FK Sloboda (opšte diskusije)

Avatar
dzelllo
Postovi: 1651
Pridružen/a: 24 jun 2015, 21:07
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la dzelllo » 05 avg 2016, 23:34

Saltsity je napisao/la:
dzelllo je napisao/la:Igraci odlicni,Fukare smijesne
Mozda bi i uzeli duplu krunu da imate bolje navijace
Svako ima svoje razloge i probleme zato kuliraj brate :)
Cijena je paprena za tuzlanski standard, malo termin utakmice nepopularan malo protivnik.
Takav mentalitet je u cijeloj drzavi :)
Fukare imaju vec dvije godine i unutrasnjih problema ali takve stvari nisu za foruma :)
Svugdje je isto,derbi u Sarajevu privuce raju,i par jacih ekipa privuce 5,6 000 ostalo mrtvilo,kako kod nas,tako i kod svih bice bolje u srijedu :thumbup:
Kako god,treba da vas je stid i sram
lezVe do bagro

Saltsity
Postovi: 436
Pridružen/a: 04 avg 2016, 22:42
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Saltsity » 05 avg 2016, 23:42

dzelllo je napisao/la:
Saltsity je napisao/la:
dzelllo je napisao/la:Igraci odlicni,Fukare smijesne
Mozda bi i uzeli duplu krunu da imate bolje navijace
Svako ima svoje razloge i probleme zato kuliraj brate :)
Cijena je paprena za tuzlanski standard, malo termin utakmice nepopularan malo protivnik.
Takav mentalitet je u cijeloj drzavi :)
Fukare imaju vec dvije godine i unutrasnjih problema ali takve stvari nisu za foruma :)
Svugdje je isto,derbi u Sarajevu privuce raju,i par jacih ekipa privuce 5,6 000 ostalo mrtvilo,kako kod nas,tako i kod svih bice bolje u srijedu :thumbup:
Kako god,treba da vas je stid i sram
Nasao se pravi da prica.
Ok,stid nas je i sram :thumbup:
FK Sloboda Tuzla

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37692
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la tuzlak1987 » 05 avg 2016, 23:47

Sram i stid koga? Nas koji dodjemo svaku utakmicu?

Problem je kao i u svakom gradu, ljude ne interesuje toliko domaci sport ili ih ne interesuje uopste. Hoces mene uvrijediti bas tim postovima, a mi svi sa foruma gotovo na Tusnju visimo.
A problem kao problem, kao mi smo loseg mentaliteta? Pa taj mentalitet se veze za citavu BiH i Balkan, svako ima slican problem i ljudi nema na sportskim dogadjajima.

A mene zaboli sta pisete, ja dodjem. Odradim svoju navijacku duznost kao i vecina momaka sa foruma i kada pada snijeg i kada je 35 stepeni i nas da bude kao stid i sram? :S

Avatar
dzelllo
Postovi: 1651
Pridružen/a: 24 jun 2015, 21:07
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la dzelllo » 05 avg 2016, 23:51

tuzlak1987 je napisao/la:Sram i stid koga? Nas koji dodjemo svaku utakmicu?

Problem je kao i u svakom gradu, ljude ne interesuje toliko domaci sport ili ih ne interesuje uopste. Hoces mene uvrijediti bas tim postovima, a mi svi sa foruma gotovo na Tusnju visimo.
A problem kao problem, kao mi smo loseg mentaliteta? Pa taj mentalitet se veze za citavu BiH i Balkan, svako ima slican problem i ljudi nema na sportskim dogadjajima.

