SP - Grupa G

11. juni - 11. juli

Moderator/ica: admin

Ko ide u 1/8?

Brazil
127
45%
Portugal
60
21%
Obala Slonovace
65
23%
Sjeverna Koreja
28
10%
 
Ukupno glasova: 280

Avatar
cole-ch
Postovi: 2205
Pridružen/a: 12 sep 2008, 03:46
Lokacija: Iran
Kontakt:

Re: SP - Grupa G

Post Postao/la cole-ch » 21 jun 2010, 02:34

Ja sam tipovao na Brazil i drugove iz S.Koreje. Nadam se da ce veceras naduvati portugalce (osveta za BiH) i lagano trasirati sebi put ka1/8 finala.

Napred drugovi!!!

Neutral
Postovi: 37964
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: SP - Grupa G

Post Postao/la Neutral » 21 jun 2010, 05:00

cole-ch je napisao/la:Ja sam tipovao na Brazil i drugove iz S.Koreje. Nadam se da ce veceras naduvati portugalce (osveta za BiH) i lagano trasirati sebi put ka1/8 finala.

Napred drugovi!!!

Ja prije za Brazil i Slonove, no ovi su mi srcu prirasli. Idemo hrabro momci.

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: SP - Grupa G

Post Postao/la bistrikboy » 21 jun 2010, 10:32

slika
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

admin
Site Admin
Postovi: 12028
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: SP - Grupa G

Post Postao/la admin » 21 jun 2010, 10:34

Drugovi i drugarice, ne našom krivicom izbrisan nam je stari profil na faceu. Otvorili smo novi (SportSport) pa bi bilo lijepo da nam svi pomognete kako bismo ponovo došli do brojke od 4.500 prijatelja. Hvala!

Avatar
Emir_ZENICA
Postovi: 4654
Pridružen/a: 14 feb 2009, 16:34
Lokacija: JUG
Kontakt:

Re: SP - Grupa G

Post Postao/la Emir_ZENICA » 21 jun 2010, 10:36

Ovo sam bas gledao juce na HRT-u ...Ovo je smjesno,sudija je trebao najmanje 2 crvena dati Obali Slonovace,gol pomocu ruke i to u dva navrata...mnogo gresaka juce bilo od strane sudije :lol:
A C A B !

Avatar
__Liedson__
Postovi: 1447
Pridružen/a: 26 nov 2009, 22:18
Kontakt:

Re: SP - Grupa G

Post Postao/la __Liedson__ » 21 jun 2010, 12:48

Danas Portugal po pobjedu i ovjeru plasmana u osminu finala.

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: SP - Grupa G

Post Postao/la Devil » 21 jun 2010, 13:04

Prva tekma dana,ocekujem pobedu rutinsku Porugala , Portugalci u novije vreme nisu prikazivali ni blizu partije za repku kao u klubovima,ali posto su Korejanci pokazali zube protiv Brazila jer su bili totalni anonimusi i ovi se opustili,verujem da je Queiroz protumacio do tancina njihovu igru te stoga verujem u rutinski posao.
Portugal u sastavu:
Eduardo,B.Alves,Carvalho,Ronaldo,Mendes,Simao,Miguel,Meireles,H.Almeida,Tiago,Coentrao
S.Koreja u sastavu:
Myong Guk,Hyok,Jun Il,Nam Chol,Kwang Chon,Yun Nam,Tae Se,Hong Jo,In Guk,Chol Jin,Yong Hak

Sudija:Pablo Pozo (Chile)
Stadion:Green Point(Durban)
Temperatura:12 C
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
-Paja
Postovi: 3145
Pridružen/a: 19 apr 2010, 21:51
Lokacija: Across to north and south to Key Largo
Kontakt:

Re: SP - Grupa G

Post Postao/la -Paja » 21 jun 2010, 13:06

Naprijed Sjeverna Koreja!


위대한 지도자를위한 승리
Dio Arsenala

Bečki Kongres
Postovi: 588
Pridružen/a: 20 jun 2010, 10:21
Lokacija: Newcastle
Kontakt:

Re: SP - Grupa G

Post Postao/la Bečki Kongres » 21 jun 2010, 13:08

Zna li neko koliko dugo Ronaldo nije zabio za reprezentaciju? Mislim da u prošlim kvalifikacijama nije zabio niti jedan gol, u baražu nije ni igrao, a protiv Obale Slonovače također nije zabio.

