren, markirao igrace, presjecao lopte...HALO, ljudi nam nisu sastavili akcije a Mato igrao DM-a, sta to znaci? - pa znaci samo jedno, da je vrlo dobro odradio svoj posao.
Isto tako znam da je Besic vrlo brzo izgubio 2 lopte zbog svoje nesmotrenosti i spore reakcije (zasigurno produkt manjka takmicarskih utakmica) i da je jedna situacija bila poprilicno opasna.

Besic - on jeste mogao igrati u prvih 11, ali samo pored Pjanica i Jajala ali nikako kao osigurac umjesto Jajala i kao DM , siguran sam da bi nas kostao poraza...

Meni je zao sto se toliko blate igraci a jedini krivac je selektor koji je poremetio sve sto se dalo poremetiti - 424.

Protiv jacih reprezentacija to mora biti 451.

A ovi sto guraju Hadziahmetovica, Milosevica, Stevanovica i Bajica u prvu postavu treba da znaju da bismo tada bili na nivou Albanije - gurati jednog ok, ali gurati 3,4 nova mlada imena je ravno samoubistvu..nije problem u starosjediocima, problem je u selektoru i postavci...Hadziahmetovic jeste nasa buducnost akoBogda, ali on jos uvijek nije ni na nivou Cimirota, Bajic jeste nasa buducnost akoBogda ali on jos uvijek nije na nivou Vedada, Stevanovic jeste borben ali Vranjes je za njega (Golf2) Golf 5. Razumijete li vi sta znaci fizicka i takticka sprema u jednoj Konji, Zelji i recimo u Herti, Palermu i sl...Sunjic je eto nazalost jos uvijek STIJENA za Memisevica i Djumica, ali nekima je tesko skontati neke stvari; on je sinoc igrao u prvoj postavi samo zato sto je i dalje, bez obzira sto ne igra u Palermu, jednostavno bolji stoper od ove dvojice nabrojanih, ipak su tu godine iskustva i vucaranja po jacim ligama, ova dvojica su se tek prije godinu dana poceli baviti ozbiljnim fudbalom i tek su nesto naucili.

Ja samo molim Boga da nam igraci u oktobru budu zdravi, da selektor bude PAMETAN pa da izvede 451 s Dzekom u spicu, Hajrovicem i Lulicem na krilima te 3 veznjaka...pa da stucemo tu Belgiju.

U potpisu: 424

Avatar
jasmin10
Postovi: 13651
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la jasmin10 » 11 jun 2017, 05:30

hurem je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la::rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
Nije penal jer bi lopta išla na na drugu polovinu :facepalm:
Frajer digao ruku iznad glave, pogodila ga lopta u tu ruku i nije penal :urnebes:
Ne razumijem cemu to idiotsko cerekanje...taj dio je samo dodan na ono sto je momak prije mene naveo kao razloge ne sviranja 11-erca.
Penal nije sviran jer nije bio, ili u najmanju ruku vise nije bio nego sto jeste...u protivnom bi ga sudija svirao - lik je uzeo komlet situaciju u obzir i odlucio da je nedovljno za sviranje penala, a ti se smiji koliko hoces.
A znači sudije ne prave greške. Čuj nije trebalo biti penal jer ga nije dosudio :facepalm:
Visoko podignuta ruka, daleko od prirodnog položaja nije penal :hmmmmm: hajde neka sam i to čuo.

jamesrodriguez
Postovi: 936
Pridružen/a: 29 jul 2014, 19:51
Kontakt:

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la jamesrodriguez » 11 jun 2017, 05:33

ANTIFA ! je napisao/la:
Cepi1981 je napisao/la:Jeli prvo igramo sa Belgijom kuci pa u goste Kipru? U tom slucaju Kira me je vise strah od Belgije jer ukoliko ako Big da dobijemo Belgiju kao da vidim da cemo pidcjeniti Kipar i eto belaja. Mislim da ce to biti najtezi ispit zbog ovog prvog faktora i zbog pritiska i izgaranjem u zelji da ih dobijemo a svi znamo da je to ista bagra kao i grci. Oprezno ici iz tekme u tekmu.