A mene zaboli sta pisete, ja dodjem. Odradim svoju navijacku duznost kao i vecina momaka sa foruma i kada pada snijeg i kada je 35 stepeni i nas da bude kao stid i sram? :S
Mislio sam na one sto su mogli a nisu dosli.Ovakva vam je posjeta bila tokom citave prosle sezone.Uzivajte jer ko zna do kad ce ovo trajati s Azmirom
lezVe do bagro

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la wobly92 » 05 avg 2016, 23:54

U prosjeku je bila treća najbolja posjeta lige, sad ne znam koliko tačno, oko 3,5k čini mi se. Prva dva Sarajevo i Željo očekivano, gdje im derbi digne prosjek kao da su odigrali 2-3 utakmice, Sarajevu i više.
Danas uslovi nehumani, ulaz cener, utakmica na TV, petak - ljudi se spremaju za izlaska i čuvaju pare za istog...Bilo je preko 2000 ljudi protiv tamo nekog Viteza tako da dželo nisi u pravu i glup ti je komentar.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Cocaine
Postovi: 2122
Pridružen/a: 06 dec 2015, 19:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Cocaine » 05 avg 2016, 23:57

2 milje je solidno za termin tv prenos i vrucinu koja je bila. Kop razocarao zestoko ali nebi ulazio u to. Stipu bola lozi vas Dzelo :)

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37692
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la tuzlak1987 » 05 avg 2016, 23:57

dzelllo je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Sram i stid koga? Nas koji dodjemo svaku utakmicu?

Problem je kao i u svakom gradu, ljude ne interesuje toliko domaci sport ili ih ne interesuje uopste. Hoces mene uvrijediti bas tim postovima, a mi svi sa foruma gotovo na Tusnju visimo.
A problem kao problem, kao mi smo loseg mentaliteta? Pa taj mentalitet se veze za citavu BiH i Balkan, svako ima slican problem i ljudi nema na sportskim dogadjajima.

A mene zaboli sta pisete, ja dodjem. Odradim svoju navijacku duznost kao i vecina momaka sa foruma i kada pada snijeg i kada je 35 stepeni i nas da bude kao stid i sram? :S
Mislio sam na one sto su mogli a nisu dosli.Ovakva vam je posjeta bila tokom citave prosle sezone.Uzivajte jer ko zna do kad ce ovo trajati s Azmirom
Evo recimo tvoj grad znas i sam da imas ljude koji to kontaju i one koje ne kontaju, jednostavno bave se drugim stvarima. :)

Dosta ljudi ne prati ovo, ne svidja im se, ismijavaju nas fudbal, nisu tipovi za ovakve dogadjaje. Ako su nam rezultati dobri to ne znaci da ce par ljudi to shvatiti.
U biti nas bude 2000 danas, sutra kada budemo ispadali i gasili se opet ce biti 2000 i vise.
Jednostavno neko to ima u sebi, neko nema. I to je tako, ti ne moras nista objasnjavati pravom Velezovcu ili Slobodasu, oni idu na stadion kada im predlozis, ako nemaju s kim dodju sami.
A ja znam dosta ljudi u dijelu gdje sam koje boli qrac za svim tim i tako je, ili bi mi se smijali ili me poslali u PM kada bi rekao dajte 10 KM za utakmicu ili hajmo na Tusanj.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la wobly92 » 05 avg 2016, 23:59

Cocaine je napisao/la:2 milje je solidno za termin tv prenos i vrucinu koja je bila. Kop razocarao zestoko ali nebi ulazio u to. Stipu bola lozi vas Dzelo :)
Posvađ'o se sa curom (tuzlankom) opet haman.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61784
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Virtu4l » 07 avg 2016, 07:06

Sa'će ih biti 7-8 milja, dolazi Željkan, sprem'te vazelin :ljepota:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la FrantoBauzek » 07 avg 2016, 07:31

Virtu4l je napisao/la:Sa'će ih biti 7-8 milja, dolazi Željkan, sprem'te vazelin :ljepota:
Dolazi Zeljka, ali cemo svejedno spremiti vazelin za njenu guzu :guz:

:lol:
League Cup winners
Yugoslavia - ★

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la staragarda » 07 avg 2016, 10:52

Virtu4l je napisao/la:Sa'će ih biti 7-8 milja, dolazi Željkan, sprem'te vazelin :ljepota:
E dobro si... Bas ćemo vazeljin da spremimo... Hahhahhahhaha
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31109
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Chinaglia » 07 avg 2016, 11:04

kao i prosle sezone :kafa:

Avatar
shzna
Postovi: 4777
Pridružen/a: 11 jul 2013, 22:10
Lokacija: MANIJACI 1987
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la shzna » 07 avg 2016, 11:30

Joj Slobodanka..
Na stranu rivalitet i ogroman animozitet, legende se moraju poštovati,

počivaj u miru Huka.
Ultras Željezničar i jedanaest ratnika, oduvijek je najbolja taktika!

