BH klubovi u Evropi 2014/15

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la Signore » 27 mar 2015, 21:45

Jos cemo se nacekat da netko nas bude nositelj u drugom pretkolu. Zeljo sad ima neke realne sanse, al mislim da cak i vecina njihovih navijaca ne vjeruje da ce uzet titulu. Sarajevo ima najveci potencijal da kroz 2-3 sezone ubere neke koeficijente i onda ako osvoje titulu da budu nositelji u drugom pretkolu, al treba nekad dobit ove jace, otic korak dalje i onda ce ti bit olaksano da kasnije mozes opet dobit nekog jaceg i otic jos korak dalje, kao Rijeka npr. Oni sad imaju vise nego realne sanse da budu nositelji i u play offu EL. Sarajevo je dobijalo Atromitosa, Levskog, Helsingborga, uhvatili su jedan remi s Clujom i bez obzira na katastrofu protiv Borussije mislim da ce kad tad skinut nekog jos jaceg od ovih protivnika. Naravno, samo da prestanu unaprijed pobjedjivat :mrgreen:

Avatar
AnelZ
Postovi: 3566
Pridružen/a: 20 okt 2011, 00:41
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la AnelZ » 28 mar 2015, 07:17

MortemHz je napisao/la:Ne moze...trebat ce ti oko 6.7 koeficijent da budes posljednji nosioc u 2. pretkolu CL
@Anel,ni blizu ne bi bio dovoljan koeficijent,o cemu pricamo drugo :)
Teoretske sanse postoje da se sa 5.5 i 6 koeficijentom bude nosioc ali vece su sanse da dobijes na bingu nego da nas predstavnik bude nosioc u 2. pretkolu CL a to pogotovo ne mogu Siroki i Zrinjski (4 i 4.2)
Kako si dosao do te pretpostavke? Da je to slucaj, igrao bi svake sedmice bingo i imao krajnje realne sanse da ga dobijem :)

https://onedrive.live.com/view.aspx?res ... yi0-hN17Z8" onclick="window.open(this.href);return false;

Željo bi u slucaju osvajanje titule (u sta cak i ja ne vjerujem) bio prvi ispod crte i šanse da bude nosioc su cak vece nego sto sam mislio kada sam napisao onaj prvi post nakon duzeg vremena jer Žilina, Sheriff i Dinamo Tbilisi su daleko od toga da su sigurno prvaci. Ja se samo nadam da nece biti opet kao te kobne 2010-11 sezone kada nismo bili prvaci, a bili bi nosioci :D

No sto se mene tice, i EL mi je dovoljan kada znam da su poprilicne sanse da opet budemo nosioci i u drugom pretkolu :)

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la Signore » 28 mar 2015, 23:54

Jest bezveze, nema one napetosti kao prosle sezone :mrgreen:

lazar
Postovi: 1078
Pridružen/a: 27 okt 2014, 20:57
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la lazar » 30 mar 2015, 01:02

Vise nije ni bitan koeficijent. Za nas nema laganih protivnika.

Avatar
AnelZ
Postovi: 3566
Pridružen/a: 20 okt 2011, 00:41
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la AnelZ » 30 mar 2015, 11:07

lazar je napisao/la:Vise nije ni bitan koeficijent. Za nas nema laganih protivnika.
Itekako ima, a to su predstavnici Andore, Malte, S. Irske, Estonije i Armenije kao najslabija grupa protiv kojih sam 100% da bi prosli dalje, a nakon njih predstavnici Irske, Latvije, Litvanije, Luksemburg, Island, Makedonija, Crna Gora, Albanije i Wales sa kojima bi se itekako mogli nositi i prije pocetka utakmice bi bile podjenaki favoriti za prolaz dalje, dok bi predstavnici Kazakstana, Slovačke, Moldavije i Gruzije (najvjerovatnije ce biti nosioc) bili blagi favoriti ali bi se mogli nositi sa njima. A ovu se ekipe koje su nenosioci, dok protiv nosioca ima tipa 4 ekipe sa kojima imamo sanse no nikako ne bi bili favoriti, a to bi bili predstavnici Mađarske, Norveške, Finske i Azerbejdžan, dok protiv predstavnika Danske, Švedske, Srbije, Izrael, Slovenije, Hrvatske, Poljske, Bugarske, Bjelorusije, Kipra i Škotske nemamo skoro pa nikakve sanse.

