Alen Halilović

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

denirob
Postovi: 81
Pridružen/a: 09 mar 2013, 23:06
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la denirob » 27 maj 2013, 12:06

Sto ce na bosanskom forumu tema o stranom igracu ?
pa nije tema na reprezentacija bih podforumu il nesto tako. sad sto je on strani igrac nesmje bit tema na "bosanskom" forumu. znaci nesmjemo komentarisat nijednog igraca ako nije bosanac jer sta ce tema o stranom igracu na "bosanskom" forumu. nidje veze ja kolko znam pod bosnu i bosanski narod spada veliki dio i hrvatskog naroda pa sto da ne prvo radi toga. i koliko vidim tema je "INO SPORT" znaci INOSTRANI sport. gledajuci da alen igra za hrvatsku a hr je inostrana zemlja, onda je ovo perfektno mjesto. naravno, curicu mozemo i komentarisat na podforumu hrvatske reprezentacije, mozda si tu i upravu, al ja koliko sam upucen ovaj forum nema pod forum hrvatske reprezentacije, vec samo temu hrvatske reprezentacije. a alen sigurno je dobio vise paznje od nasih medija nego komplet hrvatska reprezentacija, pa sta onda fali imat temu o njemu pod "inostrani" sport. hrvatska je inostranstvo jaro moj, a alena ce sigurno bit interesantno pratit sljedecih par godina, da vidimo bas jesmol popushili stim sto smo ga "izgubili", dali ce to bit novi suker, il ce on bit jedan od izvikanih nogometasa koji se nece probit i postat ono sto svi govore da ce bit, novi messi. (a tome se svimu nadamo naravno)
I sto me najvise iritira kod ovog **** malog je izjava kako sve vrijeme nije imao nikakve dileme za koga ce nastupat, a sve vrijeme su mu izjave bile, jos nisam siguran, jos nije vrijeme o tome razmisljat, kad dodje vrijeme za to ja cu odluct, bla bla bla. a naravno da je znao za koga ce igrat od 13 godine, za koju repku, tako da je stim samo dizao paznju medijsku na sebe (sto nebi i ja bi na njegovom mjestu). al to kako nije bilo nikakve dileme, te kako je sve vrijeme znao za koga ce igrat, a sve do sad je izjavljivo suprotno. i da dodam, dali mislite da su hrvati u hrvatskoj imali ikakve brige dali ce on nastupat za bih ili hr? jesu al u krcu svaki hrvat je znao 100% da ce on ostat tamo. iskreno nemogu da vjerujem da smo mi ispali toliko glupi i mislili da ce on stvarno izabrat bih ispred hrvatske. mali rodjeni hrvat, igra za hrvatsku mladu, i igra za dinamo ZAGREB. e stvarno smo biser od naroda u pm. stvarno nemogu da vjerujem. i mogu se pohvalit da sam svo ovo vrijeme znao i bio ubjedjen da ce izabrat hr. volio bi da sam i svoje misljenje iznjeo na ovom forumu da se mogu citirat, ali nisam bio bas previse aktivan na ovom forumu, tek sam se zadnju sedmicu 2 aktiviro i poceo piskarat, inache pratim ovaj forum godinama, al samo sam citao... i moram rec i pohvalit sam sebe da sam pokazo znanje, kako sam ja ostavio svoj post i objasnio sranje svima, pravo se vise niko nije javio, a prije mene svaki sat je neko ostavljo' comment. bas sam reko sve sto se ima rec na ovu temu i svaka mi je na mjestu. :D ostaje sad da ga pratimo njegove nastupe u hr repki itd... dabogda obe noge slomio samo zbog ovog sto se sve vrijeme pravio i davo nadu glupim bosnjama da ce izabrat bih prije hrvatske. famu mu **** balinsku :D (shala)

Avatar
Carlo
Postovi: 13019
Pridružen/a: 16 okt 2009, 16:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la Carlo » 27 maj 2013, 13:11

Otelo je napisao/la:Meni je ovaj mali vise izvikan nego kvalitan.Fakat Mamic zna zanat.
Nisi ga nikad ni gledao, ne lupaj džabe.
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!