31.08.2017 Kipar-BiH
03.09.2017 Gibraltar-BiH
07.10.2017 BiH-Belgija
10.10.2017 Estonija-BiH
Kontam i skontam , znaci ovako bas ono realno.
Dobijemo Kipar u gostima =3 boda
Dobijemo Gibraltar kuci =3boda
Igramo Belgijom nerjeseno kuci =1bod
Dobijemo Estoniju u gostima =3boda
Ukupno =10 bodova od mogucih 12

Grcka ciganlija
Pobjede Kipar=3boda
Pobjede Estoniju=3 boda
Pobjede Gibraltar=3boda
Izgube kuci od Belgije=0 bodova
Ukupno =9 bodova
U ovom scenariju koji je vjerovatno i moguc mi Bosna i ciganlija Grcka imamo isti broj bodova na kraju kvali...
Sad mi imamo bolji omjer sa njima zbog postignutog pogodka u Grckoj!!
Moje pitanje je sada , sta se na kraju gleda ako obe repke imaju indentican broj bodova?!
Recimo imamo isti broj bodovno sa Grcima a oni su u +1 ili +2 sa gol razlikomu odnosu na nas ? :kafa:


Jednom smo izborili baraz tj.osigurali u Estoniji nadam se da ce se to i ovaj put ponoviti. :D

Alminjo99
Postovi: 3561
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la Alminjo99 » 11 jun 2017, 08:57

Gleda se gol razlika.
Rezultat je trend, ideal je vječan!

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12603
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la Nerminovic » 11 jun 2017, 09:11

Nece biti lako sa Kiprom, paklena atmosfera a jos ce ovih dati sve od sebe kako bi dali Grcima prolaz.
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

badboy
Postovi: 801
Pridružen/a: 03 apr 2009, 15:11
Kontakt:

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la badboy » 11 jun 2017, 10:38

S Belgijom sve osim poraza je itekakav uspjeh. Ove ostale 3 utakmice ako ne mogu dobit pod bilo kakvim okolnostima nismo ni zasluzili da idemo na svjetsko.

Avatar
kokakolas
Postovi: 1514
Pridružen/a: 01 jul 2009, 11:37
Kontakt:

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la kokakolas » 11 jun 2017, 11:36

Na koji smo mi nivo spali, da se moramo sa polupismenim Grckim primitivcima tuci. Snagu i zube treba pokazivati na terenu, dok traje utakmica. Kada hoces da se tuces poslije ovakve bijedne predstave, ispadnes prosjecni papak. Sramotno i tesko mi je bilo gledati utakmicu, a kamoli ono djetinjasto ponasanje pojedinaca poslije utakmice. Poslije ovakvog debakla i primitivluka nismo zasluzili nista, ama bas nista.
"...i zaista, Sušić je iznenadio. Ne samo Nigerijce, već i cijeli nogometni svijet tako što je u najvažnijoj utakmici u povijesti reprezentacije na travnjak poslao sastav bez lijevog beka..."

Don't raise your voice, improve your argument.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26293
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la Raonffa » 11 jun 2017, 11:46

Nerminovic je napisao/la:Nece biti lako sa Kiprom, paklena atmosfera a jos ce ovih dati sve od sebe kako bi dali Grcima prolaz.
Ma smiješna reprezentacija, kakva atmosfera qurci palci, jednom nas ljudi sretno i spretno dobili i sad imamo haman kompleks od njih :mrgreen:

Sasvim realna situacija je ta da ćemo mi u utakmici sa Belgijom odlučivati da li ćemo ići u baraž ili ne, to je još jedna naša 'historijska', vidjet ćemo kako će to sve završiti.

Mada, ako nam igrači budu zdravi i u optimalnoj formi, mi možemo vrlo lako uzeti rasterećenoj Belgiji bod, za nešto više moramo podići nivo igre.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
JonSnow
Postovi: 6333
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la JonSnow » 11 jun 2017, 11:46

Ovdje ljudi pišu o nekim bod(ovima) protiv Belgije samo ne znam s kojim pravom. Belgijanci su još uvijek mentalitetom poluekipa, bez obzira na igrače. Jako se teško nose s bunkerašima i **** ko što su Grci, ali zato jedu za doručak ekipe ko što smo mi koje nemaju ni glavu ni rep i koje misle da mogu otvoreno napast bez ikakvih posljedica. Zato mislim da ćemo mi jako jako teško doći do baraža i mislim da će nas više ostatak svijeta proklinjat nego mi sami sebe, što smo pogurali ove grčke žohare u priliku da dođu an svjetsko. :mrgreen:
"...njegovo kultno Bilino polje — a prije njega stara Blatuša — sa svih dvadeset hiljada ljutih metalaca, ložača i kovača na tribinama bili su naša najgora nedjeljna noćna mora."