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la bagrcavi » 30 mar 2015, 18:19

Dobre vijesti za bh. timove: UEFA povećava nagrade
Zna li neko koliko će iznositi od sada ova nagrada za plasman u evropu?
DRUG NEBI TI PUNCA

Avatar
AnelZ
Postovi: 3566
Pridružen/a: 20 okt 2011, 00:41
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la AnelZ » 30 mar 2015, 20:12

bagrcavi je napisao/la:Dobre vijesti za bh. timove: UEFA povećava nagrade
Zna li neko koliko će iznositi od sada ova nagrada za plasman u evropu?
"The details of the agreement will be presented to the clubs on the occasion of the European Club Association's general assembly, which takes place in Stockholm, Sweden, on Tuesday 31 March."

Pretpostavljam da cemo sutra saznati :)

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la Elegant » 30 mar 2015, 20:16

Koliko god da je odlicno je !
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
westherc
Postovi: 372
Pridružen/a: 04 sep 2014, 07:15
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la westherc » 30 mar 2015, 22:33

MortemHz je napisao/la:Opet laz,Sarajevo je bilo najblize 2 puta do najveceg uspjeha poslije rata a i svakako je play-off X2 zasad najveci uspjeh u europi nekog BH kluba,tuga :thumbdown:
I ti sad lovačke...
Šta smo trebali igrati ligu uefe sad ovakim stadionima, bakljama, topovskim udarima i davanje žutih kartona igračima, ganjanje suparničkih igrača kad se izgubi utakmica... Ma daj majke ti kakve Europe lige i bakrači...
Daleko smo mi od toga
I have a dream

Avatar
AnelZ
Postovi: 3566
Pridružen/a: 20 okt 2011, 00:41
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la AnelZ » 31 mar 2015, 14:01

Odluceno je da ce od sada biti zajednicki prihodi od Lige Prvaka i Lige Evrope, te ce se dijeliti po omjeru 3.3:1 za Ligu Prvaka (do sada je bilo 4.3:1 za Ligu Prvaka) sto je dovelo da ce naredne sezone nagrade za ucesnike u Ligi Evrope se povecati za cak 65%!

Takodjer se promjenio omjer izmedju fiksnog iznosa i "market pool" (tržišni bazen, tj. zavisno od jacine trzista odakle dolazi klub, tj. koliko su sponzori i TV kuce iz te drzave platili UEFA za TV i sponzorska prava za LP i LE i oni se kupuju za citav ciklus 2015-18) koji je iznosio do sada 55:45 za fiksni iznos, a od sada ce iznositi 60:40 za fiksni iznos (sto znaci da ce "market pool", tj. TV prava i sponzori biti vise rasporedjeni prema ucinku klubova, a ne po popularnosti i jacini drzave/lige iz koje dolazi klub).

3,5% od citavih prihoda LP i LE ide za klubove koji se ne budu kvalifkovali za grupnu fazu LP i LE kao "solidarity payments" što iznosi 78.6 miliona € (naspram 47.5 miliona € u ciklusu 2012-15 što je rast od 60%), dok se play-off LP uvrstava u raspodjelu LP.

Evo koliko iznose nove nagrade u Ligi Prvaka i Ligi Evrope za ciklus 2015-18:

Liga Prvaka:

Solidarity payments:
Svaki prvak koji se ne kvalifikuje u grupnu fazu LP: 250.000 €
Prvo pretkolo: 200.000 € ukoliko se ne kvalifikuje u grupnu fazu LP (ovdje igraju samo 6-8 najslabijih liga)
Drugo pretkolo: 300.000 € ukoliko se ne kvalifikuje u grupnu fazu LP (gdje pocinje prvak BiH)
Treće pretkolo: 400.000 € (samo klubovi koji ispadnu)

Play-off LP (ukupno 50 miliona € za sve klubove koji budu igrali play-off LP):
Play-off gubitnici: 3 miliona € (prelaze onda u grupnu fazu LE)
Play-off pobjednici: 2 miliona € (prelaze onda u grupnu fazu LP)
--------
Ukupan iznos: 1.207.000.000 €
od toga fiksni iznos: 724.400.000 €
od toga "market pool": 482.900.000 €

Plasman u grupnu fazu: 12 miliona €
Pobjeda u grupnoj fazi: 1.5 miliona €
Remi u grupnoj fazi: 0.5 miliona €
Kvalifikacija u 1/8 finale: 5.5 miliona €
Kvalifikacija u 1/4 finale: 6 miliona €
Kvalifikacija u polufinale: 7 miliona €
Gubitnik u finalu: 10.5 miliona €
Pobjednik LP: 15 miliona €

Klubovi koji igraju grupnu fazu dobijaju jos novac od "market pool". Pola iznosa od vrijednosti "market pool" za pojedinacnu drzavu/teritoriju ce se dijeliti zavisno od ucinka klubova u domacem prvenstvu u protekloj sezoni, a ostala polovina proporcionalno broju utakmica odigranih u LP. Po prvi put ce i klubovi koji budu igrali i play-off te ispali takodjer dobiti odredjeni dio tog "market pool" ukoliko najmanje jedan klub iz te drzave/teritorije igra u grupnoj fazi LP, u maksimalnom iznosu od 10% od citavog iznosa koji ce dobiti predstavnici iz te drzave/teritorije.

