FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
sofronije
Postovi: 101
Pridružen/a: 11 avg 2015, 16:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sofronije » 11 sep 2015, 18:44

za_zivot_cijeli je napisao/la:neki stariji pamte slicnu, a ovi mladji neka zapamte ovu sliku!


slika
:plac: drugi put.... kao da mi je najordjeniji... ziv i zdrav bio Oda majstore !

Alipasino
Postovi: 7934
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 11 sep 2015, 18:50

Otjera ga papcic ko zadnjeg klosara a taj isti donio
klubu2 miliona.Slika sve govori.Covjek je slomljen dusevno i ja isto sa njim.Svasta bi sad uradio.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 62015
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 11 sep 2015, 18:50

Je li nam ono Šiljak obećao titulu ove sezone i grupe za par godina?
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
sofronije
Postovi: 101
Pridružen/a: 11 avg 2015, 16:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sofronije » 11 sep 2015, 18:53

Virtu4l je napisao/la:Je li nam ono Šiljak obećao titulu ove sezone i grupe za par godina?
Ne znam za siljka....ali Zaimovic na onoj presici oko saveza je to rekao

Avatar
Virtu4l
Postovi: 62015
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 11 sep 2015, 18:54

Onda je to to, čisto da se ne zaboravi.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Elegant » 11 sep 2015, 18:55

Zaimovic ne znam da li je obecao ili najavio grupe za par godina. Valjda racunaju na ove pare od UEFA da ce biti dovoljno da se pokrene taj proces. Također je rekao za tribinu vrlo brzo da ce nesto biti.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
KGB
Postovi: 81
Pridružen/a: 05 sep 2015, 21:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KGB » 11 sep 2015, 18:55

Ne samo Siljak (u junu) vec i clan UO. Zaimovic na konferenciji u vezi saveza, glasno i jasno, i ako to ne ispune svoje obecanje 2016. u maju svi komplet noga od Bakira, Grede do clanova UO. tu su tri godine a klub u nikad vecim g****

Avatar
Virtu4l
Postovi: 62015
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 11 sep 2015, 18:58

Elegant je napisao/la:Valjda racunaju na ove pare od UEFA da ce biti dovoljno da se pokrene taj proces.
Već su ga pokrenuli, dovođenjem Hodžurde i Livaje.
Evribadi sej Željo
Željoooo

sergejevic
Postovi: 795
Pridružen/a: 07 jul 2013, 14:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sergejevic » 11 sep 2015, 19:01

E koja je Oda ljudina i koliko covjek voli Zelju. Dva puta ga poslije pola godine smijenimo, iako je u oba navrata imao veoma dobre rezultate, a on kaze doci cu ja opet u Zelju ako zatreba. Stvarno je ovaj klub nesto posebno, a poseban je bas zbog ovakvih ljudi. Ne sumnjam da je i Capljic prije svega veliki zaljubljenik u Zelju, i nadam se da ce imati ako nista isti status medju rajom i Zeljovcima. Drago mi je ako se misli ponuditi neko mjesto Odovicu jer on to zasluzuje, mada mislim da i nece prihvatiti jer je on dobar trener i naci ce neki angazman. Stigle su i njega godine i mozda bi najbolje bilo da se povuce iz trenerskih voda i da u svom klubu prihvati posao oko omladinskog pogona. To bi svima bio dobitak, jer ljubav i postovanje prema klubu moze prenositi na djecu koja ce uvijek pamtiti ono sto nauce od njega. Treba odgajati dobre ljude i pravu raju, **** ove klosare i uvlakace. Kako god, siguran sam da ovo nije zbogom, samo jos jedno dovidjenja..

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pile87 » 11 sep 2015, 19:02

KGB je napisao/la:Ne samo Siljak (u junu) vec i clan UO. Zaimovic na konferenciji u vezi saveza, glasno i jasno, i ako to ne ispune svoje obecanje 2016. u maju svi komplet noga od Bakira, Grede do clanova UO. tu su tri godine a klub u nikad vecim g****
Siljak nikad niti je to njegovo da izjavljuje, izjavio je Zaimovic i Odovic ako je to toliko bitno i evo sad Capljic prije nego je sjeo na klupu.
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

Avatar
KGB
Postovi: 81
Pridružen/a: 05 sep 2015, 21:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KGB » 11 sep 2015, 19:05

pile87 je napisao/la:
KGB je napisao/la:Ne samo Siljak (u junu) vec i clan UO. Zaimovic na konferenciji u vezi saveza, glasno i jasno, i ako to ne ispune svoje obecanje 2016. u maju svi komplet noga od Bakira, Grede do clanova UO. tu su tri godine a klub u nikad vecim g****
Siljak nikad niti je to njegovo da izjavljuje, izjavio je Zaimovic i Odovic ako je to toliko bitno i evo sad Capljic prije nego je sjeo na klupu.
Ma ja sam nesto uvjeren da je izjavio pred utakmice sa Balzanom i predstojecom sezonom, moze se lako naci, neka izvole isupuniti obecanja u protivnom neka kupe prnje svi odreda, pogotovo ovi sto su se udomacili