Avatar
Otelo
Postovi: 33527
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la Otelo » 27 maj 2013, 15:08

Carlo je napisao/la:
Otelo je napisao/la:Meni je ovaj mali vise izvikan nego kvalitan.Fakat Mamic zna zanat.
Nisi ga nikad ni gledao, ne lupaj džabe.
bravo,sad znas i sta gledamo o slobodno vrijeme.Fenomenalno :roll: :roll:


De reci mi sta sam jeo za rucak ?
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
Razbojnik
Postovi: 1037
Pridružen/a: 06 mar 2011, 14:39
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la Razbojnik » 27 maj 2013, 21:58

" onclick="window.open(this.href);return false;
[youtube][/youtube]

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4348
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la AjsKjub » 27 maj 2013, 22:06

Ko ga yebe.
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la Titova-Juga » 28 maj 2013, 02:40

Kratko i jasno ću.

Igranje za domovinu treba da je stvar časti i ponosa. Ovaj mali evidentno veze nema koja je to njegova samim tim što se prenemagao mjesecima i od svega napravio sapunicu. Nimalo me ne muči što se odlučio za "Vatrene" iz prostog razloga što smatram da za jednu reprezentaciju trebaju nastupati igrači koji istu VOLE i za nju igraju SRCEM :!:
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Avatar
neo
Postovi: 3851
Pridružen/a: 28 jun 2012, 20:10
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la neo » 28 maj 2013, 03:07

Ja stvarno ne shvatam sta je ovde problem? Mali je hrvat i igrat ce za svoju domovinu. Jednostavno i normalno.

Sent from my SGH-I997 using Tapatalk 2
"It's one of premier league's oldest lessons .
NEVER WRITE MANCHESTER UNITED OFF"

Avatar
katapult81
Postovi: 110
Pridružen/a: 13 jun 2012, 01:09
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la katapult81 » 28 maj 2013, 08:48

Odakle povod za ovakvu raspravu? :D Kad se otpočetka znalo da će igrat' za Hrvatsku. Uostalom, ovaj mali je previše razvikan. Uvjeren sam da u našoj ligi ima barem 10-ak igrača koji su poput njega. ;)

Avatar
Papastathopoulos
Postovi: 6998
Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la Papastathopoulos » 28 maj 2013, 09:14

neo je napisao/la:Ja stvarno ne shvatam sta je ovde problem? Mali je hrvat i igrat ce za svoju domovinu. Jednostavno i normalno.

Sent from my SGH-I997 using Tapatalk 2
Sammir, eduardo, lovren, srna, corluka, jelavic dislike this
Ko rano rani, il je pekar il nije normalan

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 6277
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 28 maj 2013, 11:30

Sammir, Eduardo mozda, Lovren, Srna, Corluka, Jelavic (evo prosiriti cu ti i sa Kovacic, Simunic, Rakitic, Petric) pak su etnicki Hrvati koji s ponosom nastupaju za svoju nacionalnu selekciju, jer domovina svih Hrvata je Hrvatska. Jednostavno.

Po meni realan i ocekivan kraj jedne sage, ovakvo sto sam vec i najavio i tako i bi, tu odgoj igra najvecu ulogu i osjecaj pripadnosti. On ce uvijek imati svoje korijene i uvijek ce na to biti ponosan, isto kao sto su npr. ljudi ovdje, bez obzira koje su nacije, ponosni na svoje Bosansko ili Hercegovacko porijeklo ili pripadnost, ali ako se on osjeca Hrvatom, onda je odabrao najbolje za sve. Najbitnije je da je sam sa sobom odlucio, pa za koga god.
Mislim da se nema sta vise reci na tu temu.
...Život za Široki...

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la Sabinho » 28 maj 2013, 16:05

ŠB_Fidelis je napisao/la:Sammir, Eduardo mozda, Lovren, Srna, Corluka, Jelavic (evo prosiriti cu ti i sa Kovacic, Simunic, Rakitic, Petric) pak su etnicki Hrvati koji s ponosom nastupaju za svoju nacionalnu selekciju, jer domovina svih Hrvata je Hrvatska. Jednostavno.

Po meni realan i ocekivan kraj jedne sage, ovakvo sto sam vec i najavio i tako i bi, tu odgoj igra najvecu ulogu i osjecaj pripadnosti. On ce uvijek imati svoje korijene i uvijek ce na to biti ponosan, isto kao sto su npr. ljudi ovdje, bez obzira koje su nacije, ponosni na svoje Bosansko ili Hercegovacko porijeklo ili pripadnost, ali ako se on osjeca Hrvatom, onda je odabrao najbolje za sve. Najbitnije je da je sam sa sobom odlucio, pa za koga god.
Mislim da se nema sta vise reci na tu temu.
Sve dok vi tako razmisljate nema od nas nista...Vjeruj da ti je BiH prije domovina nego Hrvatska,jedno je sto bi ti zelio da budes pravi Hrvat,pa se poistovjecujes sa ljudima koji su rodjeni i odrasli u Hrvatskoj.Vi to nikad niste bili i nikada necete biti,jedno su zelje a drugo je realnost.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

mambabalkan
Postovi: 200
Pridružen/a: 21 nov 2012, 15:22
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la mambabalkan » 28 maj 2013, 16:39

Papastathopoulos je napisao/la:
neo je napisao/la:Ja stvarno ne shvatam sta je ovde problem? Mali je hrvat i igrat ce za svoju domovinu. Jednostavno i normalno.

