Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Pegi10
Postovi: 2829
Pridružen/a: 15 apr 2014, 20:10
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Pegi10 » 22 avg 2017, 23:19

Sarmelino je napisao/la:Kad će procurit nudeovi od Riley Reid?
Moralna zena.
Na temi Film i Kinematografija postoje samo Nerminovic i neznalice :kafa:
Dantes, Bog za kompjutere :kafa:
Quarterbeg, kloc za muziku :kafa:
Katastrofa šta se sve snima, previše se ljudima pustilo.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36516
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Donnie Darko » 22 avg 2017, 23:32

Da bi izasao na ispit moras kupiti knjigu od profesora, 40KM, u koju je ulozeno toliko truda, da se u zadacima koriste potpuno drugacije vrijednosti u odnosu na one iz tabela, koje cine nekih 20% knjige :tokralju:

Frajer hladno samo uzeo zadatke iz neke zbirke koja koristi drugacije tabele, i kopirao u svoju knjigu :rol:

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24195
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Derdiyok » 22 avg 2017, 23:37

Sarmelino je napisao/la: Jedina mi je želja nju bez odjeće vidjeti.
Mene više privlači u zatvorenom modu, do grla. Imam osjećaj kao da je svjesna svoje ženstvenosti ali da ono sve što se krije ispod odjeće čuva za muškarca svojih snova.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la BelminM23 » 23 avg 2017, 00:04

Kakvu informatiku imam, nova je i sada, 40 KM naravno platio. Početak XP i te neke starinske cake, da sam je pregledao svu možda bih naletio i kako osvježiti. :urnebes:

Beograđanin neki, dođe samo na upis, ili mu pošalju tamo indexe, uglavnom jednom ga vidio, kada se kupovalo. Nije dobio priliku da mi se upiše u index i ostavi potpis na knjigu. Napustio sam na pola drugog semestra. :oops:

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11398
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 23 avg 2017, 00:06

Strašno je kako vas ucjenjuju tom kupovinom knjiga. :crazy:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 23 avg 2017, 00:11

Nije strašno dok neko pristaje na to. Podsjeti me sad na nešto. Kad je bilo ono hapšenje Zukića zateknem se u društvu gdje su pričali o tome i neko od njih zna ženu što je digla kredit da plati njemu da joj zaposli sina, al eto sad kao propadoše pare. I svi je žale umjesto da se i njoj sudi i svima koji su dali pare. Tako isto i s ovim što kupuju knjige.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11398
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 23 avg 2017, 00:15

Pa strašna je cijela situacija. Počevši od profesora koji to traži, preko drugih profesora i dekanata koji to sigurno znaju i dozvoljavaju, pa sve do studenata koji se ne protive tome.
Kod nas na fakultetu na anonimnoj anketi udarili minuse i prozvali profesora samo zato što je rekao kako je po njegovoj knjizi najbolje učiti i da je preporučuje kao literaturu za spremanje ispita. Šta bi tek bilo da je insistirao da je na ispitima svi imamo.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Evolution87 » 23 avg 2017, 00:16

Meni predaje jedan profa iz zenice i na usmenom se mora imati njegova knjiga. Inace frajer samo dodaje vecinom studentice i ponekog studenta na drustvene mreze, fb, ig i sve zivo lajka i prati :lol: Meni je to malo bolesno. :problem:
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36516
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Donnie Darko » 23 avg 2017, 00:18

Aerials je napisao/la:Strašno je kako vas ucjenjuju tom kupovinom knjiga. :crazy:
Ma i nije to problem, knjiga je fakat potrebna i koristimo je na ispitu. Ali... da se barem potrudio pa da kaze covjek krivo mu sto se koriste kopirane knjige, poslije toliko ulozenog truda, ali frajer bukvalno uzeo postojecu knjigu i postojecu zbirku, koje koriste drugacije izvore podataka, i sastavio ih :rol:

Satrem se dok uradim zadatak, kad ono rjesenje drugacije u par brojeva, a na ispitu mora u decimalu biti tako da je to vazno. Kad ono ja koristio konstantu 1010 iz tabele u knjizi, a on u zadatku koristio 1004 pitaj boga odakle, i rjesenje logicno totalno drugacije :rol:

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11398
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 23 avg 2017, 00:21

Donnie Darko je napisao/la:Ma i nije to problem, knjiga je fakat potrebna i koristimo je na ispitu. Ali... da se barem potrudio pa da kaze covjek krivo mu sto se koriste kopirane knjige, poslije toliko ulozenog truda, ali frajer bukvalno uzeo postojecu knjigu i postojecu zbirku, koje koriste drugacije izvore podataka, i sastavio ih :rol:

Satrem se dok uradim zadatak, kad ono rjesenje drugacije u par brojeva, a na ispitu mora u decimalu biti tako da je to vazno. Kad ono ja koristio konstantu 1010 iz tabele u knjizi, a on u zadatku koristio 1004 pitaj boga odakle, i rjesenje logicno totalno drugacije :rol:
Čuj koristimo na ispitu. Šta ako ja hoću da znam te konstante napamet, i onda mi ne treba knjiga - padam ispit onda? :roll:
Koriste knjige na ispitu, i onda se neki usude prozivati privatne fakultete. :mrgreen:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36516
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Donnie Darko » 23 avg 2017, 00:30

Aerials je napisao/la:[
Čuj koristimo na ispitu. Šta ako ja hoću da znam te konstante napamet, i onda mi ne treba knjiga - padam ispit onda? :roll:
Koriste knjige na ispitu, i onda se neki usude prozivati privatne fakultete. :mrgreen:
Ne bi pala, već ne bi mogla ni izaći na ispit :lol: Pretpostavka je da niko nije dovoljno pametan, ili dovoljno glup da pamti sve to, zavisno iz kojeg ugla posmatraš. Nije ti sve matematika da imaš par formulica koje zapamtiš pa izvodiš ili računaš :tralala:
slika
Imaš 60 i nešto stranica ovoga :kafa:

Ako privatni ne koriste za ovakve predmete, želim vidjeti kakve miki maus zadatke rade onda :rol:

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11398
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 23 avg 2017, 00:36

Ok ovo je puno. :mrgreen:
Mislila sam da su neke sitnice u pitanju.

Ma kakvih par formulica, samo Pitagorina teorema i šabloni za kvadrat zbira/razlike, i razliku kvadrata. Znači 4 tačno. :mrgreen:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36516
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Donnie Darko » 23 avg 2017, 00:41

Aerials je napisao/la:Ok ovo je puno. :mrgreen:
Mislila sam da su neke sitnice u pitanju.

Ma kakvih par formulica, samo Pitagorina teorema i šabloni za kvadrat zbira/razlike, i razliku kvadrata. Znači 4 tačno. :mrgreen:
Ma nisu, knjiga je stvarno potrebna, i ne bi mi bilo žao dati 40 maraka za nju da je neki trud uložen. Osim izgleda, napucali su je pravo :mrgreen: Mislim nije mi ni ovako žao, položit ću pomoću nje kad tad, but still... :mrgreen:

A ne ovako, spojio samo već postojeću knjigu i zbirku. Što je najbolje, na zbirci ima ime i od asistenta, a na knjizi koja je važnija 100 puta samo profesor, ko **** ovoga :lol:

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11398
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 23 avg 2017, 00:53


:ljepota:
Donnie Darko je napisao/la:A ne ovako, spojio samo već postojeću knjigu i zbirku. Što je najbolje, na zbirci ima ime i od asistenta, a na knjizi koja je važnija 100 puta samo profesor, ko **** ovoga :lol:
Kod nas opet asistent stavio ime profesorice na skriptu, mi došli na predavanje žena govori nije joj jasno što je stavljao jer ona veze sa tom skriptom nema, samo joj poslao preko maila sve odrađeno. :crazy:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36516
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Donnie Darko » 23 avg 2017, 01:07

Aerials je napisao/la: Kod nas opet asistent stavio ime profesorice na skriptu, mi došli na predavanje žena govori nije joj jasno što je stavljao jer ona veze sa tom skriptom nema, samo joj poslao preko maila sve odrađeno. :crazy:
:rol:

Garant je bila loša skripta, pa je bilo stid preuzeti odgovornost :mrgreen: Da je prekucao, ne bi riječ rekla :mrgreen:

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la BelminM23 » 23 avg 2017, 01:33

U nas jednom sude, asistent, ali je radio i predavanja, jer yebiga, takvo je kur.čenje da više od pola asistenata drži predavanja, ostali se ne pojavljuju. Uglavnom on je direktor đačkog doma (manje nešto) i kao nudio nekoj studentici poziciju za malo điđi miđi. Ova ga prijavila. :mrgreen:

Uglavnom, fakultet sam napustio malo što mi nije baš najbolje išlo, a više zbog toga što me boli neka nepravda.

Gdje ima da sebi zacrtaš da ti ne može skoro niko očistiti godinu, jer ti sebi dozvoljavaš da desetak studenata položi tvoj predmet na prvoj godini, tek kada se prenosi ide lakše. Pa da se naljuti profesorica zato što nije izabrana za dekana i počne kur.čenje, naravno nije u dobrim odnosima sa tim dekanom što je postao. Onda ovi duhovni profesori, za koje si čuo, ali ih ne znaš. Oni što nikada predavanje nemaš, ili imaš, ali ga briga, priča za sebe, potpise podijeli, a ispit šta Bog da. Asistenti koji imaju vježbe u 12, jave da se sačeka do 1, ne dođe do pola 2 i onda kuka što mu je malo ko ostao. Dvoje ih je bilo koji predaju dobro, jedan strah i trepet, može pred 200 studenata tihim glasom održati, da svi ga slušaju, ali kada te opomene, to je to, ali nesreća što taj isti ne da lako prolaz. Meni najbolja profesorica Engleskog, to sam jedino i položio, radi sa svakom grupom posebno u učionici i objašnjava polako i svi učestuvuju, naprosto na predavanju moraš dva puta nešto reći. Još jedna budala bila, kod koje možeš na selu otići raditi dan i položiti predmet, ako baš zagusti.

Meni to dopizdilo, puno gluposti, nepravde, preko veze nekog prolaženja, ne ide jednostavno.

Rodio sam se bio poslije fakulteta, kada sam se zaposlio sa običnim ljudima na fizičkom poslu, pravo šega. Umor te prođe od fine atmosfere i iskrenog osmijeh.

Nije mi sekunde žao što sam upisao fakultet, pa onda i napustio, ne želim sebi da prigovaram, zašto nisi, a mogao si. A ovo da ga završim, ne znam da li bi vrijedilo, možda to jednostavno nije za svakoga.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 23 avg 2017, 02:44

Donnie Darko je napisao/la:
Aerials je napisao/la:[
Čuj koristimo na ispitu. Šta ako ja hoću da znam te konstante napamet, i onda mi ne treba knjiga - padam ispit onda? :roll:
Koriste knjige na ispitu, i onda se neki usude prozivati privatne fakultete. :mrgreen:
Ne bi pala, već ne bi mogla ni izaći na ispit :lol: Pretpostavka je da niko nije dovoljno pametan, ili dovoljno glup da pamti sve to, zavisno iz kojeg ugla posmatraš. Nije ti sve matematika da imaš par formulica koje zapamtiš pa izvodiš ili računaš :tralala:
slika
Imaš 60 i nešto stranica ovoga :kafa:

Ako privatni ne koriste za ovakve predmete, želim vidjeti kakve miki maus zadatke rade onda :rol:
Ma koristi se i na privatnom ovo. Fazon je sto dobijes na ispitu papir s ovim. :mrgreen:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la kobe24 » 23 avg 2017, 03:41

Aerials je napisao/la:
Dobru muziku komsija slusa, a? :mrgreen:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41345
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 23 avg 2017, 08:02

Derdiyok je napisao/la:da ono sve što se krije ispod odjeće čuva za muškarca svojih snova.
Misliš muškarce :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11398
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 23 avg 2017, 09:48

kobe24 je napisao/la: Dobru muziku komsija slusa, a? :mrgreen:
Školski. :mrgreen:
Uvijek je slušao kvalitetnu muziku. :salut:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], MaroonBjelave, Pensioner26 i 15 gostiju.