FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Okolele
Postovi: 1725
Pridružen/a: 24 avg 2015, 12:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Okolele » 12 sep 2015, 00:14

Oda je jos uvijek tu samo mu porasla kosa :mrgreen:

slika
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Avatar
Ajzea
Postovi: 3649
Pridružen/a: 25 jul 2014, 23:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ajzea » 12 sep 2015, 00:15

Isti Oda **** majku :lol:
Za one dane kad smo svi ko jedno bili, pjevali Zelji pjesme i skupa pivo pili, ti dobro znaj da opet biće jednom tako, jer jug se nikad neće srušit tako lako !

Avatar
themaniaks
Postovi: 1188
Pridružen/a: 28 feb 2010, 12:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la themaniaks » 12 sep 2015, 00:18

A po cemu je to Evropa upitna,ima jos da se igra.Ja koliko vidim do sad ,jedina ekipa koja odskace je Zrinjski ostalo u par deka.
I zato ja navijam za Želju jer Željo jeste sve ono što oni nisu i Željo nije i nikad neće biti ono što su oni uvijek bili

Guvo88
Postovi: 115
Pridružen/a: 28 avg 2015, 19:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Guvo88 » 12 sep 2015, 00:26

Posljednji 5 utakmica imamo 2 pobjede, 2 nerijesana i 1 poraz a covjek dobi otkaz :urnebes:.Ali **** to je sport, idemo sad po pobjedu, moramo pobjediti ako se mislimo prikljuciti borbi za titulu.

Avatar
MrRiccoli
Postovi: 927
Pridružen/a: 03 jul 2012, 22:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrRiccoli » 12 sep 2015, 00:33

Oda je ljudina i gospodin i svakako da mu je trebalo ponuditi neko drugo mjesto mada tesko da bi pristao. Misljenja sam da je imao skroz odrijesene ruke i puno povjerenje pa i muda da dovede koga pozeli da bi harali, ali sta je tu je nikad ne znamo sta donosi sutra mozda ga opet vidimo na klupi. Vlado je trener kojeg sam prizeljkivao jos za vrijeme Djurbuzovica uvijek mi se cinio kao dobar izbor pa cemo vidjeti. Mislim da je tu negdje sa Odom sto se tice trenerskih kvaliteta.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. A šta treba više od toga - IVICA OSIM

Avatar
zeka_tm87
Postovi: 505
Pridružen/a: 20 mar 2008, 21:59
Lokacija: dallas tx
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeka_tm87 » 12 sep 2015, 00:54

ne znm sto mislite da on ne bi prihvatio bilo koje mjesto u Želji on Želju voli On mu je u krvi kao sto je uvijek isticao samo se treba naci i ponuditi mu mjesto i on ce sigurno pristati.sretno Vladi pacemo vidjeti
51%--------49%

blue sky
Postovi: 103
Pridružen/a: 18 avg 2010, 12:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la blue sky » 12 sep 2015, 00:58

Tjerati ljude koji su spasili klub od stecaja je ravno rezanja grane na kojoj sjedis. Al nista me vise ne cudi. Postali smo mrtva mahala. Samo bi da nesto mijenjamo a da pri tome nema na vidiku alternative. Ovdje ima mnogo plitkih mozgova. Treba vama landzo I ahmedbegovic tad bi bili sretni mogli bi sa predsjednikom piti kafe I mastati a pri tome igraci bi gurali bus I dobili po deset eura da imaju...

Sent from my SM-T230 using Tapatalk

Avatar
KGB
Postovi: 81
Pridružen/a: 05 sep 2015, 21:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KGB » 12 sep 2015, 01:04

Realno sve kad se sabere i oduzme, "ispada" da trenutno zbog stabilizacije kluba uslijed vracanja dugova, potrazivanja, poreza na rate i sl. klub nema dovoljno novca za kvalitetne pripreme, dovodjenje provjerenih pojacanja,te za neke druge bitne stvari tipa marketinga, boljeg funkcionisanja itd. sto autom. namece ne osvajanje neka od dva ili oba trofeja nije cilj, osim kao eto izlazak u Evropu!?