Sent from my SGH-I997 using Tapatalk 2
Sammir, eduardo, lovren, srna, corluka, jelavic dislike this
I sta sad to treba da znaci. Ako se covjek osjeca vanzemaljcem neka igra za Mars. Da ne bi slucajno trebo da se opredijeli po tvojim osjecajima?

On je hiljadu puta veci Hrvat nego sto je Hajrovic ili Severovic Svicarac i mnogi jos drugi da ne nabrajam.

Koliko god su dosadni Hrvati iz BiH sa guranjem sahovnice pod bilo koji nos stignu toliko su mi i dosadili tipovi koji stalno govore drugima kako treba da se osjecaju.

To sto drugi teze prema svojim korijenima a mi bjezimo kad god mozemo je nas problem a ne njihov. Njima je lakse Brazilca dovest nego nama naseg covjeka. To nije njihov problem nego problem naseg oca i majke.

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 6277
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 28 maj 2013, 17:23

Sabinho je napisao/la:
ŠB_Fidelis je napisao/la:Sammir, Eduardo mozda, Lovren, Srna, Corluka, Jelavic (evo prosiriti cu ti i sa Kovacic, Simunic, Rakitic, Petric) pak su etnicki Hrvati koji s ponosom nastupaju za svoju nacionalnu selekciju, jer domovina svih Hrvata je Hrvatska. Jednostavno.

Po meni realan i ocekivan kraj jedne sage, ovakvo sto sam vec i najavio i tako i bi, tu odgoj igra najvecu ulogu i osjecaj pripadnosti. On ce uvijek imati svoje korijene i uvijek ce na to biti ponosan, isto kao sto su npr. ljudi ovdje, bez obzira koje su nacije, ponosni na svoje Bosansko ili Hercegovacko porijeklo ili pripadnost, ali ako se on osjeca Hrvatom, onda je odabrao najbolje za sve. Najbitnije je da je sam sa sobom odlucio, pa za koga god.
Mislim da se nema sta vise reci na tu temu.
Sve dok vi tako razmisljate nema od nas nista...Vjeruj da ti je BiH prije domovina nego Hrvatska,jedno je sto bi ti zelio da budes pravi Hrvat,pa se poistovjecujes sa ljudima koji su rodjeni i odrasli u Hrvatskoj.Vi to nikad niste bili i nikada necete biti,jedno su zelje a drugo je realnost.
Ne da mi se objasnjavati i prepirati sada stoga samo kratko : Ja jesam Hrvat (evo ako ti sta znaci usput receno i korijeni su mi u HR) i to meni ni ti ni itko drugi ne moze oduzeti ni osporiti, nemam ja sta tu zeljeti, ovo moje je ustavno-pravna cinjenica, realnost i temeljni zakon priznat kako u BiH, tako i diljem svijeta, a to tvoje pak je za razliku od toga zelja (i fasizam k tome, jer omalovazas i osporavas konstitutivne i stoljetne nacije na ovim prostorima, a sve s ciljem homogenizacije BH drustva, sto se NECE desiti, vjeruj) i identificiranje nacionalnosti i drzavljanstva sto u BiH NIKAKO ne moze stajati, i nema tu ''pravih'' i ''krivih'' Hrvata, ili jesi, ili nisi. Isto vrijedi i za tebe i za pripadnika bilo koje nacije na svijetu i ti si apsolutno nebitan i nikakav faktor da nekome govoris sta su, tko su, sta da budu i kako se ponasaju.
Razlika je jedino u tome sto su Hrvati konstitutivni u dvije drzave, jer njihovi su korijeni na ovim prostorima i ovi prostori su povijesno isprepleteni trajno i neraskidivo, odnosno i korijeni hrvatskog kraljevstva/danasnje drzavotvornosti su usko vezani za prostor Hercegovine (gdje je i krunjen prvi hrvatski kralj Tomislav), a povijesno gledano, svakom Hrvatu (ili makar Hrvatu koji se tako osjeca, jer prihvacam da ljudi imaju i druga opredijeljenja i to je sasvim u redu) je iskonska domovina Hrvatska (tu nikakve veze nema u kojem je ona danas obliku i koje su joj danasnje granice, te kako je sve to izgledalo prije, drzavljanstvo nije isto sto i nacionalnost, a ovdje se radi o vec davno formiranim nacijama da bi ti sad tu nekoga ''krstio'' i provodio vlastite popise), tu se nema sta prepirati.
Ukoliko se netko pak osjeca drugacije, to je naravno takodjer sasvim razumljivo i normalno i ja ni tebi, ni bilo kome ne osporavam to pravo niti bih ikada osporavao, ali budi uvjeren da ga NECES ni ti ni na koji nacin osporavati meni.