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la pinoglavi » 11 jun 2017, 11:48

Ma idemo ljudi u baraz, Kipar moramo dobiti, Gibraltar puniti dok im se ne zgadi i onda protiv Belgije se potuci, valjda nam bod bude dovoljan. Odlicno smo odigrali protiv njih i sa Hadzicem na stoperu :D Samo da nas izostanci ne osakate i da Mesa ispravi greske
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36516
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la Donnie Darko » 11 jun 2017, 11:50

Zasto neki pisu o 4-5-1, pa ko ce davati golove ako je samo jedan napadac? Samo 4-2-4, ili eventualno 4-3-3 ali sa dva zadnja vezna od kojih je jedan stoper, da ipak osiguramo da ne primimo gol sa obzirom da bi bila samo tri napadaca gore.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21820
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la Unofficialpage » 11 jun 2017, 12:23

Grci će lakše doći do 3 boda protiv Belgije nego mi do 1 protiv iste te ekipe (Belgija). Mi smo propustili da se direktno uključimo u borbu za 1. poziciju u mečevima protiv Grčke. U prvoj smo ih razbili i to smo morali pobjediti a u drugoj je Meša zeznuo stvar.

Možemo u baraž ali ne možemo na SP, s Mešom pogotovo ne možemo. Dobit ćemo u baražu Italiju, Francusku, Portugal i sličnu ekipu.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26293
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la Raonffa » 11 jun 2017, 12:29

Ne možemo mi proći jače reprezentacije u dvije utakmice, tamam da nam je Mourinho selektor glavom i bradom. Nismo mogli ni sa Ćirom, ni sa Safetom, a nećemo ni sa Mešom.

Samo ne znam kome je SP realnost kad ti u baražu dođe jedna Italija/Španija, Portugal i ostali, što ne znači da ga ne trebamo izboriti.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
JonSnow
Postovi: 6333
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la JonSnow » 11 jun 2017, 12:32

Raonffa je napisao/la:Ne možemo mi proći jače reprezentacije u dvije utakmice, tamam da nam je Mourinho selektor glavom i bradom. Nismo mogli ni sa Ćirom, ni sa Safetom, a nećemo ni sa Mešom.

Samo ne znam kome je SP realnost kad ti u baražu dođe jedna Italija/Španija, Portugal i ostali, što ne znači da ga ne trebamo izboriti.
Slažem se, mada ja bi se volio s Talijanima malo fudbalski "potući" jer nismo u dugo , dugo vremena. :mrgreen: Priželjkujem njih, Engleze ili Švabe u kvalama već evo ima 10 godina a dobijamo Belgijance, žohare i Estonce.
"...njegovo kultno Bilino polje — a prije njega stara Blatuša — sa svih dvadeset hiljada ljutih metalaca, ložača i kovača na tribinama bili su naša najgora nedjeljna noćna mora."

boomerang5
Postovi: 849
Pridružen/a: 17 mar 2015, 18:16
Kontakt:

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la boomerang5 » 11 jun 2017, 12:44

,
Zadnja izmjena: boomerang5, dana/u 11 jun 2017, 20:37, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
FliX
Postovi: 4731
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la FliX » 11 jun 2017, 12:49

Posto Grci vec u septembru igraju sa Belgijom i ako (kojim slucajem) dobiju Belgiju, mi mozemo svirat qrcu za usi.. hocu reci da zavisimo od drugih i ne znamo da li nam treba bod protiv Belgije ili sva tri ili cak ni tri ne pomazu..

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la pinoglavi » 11 jun 2017, 13:08

Dakle bili bi nenosioci u barazu?
Nad tobom sunce najljepše sja

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: DanijelTZ, JonSnow, TheClown i 21 gost.