Sad me zanima do kada misle stabilizirati klub jer evo vec trecu godinu zaredom to cine i od tada ni titule ni KUP-a, to kada misle skrtariti sa parama, to pod broj jedan, a pod dva da li neko zna koliko je para ukupno vraceno za ove tri godine, nema logike nikakve osim ako je nekome cilj da se navijaci ne obavjestavaju, uostalom koliko znam ne zna se ni tacan dug koji klub duguje a da ne govorim o tome koliko je vraceno za ove tri godine.

Vlada na klupi Srema :lol: :lol:
4:25

[youtube][/youtube]
Zadnja izmjena: KGB, dana/u 12 sep 2015, 01:09, ukupno mijenjano 1 put.

Guvo88
Postovi: 115
Pridružen/a: 28 avg 2015, 19:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Guvo88 » 12 sep 2015, 01:09

KGB je napisao/la:Realno sve kad se sabere i oduzme, "ispada" da trenutno zbog stabilizacije kluba uslijed vracanja dugova, potrazivanja, poreza na rate i sl. klub nema dovoljno novca za kvalitetne pripreme, dovodjenje provjerenih pojacanja,te za neke druge bitne stvari tipa marketinga, boljeg funkcionisanja itd. sto autom. namece ne osvajanje neka od dva ili oba trofeja nije cilj, osim kao eto izlazak u Evropu!?

Sad me zanima do kada misle stabilizirati klub jer evo vec trecu godinu zaredom to cine i od tada ni titule ni KUP-a, to kada misle skrtariti sa parama, to pod broj jedan, a pod dva da li neko zna koliko je para ukupno vraceno za ove tri godine, nema logike nikakve osim ako je nekome cilj da se navijaci ne obavjestavaju, uostalom koliko znam ne zna se ni tacan dug koji klub duguje a da ne govorim o tome koliko je vraceno za ove tri godine.
Da je tako zasto su onda tjerali Odu?

Avatar
JoseMourinho
Postovi: 6248
Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la JoseMourinho » 12 sep 2015, 01:16

Samo kod nas navijači hoće da su iznad uprava i trenera, to uvijek neke smjene traži neke racune da im neko polaze ko da je dužan to raditi, dodji na tekmu rad ekipe u ovom slučaju želje ako oces, a ne glumiti racunovodje, trenere, marketing stručnjake, sportske direktore itd...

Svi smo najpametniji u svemu, svu pamet svijeta pokupimo :clap:

Avatar
KGB
Postovi: 81
Pridružen/a: 05 sep 2015, 21:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KGB » 12 sep 2015, 01:23

A sta treba? da ih pustimo da rade sta hoce, da uzimaju pinku, talove da raskrcu ko da im je babovina?
Ne trazim ja niko da polaze racune, ali kao navijac, kao clan kluba makar pred kraj godine da izadju sa papirima i kazu toliko i toliko na dug, toliko i toliko na ovo, makar uopsteno, znaci da trebamo dopustiti anarhiju u klubu, i onako dva covjeka trenutno su zaduzena za sve, i kada dodju milioni postavlja se logicno pitanje mogucnosti zaloupotrebe tih para od strane sto ljudi uizklubu sto ljudi van kluba koji sad vec salijecu ko jastrebovi.

Ako cemo biti tako pasivni onda ne trebamo nista ni ocekivati, niti bilo sta traziti, niko ne zeli biti iznad nekoga, jednostavno da se znaju neke stvari da nam se ne ponove slucajevi kao sa parama od transfera Stile i Diallibe, bezvlasce, anarhija i vladavina jednog ili dva covjeka

@Guvo, nisam razumio budi konkretan

Guvo88
Postovi: 115
Pridružen/a: 28 avg 2015, 19:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Guvo88 » 12 sep 2015, 01:24

Ma pitam se ako nismo imali neke ciljeve za neki uspjeh zasto je otjeran Odovic. Nema veze, ekipa u krizi, Boze moj, idemo dalje ionako nemamo neki veliki cilj.Zato mi nije jasno zasto je otjeran?