No, kao sto rekoh, zavrsena tema i ne vidim sta se jos ima reci o Halilovicu ovdje, svoj izbor je napravio, svaka daljna rasprava ce samo biti upisi tvoga tipa i direktno i otvoreno osporavanje i vrijedjanje drugih nacija (naravno, bez ikakvih sankcija, jer to je ''sasvim normalno'') ili daljna prebrojavanja krvnih zrnaca, tako da me to ne zanima.

Toliko od mene.
...Život za Široki...

mambabalkan
Postovi: 200
Pridružen/a: 21 nov 2012, 15:22
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la mambabalkan » 28 maj 2013, 17:34

Kad sam bio mali nena mi uvijek govorila Srbinu puska i granica Hrvatu crkva i kasica a Muslimanu kesa i stanica. I kad god vidim jednog od nasih da zaigra za ove druge zemlje na um mi padne to.

Avatar
neo
Postovi: 3851
Pridružen/a: 28 jun 2012, 20:10
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la neo » 28 maj 2013, 18:10

Ne pricamo o proslim slucajevima pricamo o Alenu Halilovicu, momku koji je rodjen i odrastao u Hrvatskoj te je HRVAT! Meni je skroz normalno da on igra za drzavu u kojoj je rodjen, za drzavu koja mu je OMOGUCILA DA POSTANE ALEN HALILOVIC i ono sto trenutno jeste.

Da mu je Bosna dala ista sem oca, moglo bi se diskutovati oko njegovog izbora, no to se nije desilo i mi nemamo sta zamjeriti momku. Izabrajo je svoju drzavu i to je to...
"It's one of premier league's oldest lessons .
NEVER WRITE MANCHESTER UNITED OFF"

Avatar
Greivis
Postovi: 10722
Pridružen/a: 01 jan 2013, 16:59
Lokacija: Atlanta
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la Greivis » 29 maj 2013, 23:00

Napravio gresku ko i Ljajic. Sami su si krivi, nema potrebe da se spominje vise.
ESPN Top 100 Rankings
3. LeBron James
12. Kobe Bryant

Avatar
AeGon099
Postovi: 1031
Pridružen/a: 05 nov 2011, 21:21
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la AeGon099 » 29 maj 2013, 23:04

ma ova tema treba biti zatvorena. kraj priče.
Zadnja izmjena: AeGon099, dana/u 02 jun 2013, 18:40, ukupno mijenjano 2 puta.
Odlazi Safete.

Avatar
adisice
Postovi: 1960
Pridružen/a: 02 jun 2010, 13:17
Lokacija: Soba
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la adisice » 29 maj 2013, 23:17

svi bi ste vi voljeli da vas alen hebe u č... i u p....
http://www.youtube.com/watch?v=Pk9A-6_O6QA

Avatar
Titova-Juga
Postovi: 8808
Pridružen/a: 07 mar 2011, 09:22
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la Titova-Juga » 30 maj 2013, 02:34

Prije svega bi voljeli da smo ćoravi na pojedine postove..
- Nije lako ostati Čovjek među svim tim (ne)ljudima, ali to je izazov kojeg se ne bojim.

- Ko hoće, nađe način - ko neće, nađe razlog !

Smrt nacionalizmu !!

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25707
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Alen Halilović

Post Postao/la SiamoNoi » 31 maj 2013, 11:52

Kako plačem na ovu temu.95 posto ljudi iz BiH napaceno i nerealno do bola.

milomlat je napisao/la:Naime , ja smatram , bez obzira na Fifa ljestvicu da Hrvatska apsolutno ne zasluzuje da se nadje ni u prvih 15 u svijetu. Ipak je ovo za njih preveliki zalogaj, i mislim da ce u barazu ispasti, koja god repka da ih zapadne, posto nemaju kvalitetu da prestignu Belgiju.
Ma nemoj?!

Zaključano

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.