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pile87 » 11 sep 2015, 19:07

KGB je napisao/la:
Ma ja sam nesto uvjeren da je izjavio pred utakmice sa Balzanom i predstojecom sezonom, moze se lako naci, neka izvole isupuniti obecanja u protivnom neka kupe prnje svi odreda, pogotovo ovi sto su se udomacili
Kad je lako nadji da vidimo svi!
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

Avatar
Ajzea
Postovi: 3649
Pridružen/a: 25 jul 2014, 23:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ajzea » 11 sep 2015, 19:07

Niti Oda niti Čapljić nisu rekli ništa pogrešno dok Zaimović jeste. Odović i Čapljić su rekli da je cilj osvajanje titule i da krećemo po nju, Zaimović je ispred uprave rekao da ćemo je osvojiti ove sezone..
Za one dane kad smo svi ko jedno bili, pjevali Zelji pjesme i skupa pivo pili, ti dobro znaj da opet biće jednom tako, jer jug se nikad neće srušit tako lako !

Avatar
ZZtop10
Postovi: 2509
Pridružen/a: 09 jul 2012, 22:25
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ZZtop10 » 11 sep 2015, 19:10

Vlado je rekao da idemo na titulu i normalno da idemo necemo ici na sredinu tabele.Nije nista obecao.
I onda kada više ne bude me ovdje
kad moja duša s ove zemlje negdje ode
zastavu tvoju tamo ponijet ću sa sobom
nigdje bez tebe Željo kunem ti se Bogom!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 62015
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 11 sep 2015, 19:12

Teško ćemo sa njim i do Evrope. Živi bili pa vidjeli.
Evribadi sej Željo
Željoooo

djedovic01
Postovi: 484
Pridružen/a: 08 jun 2015, 16:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la djedovic01 » 11 sep 2015, 19:14

sergejevic je napisao/la:E koja je Oda ljudina i koliko covjek voli Zelju. Dva puta ga poslije pola godine smijenimo, iako je u oba navrata imao veoma dobre rezultate, a on kaze doci cu ja opet u Zelju ako zatreba. Stvarno je ovaj klub nesto posebno, a poseban je bas zbog ovakvih ljudi. Ne sumnjam da je i Capljic prije svega veliki zaljubljenik u Zelju, i nadam se da ce imati ako nista isti status medju rajom i Zeljovcima. Drago mi je ako se misli ponuditi neko mjesto Odovicu jer on to zasluzuje, mada mislim da i nece prihvatiti jer je on dobar trener i naci ce neki angazman. Stigle su i njega godine i mozda bi najbolje bilo da se povuce iz trenerskih voda i da u svom klubu prihvati posao oko omladinskog pogona. To bi svima bio dobitak, jer ljubav i postovanje prema klubu moze prenositi na djecu koja ce uvijek pamtiti ono sto nauce od njega. Treba odgajati dobre ljude i pravu raju, **** ove klosare i uvlakace. Kako god, siguran sam da ovo nije zbogom, samo jos jedno dovidjenja..
Objasnjeno! Potpisujem svaku riječ!
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge."

FKZ1921
Postovi: 1555
Pridružen/a: 01 avg 2013, 16:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la FKZ1921 » 11 sep 2015, 19:17

Ajzea je napisao/la:Niti Oda niti Čapljić nisu rekli ništa pogrešno dok Zaimović jeste. Odović i Čapljić su rekli da je cilj osvajanje titule i da krećemo po nju, Zaimović je ispred uprave rekao da ćemo je osvojiti ove sezone..
I ovaj lik je rekao da je cilj titula i da cemo uciniti sve da je osvojimo. I ne znam sta se hvatate toga ko pijan plota.

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la FaraonTM » 11 sep 2015, 19:19

sofronije je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Je li nam ono Šiljak obećao titulu ove sezone i grupe za par godina?
Ne znam za siljka....ali Zaimovic na onoj presici oko saveza je to rekao
Šalili se malo ;)
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 62015
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 11 sep 2015, 19:19

FKZ1921 je napisao/la:I ovaj lik je rekao da je cilj titula i da cemo uciniti sve da je osvojimo. I ne znam sta se hvatate toga ko pijan plota.
Šta se dešava kad ne ispuniš cilj?
Evribadi sej Željo
Željoooo

za_zivot_cijeli
Postovi: 676
Pridružen/a: 14 jul 2010, 10:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la za_zivot_cijeli » 11 sep 2015, 19:23

samo onaj ko ne poznaje Zelju u dusu nakon ove smjene moze povjerovati bilo kome da ce Zeljo uzeti titulu.

pred nama je vrijeme sukoba, u prvom redu navijaca sa upravom, u drugom redu clanova upravnog odbora izmedju sebe samih i u trecem kluba sa savezom. turbulentno je vrijeme ispred nas koje nam nista dobro nece donijeti. nazalost, vise se ne moze ni izbjeci a moglo je, strpljenjem.

takdodjer, nisam siguran da ova uprava moze povuci poteze koji bi amortizovali predstojece probleme jer su pokazali ektremno lose upravljanje u kriznoj situaciji. otkaz Odovicu mogao je biti ublazen dovodjenjem iskusnog trenera sa izgradjenom reputacijom. ovako je ishitrenom odlukom dosao Capljic koji ce izgoriti vec nakon prva dva vezana poraza.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: PointBlank i 4 gosta.