Top Eleven na Facebooku

FIFA, PES, GTA, Fortnite...

Moderatori/ce: bodi123,Donnie Darko,Padovan

Avatar
hule_barca
Postovi: 2403
Pridružen/a: 14 jan 2011, 13:24
Kontakt:

Re: Top Eleven na Facebooku

Post Postao/la hule_barca » 09 jun 2014, 21:22

To ti je najbolje ;)
FK "Mladost" Kikači

Avatar
ZahaKING
Postovi: 1028
Pridružen/a: 06 maj 2014, 08:45
Kontakt:

Re: Top Eleven na Facebooku

Post Postao/la ZahaKING » 07 jul 2014, 00:53

Pa nisam loš :mrgreen:

slika
slika

Prošle sezone sam im'o 4 remija, ni jedan poraz i ostalo pobjede u ligi, a u kupu isp'o u četvrtfinalu jbg..
ove sezone sam prvi, bez izgubljene u ligi, u champions ligi sam drugi na tabeli il prvi ne znam, u kupu sam izgubio 1 :mrgreen: ...
Bez dlake na jeziku dok su cure depilirane.
More lijepih rozih p..., ali fali im sitnica, to što ima samo jedna, pa je moga k.... vrijedna! :D

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13145
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Top Eleven na Facebooku

Post Postao/la Admir_Sa » 09 jul 2014, 00:54

hule_barca je napisao/la:32. level, 'nači Bože. Ogadilo mi se, jer je bez kupovine tokena nemoguće igrati. Stalno ideš u minus jer svaki drugi dan završiš u manjku od minimalno 20 M. Moraš konstantno igrati LP i daleko dogurati u Kupu da bi pokrio troškove a o investicijama da ne govorim.
evo i ja poceo to igrati, sad sam valjda ovaj drugi nivo kako se vec zove. kako se preko mobitela kupuju ti tokeni :roll:

evo pravim nekakav seoski stadion, 16 dana im treba da ga sagrade, nači bože :mrgreen:
nema potpisa

Avatar
Papastathopoulos
Postovi: 6998
Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Top Eleven na Facebooku

Post Postao/la Papastathopoulos » 14 jul 2014, 04:36

Admir_Sa je napisao/la:
hule_barca je napisao/la:32. level, 'nači Bože. Ogadilo mi se, jer je bez kupovine tokena nemoguće igrati. Stalno ideš u minus jer svaki drugi dan završiš u manjku od minimalno 20 M. Moraš konstantno igrati LP i daleko dogurati u Kupu da bi pokrio troškove a o investicijama da ne govorim.
evo i ja poceo to igrati, sad sam valjda ovaj drugi nivo kako se vec zove. kako se preko mobitela kupuju ti tokeni :roll:

evo pravim nekakav seoski stadion, 16 dana im treba da ga sagrade, nači bože :mrgreen:
Ja sam kupovao preko SMS-a dva puta po 10 tokena (ne bi vala vise, igra je igra :D ), evo ti cijene:

slika

I jos PDV dodaj na to :D
Ko rano rani, il je pekar il nije normalan

Avatar
mandraX
Postovi: 17689
Pridružen/a: 04 dec 2009, 21:52
Kontakt:

Re: Top Eleven na Facebooku

Post Postao/la mandraX » 17 jul 2014, 13:00

Zarazna igra pravo, al' nekad nerealna majku mu...pa mi to tlak diže.

Average Quality moja ekipa ima 90, a protivnik 75, imam 7-8 scout-a u timu, a kod njega ono razbacani igrači, napadač na golu, golman na krilu i slicno, nema jačeg igrača od 3 zvijezdice, i lik me lagano u gostima pukne 0-2...pa dođe mi da komp razbijem. :twisted:

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17854
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: Top Eleven na Facebooku

Post Postao/la Omerbavarac » 17 jul 2014, 13:03

Ako nemas u planu da kupujes tokene igra ce ti se ogaditi kada dodjes oko 30-og levela.
Ja sam vec aktivan preko dvije godine i trenutno sam ako se ne varam 34 level ali cu najvjerovatnije prestati sa igranjem jer iz dana u dan idem u minus a isti ne mozes nadoknaditi ako ne kupujes tokene.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
brazzo
Postovi: 4688
Pridružen/a: 21 avg 2009, 13:50
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: $: Top Eleven na Facebooku

Post Postao/la brazzo » 17 jul 2014, 15:48

A imas opet opciju da zaradis tokene kroz zadatke/offer.. mada je to sve sica i ne salju po svakom obavljenom zadatku

Gospodin Glavas je ovdje da bi se slozio sa ovom konstatacijom !
It was turned around so that right looked wrong
It was turned around so that up looked down
It was turned around so that those who marched in the streets with bibles and signs of peace became enemies of the state and risk to national security

Avatar
mandraX
Postovi: 17689
Pridružen/a: 04 dec 2009, 21:52
Kontakt:

Re: Top Eleven na Facebooku

Post Postao/la mandraX » 26 jul 2014, 13:55

Kraj sezone...

slika

Nije loše. :opaopa:

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13145
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Top Eleven na Facebooku

Post Postao/la Admir_Sa » 07 avg 2014, 01:17

Kako se tacno kupuju tokeni preko sms-a (kredita). gdje se tacno treba uci, ja koliko vidim postoje samo opcije preko kartica :roll:
nema potpisa

Avatar
Papastathopoulos
Postovi: 6998
Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Top Eleven na Facebooku

Post Postao/la Papastathopoulos » 09 avg 2014, 17:21

slika

Ides na ovo dole "T", ovo "kupi" i onda ovo zadnje i izaberes koliko ces tokena :)

slika

PS. ovo je kad se ulazi preko telefona, ne racunara :)
Ko rano rani, il je pekar il nije normalan

Odgovori

Natrag na “eSports”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.