Avatar
MrRiccoli
Postovi: 927
Pridružen/a: 03 jul 2012, 22:22
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrRiccoli » 12 sep 2015, 01:31

KGB je napisao/la:Realno sve kad se sabere i oduzme, "ispada" da trenutno zbog stabilizacije kluba uslijed vracanja dugova, potrazivanja, poreza na rate i sl. klub nema dovoljno novca za kvalitetne pripreme, dovodjenje provjerenih pojacanja,te za neke druge bitne stvari tipa marketinga, boljeg funkcionisanja itd. sto autom. namece ne osvajanje neka od dva ili oba trofeja nije cilj, osim kao eto izlazak u Evropu!?

Sad me zanima do kada misle stabilizirati klub jer evo vec trecu godinu zaredom to cine i od tada ni titule ni KUP-a, to kada misle skrtariti sa parama, to pod broj jedan, a pod dva da li neko zna koliko je para ukupno vraceno za ove tri godine, nema logike nikakve osim ako je nekome cilj da se navijaci ne obavjestavaju, uostalom koliko znam ne zna se ni tacan dug koji klub duguje a da ne govorim o tome koliko je vraceno za ove tri godine.

Vlada na klupi Srema :lol: :lol:
4:25

[youtube]https://www.youtube.com/watch?t=309&v=1krgc7KbMRg[/youtube]
A ti mislis da je tako lako svake godine obezbjediti licencu, plate igracima i ostalim zaooslenim u klubi, vracati dugove i evo sticajem okolnosti svake godine biti u borbi za titulu. Izvini druze ali to je period koji traje i mora trajati i cak sta vise mislim da mi to radimo brzo s obzirom koliko se para ulaze i vrti u nasem fudbalu, vrlo brzo bi napokon mogli prodisati punim plucima i puno mi je draze sto smo se tome maksimalno posvetili nego da ide malo na ekipu malo na dugove pa da to traje pet iki sest godina. Ovako se odma sve srezalo zauzeo stav i napravio plan i cilj i sto je najvaznije plan po kojem se i radi. Naravno da se tu mora razmisljati i o sportskom segmentu ali mi tu uopste ne zaostajemo ni za kim pa cak ni za onim koji imaju mnogoooo vise novca na raspolaganju

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. A šta treba više od toga - IVICA OSIM

djedovic01
Postovi: 484
Pridružen/a: 08 jun 2015, 16:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la djedovic01 » 12 sep 2015, 07:47

sergejevic je napisao/la:
FKZ1921 je napisao/la:
petisesti98 je napisao/la: ni meni se ne svidja taj sistem igre ali realno uz taj sistem i igrace sto si nabrojao smo igrali najljepsi fudbal i osvajali trofeje ;)
Zna li neko ijedan klub koji nema tog zadnjeg veznog(jednog ili dvojicu)...Destruktivca,snaznog,za kvariti i obavljati prljave poslove,skociti ispred stopera...Ja koliko znam,svako to ima. Cak i Barsa sa svojom tika takom...
Imamo mi problem s kreacijom, nekako smo bezidejni naprijed i jos kada bi zamjenili nekog od Dade, Jovana ili Amira pravim destruktivcem bas bi bilo lose u napadu. Mozda Vlado nesto izmisli, i sumnjam da ce tolerisati igrace koji samo trose mjesto u ekipi. On nije trener koji ce cekati Dadin trenutak inspiracije, ili Kokotov.
Naravno da nam fali kreativac u igri a to je neki plej tipa Zajko Zeba ili Bekric! Od Zebe mi tog igraca nemamo! Adilovic realno gledano nije veca klasa od nasih sadasnjih napadaca ali razlika je sto sad nema Zebe ili nekog da podvali loptu da dadne taj zadnji pas ,jer bukvalno Adilovic je bio najbolji napadac zahvaljujuci Zebi! Nadam se da ce Capljic uvidjeti sta nam fali pa do zime to nekako zakrpiti a poslije dovest neka "kvalitetna" pojacanja i da ostvarimo zadani cilj pa kakav god on bio!
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge."