Liga Evrope:

Solidarity payments:
Prvo pretkolo: 200.000 € (gdje pocinju svi predstavnici iz BiH)
Drugo pretkolo: 210.000 €
Trece pretkolo: 220.000 €
Play-off: 230.000 € (samo klubovi koji ispadnu; klubovi koji ispadnu iz treceg pretkola LP prelaze u play-off LE)
-----------
Ukupan iznos: 381.000.000 €
od toga fiksni iznos: 228.600.000 €
od toga "market pool": 152.400.000 €

Plasman u grupnu fazu: 2.4 miliona € (klubovi koji ispadnu iz play-off LP prelaze u grupnu fazu LE)
Pobjeda u grupnoj fazi: 360.000 €
Remi u grupnoj fazi: 120.000 €
Prvi u grupi: 500.000 €
Drugi u grupi: 250.000 €
Kvalifikacije u 1/16 finale: 500.000 € (klubovi koji budu treci u grupu u LP prelaze u 1/32 finale LE; također ulaze i u "market pool" od LE pored onog sto ce dobiti kod LP)
Kvalifikacije u 1/8 finale: 750.000 €
Kvalifikacije u 1/4 finale: 1 milion €
Kvalifikacije u polufinale: 1.5 miliona €
Gubitnik u finalu: 3.5 miliona €
Pobjednik LE: 6.5 miliona €

Klubovi koji igraju grupnu fazu dobijaju jos novac od "market pool". Pola iznosa od vrijednosti "market pool" za pojedinacnu drzavu/teritoriju ce se dijeliti zavisno od ucinka klubova u domacem prvenstvu u protekloj sezoni, a ostala polovina ce se razbiti u isti broj dijelova koliko postoji i dijelova LE od grupne faze (6) te podijeliti klubovima.

Super Kup:

Gubitnik: 3 miliona €
Pobjednik: 4 miliona €

Također, 5% ukupnih prihoda LP i LE ide nacionalnih savezima/ligama radi podijele klubovima koji ne ucestvuju u grupnoj fazi LP i LE (prije je iznosilo 6.5% od prihoda LP). U ciklusu 2015-18 ce se po sezoni na takav nacin podijeliti 112 miliona € nacionalnim savezima/ligama, naspram 82.4 miliona € koliko je bilo u ciklusu 2012-15 sto je porast od 35%. 80% tog iznosa ide nacionalnim savezima/ligama koji imaju barem jedan klub u grupnoj fazi LP, dok ostalih 20% ide savezima/ligama koji nemaju nijedan klub u grupnoj fazi LP. Samo klubovi koji ne igraju ni u jednom takmicenju grupnu fazu (LP i LE) imaju pravo na dio ovog novca (UEFA to zove "solidarity payments", isto kao i iznose za pretkola LP osim play-off i LE). Jedna veoma pozitivna stvar za nas jeste sto se taj novac vise nece dijeliti zavisno od "market pool" kako je do sada bio slucaj sto ce znaciti da cemo dobijati veci iznos od sada. Od sada 60% ovog iznosa ce se dijeliti ravnopravno izmedju saveza/liga, a tek 40% ce se dijeliti zavisno od "market pool".

Jedan info za forumase jer znam da cu dobiti ta pitanja:
Da, iznosi su kumulativni i napisao sam kako se zadrzavaju. Klub koji preskoci neko pretkolo, nece dobiti iznos pretkola koje nije igrao, dobija se samo iznos za pretkola koja taj klub odigra.

Primjer 1: Kada bi pravak BiH prosao drugo pretkolo LP, ispao u trecem pretkolu LP i presao u play-off LE i onda tu izgubio i ispao iz evropskih takmicenja za tu sezonu, klub bi zaradio 1.180.000 €. Fina cifra za naše klubove iako neki klubovi imaju cak vece dugove na osnovu poreza. Ne smatram da bi taj iznos bio dovoljan da neki nas klub napravi iskorak ispred svih ostalih u BiH. U slucaju da bi se kvalifikovao u grupnu fazu LE na ovaj nacin, tj. pobjedio u play-offu, a onda izgubio sve utakmice u grupnoj fazi, prvak BiH bi zaradio 3.350.000 € (nije ukljucen "market pool"). Ukoliko bi prvak ispao odmah u drugom pretkolu, zaradio bi 550.000 €.

