Survivor 2022

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Crveni/Plavi

Anketa je završila: 26 apr 2022, 00:31.

Crveni
19
35%
Plavi
36
65%
 
Ukupno glasova: 55

bob
Postovi: 4471
Pridružen/a: 28 nov 2008, 15:40
Lokacija: ..............................
Kontakt:

Re: Survivor 2022

Post Postao/la bob » 08 jun 2022, 13:56

napoleon72 je napisao/la:
08 jun 2022, 07:52
napapijri1987 je napisao/la:
08 jun 2022, 02:22
Surreal je napisao/la:
07 jun 2022, 13:05
Ovo je meni nekako najinteresantnije od svega. Godinama gledam kako na nasim televizijama rade nekreativni ljudi, ljudi koji nikako da se pomjere s mjesta.
Raji je dosta politike na tvu koja se prikazuje vecinom, osim nje svakih 2h imamo j.ebene vijesti.
Niko da napravi dokumentarnu emisiju, naucnu emisiju, kviz i tako privuce raju da gledaju te programe, a raja je zeljna toga.
Ali **** pokazivanje djeci kako se auto pravi, kako je napravljena pruga, kako se proizvodi cokolada ( onako npr ), daj ti politiku pa neka i djeca u obdanistu znaju sta je Narodna skupstina RS, ko je Bisera Turkovic i slicno.
Pa nije to slucajno buraz, nisu oni nekreativni nego je svaki medij u BiH fino placen za emitovanje sadrzaja. Valja naucit tu djecu iz obdanista jos kontrolisat i mozak ispirat, da ne bi slucajno odmakli od mentaliteta prosjecnog Bosnje.
A mentalitet nam je haman oduvijek takav, evo sad maltene svaka kuca u BiH ima neku vrstu kablovske, svi imamo nat geo, discovery, history channel itd. Nadji pet kuca u Bosni gdje je Discovery gledaniji od Pinka ili te emisije How it's made od Zvezda granda i slicno. Internet takodje imamo svi, gledaj pjesme u trendingu, gledaj koliko se zadruge i parovi pretrazuju. Ne mozemo ni krivit nikog osim same sebe, realno.
Imamo sve mogucnosti da se edukujemo na pravi nacin, mi smo zapeli u politici i odvratnim reality programima.
ma svuda je tako u svijetu nije samo kod nas sto se tice sadrzaja koji privlaci ljude od muzike, reality-a itd. ... slazem se da nema kvalitetnih emisija al to se moze reci da je razlog i manjak para dvije tv jedva prezivljavaju, hocemo na bht sadrzaj utakmice a necemo da placamo preplatu itd. ono vazda kritikujemo a da das marku da bi povecao neki kvalitet jok jb to oni kradu samo :D pa na **** evroviziju ne mozemo ici jer nemaju para, raje komentarise sta ce nam to seljakluk ok sik slazem se al brate promocija drzave da se u svijetu cuje gledanost preko 100 mil. kakav god da je emisija a eto svi su budale jedino mi pametni :D da ne odemo bas u off mene nervira sto smo vazda usput nekom a milione izvlace evo ovaj surviver mislim gledao sam ga sad ove poligone, vjerovatno necu drugu sezonu a mozda i hocu al jbt ubacis jednog iz BiH a i ovdje imas solidno trziste i uzimas lovu imas poseban kanal itd. a jok ono mi smo usput mislim **** se realno hocemo li biti ili ne nije bitno uopste al eto vazda je taj princip ...

napapijri1987
Postovi: 331
Pridružen/a: 16 okt 2019, 23:07
Kontakt:

Re: Survivor 2022

Post Postao/la napapijri1987 » 08 jun 2022, 22:26

Slozio bih se da je i do nas. Vise volimo gledat kako se neka Maca trpa s nekim javno nego neku naucnu emisiju.Kao nacija nismo nikada imali volje za nauku, kulturu i slicno.Ali mislim da i kroz odrastanje nismo imali priliku da vidimo nesto drugo, nije nam niko ponudio.
A sto se tice survivora treba biti iskren i realan i priznati da Srbija vlada nasim medijskim prostorom svakako i da bismo mi gledali te neke njihove emisije bez obzira da li bio neko nas ili ne.
Pogledaj samo objave nasih portala; sve sto se desi u Srbiji nas obavjestavaju o tome.

