NFL

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la KingJamesMVP » 26 avg 2017, 13:29

Uzdat se u zdravlje Gronka inače se nemoguće nadat Super bowlu
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
jestamaji
Postovi: 16548
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 26 avg 2017, 14:43

19-0,,,, vooozdraa!

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la KingJamesMVP » 26 avg 2017, 14:47

Vidjet ćemo šta će BB iskemijat, majstor je svog zanata
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6604
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la kad_kako » 26 avg 2017, 19:19

Nikad se neradujem kad se igrac povredi, bez obzira gdje igrao. Brz mu oporavak.

Doduse kad se Cutler povredi, onda popijem slatku.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37692
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la tuzlak1987 » 26 avg 2017, 20:41

Pa Edelman je igrac kojeg itekako mogu nadomjestiti.

U biti svakog igraca mogu nadomjestiti osim Bradya..Ali za Edelmana bas imaju hvatacke opcije solidne.

Avatar
superfreak
Postovi: 322
Pridružen/a: 24 nov 2009, 22:22
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la superfreak » 26 avg 2017, 22:04

Da li Patsi mogu ili ne mogu bez Edelmana je diskutabilno. Niko se ne otvara tako brzo i daje Bradyu mogucnost da se brzo riješi lopte. Igrat će Amendola u slotu i poginuti će mu prepona ili zadnja loža k'o sto je slučaj zadnje četiri godine.
Kad Amendola pogine, onda ostaješ na Cooksu, Hoganu i kako stvari stoje Carru, koji bi sad trebao izboriti mjesto u rosteru. To su receiveri 2, 3 i 6 koji su primorani igrati uloge prvog, drugog i trećeg receivera. Kec je umro, cetvorka (Amendola) će umrijeti prije ili kasnije, a Mitchell kao 5ica nije poštenog treninga sastavio cijelo ljeto.

Šta nije diskutabilno je da Patsi apsolutno ne mogu bez Edelmana i Gronka, prostor za nove povrede je smanjen na nulu, a sezona nije ni počela. Strepiti sad 16 utakmica nakon svakog hita na Gronku hoće li lik moći ustati. :puke:

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22776
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 27 avg 2017, 01:37

kad_kako je napisao/la:Nikad se neradujem kad se igrac povredi, bez obzira gdje igrao. Brz mu oporavak.

Doduse kad se Cutler povredi, onda popijem slatku.
jarane hajde sto se Cutler povrijedi ja to mogu i razumjet kad slavis, ali da se podsmijavas covjeku na njegovu bolest koja ce ga pratiti citav zivot je previse od tebe ..nego vidim da si mi na FB pisao kako je Cutler imao fumble radovao si se ma da covjek nije ni sekunde kriv , ali nisi se ni javio kad je bacao po 75 yardi pasove i red zone TD sto u Bearsima naravno nije mogao baciti nikad :)... pusti covjeka otisao je iz Bearsa pusti neka covjek igra fudbal ako mu se uopste igra ..niti je vise sa nama niti koji klinac nevazan lik trenutno apsolutno
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6604
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la kad_kako » 27 avg 2017, 01:40

Moram se radovat kad mi je za 8 godina donjeo toliko stresa da mi trebaju stravu saljevat.

Zelim mu sve najgore. :)
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22776
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 27 avg 2017, 01:41

zanima me ova utakmica Arizone protiv Atlante cisto zbog nas koji smo igrali proslu sa Arizonom jer dok su igrale prve ekipe prosle sedmice mi smo otisli sa 17-7 na odmor ..kako odbrana, tako i offense nije bio los osim onog RED ZONE INT ..Atlantu ja opet gledam kao favorita u NFC
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22776
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 27 avg 2017, 01:46

kad_kako je napisao/la:Moram se radovat kad mi je za 8 godina donjeo toliko stresa da mi trebaju stravu saljevat.

Zelim mu sve najgore. :)
ma goni ga brate u pm, odnosno **** mu zenu to je najbolje ..kazem nije lik vise sa nama **** ga tamo ..sta mozemo nismo napravili nista osim onog NFC finala , ali nije sam kriv trebamo i ove idite koji su vodili klub isto tako napasti oni su najvise krivi pa tek onda on i ostali kako koji ..nadat se da ce biti bolje sa ova dva nova QB ..ja cisto ne zelim da se isto tako desi sa Glennonom momak nije toliko los QB mozda malo spor, ali osjecam da ce ljudi poceti i njega pljuvati samo zbog rookia kojeg i ja podrzavam vise nego Glennona , ali nam ne treba opet stvarat protisak samo na QB, jer svima nam je jasno da nije jedini problemQB..prosle godine smo imali QB, koji nije bacio INT koliko utakmica , imao 9 yardi per play, imao QB rejting sve na svojoj strani,, ali mi nismo mogli dobit utakmicu ..idemo dalje nadat se boljem ja vjerujem da je ova ekipa puno bolja sad vidi se napredak u svemu i samo da nas zdravlje posluzi
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8150
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la muhamedhulk » 27 avg 2017, 09:46