Nekako nisam optimističan kao @Devil kada je ova utakmica u pitanju. Portugal, sasvim sigurno, je x puta kvalitetnija ekipa, ali nešto ne štima ni kod njih, pa bi se ovdje moglo zahuktati. No, poznavajući Ronalda i družinu, ukoliko ne bude išlo po planu, biće to masovno padanje u šesnaestercu te izboren jedanaesterac. Ipak imaju najboljeg glumca od svih fudbalera - Liedsona.

Avatar
bparena
Postovi: 7106
Pridružen/a: 02 apr 2009, 07:33
Kontakt:

Re: SP - Grupa G

Post Postao/la bparena » 21 jun 2010, 13:54

Mah cak i loptu za njega napravili nebil se pokazalo kako je najbolji suter i igrac svijeta. Odmah sam znao da je to zbog njegovih suteva iz daljineje. Ono lopta mjenja smijer i tako. Ali nesto mi drugo nije jasno - KAKVI OVO IDIOTI PRENOSE TEKME NA NASIM KANALIMA.

Svo vrijeme se trude da ponize, popljuju, omalovaze Sjevernu Koreju i drzavu i tim. Ma da Juznokorejski spikeri prenosi ove utakmice nebi s ovoliko ponizenja i mrznje radio komentare na evo i danas utakmici. Prvo da ponize sistem i drzavu i narod izmisle kako su pobjegli sa SP ta 4-ica a sad bacaju pricu o neukim, neskolovanim, nazadnim i glupim Korejancija koji neznaju da imaju pravo da ucestvuju i da jos treba da uce. I jos milion za pamet neshvatljivih ideaja i prica. Neznam jel to ko od vas primjetio ?
Ponavljam nije mi jasno odakle tolika mrznja i pljuvanje od ovih"nasih" komentatora...
Ruud Van Nistelrooy o Messiju: "Njegovo djelo na terenu ne može se opisati riječima, jer je on izvan kategorije. On igra neki svoj nogomet. Kod njega sve izgleda tako jednostavno.... može se reći da je najbolji nogometaš svih vremena."

Avatar
*p!p!t@*
Postovi: 8091
Pridružen/a: 29 apr 2010, 21:11
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: SP - Grupa G

Post Postao/la *p!p!t@* » 21 jun 2010, 13:58

1:0 Raul Meireles
Red Army prestati neće nikada!

Avatar
bparena
Postovi: 7106
Pridružen/a: 02 apr 2009, 07:33
Kontakt:

Re: SP - Grupa G

Post Postao/la bparena » 21 jun 2010, 14:38

eno im lopta yebala ih ona - covjek ko da hvata ciglu u letu ili ragbi loptu - a onaj homic se raspuco :mrgreen:
Ruud Van Nistelrooy o Messiju: "Njegovo djelo na terenu ne može se opisati riječima, jer je on izvan kategorije. On igra neki svoj nogomet. Kod njega sve izgleda tako jednostavno.... može se reći da je najbolji nogometaš svih vremena."

Neutral
Postovi: 37964
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: SP - Grupa G

Post Postao/la Neutral » 21 jun 2010, 14:52

Nesretno, nesreća i još mnogo toga. Kada bi ljudi imali uvjete kao Portugalci pobjeđivali bi sve redom, a ne odigraju par kola u svojoj ligi i to je to. Imali su svojih prilika i nisu ih iskoristili , šteta. Manekeni iz Portugala nemaju šanse u daljnem takmičenju, proći će grupe, ali šta onda, izgubiti će, nema tu igre nikakve, to se vidjelo u prvome kolu. Ovo je samo bljesak protiv ekipe koje igra daleko najborbenije. ;)

Avatar
GoRaN
Postovi: 1139
Pridružen/a: 01 jul 2008, 16:28
Kontakt:

Re: SP - Grupa G

Post Postao/la GoRaN » 21 jun 2010, 14:57

Neutral je napisao/la:Nesretno, nesreća i još mnogo toga. Kada bi ljudi imali uvjete kao Portugalci pobjeđivali bi sve redom, a ne odigraju par kola u svojoj ligi i to je to. Imali su svojih prilika i nisu ih iskoristili , šteta. Manekeni iz Portugala nemaju šanse u daljnem takmičenju, proći će grupe, ali šta onda, izgubiti će, nema tu igre nikakve, to se vidjelo u prvome kolu. Ovo je samo bljesak protiv ekipe koje igra daleko najborbenije. ;)
Slazem se sa svim navedenim... ;) ...Ali eto vidis ima pacijenata koji svrsavaju na ovo... :roll: :arrow:

Avatar
T-MAC
Postovi: 4102
Pridružen/a: 03 jan 2009, 15:38
Lokacija: SFRJ/Zenica
Kontakt:

Re: SP - Grupa G

Post Postao/la T-MAC » 21 jun 2010, 14:58

jbt jes mi zao drugova koreanaca :(
nadao sam se da ce moci ovim sminkerima uzet bod al sta ces,al ovi ih natrpase
Azra,EKV,Balasevic,Divlje Jagode,Riblja Corba,Indexi,Film,Zabranjeno Pusenje,Bajaga.
Guns n'Roses,Judas Priest,AC/DC,Queen,Led Zeppelin,Iron Maiden,Black Sabbath
Edvin Po je idol jedne generacije !