Primjer 2: Kada bi se prvak BiH kvalikovao u grupnu fazu LE tako što bi izgubio u play-off LP i izgubio sve utakmice u grupnoj fazi LE, zaradio bi 5.950.000 € (bez "market pool"). U slucaju da klub pobjedi u play-off Lige Prvaka i samim time se kvalifikuje u grupnu fazu LP i izgubi sve utakmice u grupnoj fazi, klub bi zaradio 14 miliona € (bez "market pool").

Primjer 3: Klub koji se kvalifikuje za Ligu Evrope (a svi nasi klubovi pocinju u prvom pretkolu) i ispadne u prvom pretkolu ce zaraditi 200.000 €. Klub koji ispadne u drugom pretkolu ce zaraditi 410.000 €. Klub koji ispadne u trecem pretkolu ce zaraditi 630.000 €, dok klub koji ispadne u play-off LE ce zaraditi 860.000 €. Klub koji bi se kvalifikovao u grupnu fazu LE te tu izgubio sve utakmice bi zaradio 3.030.000 €.

Eto, nadam se da ste zadovoljni i da sam vam pomogao :)
Zadnja izmjena: AnelZ, dana/u 31 mar 2015, 14:25, ukupno mijenjano 6 puta.

Avatar
delko
Postovi: 3575
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la delko » 31 mar 2015, 14:15

za nase uslove - itekako znacajne sume :D aj Borac !!! :D bit ce para :D
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la DukeOfWellington » 01 apr 2015, 15:39

Tekst sam preletio, vidio sam da si odgovorio na neka pitanja, ali nisam uspio vidjeti jednu stvar.
Svaki prvak koji se ne kvalifikuje u grupnu fazu LP: 250.000 €
Da li ovih 250k prvak dobiva bez obzira na to šta uradi u kvalifikacijama, tj. da li se na ovih 250k dodaju premije za određena pretkola. Naravno, jasno mi je da ovo otpada ukoliko se taj prvak domogne grupne faze.

Avatar
JoseMourinho
Postovi: 6248
Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la JoseMourinho » 01 apr 2015, 16:04

DukeOfWellington je napisao/la:Tekst sam preletio, vidio sam da si odgovorio na neka pitanja, ali nisam uspio vidjeti jednu stvar.
Svaki prvak koji se ne kvalifikuje u grupnu fazu LP: 250.000 €
Da li ovih 250k prvak dobiva bez obzira na to šta uradi u kvalifikacijama, tj. da li se na ovih 250k dodaju premije za određena pretkola. Naravno, jasno mi je da ovo otpada ukoliko se taj prvak domogne grupne faze.
da svaki prvak koji ne udje u grupe LP, pa tako i prvak BiH dobit če sigurnno ovih 250k + još koliko uspije proči, ako ne prodje nego odma ispadne u 2 pretkolu dobija 450k za učešće i te dvije odigrane tekme ;)
znaci haman milion KM ima zagarantovano prvak BiH :kafa:

Avatar
AnelZ
Postovi: 3566
Pridružen/a: 20 okt 2011, 00:41
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la AnelZ » 01 apr 2015, 16:53

JoseMourinho je napisao/la:
DukeOfWellington je napisao/la:Tekst sam preletio, vidio sam da si odgovorio na neka pitanja, ali nisam uspio vidjeti jednu stvar.
Svaki prvak koji se ne kvalifikuje u grupnu fazu LP: 250.000 €
Da li ovih 250k prvak dobiva bez obzira na to šta uradi u kvalifikacijama, tj. da li se na ovih 250k dodaju premije za određena pretkola. Naravno, jasno mi je da ovo otpada ukoliko se taj prvak domogne grupne faze.
da svaki prvak koji ne udje u grupe LP, pa tako i prvak BiH dobit če sigurnno ovih 250k + još koliko uspije proči, ako ne prodje nego odma ispadne u 2 pretkolu dobija 450k za učešće i te dvije odigrane tekme ;)
znaci haman milion KM ima zagarantovano prvak BiH :kafa:
Evo izabrani je odgovorio. Da, svi prvaci dobijaju tu sumu koji ne prodju u grupnu fazu. Samo je izabrani pogrijesio oko iznosa, ukoliko nas predstavnik ispadne odmah u drugom pretkolu, dobit ce 550.000 € (ne 450k €).