Dallas strasan naprijed, ali nazad ce biti propuh :D Valjda se 'sakupe' nazad do pocetka i ustimaju...
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22776
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 27 avg 2017, 13:55

Gledajuci sinoć Arizonu prvo poluvrijeme prve ekipe koje su igrale kao i Airozinu protiv Bearsa u istom tom vremenu onda mislim da Bearsi ne izgledaju tako loše barem za ove prve dvije utakmice koje su odigrali .. naravno to be mora ništa da znaci, ali raduje činjenica da Ta odbrana izgleda puno bolje , ali Bogami i napad kojem još fali OL da se unaprijedi a puno i povreda imaju u istom , kao i u odbrani gdje fale možda i dva ponajbolja čovjeka u odbrani Mcphee i Trevathan...njih Vjerovatno neće ni biti pola godine ne znam da li se šta promjenili sto se tiče njihovih povreda.. sa njima bi sigurno još bolje izgledali u odbrani
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6604
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la kad_kako » 27 avg 2017, 18:33

Aleme, druze, cuvajte se. Vidim haos u Hjustonu.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12752
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Mig_Mig » 27 avg 2017, 18:41

kad_kako je napisao/la:Aleme, druze, cuvajte se. Vidim haos u Hjustonu.
Nece ni Bog svasta :D
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22776
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 27 avg 2017, 19:23

Prva postava odbrana bas onako kako smo čekali još od vremena Urlachera trčanje brane odlicno , a napadaju i QB napokon sto nisu radili par godina ... evo i napad dosta dobar prvi drive ma da može OL biti još bolja i mora kad tu bude spreman Long

Edit:

Sad će Glennona na fb popljuvat čovjek baca 7-7 odlicno... koliko ovi Bearsi bolje izgledaju u svim segmentima ove godine .. jest da nam treba dvije godine najmanje i novintreber da bude to to, ali dobitnce oni neku playoff ekipu sigurno neće ih biti lahko dobiti ako ostanu zdravi .. odbrani kad se priključenMcphee i Trevathan Bice odlicno
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22776
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 27 avg 2017, 19:45

Eto I kad se nadaš da bi moglo biti nešto od sezone ti svog najboljeg WR izgubis vjerovatno za sezonu .. izgubio si Jeffereya , izgubio si sad najboljeg recivera, Onda onaj iz Pittsburgha sto je došao lik povredjen pa **** te Al se neda usranom do potoka .. svaki put ovako **** ti sve vise neda nam se nikako .. kamo sreće da sad sa ovom ekipom imamo Jeffereya,Marshalla na ovim pozicijama

Edit:

Da ne ureknem odbranu ali Mariota nam bacio 2 yarda čitava hahaa
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6604
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la kad_kako » 27 avg 2017, 20:01

Opa, specijalni tim.
Postovanje treba zaraditi.

Rodman
Postovi: 1485
Pridružen/a: 10 jan 2013, 16:35
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Rodman » 27 avg 2017, 20:12

Odbrana će biti beton ove sezone. Pogotovo run odbrana. Od Floyda očekujem 10+ sackova.
Šteta za Meriditha, ACL 100%.
„Ako Bog da, bit će naša BiH. Osjećam da mogu uraditi zamišljeno. Nestalo je struje. Sretno!”- Izet Nanic

- FK Sarajevo

BOSANSKA KRAJINA !

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22776
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 27 avg 2017, 20:18

Rodman je napisao/la:Odbrana će biti beton ove sezone. Pogotovo run odbrana. Od Floyda očekujem 10+ sackova.
Šteta za Meriditha, ACL 100%.
sve smo dobro u odbrani ali izgleda da jos na sredini koci ova zadnja dva playa na 3th down i long su to pokazali ... sreta trebali smo ovo zaustaviti jer su bili gotovi 2 puta .. ali dobro **** ne mozes sve ni odbranit, jer zaista do tog trenutka Mariota je imao 2 yarda passa mora nesto i baciti covjek.. ma d anismo ni dozvolili poene profulali su FG
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22776
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 27 avg 2017, 20:21

moje misljenje je ako se mi odlucimo pustiti Foxa da ide , a njegov nasljednik mora biti Fangio ..ne smije nam se ponovit da izgubimo ga kao Gasea lik je od govana napravio nesto.. evo Fuller se preporodio na poziciji CB ..ma da opet ocekujem i nekog ofanzivnog HC zbog QB , ali eto grehota bi bilo izgubiti Fangia

Edit:

Truba ne tako dobar kao u prve dvije tekme.. slabo kontrolise vrijeme u ova dva napada ... izgleda da će nas opet penali koštati u odbrani čini mi se 4 penala ili 3 u ovom napadu Titansa , ali dobro valjda će se i to popraviti vremenom .. a i i a povreda je malo uvela i nervozu kod igrača jedne i druge ekipe
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.