FoSte95
Postovi: 12866
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Survivor 2022

Post Postao/la FoSte95 » 09 jun 2022, 22:12

napapijri1987 je napisao/la:
08 jun 2022, 22:26
Slozio bih se da je i do nas. Vise volimo gledat kako se neka Maca trpa s nekim javno nego neku naucnu emisiju.Kao nacija nismo nikada imali volje za nauku, kulturu i slicno.Ali mislim da i kroz odrastanje nismo imali priliku da vidimo nesto drugo, nije nam niko ponudio.
A sto se tice survivora treba biti iskren i realan i priznati da Srbija vlada nasim medijskim prostorom svakako i da bismo mi gledali te neke njihove emisije bez obzira da li bio neko nas ili ne.
Pogledaj samo objave nasih portala; sve sto se desi u Srbiji nas obavjestavaju o tome.
brate stvar je prosta ljudi ulože lovu i imaš šou. Ovo je zajednički projekat Nova HR i Nova S a mi iz BiH i CG smo više kao privjesci. Jebg te dvije televizije su glavni trošak podnijele za organizaciju Survivora. Prosto koliko para toliko muzike. Imai smo i mi par dobrih pokušaja ali sve to krene i stane, nikako na neki ozbiljinji nivo da izađe jer naravno fali para.......
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

bob
Postovi: 4471
Pridružen/a: 28 nov 2008, 15:40
Lokacija: ..............................
Kontakt:

Re: Survivor 2022

Post Postao/la bob » 10 jun 2022, 02:05

napapijri1987 je napisao/la:
08 jun 2022, 22:26
Slozio bih se da je i do nas. Vise volimo gledat kako se neka Maca trpa s nekim javno nego neku naucnu emisiju.Kao nacija nismo nikada imali volje za nauku, kulturu i slicno.Ali mislim da i kroz odrastanje nismo imali priliku da vidimo nesto drugo, nije nam niko ponudio.
A sto se tice survivora treba biti iskren i realan i priznati da Srbija vlada nasim medijskim prostorom svakako i da bismo mi gledali te neke njihove emisije bez obzira da li bio neko nas ili ne.
Pogledaj samo objave nasih portala; sve sto se desi u Srbiji nas obavjestavaju o tome.
ne bih se slozio za kulturu koliko ulazemo moze se reci da je exstra ... dominiramo na ovim prostorima sto se tice filma, svaki drugi osvaja neke nagrade a sve je to radi nekog talenta i rada a ne radi novca /tehnologija itd. sto druge zemlje imaju ... bendovi/ pjevaci realno s nasih prostora su jedni od najpoznatijih ... ok dosta ih zivi od stare slave al tako je i u hr sr, danas novo vrijeme nije to ko prije ono sto je trenutno neki trend zaboravi se kroz godinu, pa evo imamo ovu dvojcu bruda jbga volio ih ne volio ljudi pune sale i pisu pjesme ostalima .. pozoriste je ok bar u Sa mozda moze bolje, vjerovatno moze al eto opet ona koliko par toliko muzike, imamo najjaci festival u filmu na ovim prostorima a i u nekoj top listi je u eu i svijetu ... sto se nauke tice ok slazem se a i to je jer ne raspolazemo s tehnologijama .. ne znam vezano za manjak emisija, vjerovatno nema na nasim kanalima a slabo gledam iskreno, danas mislim mladji i slabije gledaju tv kanale cisto iz razloga sto ti je sve na ruku nije to ko prije gdje si bio ogranicen na 3,4 kanala, sad vec imas pristup svemu, imas strane kanale koji uloze milione na jednu epizodu a da sad ocekujes od ove dvije nase tv kuce neki kvalitet ...mislim da globalizujes stvari u BiH, ono da gleda raja, da gleda i u svijetu je to tako, nista strano, evo u drustvu nas 20-tak ja jedini gledao ovaj surviver :rol:

FoSte95
Postovi: 12866
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Survivor 2022

Post Postao/la FoSte95 » 01 avg 2022, 21:46

13.8 Nika i partaja u Sarajevu :kafa:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

FoSte95
Postovi: 12866
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Survivor 2022

Post Postao/la FoSte95 » 22 feb 2023, 17:21

Samo da temu prebacim na prvu stranu, uskoro kreće akcija :kafa:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15914
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Survivor 2022

Post Postao/la BosniaBoston » 22 feb 2023, 17:25

Federer i bodi vec naucili biografiju ovogodisnjih ucesnika napamet
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

JasminAgic
Postovi: 263
Pridružen/a: 08 jan 2023, 10:31
Kontakt:

Re: Survivor 2022

Post Postao/la JasminAgic » 23 feb 2023, 07:20

Necu gledati ako ne bude opet neka s guzicom ko one Nika i Ivana...

Avatar
Federer17
Postovi: 7180
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Survivor 2022

Post Postao/la Federer17 » 28 feb 2023, 19:29

BosniaBoston je napisao/la:
22 feb 2023, 17:25
Federer i bodi vec naucili biografiju ovogodisnjih ucesnika napamet
Nemoj da budes ljubomoran na poznanstvo s nekim od proslogodnjih takmicara :kafa:

Ma nisam uopste u toku, iznenadi me ova objava da uskoro pocinje nova sezona. Nedavno sam negdje naletio na isjecak one Maše da je tamo sve ocigledno nastimano, tako da...

Eo ga

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.