Avatar
delko
Postovi: 3575
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la delko » 01 apr 2015, 17:01

prodje 31.3., zna li se koji su klubovi uspjeli obezbijediti evropu (sto se administracije tice) ?
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

lazar
Postovi: 1078
Pridružen/a: 27 okt 2014, 20:57
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la lazar » 01 apr 2015, 17:05

AnelZ je napisao/la:
lazar je napisao/la:Vise nije ni bitan koeficijent. Za nas nema laganih protivnika.
Itekako ima, a to su predstavnici Andore, Malte, S. Irske, Estonije i Armenije kao najslabija grupa protiv kojih sam 100% da bi prosli dalje, a nakon njih predstavnici Irske, Latvije, Litvanije, Luksemburg, Island, Makedonija, Crna Gora, Albanije i Wales sa kojima bi se itekako mogli nositi i prije pocetka utakmice bi bile podjenaki favoriti za prolaz dalje, dok bi predstavnici Kazakstana, Slovačke, Moldavije i Gruzije (najvjerovatnije ce biti nosioc) bili blagi favoriti ali bi se mogli nositi sa njima. A ovu se ekipe koje su nenosioci, dok protiv nosioca ima tipa 4 ekipe sa kojima imamo sanse no nikako ne bi bili favoriti, a to bi bili predstavnici Mađarske, Norveške, Finske i Azerbejdžan, dok protiv predstavnika Danske, Švedske, Srbije, Izrael, Slovenije, Hrvatske, Poljske, Bugarske, Bjelorusije, Kipra i Škotske nemamo skoro pa nikakve sanse.
I sam si vidio da zadnjih par godina i sa konobarima se patimo. Imalo se srece, ali od 4 kluba tu srecu ima 1 i to u jednom kolu. Vec slijedece nas siptari, crnogorci ili makedonci spuste na zemlju.

Avatar
JoseMourinho
Postovi: 6248
Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
Kontakt:

Re: Odg: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la JoseMourinho » 01 apr 2015, 17:11

AnelZ je napisao/la:
JoseMourinho je napisao/la:
DukeOfWellington je napisao/la:Tekst sam preletio, vidio sam da si odgovorio na neka pitanja, ali nisam uspio vidjeti jednu stvar.
Da li ovih 250k prvak dobiva bez obzira na to šta uradi u kvalifikacijama, tj. da li se na ovih 250k dodaju premije za određena pretkola. Naravno, jasno mi je da ovo otpada ukoliko se taj prvak domogne grupne faze.
da svaki prvak koji ne udje u grupe LP, pa tako i prvak BiH dobit če sigurnno ovih 250k + još koliko uspije proči, ako ne prodje nego odma ispadne u 2 pretkolu dobija 450k za učešće i te dvije odigrane tekme ;)
znaci haman milion KM ima zagarantovano prvak BiH :kafa:
Evo izabrani je odgovorio. Da, svi prvaci dobijaju tu sumu koji ne prodju u grupnu fazu. Samo je izabrani pogrijesio oko iznosa, ukoliko nas predstavnik ispadne odmah u drugom pretkolu, dobit ce 550.000 € (ne 450k €).
Ja fulio, racuno 200 umjesto 300k :facepalm: znaci 550k €, dobre pare pravo :thumbup:

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la Elegant » 01 apr 2015, 17:14

delko je napisao/la:prodje 31.3., zna li se koji su klubovi uspjeli obezbijediti evropu (sto se administracije tice) ?
To se kod nas obicno radi dva kola pred kraj prvenstva. :mrgreen:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
ficobahtic
Postovi: 612
Pridružen/a: 03 nov 2012, 23:04
Lokacija: Bjelasnica - visinske pripreme
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la ficobahtic » 03 apr 2015, 00:24

Vec ranije sam postavljao ovu tabelu, i ona moze ponuditi odgovor kad je licenciranje u pitanju. Inace odlicne vijesti kad je u pitanju "evropska" lova :thumbup:
ficobahtic je napisao/la:
slika
AnelZ Kazem ti ja da Željo ima sasvim realne sanse da bude nosilac u LP :)
Chuck Norris je jednom dos'o, dva put' da gleda Želju!

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: BH klubovi u Evropi 2014/15

Post Postao/la Signore » 27 apr 2015, 22:48

Prema trenutnom stanju Zeljo je nositelj u drugom pretkolu LP. Vjerujem nekako da ce tako ostat do kraja. Tocno ljudi baksuzi ako ne budu prvaci.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.