Avatar
nidjo_barca
Postovi: 2383
Pridružen/a: 08 jan 2009, 21:01
Lokacija: Camp Nou
Kontakt:

Re: SP - Grupa G

Post Postao/la nidjo_barca » 21 jun 2010, 14:59

Nerealan rezultat,Koreanci su bar jedan gol zasluzili.Fino su igrali prvo poluvrijeme,dosta trce,bore se.Portugalci nista posebno,dosta srece su imali,ali eto.

Nadam se da ce ih Brazil demolirati,pa da ih ako Bog da i Spanija demolira.
We are strikers who defend, we are defenders who attack, we are speed, we are strength, we are effort, we are precision, we are as one... We are Barça

Blaugrana

Mes Que Un Club

Avatar
bparena
Postovi: 7106
Pridružen/a: 02 apr 2009, 07:33
Kontakt:

Re: SP - Grupa G

Post Postao/la bparena » 21 jun 2010, 15:00

Mah cak i loptu za njega napravili nebil se pokazalo kako je najbolji suter i igrac svijeta. Odmah sam znao da je to zbog njegovih suteva iz daljineje. Ono lopta mjenja smijer i tako. Ali nesto mi drugo nije jasno - KAKVI OVO IDIOTI PRENOSE TEKME NA NASIM KANALIMA.

Svo vrijeme se trude da ponize, popljuju, omalovaze Sjevernu Koreju i drzavu i tim. Ma da Juznokorejski spikeri prenosi ove utakmice nebi s ovoliko ponizenja i mrznje radio komentare na evo i danas utakmici. Prvo da ponize sistem i drzavu i narod izmisle kako su pobjegli sa SP ta 4-ica a sad bacaju pricu o neukim, neskolovanim, nazadnim i glupim Korejancija koji neznaju da imaju pravo da ucestvuju i da jos treba da uce. I jos milion za pamet neshvatljivih ideaja i prica. Neznam jel to ko od vas primjetio ?
Ponavljam nije mi jasno odakle tolika mrznja i pljuvanje od ovih"nasih" komentatora...
Ruud Van Nistelrooy o Messiju: "Njegovo djelo na terenu ne može se opisati riječima, jer je on izvan kategorije. On igra neki svoj nogomet. Kod njega sve izgleda tako jednostavno.... može se reći da je najbolji nogometaš svih vremena."

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17854
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: SP - Grupa G

Post Postao/la Omerbavarac » 21 jun 2010, 15:05

Al' Portugalci trpaju. :D :D
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
moustapha
Postovi: 4118
Pridružen/a: 19 apr 2008, 19:52
Lokacija: http://home.fksarajevo.ba/
Kontakt:

Re: SP - Grupa G

Post Postao/la moustapha » 21 jun 2010, 15:08

omerbavarac je napisao/la:Al' Portugalci trpaju. :D :D
Kolega, dobar onaj Coentrao. Da ga hoce Uli uzeti, pa makar ga i preplatio. :D
#divovi

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: SP - Grupa G

Post Postao/la harishp » 21 jun 2010, 15:10

El_7 je napisao/la:
Neutral je napisao/la:Nesretno, nesreća i još mnogo toga. Kada bi ljudi imali uvjete kao Portugalci pobjeđivali bi sve redom, a ne odigraju par kola u svojoj ligi i to je to. Imali su svojih prilika i nisu ih iskoristili , šteta. Manekeni iz Portugala nemaju šanse u daljnem takmičenju, proći će grupe, ali šta onda, izgubiti će, nema tu igre nikakve, to se vidjelo u prvome kolu. Ovo je samo bljesak protiv ekipe koje igra daleko najborbenije. ;)
de nam reci jos nesto...prorok :D Portugal je izasao igrati fudbal dok tzv rep. PRK.gusi svojom igrom "fudbal" :?: :D
Sta ti pratis,bocanje.Gusenje igre.A ljudi dosad 13 suteva na gol imali. :roll:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Zaključano

Natrag na “Svjetsko Prvenstvo: Južna Afrika 2010.”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.