Avatar
arelinho
Postovi: 16508
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la arelinho » 08 avg 2016, 15:32

Stvarno nisu mogli goreg sudiju postaviti da sudi meč u srijedu, ali nikako. :thumbdown: :thumbdown: Ovaj će uništiti utakmicu samo tako.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la wobly92 » 08 avg 2016, 15:46

arelinho je napisao/la:Stvarno nisu mogli goreg sudiju postaviti da sudi meč u srijedu, ali nikako. :thumbdown: :thumbdown: Ovaj će uništiti utakmicu samo tako.
Ne valja ni nama, ni vama, a kad bude tako inače suđenje padne u drugi plan. Valjda i sad bude tako. Samo valjda ne odluče da vam kompenziraju one propuste dosadašnje. :mrgreen:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
arelinho
Postovi: 16508
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la arelinho » 08 avg 2016, 15:57

wobly92 je napisao/la:
arelinho je napisao/la:Stvarno nisu mogli goreg sudiju postaviti da sudi meč u srijedu, ali nikako. :thumbdown: :thumbdown: Ovaj će uništiti utakmicu samo tako.
Ne valja ni nama, ni vama, a kad bude tako inače suđenje padne u drugi plan. Valjda i sad bude tako. Samo valjda ne odluče da vam kompenziraju one propuste dosadašnje. :mrgreen:
Pa ono ne bi volio protiv vas da nam kompenziraju. Bolje da to urade na nekom težem gostovanju. :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Beduin
Postovi: 16610
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Beduin » 08 avg 2016, 17:43

Virtu4l je napisao/la:Sa'će ih biti 7-8 milja, dolazi Željkan, sprem'te vazelin :ljepota:
Sto, jos trni dupe od prosle sezone? :urnebes:


Salu na stranu, ali ne mozes ocekivati tu brojku jer je radni dan i los termin. Da je subota/nedjelja pod reflektorima, usudio bih se reci da ce biti 7k na stadionu, barem.
Ovako i sa 5k ja bih bio (pre)zadovoljan.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

cikazubo
Postovi: 687
Pridružen/a: 28 sep 2015, 00:22

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la cikazubo » 10 avg 2016, 11:17

Momci dokle ste sa istokom, zna li se okvirno kad pocinje izgradnja i hoce li opste poceti ?

Avatar
Slobodas
Postovi: 3493
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la Slobodas » 10 avg 2016, 12:10

cikazubo je napisao/la:Momci dokle ste sa istokom, zna li se okvirno kad pocinje izgradnja i hoce li opste poceti ?
Ma kod nas ti je okvirno +- 5 god , mislim da do izbora se nece nista raditi
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

cikazubo
Postovi: 687
Pridružen/a: 28 sep 2015, 00:22

Re: FK Sloboda (opšte diskusije)

Post Postao/la cikazubo » 10 avg 2016, 14:42

Slobodas je napisao/la:
cikazubo je napisao/la:Momci dokle ste sa istokom, zna li se okvirno kad pocinje izgradnja i hoce li opste poceti ?
Ma kod nas ti je okvirno +- 5 god , mislim da do izbora se nece nista raditi
Samo da vam se ne oduzi kao sa sjevernom tribinom, mislim kad bi sve bilo kako treba da bi to Azmir vrlo brzo zavrsio, isto kao i kod nas iako je nas stadion lokalna zajednica i grad se moraju nekako ogrebat da ga yebes i onda se pojavi milion nekih prepreka i problema, u BiH bi i Bayernu trebalo jedno 15 godina da napravi Alianz arenu.
Sta me jos zanima, planiral se rekonstrukcija terena na Tusnju, travnat je on i okej podnosi kisu, al je poprilicno neravan tj udubljen na nekim mjestima, vjerujem da i nijeneka investicija to poravnati kako treba.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 28 gostiju.