Avatar
godrina
Postovi: 2994
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la godrina » 12 sep 2015, 08:15

A sad neugodni olimpik. Oni se vecinom nagu.ze u ovim utakmicama ali ne znam koliko respekta prema ovom Zelji imaju.
Ocekujem Jocu u prvoj postavi, protiv slobode se borio. On Djelmic i brazilac su super napad i kad ih krene trpat ce zivotom vidjet cete. Memija je na tom stadionu poceo od njega i sad ocekujem dobru partiju. Jel se vraca Kosoric ??
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil

Avatar
super
Postovi: 949
Pridružen/a: 26 jun 2013, 06:37
Lokacija: 43° 52′ sjeverne sirine i 18° 25′ istocne geografske duzine
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la super » 12 sep 2015, 08:39

godrina je napisao/la:A sad neugodni olimpik. Oni se vecinom nagu.ze u ovim utakmicama ali ne znam koliko respekta prema ovom Zelji imaju.
Ocekujem Jocu u prvoj postavi, protiv slobode se borio. On Djelmic i brazilac su super napad i kad ih krene trpat ce zivotom vidjet cete. Memija je na tom stadionu poceo od njega i sad ocekujem dobru partiju. Jel se vraca Kosoric ??
vraca se kosoric,memija i beganovic...iskreno volio bih da vlado nadje nove bekove pa da memija bude desno krilo jer momak je na toj poziciji definitivno bolji nego na beku
to je bio diktat navijački jačeg lobija iz Beograda , Zagreba, a, ako ćemo pravo, i Sarajeva! Ljudi oko Sarajeva, oni koji su radili u policiji, tuzilaštvu, sudu, sve su činili da Željezničaru pokažu put u – Drugu ligu!

FKZ1921
Postovi: 1555
Pridružen/a: 01 avg 2013, 16:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la FKZ1921 » 12 sep 2015, 08:47

djedovic01: Ne fali nama kreativac. Imamo ga,za klasu ce biti bolji od Zebe.Samo mu traba stvoriti uslove na terenu da igra ono sto najbolje zna,a to je kreacija. Umjesto toga,trosi ga se na dijelu terena gdje pogine i nema ga tamo gdje je najjaci:u kreaciji i ofanzivi.
Nek neko stvori Amiru uslove da igra ispred dva zadnja vezna,kao sto Zajko igra,imas boljeg kreativca od Zajke.Vec sad.

Guvo88
Postovi: 115
Pridružen/a: 28 avg 2015, 19:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Guvo88 » 12 sep 2015, 09:05

Ne moze se Amir i Zeba jos uporedjivati nema sanse. Imao je u mladoj zadnjeg veznog pa lose igrao totalno. Talenat jeste ali mora on jos pure jesti. Koliko smo digli neke igrace ne bi sad bili na 10. mjestu, treba malo odvadit.

Avatar
godrina
Postovi: 2994
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la godrina » 12 sep 2015, 09:13

super je napisao/la:
godrina je napisao/la:A sad neugodni olimpik. Oni se vecinom nagu.ze u ovim utakmicama ali ne znam koliko respekta prema ovom Zelji imaju.
Ocekujem Jocu u prvoj postavi, protiv slobode se borio. On Djelmic i brazilac su super napad i kad ih krene trpat ce zivotom vidjet cete. Memija je na tom stadionu poceo od njega i sad ocekujem dobru partiju. Jel se vraca Kosoric ??
vraca se kosoric,memija i beganovic...iskreno volio bih da vlado nadje nove bekove pa da memija bude desno krilo jer momak je na toj poziciji definitivno bolji nego na beku
Za memiju je valjda svima jasno da je bolji na krilu samo je problem sto mi nemamo pravog beka i trenutno je on najbolji tu. Da li ce se moc sad naci taj igrac ili cekat pauzu vidjet cemo, al nam polovnjak i pojacanje tipa livaja ne treba.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil

djedovic01
Postovi: 484
Pridružen/a: 08 jun 2015, 16:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la djedovic01 » 12 sep 2015, 09:20

Amir je predobar igrac, ima meku nogu i dobru viziju igre, mozda si i upravu da bi se dobro pokazao na tom mjestu, ali sad nemamo ni tog zadnjeg veznog! Bas smo u krizi sto se tice igraca, al ja sam za to da se nasim mladim igracima dadne prilika, zasto ne probati!
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge."

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.